quote:Voor Carrie is de pubertijd niet gemakkelijk want haar lichaam en gedachten veranderen. Op school wordt ze gepest en thuis wordt ze getiranniseerd door haar moeder. Daarnaast heeft ze telekinetische gaven ontwikkeld die levensgevaarlijk zijn als Carrie boos is.
Ja, daarom plaatste ik ook al een linkje naar dat ONZ topic.quote:Op zaterdag 19 november 2005 16:33 schreef Dromenvanger het volgende:
Die blauwe is mooi Enyalius!!! Die bovenste blauwe dus![]()
Blauw heeft sowieso wat aparts
Ik ga zo ff kijken hoe het gaat me Bastard en zijn vrouw en kind. Is het kind al gekomen op aarde?
Special effects zijn niet belangrijkquote:Op zaterdag 19 november 2005 17:24 schreef Dromenvanger het volgende:
Die film heb ik al gezienIs gebaseerd op een verhaal van Stephen King. Film is best goed maar iets ouder dus de special effects zijn niet super. Toch een goede film best wel!!! Het kijken zeker waard
Sowieso is het merendeel van Stephen King het kijkenw aard.
Wie verzint er nou zoietsquote:The concept for Rubber Johnny came from Cunningham imagining a raver morphing as he danced. The idea evolved to the present film, in which Johnny (played by Cunningham) is an isolated mutant child with a huge overgrown cranium, strapped into a wheelchair and locked in a basement. Capable of morphing his body, he spends his life trying to amuse himself and his dog, a terrified chihuahua.
Jasmijn is geborenquote:Op zaterdag 19 november 2005 17:24 schreef nokwanda het volgende:
[..]
Ja, daarom plaatste ik ook al een linkje naar dat ONZ topic.
Inderdaadquote:Op zaterdag 19 november 2005 17:28 schreef Quarks het volgende:
[..]
Special effects zijn niet belangrijk
Jaaaaa, en ik hoop voor Bastard dat ze haar luiers er ook naar zullen ruikenquote:
Is best mogelijk. Mijn poep ( of stront) ruikt soms ook naar bloemen. Niet dat ik altijd erg aan het ruiken ben als ik gescheten heb, maar soms ruik ik een sterke bloemenlucht. In ieder geval hoef ik dan niet te sprayen met de wc-sprayquote:Op zaterdag 19 november 2005 18:19 schreef nokwanda het volgende:
[..]
Jaaaaa, en ik hoop voor Bastard dat ze haar luiers er ook naar zullen ruiken![]()
Lijkt mij niet echt veilig hoor (ook al geloof ik niet in wat je zegt).quote:Op zaterdag 19 november 2005 18:47 schreef Dromenvanger het volgende:
Water zuiver maken met instraling
Ik probeer ook wel eens in te stralen maar ik doe het niet zoveel eigenlijk. Ik ben een amateur
Reiki is toch straling toepassen?
Wel pagina staat dat bericht, dan kan ik online ff kijken
Straling van iets moet gebeuren bij een zuivere bron misschien ook. Dat is hetquote:Op zaterdag 19 november 2005 19:00 schreef Quarks het volgende:
[..]
Lijkt mij niet echt veilig hoor (ook al geloof ik niet in wat je zegt).
Zonder het water te koken kun je maag- en darmklachten krijgen.
Enyalius, welke leverancier heb je? hydron?
Allemaal leuk en aardig, maar ik bedoelde dat het een slecht idee was om het vervuilde water in Zwijndrecht te zuiveren door instraling.quote:Op zaterdag 19 november 2005 19:12 schreef Dromenvanger het volgende:
[..]
Straling van iets moet gebeuren bij een zuivere bron misschien ook. Dat is het
Je kunt van modder geen helder water maken denk ik. Of je heet Yomanda tot de macht 1000.00029.
Nee, ik straal dus niet in, doe ik niet zo vaak. Ik laat alleen de straling tot me komen van de energie die de kosmos uitstraalt. Ik laat de energie liever tot mij komen. Ga ik zelf proberen om energie weg te stralen dan word ik moe.
Hoewel ik dat tijden geprobeerd heb als experiment.
Ik bedoel dus, ik laat de energie liever tot me komen. De energie die om me heen heerst.
Lukt ook niet 1,2,3.quote:Op zaterdag 19 november 2005 19:21 schreef Quarks het volgende:
[..]
Allemaal leuk en aardig, maar ik bedoelde dat het een slecht idee was om het vervuilde water in Zwijndrecht te zuiveren door instraling.
quote:Op zaterdag 19 november 2005 18:23 schreef Dromenvanger het volgende:
[..]
Is best mogelijk. Mijn poep ( of stront) ruikt soms ook naar bloemen. Niet dat ik altijd erg aan het ruiken ben als ik gescheten heb, maar soms ruik ik een sterke bloemenlucht. In ieder geval hoef ik dan niet te sprayen met de wc-spray
Zolang ze alleen borst/flesvoeding krijgen niet. Maar zodra ze mee gaan eten stinken ze als een grote kerel.quote:Maar baby-luiers. Stinken die zo erger dan mensen stront?
Ik ben in mijn leven zelden in contact gekomen met baby-luiers dus
Als ze pasgeboren zijn vind ik het echt niet erg stinken. Alleen is het dan vaak zo dun dat het regelmatig de luier uitloopt en ze tot aan hun nekjes vol zitten met die brij.quote:Op zaterdag 19 november 2005 19:41 schreef Enyalius het volgende:
dacht het niet. babies ruiken 10x zo erg als een grote kerel. het zijn poepfabrieken. je zou es in de buurt van een luier moeten prberen te komen. neem maar een wasknijper mee en lading luchtverfrissers :S
ben je een vrouw ?quote:Op zaterdag 19 november 2005 18:23 schreef Dromenvanger het volgende:
[..]
Is best mogelijk. Mijn poep ( of stront) ruikt soms ook naar bloemen.
jup , ennu .. das geen probleem hoor .. gewoon ff je postadres intypenquote:Maar baby-luiers. Stinken die zo erger dan mensen stront?
Ik ben in mijn leven zelden in contact gekomen met baby-luiers dus
Wat??? als het een vrouw is stuur je er een van jezelf op???quote:Op zaterdag 19 november 2005 22:50 schreef coz het volgende:
[..]
ben je een vrouw ?![]()
[..]
jup , ennu .. das geen probleem hoor .. gewoon ff je postadres intypen![]()
zijn baby's geen mensen dan?quote:Op zaterdag 19 november 2005 18:23 schreef Dromenvanger het volgende:
[..]
Is best mogelijk. Mijn poep ( of stront) ruikt soms ook naar bloemen. Niet dat ik altijd erg aan het ruiken ben als ik gescheten heb, maar soms ruik ik een sterke bloemenlucht. In ieder geval hoef ik dan niet te sprayen met de wc-spray
Maar baby-luiers. Stinken die zo erger dan mensen stront?
Ik ben in mijn leven zelden in contact gekomen met baby-luiers dus
Gister overdag ook. Tis me opgevallen dat het in Truth in weekends meestal rustig is.quote:
Dat had ik idd ook al bedachtquote:Op zondag 20 november 2005 07:40 schreef UncleScorp het volgende:
Hehe de meeste zijn actiever online als ze op hun werk zitten
Kee dan.... hoef jou dus niet te vragen of je een leuke avond hebt gehadquote:Op zondag 20 november 2005 09:09 schreef Enyalius het volgende:
maar fokken moet ook gebeuren. zowel op forum als elders...
Nou, ik had er eerst 2 die al 5 jaar draaiden, die gingen een maand na elkaar allebei dood (in de zomer, waarschijnlijk door de hitte)quote:Op zondag 20 november 2005 11:03 schreef BarraCupraCuda het volgende:
6de,,,,,, ik zou maar eens naar een nieuw moederbord kijke if i where you
Leuk als je pa zich voor dezelfde dingen interesseert.quote:Op zondag 20 november 2005 13:31 schreef Enyalius het volgende:
stront aan de knikker
zo me pa is aardig bezig geweest met verzamelen van digitale boekwerken over alles en nog wat. meteen gevraagd als ie het allemaal op dvd brand na het uitzoeken meteen 1 voor mij te branden. enorm veel over boedhisme, wicca, druides, vampiere, yoga, remote viewing, mediteren, astraal reizen en veeeeeel meer. en ik dacht dat ik er serieus mee bezig was.
geen wonder dat die gozer me voorbij gegaan is qua potentieel, jammer dat ie alleen nog niet weet hoe het te gebruiken.
hij doet nu ook mee aan zo'n cursus. moesten ze een berg oplopen met zijn allen dus me pa van...tja dacht het niet en teleporteerde zichzelf meteen boven op de berg en zat daar een half uur te wachten op de rest
daarna moesten ze naar een zielendimensie ofzo. maar om daar te komen moest je eerst al je persoonlijke trekjes onder ogen komen en er rust mee vinden. dus iedereen druk bezig, maar me pa had geen innerlijke conflicten dus die zat al de hele les in die dimensie te spelen. komt de rest en mochten ze 5 minuten daar rondkijken me pa van...ik wil niet kijken ik wil doorgaan.
lachen. zit te denken om astraal es een keer langs te wippen in die dimensies van hun en me pa gezelschap houden terwijl ie bezig is met die oefeningen.
wel apart. ik ben meer praktijk en werk nu pas aan de theoretische kennis. hij enorm veel theoretische kennis en begint nu pas aan de praktijk. maar we komen allebei op hetzelfde punt uit. ooit.
Net als zn paquote:Op zondag 20 november 2005 13:18 schreef Enyalius het volgende:
aan die ogen te zien...aziaat in vorig leven?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |