Dat denk zelfs ik vaakquote:
Dat heet een douche...sommige mensen gaan er zelfs iedere dag onder staanquote:
Je hebt wat gehaald???quote:Op donderdag 17 november 2005 15:10 schreef dndiek het volgende:
Goededag
Verbredingscursus inderdaad gehaald
Rondje op mijn kosten!
Vond het al zo raar dat het warm water was.quote:Op donderdag 17 november 2005 15:12 schreef Bjoro het volgende:
Dat heet een douche...sommige mensen gaan er zelfs iedere dag onder staan![]()
Ik werk zoals je misschien weet bij de Belastingdienst en ik had al een cursus over de Loon- en Omzetbelasting geha(al)d en deze week had ik de cursus over de Inkomstenbelasting en daar heb ik net van gehoord dat ik die ook gehaald hebquote:Op donderdag 17 november 2005 15:13 schreef Lionheaad het volgende:
[..]
Je hebt wat gehaald???
Ach....boeiend....doe maar een biertje....
Je kunt ons nu dus helpen om de belastingpapieren in te vullen....quote:Op donderdag 17 november 2005 15:18 schreef dndiek het volgende:
[..]
Ik werk zoals je misschien weet bij de Belastingdienst en ik had al een cursus over de Loon- en Omzetbelasting geha(al)d en deze week had ik de cursus over de Inkomstenbelasting en daar heb ik net van gehoord dat ik die ook gehaald heb
[afbeelding]
kan er natuurlijk altijd één beginnen....quote:Op donderdag 17 november 2005 15:21 schreef dndiek het volgende:
het gaat vooral om ondernemers, dus als je een onderneming hebt
Nee, dat is een Turkenbak.quote:Op donderdag 17 november 2005 15:38 schreef Bjoro het volgende:
ik heb nog een Renault Clio SporT te koop....iets voor jou ?
quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |