SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.wel.
Calleigh is weer oogverblindend, en de cleavage van Alex mag er wederom zijn,!
Nee, ik ga me wel vermaken met seizoen vijf van CSI:M!
En nu maar hopen dat CSI:LV hetzelfde niveau qua spanning ende betrokkenheid kan halen!
CSI:NY heeft voor mij afgedaan op het moment dat Aiden eruit geschreven werd.
CSI, lead the way!
Wagons ho!
Blasphemy,quote:Op woensdag 20 september 2006 23:47 schreef The_S het volgende:
vond het wel leuk, maar niet zo boeiend als prison break
quote:Op donderdag 21 september 2006 03:33 schreef bolivian het volgende:
Typisch ook dat det. Frank Tripp nog steeds niet in de muzikale optiteling zit enHij zat er wel in hoor. Maar een blink met je oog en je hebt 'm gemist. Ze moeten echt de beelden eens veranderen, want de rest van de foto's komen allemaal nog uit seizoen 1.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.wel.![]()
Hij komt op het einde inderdaad ff *flits* voorbijquote:Op donderdag 21 september 2006 07:27 schreef CrazyDaisy85 het volgende:
[..]
Hij zat er wel in hoor. Maar een blink met je oog en je hebt 'm gemist. Ze moeten echt de beelden eens veranderen, want de rest van de foto's komen allemaal nog uit seizoen 1.![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op vrijdag 22 september 2006 23:34 schreef CrazyDaisy85 het volgende:
Ik heb net de promo voor aflevering 2 gezien!
zonder de promo te hebben gezien:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dat viel me ook op.. Ik kan me nog een CSI aflevering herinneren dat er gezegd werd dat er gemakkelijk met digitale crime scene photo gesjomeld kon worden.. Misschien was dat de redenquote:Op dinsdag 26 september 2006 21:29 schreef The_S het volgende:
jahoor net of ze geen digitale foto's maken
uhuh eens. maar wel gave dialogen weer en ik mag cooper ook ineensquote:Op woensdag 27 september 2006 07:33 schreef miss_bleu het volgende:
heb gisteren afl2 gezien. Gave aflevering, word alleen gek van het heen en weer gespring bij het beeld. Blokjes terug lopend. Stilstaande blokjes, schuivende blokjes. Wel heel erg jaren 80 achtig
dit is het usa topic dus je hoeft voor zo'n vraag geen spoiler tags te gebruiken hihiquote:Op donderdag 28 september 2006 14:40 schreef trance_fan het volgende:
]Wat ik nu niet snap is die wapens die ze gebruikten (CS) corner shot. Ik bekeek gisteren aflevering drie van Stand Off daar gebruikten de FBI wel die wapens?? Terwijl ze in CSI Miami zegen dat het wapens zijn die door de Israelische leger gebruikt wordt. En dat ze niet in de US gebruikt worden.
maar het was wel een redelijk goede aflevering
calleigh is inderdaad mooi vaak in beeldquote:Op woensdag 27 september 2006 19:04 schreef CrazyDaisy85 het volgende:
Cooper was leuk idd, en de aflevering was ook beter dan de seizoensopening, maar om nou te zeggen dat ik het geweldig vond, nou nee. Iig wel leuk om wat meer van Calleigh te zien en dat Stelter ook weer eens mee mag doen. Had graag nog wat over Jelena gehoord tussen hem en Horatio.
ik mis het nu al na een week! maar omschrijving van volgende aankomende twee weken klinkt veel belovend!quote:Op maandag 30 oktober 2006 00:34 schreef CrazyDutchPunk het volgende:
Ik vind het idd een fijn begin van het seizoen, heb ze alle 5 achter elkaar gekeken gisternacht
haha ik vond het grappig dat ie onderuit ging... en later als ryan en calleigh aan het praten zijn van: ik was nie bang hoor en calleighe rachteraan... ik heb de hele opname van dat bandje geluisterd hoorquote:Op woensdag 1 november 2006 13:01 schreef Hopey het volgende:
Ik vond die Santeria ep echt hilarisch. Zeker als aanloop op halloween. Was weer een ep buiten de kaders. En was lachen. Wolfe was echt cute daarin "I'm not scared" En dan die lijk die ineens rechtop ging zitten.. ging ie helemaal freakenHij is zo sceptisch meestal en toch gevoelig voor bepaalde dingen. Delko en hij zijn bijna een comisch duo in deze ep. Is tot nu toe mijn favo ep van dit seizoen
![]()
was al eerder voorgekomen. die onderkoelde vrouw nadat ze in de boom terecht was gekomen met dat auto ongeluk met speedle en eric die dat onderzoeken geloof ik.quote:Op woensdag 1 november 2006 17:47 schreef The_S het volgende:
maar dat lijk stond dus echt wel op, ik zou ook freaken als ik in een mortuarium zo'n gast die "dood" is ineens opstaat
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Your ego's writing checks your body can't cash
quote:Op woensdag 1 november 2006 21:34 schreef -Franktastic- het volgende:
Ik heb overigens net de promo gezien voor de volgende aflevering, genaamd High Octaneuhuh van mij hadden ze hem deze week al mogen uitzendenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Your ego's writing checks your body can't cash
quote:Op woensdag 13 december 2006 14:42 schreef -Franktastic- het volgende:
Een echte winterstop is er niet nee. Wel regelmatig een aantal weken tussen afleveringen.
Heb de laatste nog niet gezien.
Wel las ik een grote spoiler;oehw die spoiler:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 6% gewijzigd door BlueCurl op 13-12-2006 23:17:09 ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |