FOK!forum / Big Brother 5 / Streamverslagen van woensdag 16 november.
APKwoensdag 16 november 2005 @ 00:02
Gebruik dit topic svp alleen voor de streamverslagen !

Vragen, opmerkingen en commentaar graag in Vragen/opmerkingen over de Streamverslagen
Dat houdt de streamverslagen beter leesbaar. Offtopic berichten worden verwijderd.

Vorige topic: Streamverslagen van dinsdag 15 november.
Snaptnixwoensdag 16 november 2005 @ 00:09
Joost weet het ook allemaal niet meer zo goed volgens Dido. Er verandert toch nog best veel zo.
Ik denk dat als ik met Chantal, Ing en Lieske over zou blijven zouden ze niet meer mjn diepere kant zien. Voel me bij julliegewoon beter, meer op m'n gemak. Sommige dingen wil ik helemaal niet met hun delen.
Met jou bespreek ik werkelijk alles dat heb ik zelfs niet bij Roel.
Dido is nu weer 100% Dido. Je moet even denken en analyseren wat je ermee gaat doen. Normaal ga je dan naar huis en bedenk je geleidelijk aan wat je gaat doen.
M-en-Awoensdag 16 november 2005 @ 00:18
Even een pikant detail aan het begin van de nacht. Dido en Nathalie liggen dus samen in de slaapkamer. Opeens hoor ik uit de luidsprekers de stem van Nathalie. "OOooohhhh wat sjenant....".
Dus nieuwschierig als ik ben luister ik even wat er daar verder gebeurd.
Het blijkt dus dat Dido Nathalie betrapt heeft dat ze met zichzelf bezig is geweest.
Nathalie weet niet waar ze moet kijken, lacht als een boer die kiespijn heeft. Ze blijft maar doorgiechelen en vraagt hoe Dido dat nou kon weten.
Dido verteld haar dat ze dus niet gek is. Nathalie was ineens stil, en na een korte pauze hoorde ze.. : huuh huhhh Dus toen wist ze hoever het was



[ Bericht 33% gewijzigd door M-en-A op 16-11-2005 00:26:46 ]
keizerpinguinwoensdag 16 november 2005 @ 00:37
dido en nathalie bespreken het feit dat ze dik zijn geworden in het huis

dido tegen Nathalie: bij jou is er 5 kilo aan je tieten bij gekomen ja
OpaLingwoensdag 16 november 2005 @ 00:41
aanvulling op M-en-A (half uur geleden):

Het gesprek begon met de mededeling van Dido dat ze haar p-o-e-s moest bijwerken.
Naat informeerde daarna of Roel al in die 'area' geweest was.
Dido ontkende stellig.
Ze verklapte dat ze ook niet aan zijn penis gezeten heeft.
Dido verteld dat ze Naat eens heeft horen klaarkomen van zelfbevrediging. Naat lacht ongemakkelijk, maar geeft eerlijk toe. Ze dacht dat iedereen sliep. Dido beschrijft hoe het ging.
Naat vraagt aan Dido of zij ook... Dido bekent. Maar wil niet zeggen hoe vaak. Naat zegt na heeel lang nadenken dat het 1 keer was, maar lacht daar erg ongemakkelijk bij. (meer dus?)
Alle mannen hebben naar mening van de dames meermalen gerukt. De andere dames, Ingrid Linda uitgezonderd, hebben zichzelf niet geholpen, denken Dido en Naat.
Rikkert vinden ze een smeerlap omdat hij naar hun idee zijn zaad aan z'n kussen had gesmeerd.
Dido verteld dat ze echt geen seks met Roel in dit huis gaat hebben. Daarbuiten wellicht ook niet. Roel raakt wel opgewonden als hij naast haar ligt, verteld Dido. Zij wil(de) hem daarbij niet helpen. Hij zei toen dat hij er een slinger aan ging geven op het toilet. Binnen 5 min. was ie terug. Dido lacht, terwijl ze dit vertelt, als een pubermeisje. Naat: "zoooow... neeeeej"
Snaptnixwoensdag 16 november 2005 @ 00:45
Groepje in de woonkamer heeft het weer maar eens over nomineren (ach ja voor de verandering)
Lieske slaapt er niet van, van het nomineren. Iedereen kan mijn stem verwachten. Reken er maar op kan ie ook niet onverwacht zijn. Ingrid heeft 't ook nog nooit zo moeilijk gevonden.
Lieske zegt, Ik moet echt pisredenen gaan bedenken nu.
Ik kan bij niemand iets bedenken waarom ik ze zou moeten nomineren.



Ok Roel bij deze. Ik nomineer jou omdat je maag zo vaak knort, zegt Lieske. Dat maakt me niet uit hoor Lies blijf je toch wel lief vinden. Je bent lief, kan scherp uit de hoek komen, is daarop het anwoord van Roel.

[ Bericht 12% gewijzigd door Snaptnix op 16-11-2005 00:52:59 ]
keizerpinguinwoensdag 16 november 2005 @ 00:48
ze zegt dat ze moeilijk kan zeggen "roel ik nomineer jou, omdat je maag zo vaak knort!"
Snaptnixwoensdag 16 november 2005 @ 10:49
Rond 10:15 heeft de haan gekraaid voor weer een nieuwe dag in het BB huis.
Roel lijkt echter vooralsnog niet van plan om zijn warme bed te verlaten
In de huiskamer zit Chantal te vertellen over het 'spelletje' wat ze vannacht nog hebben gespeeld. Jostiflip.
Joost gaat nog maar even demostreren hoe Jostiflip gespeled wordt.



Je moet het wel bij iemand recht in z'n gezicht doen, aldus Joost. Op het moment dat je schiet moet je Jost-flip zeggen. Je kan natuurlijk ook zover mogelijk schieten, maar dat is voor kleuters.
Ingrid: "Alles moet ook met zijn naamte maken hebben"

11:00 Inmiddels heeft ook Roel de stap gewaagd en heeft z'n bed verlaten.

[ Bericht 7% gewijzigd door Snaptnix op 16-11-2005 11:06:10 ]
Snaptnixwoensdag 16 november 2005 @ 12:15
Joost heeft het plan opgevat om vanavond allemaal de schoen te zetten.
Lieske, Nathalie, Ingrid en Rob zijn buiten aan het 'sporten'.



Terwijl Dido binnen zit te vertellen dat het al een ramp vind dat ze 24 is geworden, ze wordt ouder.
Joost is bang om straks weer de echte wereld in te gaan, Dido heeft er juist zin in.
Het feit weer te kunnen bellen en autorijden zien ze wel beiden helemaal zitten.

Ze gaan elkaar nu gezellig even "bellen". Hoi Dido waar ben je, zegt Joost. Ik zit nog in het BB huis, antwoord Dido



[ Bericht 20% gewijzigd door Snaptnix op 16-11-2005 12:27:36 ]
Snaptnixwoensdag 16 november 2005 @ 13:35
Rob ligt met al z'n vriendjes buiten in de jacuzi te relaxen.



Binnen zitten Roel, Joost, Lieske en Naat te kletsen. Het gesprek gaat oa over Tanja en haar gedrag. En dat het waarschijnlijk wle heel anders had geweest als ze niet zwanger was geweest.
Het verhaal gaat verder over drank en blowen. Roel weet te vertellen dat schilders veel blowen en Lieske verteld dat haar ouders ook wel geblowd hebben.



Lieske d'r zusheeft een half jaar in wenen gewoond en Lieske vertelt dat prinses Sissi in Wenen woonde. Roel kent Sissi niet. Lieske gaat het hele verhaal van Sissi dus maar vertellen. Maar jij kent haar dus wel zegt Roel. Ja antwoord Lieske, daar heb ik nog jaren mee geknikkerd.
Daar is ook een musical over gemaakt is een heel bekend verhaal hoor, zegt Lieske nog als afluiting
keizerpinguinwoensdag 16 november 2005 @ 13:37
roel en lieske hebben het over SISI, roel weet niet wie dat is!
Lieske legt het uit!
roel vraagt dus jij kent haar...... zegt lieske "ja daar heb ik vroeger nog mee geknikkerd"
oh ok zegt roel!

Chantal komt er bij terwijl lieske doorgaat met buikspier oefeningen doen!
"kan je er geen genoeg van krijgen meid"zegt chantal
"ik moet die rotbuik nog kwijt" zegt lieske

We gaan de 13e week in zegt roel!
keizerpinguinwoensdag 16 november 2005 @ 13:39
Chantal en lieske hebben het over het feit dat ze stemmen vergeten.... die van hun ouders en bekende!
keizerpinguinwoensdag 16 november 2005 @ 13:41
nathalie gaat al de stemmen in haar hoofd na "ik heb ze allemaal nog zegt ze!"
Snaptnixwoensdag 16 november 2005 @ 13:47
Ingrid zit inmiddels bij Rob in de jacuzi. weer maar eens een een op een gesprek over nominaties.
Rob denkt dat Ingrid erg populair is. Ik, reageert Ingrid, neee. Dat durf ik wel te zeggen. Ik denk van wel zegt Rob.
Ingrid was zich wel kapot geschrokken toen Rob er eigenlijk uit moest, nee dacht ik. Rob niet, die mag er niet uit. Was wel lullig, want Menno was tenlotte ook m'n maatje.
Met een been was ik al thuis zei Rob, andere been was nog hier. Het ging erbij mij niet in dat ik toen weg zou gaan. Ja zegt Ingrid heeft echt het lot bepaald. Rob is daardoor weer dichter bij zichzelf gekomenen. Merk je ook echt zegt Ingrid. je laat jezelf veel meer gaan op een leuke manier.
keizerpinguinwoensdag 16 november 2005 @ 14:19
Lieske en Chantal bespreken de nominaties
Lieske is bang om iemand voor de schenen te schoppen en chatnatl zegt dat ze daar scheit aan moet hebben!
ze moet kijken met wie ze het meeste heeft, en met wie ze graag wil over blijven, dan stoot je niemand echt persoonlijk voor zijn hoofd! het blijft moeilijk!

Je moet het plezier niet laten bederven door de nominatie, maar het siert je wel zegt Chantal
M-en-Awoensdag 16 november 2005 @ 14:29
Chantal tegen Lieske.... Je hebt 7 stemmen tegen gehad, nou die heb je allemaal weggespeelt.
Lieske:"Nou ja.... 6 stemmen hoor".
Chantal:"Ojeeeee overdrijf ik weer".



Ondertussen zitten Joost en Dido in de huiskamer ook weer wat te praten over de nominaties die er aan komen. Dido is er in ieder geval van overtuigd dat ze weer op de bank zal belanden.



[ Bericht 18% gewijzigd door M-en-A op 16-11-2005 14:34:36 ]
keizerpinguinwoensdag 16 november 2005 @ 14:29
Chantal en lieske gaan door op de vorige nominaties!
chantal vind het heel fijn voor lieske dat ze in eerste instantie door 6 mensen weggestemd was
en daarna al een paar nominaties niet meer op de bank heeft gezeten!
Lieske was zich daar eigelijk niet zo van bewust!

Lieske laat een scheet tijdens het gesprek!!!
Chantal had het niet gehoord! maar moet er wel om lachen
keizerpinguinwoensdag 16 november 2005 @ 14:30
Lieske zet de kraan van het bad aan?! om de geur te verdrijven???
Art_Corewoensdag 16 november 2005 @ 14:33
Ook Joost en Dido bespreken de nominaties, het lijkt wel of iedereen het er alleen nog maar over heeft vandaag. Joost hoopt dat Dido niet verdrietig wordt als hij weer Roel gaat nomineren, want dat is hij wel van plan. Dido vindt dat geen punt. Ze is er van overtuigd dat ze zelf ook weer genomineerd zal staan met 2 of 3 stemmen. Joost hoopt op een "brede bank".
Snaptnixwoensdag 16 november 2005 @ 14:42
Joost en Dido denken aan een hele grote bank van een man of 6. Nee, zegt Chantal, gewoon een gezellig klein sofaatje gezamenlijk op de poef.
Ze gaan allemaal maar weer even iets doen.
Dido gaat springtouwen, Lieske is met een ei masker bezig en Joost gaat nog maar eens een frisse neus halen.Chantal gaat bij de mensen in de jacuzi kletsen en Joost duikt er ook nog weer eens in.
De jacuzi is vies volgens sommigen. En moet weer worden schoongemaakt.
Discussie volgt over wanneer deze voor het laatst is schoongemaakt.



[ Bericht 11% gewijzigd door Snaptnix op 16-11-2005 14:55:35 ]
keizerpinguinwoensdag 16 november 2005 @ 14:48
joost gaat het bubbelbad in en uit!
Rob reageerd daar weer op als een irritante vader!

Joost doe eens normaal en hou je rustig je hebt vanochtend al genoeg genoeg aandacht gehad!
Nu rustig!!
keizerpinguinwoensdag 16 november 2005 @ 14:51
chantal komt er ook bij zitten en ze hebben het over dat de camera in de slaapkamer van de dames over uren draait!
Dat nathalie in haar stingetje loopt dat het net lijkt of ze niks aan heeft!

Het bubbelbad moet weer eens schoon gemaakt worden!!
de discussie wanneer het weer schoon gemaakt worden, en wanneer ze het voor het laatst gebruikt hebben!
water bedreft zegt chantal
nee zegt rob niet als hij aan blijft staan
roel zegt dat het de laatste keer met dido en nathalie echt smerig was...

iedereen verlaat het bubbelbad althans dat zeggen ze....
Joost blijft nog lekker bubbelen "ik zit er nog maar net in"
Snaptnixwoensdag 16 november 2005 @ 14:57
Joost wil nog steeds dat ze vanavond allemaal hun schoen zetten. Want op woensdag komt ie altijd. Hij zet hem in ieder geval wel en gaat zelfs een liedje zingen voor het slapen gaan.
keizerpinguinwoensdag 16 november 2005 @ 15:01
Rob gaat eindelijk uit het bad!!!! op een been en een stompje, kleed hij zich aan
keizerpinguinwoensdag 16 november 2005 @ 15:02
tering koud!!!! zegt rob en vlucht naar binnen
M-en-Awoensdag 16 november 2005 @ 15:39
Rob en Lieske naar de DBK





Rob heeft medicijnen gekregen voor het bultje op zijn rug, Dido helpt even met het aanbrengen van de medicijnen.
Lieske moest iets langer blijven in de DBK. Als ze er uit komt meldt ze zich ook in de badkamer en zegt dat ze met BB in de clinch heeft gelegen over gezichtsmaskers. BB had gezegd dat ze gister nog wat op haar gezicht had gedaan, maar volgens Lieske was dat geen gezichtsmasker. Ze had AL 2 dagen niets op haar gezicht gedaan.

[ Bericht 47% gewijzigd door M-en-A op 16-11-2005 15:56:43 ]
M-en-Awoensdag 16 november 2005 @ 15:57


Bij het BB-huis barst een hagelbui los, maar Roel, Joost, en Ingrid laten zich hierdoor niet uit de jaccuzi wegjagen en blijven gewoon zitten. Nathalie schuilt even, maar de hagelbui is van korte duur en ze voegt zich weer bij de anderen in het bubbelwater.
M-en-Awoensdag 16 november 2005 @ 17:29
Het nomineren is begonnen. Chantal had nog even een boodschap meegekregen van BB. De bewoners hadden gevraagd hoe het nu kwam dat het water in de jacuzzi zo vuil werd. Het antwoord van BB was dat het van de bewoners zelf komt, want wie 4 uur in zo een ding gaat liggen is niet normaal.

Na Chantal is Joost aan de beurt. En Joost zou Joost niet zijn als hij ongegeneerd in zijn zwembroek naar binnen wil gaan.



De bewoners roepen hem terug en zeggen dat hij op zijn minst een badjas aan kan doen.

M-en-Awoensdag 16 november 2005 @ 17:38
Joost is klaar en zegt dat Lieske naar de DBK toe mag.
"Ja die staat helemaal stijf" zegt Chantal.
Dido zegt dat ze zenuwachtig is nu. Ja ik ook zegt Rob.

Joost is ondertussen onder de douche gaan staan. En Nathalie is zich nog even aan het opmaken voor zij naar de DBK geroepen wordt.

M-en-Awoensdag 16 november 2005 @ 17:43
Lieske komt er uit en roept Nathalie, die net met haar handdoekje op het hoofd naar de woonkamer is gelopen. "Gauw nog even mijn haar doen hoor", roept Nathalie, gooit de handdoek in de gang af, gaat de badkamer in om het haar nog even in model te borstelen.

M-en-Awoensdag 16 november 2005 @ 17:47
De volgende in het rijtje die naar de DBK mag komen is Rob.
Roel, Dido en Ingrid zitten vol spanning te wachten op hun beurt om te nomineren. Joost gaat even bij Ingrid zitten om haar wat af te leiden.

M-en-Awoensdag 16 november 2005 @ 17:52
Rob komt terug en zegt "Joost wil jij Ing even loslaten". Joost blijft gewoon doorkletsen en Rob herhaalt het verzoek nog maar even, want Ingrid is nu aan de beurt om te gaan nomineren.
Dido voelt het moment dat zij naar de DBK dichterbij komt naderen en gaat ook nog even naar de badkamer om zich straks van haar beste kant te laten zien.

M-en-Awoensdag 16 november 2005 @ 18:02
Na Ingrid is het nu de beurt aan Roel.

M-en-Awoensdag 16 november 2005 @ 18:10
Terwijl Roel nog in de DBK zit, zijn Ingrid, Nathalie en Lieske met het eten bezig. Nathalie legt aan Lieske en Ingrid uit hoe zij altijd de gehaktballen maakt. Daarna gaat Nathalie de groente schoonmaken en staat Lieske te kijken hoe Ingrid de gehakt aan het mengen is. Rob en Joost spelen een spelletje aan de tafel. En Chantal zit in de huiskamer bij Dido.

M-en-Awoensdag 16 november 2005 @ 18:21
Het heeft allemaal nogal lang geduurd voor Roel uit de DBK is gekomen. Dido heeft al die tijd zenuwachtig in de huiskamer zitten wachten. Maar eindelijk is nu de beurt aan Dido en zij gaat als laatste van de groep haar stem uitbrengen.

M-en-Awoensdag 16 november 2005 @ 18:31
Dido is weer terug uit de DBK en neemt weer plaats in de huiskamer naast Roel.

Echt vrolijk kijkt ze niet. Heeft een sigaret opgestoken en kijkt wat voor zich uit.

M-en-Awoensdag 16 november 2005 @ 18:42
Rob en Nathalie zijn samen in de keuken bezig met het eten.



Ondertussen zitten de anderen in de huiskamer wat te praten. Lieske komt met de onthullende mededeling dat haar vader eigenlijk niet meer kinderen wilde, hij vond 1 kind genoeg. Maar haar moeder wel 3 kinderen en toen hebben haar ouders een compromis gesloten. En daarom zit ze nu wel hier.
Verder heeft Roel het er over dat tijdens zijn nominatiegesprek nog door BB over de weekopdrachten gesproken is. Hij snapt eigenlijk niet waarom ze daar over begonnen zijn.

Snaptnixwoensdag 16 november 2005 @ 19:24
Etenstijd...
Wat na gesprekken over het nomineren. Naat: "Ik heb nog nooit zo'n slechte motivatie gehad"
Rob "Tja, maar het wordt ook steeds moeilijker"
Tussen het hoofdgerecht en het toetje nemen de bewoners het er maar even van, onderuit, sigaret erbij en lekker over koetjes en kalfjes kleppen.





Lieske verzorgt ondertussen het toetje voor iedereen.

Snaptnixwoensdag 16 november 2005 @ 19:41
Dido en Roel trekken zich terug en gaan samen op bed liggen.



Roel verteld dat ze het in de DBK over zijn imago hebben gehad.
Hij vroeg om een tondeuse, BB tegenreactie was daarop waarom ie zich bij elk wissewasje zo druk maakte om zijn imago. Volgens Roel viel dat allemaal wel mee en was Dido de enige die zijn imago kon aantasten. De BB-psycholoog vroeg zich af of Dido wel zo oprecht is, of dat het misschien tactiek is. Dido reageert verontwaardigd, zeker ben ik wel oprecht meneer de psycholoog.

[ Bericht 6% gewijzigd door Snaptnix op 16-11-2005 19:50:15 ]
versabommiewoensdag 16 november 2005 @ 19:46
19:42
Dido zegt dat Roel anti BB is en rebels.
D: kijk nou eens naar dat feestje toen dat afgelopen was. Een hele grote bek en de volgende dag schamen ze zich
R: Ik heb helemaal niets tegen BB
D: Ik weet niet wat voor gesprek jij hebt gehad met bb

Hummie wilde met Roel praten en begon ook over de bonenopdracht?
CartWOmanwoensdag 16 november 2005 @ 19:49
Toevoeging op vanmiddag, van de Talpa-site.

16:39 Spelen Joost en Roel onder één hoedje?

Joost en Roel bespreken in de jacuzzi de mogelijkheid om elkaar niet te nomineren. Ze beseffen allebei dat als ze op elkaar stemmen, ze beiden kans maken om op de bank terecht te komen. Roel heeft zo zijn twijfels. “Hoe weet ik dan dat jij je aan je woord houdt”, vraagt hij aan Joost. “Een man een man, een woord een woord”, antwoordt Joost. Hij legt uit dat als hij toch op Roel stemt, hij bij het publiek te boek staat als ‘matennaaier’. “Ja, dan graaf je je eigen graf”, is Roel het met hem eens. “Ik vind het wel een verrassing als wij niet op elkaar stemmen”, besluit Roel. “Het is echt een goeie grap”, aldus Joost. Toch wil Joost er nog even over nadenken. Dan bemoeit Rob zich er mee. Hij laat aan de twee weten dat hij en Nathalie sowieso op een ander persoon stemmen, waardoor de bank heel groot wordt. "Oké, dan gaan wij lachend op elkaar stemmen", besluiten Joost en Roel. "Laten we één ding afspreken", zegt Rob. "We praten er nooit met iemand over." Zal het plannetje van de heren grote gevolgen hebben voor de komende Nominatieronde?
versabommiewoensdag 16 november 2005 @ 19:50
Roel vertelt aan Dido hoe ingrid hem probeerde te overtuigen dat het niets uitmaakt voor Roel als hij veel stemmen krijgt. Roel: Ze proberen gewoon 3 personen met 2 stemmen komen.
Dido: Ik heb al uitgerekend en dat kan niet(?) ZE proberen zelf zonder stemmen te blijven.
versabommiewoensdag 16 november 2005 @ 19:57
D: laten ze het me maar moeilijk maken dan zetten ze me maar op de bank. Roel, ze vermoorden me niet.
Die drie meiden hebben me misschien wel weer genomineerd. Misschien speel jij zelfs een spel met mij. Het is BB het kan allemaal. Misschien speel ik een spel met jou, of misschien speelt naat een spel met mij.
R: vriendschappen zijn tactisch
d: kan toch, het gaat om een helehoop geld
R: ik blijf lekker mezelf
d: ik ook ik blijf lekker wie ik ben en als ze me willen nomineren dan doen ze dat maar en als ik naar huis ga dan ga ik maar. Ik heb vorige keer gezien dat ik genomineerd was met shitredenen
R: het zal mij deze week wel makkelijk af gaan
D: geloof me het gaat nu harder worden, de pleuris breekt los
R: aangestuurd door BB
D: er zijn dingen die volgens mij al een hele tijd spelen zie lies met 5000 euro, denk je dat ze de enige is die dat was.
CartWOmanwoensdag 16 november 2005 @ 19:57

Thx, Trevanian
versabommiewoensdag 16 november 2005 @ 20:01
Dido is op dit moment redelijk paranoide.
Ze vermoed dat veel mensen geheimen hebben.
D: het duurt niet lang meer
R: het is irritant dat ik het er niet over kan hebben
D: en daarom vind ik bepaalde mensen heel erg aardig en bepaalde mensen hou ik bewist afstand
R: ja logisch jij komt er denk ik wel stab iel doorheen
D: het is een spel en juist door dat hele leuke gedoe en dingen in een doofpot te stoppen krijg je de poppen aan het dansen
D: het is maar een idee van mij hoor, maar ik denk dat er wel zoiets komt
D: Deze afgelopen periode zijn we ontzettend verwend (feestjes e.d.) alles simpel en leuk....En dan ineens slaat het weer om volgens mij
R: ik zit er eerlijk gezegd op te wachten
B: BB is echt wel lief hoor ze hebebn het beste met je voor
versabommiewoensdag 16 november 2005 @ 20:03
D: misschien moet je niet zo afgeven op BB maar meer op de mensen om je heen
R: ik ben straight met BB had alleeneen discussie over die bonen
D:Maar heb jij dat dan niet, doe jij niet alles in principe in je eentje,zoals dingen met mensen ik ga die niet uitspreken
R: Ik wil het wel horen
D: ik ben blij dat jullie er zijn waar ik dingen mee kan bespreken
R: ik hoor nooit iets van je
D: jawel hoor over dat nomineren en over jou
versabommiewoensdag 16 november 2005 @ 20:06
R: over lies: leuk voor je dat je leuke gespreken met HUN hebt
R: we hebben gewoon gebabbeld over van alles en nog wat. op het einde van het gesprek denk ik dat lieske ervan af gestapt.
D: ik heb dat gesprekje met haar gehad ( over roel nomineren) achteraf ben ik dom ook omdat ze op mij gestemd heeft ik zweer het je
versabommiewoensdag 16 november 2005 @ 20:07
Joost en ing op roel
lies en roel op joost
chantal op dido

dat is dido's voorspelling qua nomineren
versabommiewoensdag 16 november 2005 @ 20:08
R: stemafspraken dat mag gewoon , Heeft Hummie net tegen me gezegd
versabommiewoensdag 16 november 2005 @ 20:09
Roel verwacht niet dat inge op joost of roel gestemd heeft
D: ja lekker ik krijg al jouw stemmen, jij bent de mol

Ik nok er ff mee, Dido is mijn mentale weerbaardheid aan het afbreken door me geestdood te lullen!
M-en-Awoensdag 16 november 2005 @ 20:25
Joost en Nathalie hebben samen een plekje aan het aanrecht gezocht. Zij doen vanavond de afwas.



Ondertussen zitten Rob, Ingrid en Chantal in de huiskamer wat te kletsen met elkaar

M-en-Awoensdag 16 november 2005 @ 20:30
Roel en Dido hebben hun nominatiegesprek even onderbroken. Roel is weer eens begonnen met zijn persoonlijke massage van Dido.



Hij vind verschillende plekken op haar rug, tussen haar schouders en in haar nek die hard nodig zijn om eens even onder handen genomen te worden zegt hij. Hij komt regelmatig "rotzooi" tegen in haar spieren.

M-en-Awoensdag 16 november 2005 @ 20:34
Roel tipt Joost en Nathalie als mogelijke winnaars. En heel misschien zelfs Dido.
Dido schat Joost hoog in, maar niet dat hij wint. Dat hij hoogstens 2e wordt.
Joost is de grappenmaker en ik denk tegen het einde dat ze iets meer willen zien dan alleen maar de grappenmaker, zegt Dido.
"Waarom denk je niet Chantal", vraagt Dido. ""Omdat ik niet goed weet wat voor mensen op haar zouden stemmen, ik denk dat het vooral een jongerenprogramma is, weet je. Ingrid, die komt denk ik ook niet zo sympathiek over, die mist warmte. Lieske heeft van die uitspraken als dit is fout, dit kan niet enzo." zegt Roel.
"Ik denk dat de mensen mij te braafjes vinden, denk je niet", vraagt Dido.
M-en-Awoensdag 16 november 2005 @ 20:37
En Rob moet zich weer melden in de slaapkamer. "Hé jongens dat kan niet zo hè, wat jullie nou doen". "Waarom niet, we zijn gewoon maatjes", zegt Roel. "Oke, dan is het goed. Laat dat ook zo zijn en overkomen voor de groep, anders gaat het niet goedkomen", zegt Rob. Dido vraagt als Rob weer vertrekt: "Wordt je er een beetje opgewonden van Rob". Rob hoor je dus niet, Dido hoorde hem ook niet en vraagt aan Roel wat hij zei. "Hij knipoogde", zegt Roel.
Snaptnixwoensdag 16 november 2005 @ 21:42
Dido, Naat, Chan en Roel hebben overleg. Dido heeft een leuk plannetje bedacht. Ze trekt een kous over d'r hoofd en doet alsof de kleuis wordt gestolen.


cap by peter6000
Snaptnixwoensdag 16 november 2005 @ 21:47
Ze gaan nu toneelstukjes opvoeren. En papa Rob voelt zich helemaal in z'n element. Hij is wel mooi de spelleider.
toneelstukjs:
Ing en Joost. Ingrid als mama van de stotterende Joost.



Lieske en Roel
Lieske komt erg blij aangehuppelt
Roel fluit haar na: hey waar a jij naar toe
Lies: Ik ga naar K3 feest
blabla
Roel: Als je op je knieen gaat vind ik het ook goed

Rob en Dido gaan verder
een toneelstukje, waar Dido een dove speelt

Ze gaaan het vervolgens aan de hand van een woord doen:
Dierentuin is het eerste woord.
Naat speelt heel goed een erg klein kind, heel verrassend (apen, wat zijn dat apen. Ing: Uhmm... ken je Roel van het BB huis. )

Naja.. het principe is duidelijk, het hele gebeuren is te kinderachtig om te blijven volgen.

[ Bericht 42% gewijzigd door Snaptnix op 16-11-2005 21:57:37 ]
Snaptnixwoensdag 16 november 2005 @ 22:57
Roel speelt een overvaller en komt binnensluipen. Hij pakt Nathalie van achteren vast. Wat kan die Naat gillen zeg.
Ingrid oa duikt angstig weg.





[ Bericht 46% gewijzigd door Snaptnix op 16-11-2005 23:03:16 ]
M-en-Awoensdag 16 november 2005 @ 23:00
Als onderdeel van de spelletjes van vanavond willen ze Ingrid er even flink tussen nemen. Ze spreken af dat ze haar even wegsturen voor een vuilniszak.

Roel kleed zich ondertussen buiten om als boef.



Als Ingrid de vuilniszak aan het halen is geeft Nathalie een seintje en komt Roel naar binnen stormen en grijpt Nathalie vast.



Nathalie speelt heel overtuigend en gilt het hele huis bij elkaar



Ingrid was erg geschrokken, al had ze op een gegeven moment wel door dat het Roel was.



Roel zit na zijn "ontmaskering" nog na te genieten op de keukenstoel.



[ Bericht 73% gewijzigd door M-en-A op 16-11-2005 23:10:43 ]
Snaptnixwoensdag 16 november 2005 @ 23:24
Ondertussen zitten ze nog steeds na te praten over Roel z'n actie.
Roel geniet zichtbaar van z'n geslaagde actie.
En Ingrid.... die zit nog steeds met de schrik in haar benen....
Raar hoor, zegt Ingrid. Dat je denkt, het is niet waar en toch weer wel waar.
Voel het nog steeds hoor. Ik dacht echt Naat o Naat, die heeft niks in de gaten. So man.
Ik dacht echt nu gebeurd het. Goed gedaan hoorhey, tering.
M-en-Awoensdag 16 november 2005 @ 23:29
Nog wat foto's van het nagenieten in de huiskamer door de bewoners.






Ondertussen probeert Joost de andere bewoners weer warm te maken om vanavond voor het slapen gaan allemaal een schoen bij de haard te zetten. Maar hij heeft pech, de anderen hebben hier niet zoveel zin in
M-en-Awoensdag 16 november 2005 @ 23:34
Chantal is ondertussen nog even bezig in de badkamer om haar wenkbrauwen te epileren.



Ze heeft daar wel een makkelijke houding voor uitgekozen

M-en-Awoensdag 16 november 2005 @ 23:58
Dido en Roel hebben zich schijnbaar de opmerkingen van Lieske ter harte genomen.
Ook vanavond als Chantal en Ingrid al op bed liggen, Nathalie op de stream nergens te vinden is en Rob en Joost in de keuken zijn, zitten ze met zijn drietjes nog wat te praten in de huiskamer.

APKdonderdag 17 november 2005 @ 00:03
Streamverslagen van donderdag 17 november.
flugeltjedonderdag 17 november 2005 @ 08:30
En dicht....