quote:Op maandag 14 november 2005 18:11 schreef x-tremed het volgende:
Beloning
De actie van Ware Care faunabeheer is bij sommige mensen in het verkeerde keelgat geschoten. Zo looft bijvoorbeeld de weblog Geenstijl een beloning uit van 1000 euro voor degene die voor vrijdag één miljoen dominostenen kan omgooien.
http://www.geenstijl.nl/mt/archieven/009254.html
Op de rode lijst staan betekent dat je een huismus zelfs niet mag oppakken en vervoeren als je een dood exemplaar vindt.quote:Helaas is het er dan toch van gekomen.
De huismus is op 5 november dit jaar opgenomen
op de rode lijst van beschermde vogels in Nederland.
Er werd al een aantal jaar gediscussieerd over het
feit Dat het niet goed ging met de huismus stand.
Dit jaar is er dan weer een schatting van het aantal
broedparen in Nederland gemaakt.
Dat kwam uit op 500.000 tot 1.000.000 Paren in
tegenstelling tot de 1.000.000 tot 2.000.000 broedparen in 1979.
Bron?quote:Op maandag 14 november 2005 18:28 schreef dadah het volgende:
En Ruud de Wild looft ook net 3000 euri uit als iemand het vanavond lukt om die steentjes omver te kukelen
Een soort van "Flashmob"?quote:Op maandag 14 november 2005 18:28 schreef cyberbull het volgende:
ik stel voor allemaal een zooi strijkers door de ventilatieroosters het pand in te flikkeren...of met een grote menigete rondom het gebouw staan springen.....
quote:Op maandag 14 november 2005 18:50 schreef sk888er het volgende:
Ik heb ook maar even 4 in het land getipt![]()
Ja, op zich wel logisch. Maar met hetzelfde argument zou ik dus diverse overheidsambtenaren mogen afschieten. Ik bedoel, als een musje afgeschoten mag worden omdat anders SBS6 geld kwijt raakt, dan mag ik ook iemand inhuren om een belastingambtenaar af te schieten omdat IK anders geld kwijt raak.quote:Op maandag 14 november 2005 18:48 schreef Suijk het volgende:
Logisch. Iets waar zoveel geld in is gestoken, uitzendingen gepland etc. laten verpesten door een musje.
quote:Het overigens met uitsterven bedreigde vogeltje was per ongeluk de gymzaal binnen gevlogen waar ruim vier miljoen stenen klaar staan om vrijdag voor het campingvolk van SBS om te vallen. Televisie voor wie normale televisie toch wat te ingewikkeld is.
Mwoa, probeer een campinggast maar eens zo ver te krijgen dat hij zijn jaarlijkse routine doorbreektquote:Op maandag 14 november 2005 18:55 schreef Yabadab het volgende:
Ik ben voor een boycot van de komende DomiMUS day!!![]()
Zou me ook niks verbazen dat je er dan voor wordt opgepakt.quote:Op maandag 14 november 2005 18:56 schreef LoggedIn het volgende:
[..]![]()
![]()
wel kewl dat ze daar geld voor uitloven.. hoop echt dat iemand het doet
* Meldtquote:Op maandag 14 november 2005 19:01 schreef rudedeltadude het volgende:
ik krijg in ene zin om met een menigte de boel daar te bestormen...
KOM OP MENSEN! PAK ZE AN!quote:
Rij jij bewust buffels, ezels, ooievaars, vogels etc etc aan danquote:Op maandag 14 november 2005 19:06 schreef Herald het volgende:och och wat zijn de Fok!kertjes toch weer begaan met het lot van een of andere kutmus zeg. Zullen we dan met zijn allen ook maar geen auto meer rijden zodat we geen padden, egeltjes, eekhoorntjes en vogels aanrijden, tis allemaal zo zielig. En dat voor een ritje wat slechts voor vermaak dient en geen hond naar kijkt.
quote:Op maandag 14 november 2005 19:06 schreef Herald het volgende:och och wat zijn de Fok!kertjes toch weer begaan met het lot van een of andere kutmus zeg.
quote:Op maandag 14 november 2005 18:12 schreef nikky het volgende:
[..]
Tis toch ook belachelijk? Voor wat steentjes moet er maar een mus dood.
[ me = ]meldt zich aan als vrijwilligerquote:Op maandag 14 november 2005 19:01 schreef rudedeltadude het volgende:
ik krijg in ene zin om met een menigte de boel daar te bestormen...
Dan hebben we drie manquote:Op maandag 14 november 2005 19:11 schreef Yabadab het volgende:
[..]
[ me = ]meldt zich aan als vrijwilliger![]()
ach kom op, alsof Fok! ineens vol zit met linkse dierenvrienden. Het enige wat ze leuk vinden is dat die suffe mus als excuus wordt gebruikt om Domino Day te verstoren. Want dat vinden de pubertjes wel leuk, beetje Sbs6 bokken.quote:Op maandag 14 november 2005 19:10 schreef RetepV het volgende:och och weer zo'n Fok!kertje die het onderscheid tussen 'welbewust' en 'per ongeluk' niet weet.
Maar goed, pubertje moet weer trappen, dus ik accepteer het wel hoor.
10 jaar +TBSquote:Op maandag 14 november 2005 19:14 schreef rudedeltadude het volgende:
wat voor straf kan je ervoor krijgen?
Wat krijg je tegenwoordig voor inbraak?quote:Op maandag 14 november 2005 19:14 schreef rudedeltadude het volgende:
wat voor straf kan je ervoor krijgen?
Dat heet nou: "de natuur"quote:Op maandag 14 november 2005 19:14 schreef LostFormat het volgende:
Wat een gezanik om zo'n beest. Ik schat dat m'n kat dit jaar iets van 50 mussen heeft verorberd. Dit even om het in perspectief te zien.
nou wat een held ben jij zeg, kom dan voor die beschermde mus op. Dat is toch je excuus "Sbs heeft een zielig musje bewust neergeschoten boehoehoe, nu sterven alle mussen uit in Nederland boehoehoe"quote:Op maandag 14 november 2005 19:09 schreef RetepV het volgende:
Ik laat het ernaartoe gaan en het verstoren van de recordpoging echter graag over aan de jongere garde. Helaas ben ik van die leeftijd dat ik mijn leeftijd niet meer als excuus mag opvoeren. Jullie krijgen dan allemaal hooguit een taakstrafje en een 'niet meer doen, hoor!' van de rechter. Maar ik krijg dan een vette boete en een 'u bent oud en wijs genoeg om beter te weten, van u hadden wij het niet verwacht.' van de rechter.
ohw... als dat alles is: ik ga ervoorquote:
En dan vinden jullie het opeens niet meer zielig? Hoe overtrokken en hypocriet kan je reageren...quote:
nee dat is niet zielig want de kat is van nature een huisdier dat naast zijn dagelijkse portie wiskas natuurlijk ook op vogeltjes jaagt!quote:Op maandag 14 november 2005 19:21 schreef LostFormat het volgende:
En dan vinden jullie het opeens niet meer zielig? Hoe overtrokken en hypocriet kan je reageren...
quote:Op maandag 14 november 2005 19:21 schreef LostFormat het volgende:
[..]
En dan vinden jullie het opeens niet meer zielig? Hoe overtrokken en hypocriet kan je reageren...
Wie zijn hier nou de huilies?quote:
Ik, je hebt gelijkquote:
Hoeveel frieslanders zitten er op fok!?quote:Op maandag 14 november 2005 19:29 schreef Herald het volgende:
en iedereen hier zielig doen en verontwaardigd en dan zeggen "ik hoop dat iemand het doet" want zelf voor die kankermus opkomen doen ze dan toch maar niet. Nou die beloning zal wel niet naar een Fok!ker gaan. Wat een helden hier ook.
Die kankermus kan me geen reet schelen, vind het wel grappig als die stenen van tevoren om gaan.quote:Op maandag 14 november 2005 19:29 schreef Herald het volgende:
en iedereen hier zielig doen en verontwaardigd en dan zeggen "ik hoop dat iemand het doet" want zelf voor die kankermus opkomen doen ze dan toch maar niet. Nou die beloning zal wel niet naar een Fok!ker gaan. Wat een helden hier ook.
Of een heleboel musjes.quote:Op maandag 14 november 2005 19:43 schreef Nonneke het volgende:
gewoon een zooitje muizen/ratten loslaten![]()
En aan de politiequote:maandag 14 november 2005 19:52 en je hebt iets te vertellen aan je kleinkinderen
Nee, je moet iets hebben dat fragmenteert en alle kanten opschieten.quote:Op maandag 14 november 2005 20:05 schreef Xebrozius het volgende:
Het beste middel om flink de boel te vergallen zou een voetbal zijn gok ik zo... Gewoon snoeihard door al die steentjes poeieren.
quote:Op maandag 14 november 2005 20:09 schreef teknomist het volgende:
[..]
Nee, je moet iets hebben dat fragmenteert en alle kanten opschieten.
Een doos muizen dusquote:Op maandag 14 november 2005 20:09 schreef teknomist het volgende:
[..]
Nee, je moet iets hebben dat fragmenteert en alle kanten opschieten.
Zoiets jaquote:
Vriendelijk bedankt voor uw mail. Veel vragen/kwesties worden reedsquote:Op maandag 14 november 2005 20:12 schreef FoXje het volgende:
From - Mon Nov 14 20:11:24 2005
Date: Mon, 14 Nov 2005 20:11:23 +0100
User-Agent: Mozilla Thunderbird 1.0.7 (Windows/20050923)
X-Accept-Language: en-us, en
MIME-Version: 1.0
To: info@sbs.nl
Subject: Mus
Content-Type: text/plain; charset=ISO-8859-1; format=flowed
Content-Transfer-Encoding: 7bit
Beste SBS6,
Jullie zijn lekker bezig door een vogel DOOD te schieten die toevallig
een paar dominosteentjes omgegooid heeft. Zijn jullie gek geworden ofzo?
Ik hoop dat van ellende al die domme steentjes omvallen, we zaten toch
al niet te wachten op weer zo'n saai domino 'spektakel'.
FoXje
quote:Domino Day 2005
Het thema van Domino Day 2005 zal "Domino Theatre of Eternal Stories" zijn. Er zal een heus Domino-theater opgezet worden, waar men legendarische verhalen zal vertellen met dominostenen. Een greep uit de domino-vertelsels: Van den Vos Reynaerde, Tom Sawyer, Robin Hood, Pinokkio, Hamlet, 20 000 mijlen onder zee en nog veel meer. Plaats van het gebeuren zal weer het Leeuwarder FEC worden. Datum van het gebeuren is 18 november 2005. Het programma zal live op televisie worden uitgezonden in diverse Europese landen, waaronder België, Duitsland en Frankrijk.
De voorbereidingen werden verstoord toen een mus het gebouw binnenvloog en 23.000 dominostenen omverduwde. Dankzij de ingebouwde schotten bleef de schade beperkt.
De mus, welke een uitstervend ras is, is door een medewerker van fauna beheer doodgeschoten. Dit wordt op diverse nieuws-sites beschreven. De reacties lopen uiteen van dierenmishandeling tot nodeloos geweld. Er wordt opgeroepen to het boycotten van de uitzending
En een paar katten om erachteraan te laten hollenquote:
Ik heb woensdag nog wel tijd om naar Friesland te gaan...quote:Op maandag 14 november 2005 20:41 schreef QyRoZ het volgende:
Ik ben wel benieuwd of er iemand nog iets gaat proberen.
als je er een wereldrecordpoging Springen voor de FEC van maakt, is het toch niet strafbaar !quote:Op maandag 14 november 2005 19:09 schreef Game_Error het volgende:
Ik stel voor dat we woensdag nacht (lees een uur of 3) met heel fok en geenstijl daarheen gaan, naast het gebouw staan, en danmet zn allen gaan zingen "als je nou niet springt dan ben je een homofiel"
Iemand MOET het doenquote:Op maandag 14 november 2005 18:26 schreef sr_firewire het volgende:
Hahahaha, echt wat een machtige actie van geenstijl.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |