Toen ik toch over deze Zweedse band nadacht moest ik ook gelijk aan Kashmir (deens) denken. Hun album the good life vond ik ook echt geweldig maar na Pinkpop '99 heb ik van hun ook niks vernomen. Waar is deze band mee bezig??? Hebben ze al een opvolger van The Good Life???
quote:LEUK !
Op zondag 11 november 2001 16:52 schreef menjo het volgende:
The Good Life is idd een prachtige plaat, volgens hun website hebben ze begin dit jaar een EP uitgebracht.
Toch verwonderlijk hoe zeer die mensen alleen in Denemarken opereren... ze touren alleen in Denemarken, staan op Roskilde (!), en op websites als AMG en PFM vind je ook geen info van ze... best jammer, want The Good Life vond ik een prachtige plaat, daar kunnen ze best wat meer mee.
Anyway, nieuw album dus
BTW hun eigen website is www.kashmir.dk
Op de Deense Sony site hebben ze ook wel info, maar dat is Deens
quote:In '99 stonden ze nog op Pinkpop
Op maandag 24 maart 2003 09:35 schreef MadScientist het volgende:
Er is sinds kort een nieuwe plaat uit, Zitilites.Toch verwonderlijk hoe zeer die mensen alleen in Denemarken opereren... ze touren alleen in Denemarken, staan op Roskilde (!), en op websites als AMG en PFM vind je ook geen info van ze... best jammer, want The Good Life vond ik een prachtige plaat, daar kunnen ze best wat meer mee.
Anyway, nieuw album dus
BTW hun eigen website is www.kashmir.dk
Op de Deense Sony site hebben ze ook wel info, maar dat is Deens
Broder Daniel heb ik nooit echt goed naar geluisterd, zal Fucking åmål nog wel eens kijken.... is immers een leuke film.
maar het beste Noordse band is toch wel ; KENT.
Ani di Franco, Stereophonics, Hooverphonic staan er bijvoorbeeld ook nog. Wel een prijzig festivalletje, mjah..
quote:op de pinkpop site stonden ze niet op het programma van '99...
Op vrijdag 28 maart 2003 14:06 schreef XL het volgende:In '99 stonden ze nog op Pinkpop
waren ze invallers? jammer dat ik pas in 2000 voor het eerst op pinkpop was, maar misschien had ik ze dan niet eens gezien omdat ik ze niet kende
quote:Ik mag toch hopen dat ze op Pinkpop stonden, want ik heb dat album gekocht omdat ze op Pinkpop zo goed waren... Voor Pinkpop kende ik ze ook nog niet, ik weet niet meer of het invallers waren. Ze speelde vlak voor Soulwax meen ik te weten.
Op zaterdag 7 juni 2003 21:23 schreef MadScientist het volgende:[..]
op de pinkpop site stonden ze niet op het programma van '99...
waren ze invallers? jammer dat ik pas in 2000 voor het eerst op pinkpop was, maar misschien had ik ze dan niet eens gezien omdat ik ze niet kende
---edit----
dat was het, de new radicals waren er niet:
quote:
Kashmir Even leek het erop dat het gat dat de New Radicals hadden achtergelaten niet zou worden opgevuld. Maar een dag voor aanvang is toch een nieuwe band gecontracteerd. Het Deense trio Kasmir maakt de Pinkpop-programmering compleet. De groep is al sinds begin jaren negentig in eigen land aan de weg aan het timmeren, sinds kort probeert de band ook in de rest van de wereld voeten aan de grond te krijgen. Op de laatst verschenen single klinkt Kashmir als een kruising tussen Sting en Pearl Jam! Er is door de recente wijzingen met het speelschema geschoven, maar op de Pinkpop-site vind je de meest actuele stand van zaken.
quote:grappig. ik las ergens anders dat het ergens tussen Thom Yorke en Sting zat, terwijl ik zelf al vond dat het ergens tussen Radiohead en Pear Jam zweefde
Op zondag 8 juni 2003 12:13 schreef XL het volgende:
Op de laatst verschenen single klinkt Kashmir als een kruising tussen Sting en Pearl Jam!
presale is nog niet aangekondigd, maar ik ga denk ik wel een kaartje halen, ben onderhand wel erg benieuwd naar hun live optreden
quote:Beetje opletten ondertussen al confirmed.
Op zondag 28 september 2003 13:02 schreef mrmiddel het volgende:
Kashmir staat (waarschijnlijk) op 14 november in de Vera.
25/9
CONFIRMED:
Centro-Matic + Orange Black (5/11)
Kashmir (14/11)
quote:Vanavond Rotterdam
Op zondag 28 september 2003 16:33 schreef MCH het volgende:[..]
Beetje opletten ondertussen al confirmed.
![]()
25/9
CONFIRMED:
Centro-Matic + Orange Black (5/11)
Kashmir (14/11)
Jaja, deze geweldig band is in het land!
quote:Gisteravond heb ik dus Kashmir gezien in Rotown, Rotterdam.
Op donderdag 13 november 2003 20:08 schreef XL het volgende:[..]
Vanavond Rotterdam
Morgen Groningen
Zaterdag Den Bosch
en Zondag UtrechtJaja, deze geweldig band is in het land!
Slag je slag mensen, nog 3 optredens dit weekend!
Als ik niet zo verschrikkelijk blut was ging ik zondag weer.... nu moet ik nog maar zien of dat me gaat lukken.
Het is trouwens niet voor niks dat deze band op 2 staat in mijn eigen Fok!Top 100 (http://forum.fok.nl/showtopic.php/400159 pagina 8, staat die van mij). Je kunt op mijn lijst vertrouwen, als je van Indie en Emo-rock houdt... ga dan gerust op de gok naar dit concert!
[Dit bericht is gewijzigd door XL op 14-11-2003 10:43]
quote:Mooi, ik ben benieuwd of ze vanavond ook zo goed zijn.
Op vrijdag 14 november 2003 10:38 schreef XL het volgende:[..]
*Een hele lap tekst*
quote:Volgens de site van vera is het nog niet uitverkocht, dus ik denk dat de plato of elpee nog wel kaartjes heeft
Op vrijdag 14 november 2003 12:05 schreef Man_in_a_Shed het volgende:
Ik zal eens even kijken of ik voor vanavond nog een kaartje kan versieren.
Ik zou ze ook willen zien...maar ik ga morgen al naar Grandaddy, en da's toch wat dichterbij voor mij
Ik vind The Aftermath het beste nummer van de nieuwste CD There is nooooo oooone after yooouuu
quote:Overmorgen Tivoli, Utrecht?
Op vrijdag 14 november 2003 18:00 schreef RichardQuest het volgende:
Ik heb twee albums, prachtige muziekIk zou ze ook willen zien...maar ik ga morgen al naar Grandaddy, en da's toch wat dichterbij voor mij
Ik vind The Aftermath het beste nummer van de nieuwste CD
There is nooooo oooone after yooouuu
quote:Gister begon het pas om 22:30
Op vrijdag 14 november 2003 18:08 schreef Man_in_a_Shed het volgende:
Hoe laat begint het eigenlijk? Op de Vera-site staat dat het om 21.30 begint, maar de deuren gaan ook om 21.30 open? Rara hoe kan dat?
quote:Dat gaat me te veel geld kosten (week-OV)
Op vrijdag 14 november 2003 19:32 schreef XL het volgende:[..]
Overmorgen Tivoli, Utrecht?
[..]
quote:Je bespaart op het kaartje, dat is vast spotgoedkoop!
Op vrijdag 14 november 2003 20:26 schreef RichardQuest het volgende:[..]
Dat gaat me te veel geld kosten (week-OV)
quote:Hoe was het, Man_in_a_Shed?
Op vrijdag 14 november 2003 18:08 schreef Man_in_a_Shed het volgende:
Hoe laat begint het eigenlijk? Op de Vera-site staat dat het om 21.30 begint, maar de deuren gaan ook om 21.30 open? Rara hoe kan dat?
quote:Een voorprogramma kan best beginnen binnen een paar minuten nadat de deuren open gaan, toch?
Op vrijdag 14 november 2003 18:08 schreef Man_in_a_Shed het volgende:
Hoe laat begint het eigenlijk? Op de Vera-site staat dat het om 21.30 begint, maar de deuren gaan ook om 21.30 open? Rara hoe kan dat?
Maar gelukkig was dat niet het geval
quote:Helaas ben ik door ietwat bijzondere omstandigheden niet geweest. Sommige dingen kunnen nu eenmaal niet wachten. Wel jammer dat ik het gemist heb, maar ze komen vast wel weer eens.
Op zaterdag 15 november 2003 12:38 schreef XL het volgende:[..]
Hoe was het, Man_in_a_Shed?
quote:Toen ik in '99 Mom in love, daddy in space voor het eerst hoorde, dacht ik aanvankelijk dat het een nummer van Beck was, gek genoeg.
Op maandag 9 juni 2003 20:15 schreef MadScientist het volgende:[..]
grappig. ik las ergens anders dat het ergens tussen Thom Yorke en Sting zat, terwijl ik zelf al vond dat het ergens tussen Radiohead en Pear Jam zweefde
Maar goed, ik heb net de videoclip van Rocket Brothers gezien (een nummer dat ze nu ook bij KINK-FM maar weer eens aan het promoten zijn, al betreft het een nummer van hun vorig jaar verschenen album Zitilites, welke ik overigens nog altijd niet beluisterd heb); een animatie-clip in smaakvol zwart-wit met ietwat vreemde elementen en wendingen, die echter perfect bij de uitgeademde sfeer van de muziek passen. Had het nog niet eerder gehoord, maar het nummer klinkt in ieder geval als een Radiohead-nummer waarbij de extremere (en eerlijk gezegd ook redelijk irritante) kantjes van Thom Yorke's stemgeluid zijn afgeschaafd; in combinatie met de clip een mooi nummer, in ieder geval.
De video is hier te bekijken, trouwens.
[Dit bericht is gewijzigd door Grobbel op 14-01-2004 23:50]
Ik heb dit album voor de zomer eens een keer gedownload, een aantal keren geluisterd, en toen niets meer mee gedaan. Toen ik eind december de mp3's tegen kwam ben ik weer gaan luisteren en sindsdien luister ik elke dag Zitilites. Echt hele mooie popliedjes, met steengoede melodielijnen.. en de stem van de zanger (Kasper Eistrup) maakt het geheel compleet. Ik heb de cd, met het schaamrood op mijn kaken door het feit dat ik het nu pas heb gedaan, laatst dan ook eindelijk aangeschaft.
Wat een verademing. Echt. Misschien wel het beste album van 2003. Zéker voor mensen die houden van Radiohead, Coldplay, Travis en Sigur Rķs.
[Dit bericht is gewijzigd door mrmiddel op 14-01-2004 21:39]
In The Sand
The Push
Melpomene
Surfing The Warm Industry
Rocket Brothers
The Aftermath
Petite Machine
Maar de andere helft is eigenlijk net zo goed
In het nummer 'In The Sand' heeft wel na 2 minuten een, in mijn ogen, voor Kashmir typerende brug in het nummer. Heel kort, maar je voelt duidelijk het 'veranderen'. Ik mag dat wel, voor in 'Lampshade'. Wat een prachtig nummer is dat toch. Andere goede nummers op de cd vind ik The Aftermath, Ruby Over Diamonds en Small Poem of Old Friend.
Het live-optreden van afgelopen najaar smaakte beter dan het album in eerste instantie. Ik merk wel dat het album nog elke keer dat ik het opzet beter blijkt te worden, dat was bij The Good Life ook..... ik denk echter niet dat ik hem zooo goed ga vinden.
Is idd een fraaie plaat... ik schrok echter wel toen iemand het in het Pinkpop-topic vergeleek met Keanequote:Op donderdag 9 maart 2006 00:11 schreef MaJo het volgende:
De cd No Balance Palace staat nu op de luisterpaal. Klinkt wel goed moet ik zeggen. Er staat ook een nummer op met David Bowie, is altijd leuk
Mij komt het wel erg goed uit. Omdat ik voor Tool en dEUS toch wel heen wil, heb ik maar even iets van Kashmir gedownload en ook dit wil ik wel graag live zien. Ik heb een paar nummers van Zitilites gedownload en dat bevalt prima.quote:Op donderdag 9 maart 2006 10:21 schreef XL het volgende:
Ze spelen dit jaar ook de zondag op Pinkpop, maar dat is natuurlijk veel te groots voor ze.
Hun doorbraakplaat is veel mooier, The Good Life. De laatste setlist die ik van ze zag, op www.fabchannel.com, bevatte daar weinig nummers van. Luister die plaat wel even.quote:Op woensdag 17 mei 2006 13:44 schreef Angel_of_Dth het volgende:
[..]
Mij komt het wel erg goed uit. Omdat ik voor Tool en dEUS toch wel heen wil, heb ik maar even iets van Kashmir gedownload en ook dit wil ik wel graag live zien. Ik heb een paar nummers van Zitilites gedownload en dat bevalt prima.
Zet Lampshade, Miss You, Gorgeous en Kiss me Goodbye dan nu even opquote:Op woensdag 17 mei 2006 14:23 schreef zjroentje het volgende:
Ik heb er nog steeds niet naar geluisterd XL. Shame on me ...![]()
Ik vrees alleen dat je er weinig van te horen krijgt, aangezien ze twee cd's verder zijn. Je weet nu waartoe ze in staat zijn! Veel plezier op Pinkpop.quote:Op maandag 22 mei 2006 23:03 schreef Angel_of_Dth het volgende:
Puike cd, XL. Enkele prachtige nummers, ik weet niet of het die zijn die jij noemt, want ik let steeds niet op. Nou ja, Lampshade in ieder geval wel.
Dat is inderdaad jammer.quote:Op dinsdag 30 mei 2006 19:51 schreef peaceman het volgende:
Ik vind het jammer dat ze niet in de tent spelen... ik vrees dat ze zullen verzuipen op dat grote podium...
Het viel gelukkig mee. Prima optreden!quote:
Hmmm. En wellicht ook voor een prikkie te koop. Als ze hem ergens hebben in ieder geval.quote:Op donderdag 8 juni 2006 16:19 schreef XL het volgende:
The Good Life is uiteraard met voorsprong de mooiste plaat!
Die Rene Blom is een slecht recensent, dat moge duidelijk zijn...Kritisch zijn is prima, maar een afbrandmodus aanhebben, omdat je een band niet leuk vindt, is maar weinig objectief en getuigd van weinig journalistieke klasse.quote:Op donderdag 8 juni 2006 16:00 schreef XL het volgende:
Die duffe 3voor12-journalist had zijn recensie al van tevoren geschreven. Ik wist wel dat het gewoon goed zou zijn.
Ja, als ze de zaal even 200 kilometer deze kant op verplaatsen wel.quote:Op zaterdag 26 augustus 2006 15:37 schreef XL het volgende:
17 november is Kashmir in NL voor een optreden in The Mezz, Breda
Prachtige zaal voor Kashmir.
In The Sandquote:Op woensdag 25 oktober 2006 13:29 schreef Angel_of_Dth het volgende:
Ik heb gisteren Zitilites eindelijk compleet kunnen downloaden. Tot voor kort kende ik alleen Melpomene en 2 nummers waarvan ik de titel niet (meer) ken. Melpomene is werkelijk een schitterend nummer, de rest van de cd viel me nog wat tegen. Maar toen ik de andere cd's voor het eerst luisterde, haalde ik er ook nog weinig moois uit, terwijl ik ze nu uren aan een stuk zou kunnen luisteren, dus dat zal bij Zitilites misschien ook nog wel komen.
Laatst zittend in de trein, met de zon in mijn gezicht, na een lange schooldag naar huis om weekend te hebben, met She's made of chalk op mijn koptelefoon, toen voelde ik me gelukkig.
Nee, dat was ik niet. Had hem toevallig op mijn eigen (veel snellere webruimte staan). Ik ben namelijk ook druk mensen aan het werven voor de concerten die eraan komen. Al gaat het erg voortvarend, eigenlijk wil vrijwel iedereen wel mee. Voor een tientje kun je niet sukkelen en ze schenken er bier, meer argumenten heb ik niet nodig.quote:Op woensdag 25 oktober 2006 13:40 schreef Angel_of_Dth het volgende:
En The Push. Ook geweldig.
En ik zat gisteren nog te denken dat ik jou wel even kon vragen toen ik weer eens ging zoeken (niet dat ik continu zit te zoeken, maar zo nu en dan kijk ik even op slsk). Maar ik keek eerst nog even op slsk en vond zowaar iemand die fatsoenlijk kon uploaden met deze cd (of was jij dat toevallig, hij gebruikte wel ssx, soulseek voor de Mac).
Dan zal ze het wel voor jou doenquote:Op dinsdag 7 november 2006 15:16 schreef Angel_of_Dth het volgende:
Na lang zoeken en veel (tevergeefse) moeite, is het me nu toch gelukt iemand te vinden die mee wil. Ze heeft geen idee wat het is (aan de telefoon:"Het is toch metal?"), maar ze wil mee.
Precies. Ze houdt namelijk ook al niet van metal, maar wilde toch mee in de veronderstelling dat het metal is.quote:
Makkelijk scoren dan bij nummers als Melponeme en She's made of Chalkquote:Op dinsdag 7 november 2006 16:18 schreef Angel_of_Dth het volgende:
[..]
Precies. Ze houdt namelijk ook al niet van metal, maar wilde toch mee in de veronderstelling dat het metal is.
Ik denk dat je de setlist die op Fabchannel staat mag verwachten. Er zijn geen nieuwe cd's sindsdien.quote:Op dinsdag 7 november 2006 16:29 schreef Angel_of_Dth het volgende:
Mijn avond is sowieso geslaagd na het horen van die nummers.
Veel plezier, ik wacht braaf op je bevindingen.quote:Op woensdag 8 november 2006 17:46 schreef Angel_of_Dth het volgende:
Ik ben er klaar voor. 18:37 de trein naar A'dam CS. Dan de eerste de beste tram naar het Leidseplein. Mogelijk nog even in Black&White, afhankelijk van een vriend waarmee ik heb afgesproken in Amsterdam. En anders gelijk naar binnen en in de Melkweg een biertje drinken en wachten.
Niks over voorprogramma gezien, dus mogelijk haal ik ook de laatste trein zonder een deel Kashmir te missen (om 23:50 ā 0:00 moet ik toch echt in een tram naar CS zitten).
Ik kan niet wachten tot Breda in ieder geval.quote:Op donderdag 9 november 2006 19:17 schreef Angel_of_Dth het volgende:
Het is dat Breda zo ver is, anders ging ik volgende week nog een keer.
Groningen neem ik aan?quote:Op vrijdag 10 november 2006 00:37 schreef Brahimov het volgende:
Het was goed!Weinig Geen ingetogen nummers, helaas (geen
Lampshade, bijvoorbeeld), maar wel een tof concert. Ophelia, Small Poem of Old Friend en Supergirl sprongen er uit wat mij betreft.
Het geluid was idd soms te hard om nog leuk te zijn (ook vooraan)quote:Op vrijdag 10 november 2006 01:04 schreef Laxe het volgende:
[..]
Groningen neem ik aan?
Mijn concert werd toch wel flink verpest doordat ik al gauw pijn in mijn oren kreeg en er propjes in moest frommelen. Daar wordt het geluid niet mooier van. De laatste keren viel het mee in de Oosterpoort, maar nu was het weer raak=veel te hard. Misschien viel het tussen de menigte mee, maar daar zie ik niks, dus ik zat bij het mengpaneel.
Ik luister nu naar de cd. Heerlijk om te horen hoe mooi die gitaar- en zanglaagjes over elkaar liggen. Dan is het wel bar zonde dat dat live wordt verprutst door een dove geluidsman![]()
Ophelia en Supergirl idd opvallend. Laatste toegift vond ik persoonlijk het mooist: She's made of chalk. Heerlijk nummer enneh... goed te doen zonder oorproppen.
Was iets in een driekwartsmaat, toch?quote:Op vrijdag 10 november 2006 17:53 schreef DirkDirk het volgende:
Vond het echt een fantastisch concert (Groningen). Geluid was inderdaad vrij hard waardoor je soms de zang
wat minder kon horen. Voor mij waren de hoogtepunten ook Ophelia en She's made of Chalk, wat een
schitterend nummer is dat. Jammer was dat Melpomene niet voorbij kwam.
Voor mij is Breda ook iets te ver weg (Friesland), ik zou graag nog eens heen willen.
Weet de preciese setlist niet echt meer..wat was het nummer waar ze mee begonnen?
Dat gaat mij ook iets te verquote:Op vrijdag 10 november 2006 18:47 schreef Brahimov het volgende:
[..]
Was iets in een driekwartsmaat, toch?
* Brahimov heeft geen verstand van muziek
Supergirl zat ergens in het midden, na 'Curse Of Being A Girl' dacht ikquote:Op vrijdag 10 november 2006 19:11 schreef DirkDirk het volgende:
[..]
Dat gaat mij ook iets te verMaar het openingsnummer was of Supergirl, wat ik niet zo goed ken.
Van wat ik me herinner:
...
Kalifornia
Surfing the Warm Industry
Jewel Drop??
Ophelia
The Curse of Being a Girl
Small Poem of Old Friend
Ruby over Diamonds, niet zeker
The Cynic
No Balance Palace
Petite Machine
Miss You
Make it Grand
She's Made of Chalk
Rocket Brothers
quote:Beatles Blackbird
Beatles Eleanor Rigby
Boudewijn de Groot Avond
Queen Innuendo
Pink Floyd Wish you were here
Marillion Lavender
Lou Reed Sweet Jane
Michael Jackson Thriller
Rory Gallagher Moonchild (live versie)
Fleetwood Mac Green Manalishi
Kashmir Melpomene
Uit het road journal op de website. Ik hoop het ook.quote:We then arrived in Amsterdam to play Melk weg, a great place we have played some times before - thanks for hanging in there, Amsterdam, once again it was delightful, we hope to be back soon!
Over Groningen hebben ze dan weer weinig te melden. Alleen dat ze er gespeeld hebben.quote:Returning to Holland we were stunned by the science fictionesque Mezz in Breda, this place is really a piece of bizar biomechanic architecture! Check it out if you get a chance. Very fine audience, nice response, i’d say for a first time in Breda, please tell your friends.
Kashmir - Melpomene live in Breda 17/11/2006quote:Op maandag 20 november 2006 00:24 schreef Angel_of_Dth het volgende:
Ik wil ook Melpomene live horen.
De Mezz is dan ook echt een fantastische zaal! Ik verbaas me er elke keer dat ik er kom weer over hoe cool die zaal wel niet is.quote:Op woensdag 20 december 2006 15:44 schreef Angel_of_Dth het volgende:
[..]
Uit het road journal op de website. Ik hoop het ook.
En over Breda zijn ze ook te spreken:
[..]
Over Groningen hebben ze dan weer weinig te melden. Alleen dat ze er gespeeld hebben.
Het is altijd jammer dat het geluid bij zulke filmpjes reden is om het snel weer weg te klikken. Maar bedankt voor het linkje.quote:Op woensdag 20 december 2006 16:08 schreef _mees het volgende:
Rocket Brothers en Ophelia vind ik geweldiglive klinken ze het best, CD's zijn "te clean"
[..]
Kashmir - Melpomene live in Breda 17/11/2006
Ik moet dan ook op zoek... Utrecht denk ik ook maar of desnoods Eindhoven.quote:Op zondag 13 mei 2007 21:35 schreef Angel_of_Dth het volgende:
Ik keek zojuist even op de site. En ze komen weer naar Nederland. 24 mei in Enschede, 25 mei in Eindhoven en 26 mei in Utrecht. Dit allemaal vanwege het 'Cross-Linx festival'. Ik denk dat ik maar naar Utrecht ga. Nu alleen nog kijken of ik mensen mee kan krijgen. Het meisje dat vorige keer mee was woont tegenwoordig in Utrecht, maar die vertrekt net enkele dagen eerder naar Denemarken. Dus ik zoek nog maar even verder.
Hm. Van de Oosterpoort naar VERA. Meestal gaat het andersom.quote:Op woensdag 17 februari 2010 18:08 schreef StarGazer het volgende:
http://www.vera-groningen.nl/mainstage/kashmir
18 mei dus in de Vera
Cool. Het album dan. Nijmegen is wat ver, dus daar zal ik niet bij zijn.quote:Op donderdag 24 januari 2013 19:17 schreef Kabouter_Krulleput het volgende:
Kick. Er zit weer leven in. Nieuw album komt eraan, incl. tour. 10 april in Doornroosje
Toch leuk dat ik me deze dag, hoewel het een willekeurige vrijdagmiddag was, nog kan herinneren. Na het teruglezen ervan, heb ik het nummer maar weer eens opgezet.quote:Op woensdag 25 oktober 2006 13:29 schreef Angel_of_Dth het volgende:
Laatst zittend in de trein, met de zon in mijn gezicht, na een lange schooldag naar huis om weekend te hebben, met She's made of chalk op mijn koptelefoon, toen voelde ik me gelukkig.
Ben er ook weer bij in Doornroosje.quote:Op donderdag 24 januari 2013 19:17 schreef Kabouter_Krulleput het volgende:
Kick. Er zit weer leven in. Nieuw album komt eraan, incl. tour. 10 april in Doornroosje
Vooral een slecht geschreven recensie, lijkt wel alsof de recensent een verslag schrijft van een schoolreisje. Recensie op Kicking the habit al gelezen?quote:Op dinsdag 16 april 2013 20:32 schreef Ophelia85 het volgende:
deze gast slaat de plank ook lekker mis....wat een stomme review :S
http://musicspotter.net/2013/04/kashmir-dk-in-de-melkweg/
en hier nog veel foto's van de melkweg:
http://www.flickr.com/pho(...)599/with/8643137399/
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |