Wat is dit nu weer voor een onzin? Alsof de Fransen zomaar een meerderheidsbelang in KLM van de Nederlandse staat zouden toestaan.quote:Op zaterdag 12 november 2005 03:32 schreef nikky het volgende:
KLM van ONS... of die K weg
Of de KLM is helemaal Nederlands. Of die K moet weg.quote:Op zaterdag 12 november 2005 03:37 schreef Finder_elf_towns het volgende:
[..]
Wat is dit nu weer voor een onzin? Alsof de Fransen zomaar een meerderheidsbelang in KLM van de Nederlandse staat zouden toestaan.
Koningin Beatrix heeft persoonlijk de "K" geautoriseerd na de overname. Je argument is dus niet geldig en pure cultuurvernietiging. Dus nogmaals, waarom moet de "K" worden verwijderd? Gegeven dat de Fransen de organisatie "KLM" niet vernietigen, uiteraard.quote:Op zaterdag 12 november 2005 03:49 schreef nikky het volgende:
[..]
Koninklijk <-- gegeven door de Nederlandse staat.
http://nl.wikipedia.org/wiki/KLM
Nederlanders zijn niet trots? Waar gaat het de laatste tijd dan over? Wat zijn dan de uitspraken dat "de westerse cultuur" superieur zou zijn ten opzichte van "de" islamitische cultuur?! Zoiets duidt op een groot onderscheid en ik geloof er geen biet van dat onze (ja, ik zeg onze, ook dat duidt op trots, hoe irrationeel dat dan ook is) cultuur van vrijzinnigheid niet zou leiden tot nationale trots.quote:Op zaterdag 12 november 2005 04:14 schreef Dagonet het volgende:
Meer nationale trots. Het zelfbeeld van Nederland wat omhoog krikken.
Die nationale trots verschuilt zich ook voor een deel achter het idee 'we zijn zo tolerant en wij zijn niet chauvinistisch'quote:Op zaterdag 12 november 2005 04:30 schreef ExtraWaskracht het volgende:
[..]
Nederlanders zijn niet trots? Waar gaat het de laatste tijd dan over? Wat zijn dan de uitspraken dat "de westerse cultuur" superieur zou zijn ten opzichte van "de" islamitische cultuur?! Zoiets duidt op een groot onderscheid en ik geloof er geen biet van dat onze (ja, ik zeg onze, ook dat duidt op trots, hoe irrationeel dat dan ook is) cultuur van vrijzinnigheid niet zou leiden tot nationale trots.
De echte nationalist kan niet zonder H-bom.quote:Op zaterdag 12 november 2005 04:14 schreef Dagonet het volgende:
Meer nationale trots. Het zelfbeeld van Nederland wat omhoog krikken.
Slaat nergens op, de dingen gebruiken niet belachelijk veel brandstof en zijn niet belachelijk zwaar waardoor ze het wegennet zwaarder belasten?????quote:Op zaterdag 12 november 2005 00:08 schreef TC03 het volgende:
[..]
Dit slaat echt totaal nergens op, wat een stommiteit.
Geen ontwikkelingshulp zoals nu gegeven wordt nee...quote:Op zaterdag 12 november 2005 01:01 schreef Modwire het volgende:
Sommige dingen zijn goed, maar sommige dingen kan je beter nog even over nadenken.. Ontwikkelingshulp helpt bijvoorbeeld niet...
Als je wilt dat mensen je aanbidden zul je ze al van jongs af aan moeten indoctrineren, zodat ze niet leren om kritisch te denken en dus bij voorbaat aannemen dat jij als leider perfect bent. Volwassen mensen kun je echter niet meer op die manier manipuleren. Je kunt ze hoogstens dwingen om je te gehoorzamen, niet om het met je eens te zijn.quote:Op zaterdag 12 november 2005 10:49 schreef BloodhoundFromHell het volgende:
ik denk wel dt het bouwen van tempels en beelden voor de leider helpt een soort mythe op te zetten. Ik zie ook Balkenende heel goed in staat tot een cultusvorming. Hij heeft er de uitstraling voor en als hij Balkenende- tempels en beelden op ieder straatbeeld zet en gewoon eens wat mensen in de gevangenis zet die "bak-ellende" roepen op tv, moet je eens opletten hoe snel hij wordt aanbeden.
Heet je toevallig Stalin met je achternaam? Dan is het namelijk genetisch...quote:Op vrijdag 11 november 2005 22:05 schreef BloodhoundFromHell het volgende:
Wat zou je doen, als je a-la Pim Fortuyn een hele schare volgelingen acter je kreeg en bij verkiezingen zelfs de absolute meerderheid achter je zou krijgen. Ik bedoel meer dan 75% van de stemmen. De oppositie weggevaagd en carte blanche!
Ik heb aardig wat plannen.
Ik zou ten eerste een cultus rondom mijn persoon creëeren en verder mensen die mij vereren voordelen geven. Minder belastingen laten betalen, een auto geven etc.. Daarna zou ik het budget voor het leger vertienvoudigen en het land klaarstomen voor oorlog.
De persoonlijkheidscultus voor mijn persoon zou ik langzaam opvoeren zodat mensen mij aanbidden. Ik zou tempels en standbeelden oevral laten neerzetten ter ere van mij. Ik dan ten strijde trekken en oorlogen voeren, door mij zelf geleid op het slagveld. Als Opperbevelhebber zal ik voorin de strijd meestrijden en het hoofd van de vijanden op een speer rijgen..
Beelden hiervan laat ik tonen in het land en mensen zullen mij aanbidden in de tempels, overal laat ik standbeelden neerzetten. Vijanden van mijn beleid worden verbannen, of in heropvoedingskampen gezet. Ik zou een humaan beleid voeren en goed zijn voor iedereen die aan mijn zijde ten strijde trekt! Tempels van mij moeten zo gemaakt worden dat ze er na duizenden jaren nog staan. Het huidige politieke systeem wordt afgeschaft en er wordt een adviseurs-systeem ingevoerd. Ik zou de absolute macht hebben en advisuers kunnen mij adviseren.
Ik zou wat schurkenstaten aanvallen. Iran, Pakistan. En om te oefenen mogen ze Wallonië en Friesland bombarderen. En een schip stationeren bij de Antillen, om drugstransporten te onderscheppen.quote:Op vrijdag 11 november 2005 23:31 schreef BloodhoundFromHell het volgende:
dat eerste punt vind ik wel interessant. Wat vind jij "stomme landen" ?? leuk weetje trouwens. Ons laatste vliegdekschip, de Karel Doorman(zie plaatje!) , berucht door de (bijna)inzet in Nederlands nieuw Guinea in 1962 en de, ook bijna-inzet in de falklandoorlog (toen het was overgekocht door de Argentijnen) is pas 5 jaar geleden gesloopt op een werf in India.
[afbeelding]
Ik ben zeker voorstander van de aanschaf van vliegdekschepen door Nederland. liefst in de "nimitz" klasse. Het kost een paar centen, maar je hebt wel een strijdmacht van formaat die je overal ter wereld kan inzetten.
[afbeelding]
USS Nimitz
Iedereen die voor het levenslied is uitzetten, ja dat is nog eens een goede regelquote:Op zaterdag 12 november 2005 16:08 schreef ThomasBerge het volgende:
Een landelijke levensliedzender instellen, ter compesatie van de verdwenen piratenzenders door Actie Etherflits
He, hallo, van mij mag iedereen z'n eigen kernwapenprogramma beginnen!quote:Op maandag 14 november 2005 12:15 schreef LXIV het volgende:
De enige op dit forum die geen doorgedraaide socialist is, is McCarthy.
Iedereen loopt altijd te klagen over veel regeltjes, weinig vrijheid e.d. in Nederland. Het eerste wat ze doen als ze het zelf voor het zeggen hebben is de vrijheid tot 0 reduceren!
Wil je de hra in 1 klap afschaffen? Met andere woorden, wil je onze economie in 1 klap terugduwen in een toestand van recessie?quote:Op zaterdag 12 november 2005 23:53 schreef Strix--Nebulosa het volgende:
Belastingen
- Hypotheekrenteaftrek afschaffen
- OZB afschaffen
- Overdrachtsbelasting afschaffen
- Successierechten afschaffen
Wat definieer jij als overgewicht? Wat hebben commando's in het stadscentrum te zoeken? Die jongens zijn helemaal niet getraind voor dat soort taken en zoveel hebben we er trouwens ook helemaal niet.quote:Veiligheid
- Politie met overgewicht op staande voet ontslaan
- Commando's in stadcentrum laten surveilleren
Juist, en wat ga je concreet doen met dat potje arme landen? En kun jij de veiligheid van die dienstplichtigen in die derde wereldlanden wel garanderen? De commando's en soldaten lopen immers in hartje Utrecht te paraderen dus daar hebben ze al weinig aan.quote:Ontwikkelingssamenwerking
- 5% van je bruto inkomen in de het potje "arme landen"
- Sociale diensplicht voor 18 jarigen in 3de wereldland (1 jaar)
Kilometerheffing en tolwegen, is dat niet een beetje dubbelop?quote:Verkeer
- Openbaar vervoer 50% goedkoper
- Kilometerheffing
- Tolwegen in Randstad
Komen al die migranten die zonder slag of stoot binnenkomen ook al vanaf dag 1 in aanmerking voor een uitkering? Zo ja, hoe denk je dit te financieren?quote:Vreemdelingenzaken
- Algemeen pardon voor alle asielzoekers/illegalen
- Sociaal acceptatiebeleid, iedereen is feitelijk welkom
Tegenwoordig blijven steeds meer mensen thuis wonen aangezien de benodigde hulp ook daar geleverd kan worden. Verder lijkt het me niet erg handig om een startersgezin in een aanleunwoning of seniorenflat te plaatsen.quote:Huisvesting
- niks......binnenkort een overschot aan huizen (vergrijzing -> alle oudjes verkassen naar tehuizen)
Waarom niet direct het gehele leger afschaffen? De landmacht is niet getraind om politieagent te spelen. Verder gaat de sfeer er ook niet op vooruit als er soldaten door de straten paraderen denk ik.quote:Defensie
- Landmacht inzetten voor politiedoeleinden
- Marine en luchtmacht afschaffen
- aan geen enkele oorlog deelnemen
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |