ikke ookquote:Op donderdag 1 december 2005 23:15 schreef Bar-Le-Duc het volgende:
nou net mijn allereerste nipo enquete ingevult
het ging meer over mijn ouders dan over mij. tjsss toon eens wat meer interesse in respondent
Hah, zo snel verdiend is het ook weer niet hoor!quote:Op vrijdag 2 december 2005 11:26 schreef Bar-Le-Duc het volgende:
ik heb een vraagje voor de mensen die nipo langer gebruiken.
hoeveel enquetes krijg je gemiddelt per week?
je krijgt 1 keer per maand een screening, hiervoor geen punten. Aan de screening kan je al een beetje zien welke onderzoeken er aan staan te komen. Maar dit zegt niks over de voorspelbaarheid van de oproep, dit heeft te maken met de doelgroep natuurlijk, maar ook het antwoord waar ze op zitten te wachten is niet te voorspellen.. dus bijvoorbeeld : drinkt u wel eens bier" had ik naar eer en geweten ingevuld met "nee:, ik dacht nog : die gaat aan mijn neus voorbij. Krijg ik juist een enquete over het hoe en waarom, imago en mijn relatie tot bier....quote:Op vrijdag 2 december 2005 11:26 schreef Bar-Le-Duc het volgende:
ik heb een vraagje voor de mensen die nipo langer gebruiken.
hoeveel enquetes krijg je gemiddelt per week?
Haha had ik ook last van en meteen daar achteraan een vragenlijst voor mn moeder ipv voor mijquote:Op donderdag 1 december 2005 23:15 schreef Bar-Le-Duc het volgende:
nou net mijn allereerste nipo enquete ingevult
het ging meer over mijn ouders dan over mij. tjsss toon eens wat meer interesse in respondent
Dat had ik ook!!quote:Op maandag 5 december 2005 21:07 schreef Troel het volgende:
Tss, ik had twee mailtjes van het NIPO over onderzoeken, maar er stond maar 1 onderzoek klaar
Klopt, het ging inderdaad over spelling. Bestemd voor mensen die op een basisschool werkzaam zijn.quote:Op dinsdag 6 december 2005 14:09 schreef Furia het volgende:
[..]
Dat had ik ook!!
Maar ik heb het nagekeken in die eerste en dat wwas meer een aankondiging.. over spelling?
Ja, die had ik ookquote:Op woensdag 7 december 2005 10:26 schreef Troel het volgende:
[..]
Klopt, het ging inderdaad over spelling. Bestemd voor mensen die op een basisschool werkzaam zijn.
Hai Syrena,quote:Op maandag 12 december 2005 13:00 schreef Syrena het volgende:
Whooooo ik hoef nog maar 50 punten bij inVoteslekker.
Ik ben echt enqueteverslaafdMensen willen mijn mening weten
Oh zou kunnen ja! Naar het adres in m'n profiel? En onder welke naam heb je het gestuurd?quote:Op maandag 12 december 2005 14:08 schreef Dagguzz het volgende:
[..]
Hai Syrena,
Ik heb je laatst een mailtje gestuurd. Heb je deze ontvangen?, ik heb namelijk nog geen reactie van je gehad. Misschien dat er iets mis gegaan is?
Ik heb 'm naar je gmail gestuurd. Je email adres die in je profiel staatquote:Op maandag 12 december 2005 14:13 schreef Syrena het volgende:
[..]
Oh zou kunnen ja! Naar het adres in m'n profiel? En onder welke naam heb je het gestuurd?
Ik kreeg vrijdag een FRS-bon binnenquote:Op zondag 11 december 2005 18:30 schreef Aventura het volgende:
Gister weer een Bol.combon binnen!
Doe nu anderhalf jaar mee en heb 2 Bol.com bonnen en 3 Blokkerbonnen gespaard, niet slecht!
Ja zeker! daarom wil ik ook zo graag mee doen! Ben jij misschien in de positie om mij aan te kunnen melden? Heb al meerdere mensen een mail gestuurd.. Maar ik krijg gewoon helemaal geen reactiequote:Op maandag 12 december 2005 22:01 schreef Vava het volgende:
[..]
Ik kreeg vrijdag een FRS-bon binnenik doe een half jaar mee en heb 3 Bol.com bonnen en 2 FRS-bonnen
da's wel veel dan toch?
Ik wil je wel aanmelden (volgens mij had jij me een mail gestuurd? deze is per ongeluk verwijderd tijdens een iets te rigoreuze delete-actiequote:Op maandag 12 december 2005 22:43 schreef Dagguzz het volgende:
[..]
Ja zeker! daarom wil ik ook zo graag mee doen! Ben jij misschien in de positie om mij aan te kunnen melden? Heb al meerdere mensen een mail gestuurd.. Maar ik krijg gewoon helemaal geen reactie
Bij voorbaat dank![]()
NP, ik heb je een mail gestuurd, hopelijk kan je er wat mee!quote:Op maandag 12 december 2005 23:37 schreef Vava het volgende:
[..]
Ik wil je wel aanmelden (volgens mij had jij me een mail gestuurd? deze is per ongeluk verwijderd tijdens een iets te rigoreuze delete-actie)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |