Geef die jongen gewoon een oude fiets, leert ie ook nog is wat. Dan gaat de domheid vanzelf wel weg.quote:Op donderdag 10 november 2005 20:22 schreef --Globe-- het volgende:
Ik irriteer me zo aan die intens domme kinderen he..![]()
Vooral die zo mekkert de hele tijd, en dat domme jochh
Dacht ik ook meteenquote:Op donderdag 10 november 2005 20:31 schreef pberends het volgende:
Over 6 jaar volwassen. Is ze 12?
En hij zag er nog wel zo patent uit vandaag.quote:
Het wordt steeds ranziger daar bij de familie Alberts.quote:Jef Alberts: "Ik wil jouw kok zijn." (tegen Dennis Tuinman)
Inderdaad. Zij moet blijven.quote:Dat tenniskind is nou de enige die ik wel leuk vind, nou gaat juist zij weg
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.maandagSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wat gebeurt hier
Jij moet nog krijgen wat je verdient. Keep the change.
Je moet af en toe tussen de regels door lezen, maar het is toch vrij voor de hand liggend wat er gaat gebeuren.quote:
Ik denk dat je het geheel 100% juist hebtquote:Op vrijdag 11 november 2005 01:10 schreef Iwan1976 het volgende:
[..]
Je moet af en toe tussen de regels door lezen, maar het is toch vrij voor de hand liggend wat er gaat gebeuren.
Linda wordt het slachtoffer van een verkrachter. Op haar lichaam worden DNA-sporen gevonden die leiden naar Robert. De werkelijke dader loopt echter nog vrij rond en luistert naar de naam Dennis, die een ernstige vorm van ik-heb-een-vriendin-maar-ik-fantaseer-graag-over-een-ander-itus heeft. Hij zag Linda aan voor Charlie die eigenlijk Dian was. Alleen Laura weet hoe de vork in de steel zit, maar ze is niet van plan het geheim omtrent Arnie/Dennis prijs te geven. Robert zet zich over zijn schaamte heen en bekent dat hij sinds het Auntie Annie debacle en het Fischer fiasco volledig impotent is en dus de dader niet kan zijn. Een genante reconstructie pleit Robert vrij. Als het onderzoek in een impasse zit, gaat ook Peter R de Vries zich ermee bemoeien. Toute Meerdijk wordt onderworpen aan een DNA-onderzoek, dat flink wat familiebanden weer danig overhoop gooit. Zijn Robert en Jef wel broers van elkaar of hebben ze jarenlang ten onrechte een familiebedrijf gehad? Zijn Arnie en Dennis werkelijk door Guus verwisseld of is het een sluwe wraakactie van Philip van Alphen, wiens identiteit door Laura jaren geleden werd gewist?
Maar ik kan er hier en daar natuurlijk ook enigszins naast zitten.![]()
ik herinner me dat ze hem wel 1 keertje in beeld hebben gebracht, idd. om uit te leggen hoe Martine het voor elkaar kreeg om Helen Helmink te haten.quote:Op donderdag 10 november 2005 13:27 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
Hoe zit het eigenlijk met die andere halfbroer van Sjors, volgens de CD-ROM hadden Martine Hafkamp en Helen Helmink beiden een buitenechtelijk kind bij Rolf Huygens.
Dat kind van Helen Helmink was Peter Kelder en het kind van Martine Hafkamp (ook een zoon) was zwaar gehandicapt, dit was voor Martine ook weer een reden om Helen te haten.
Maar weet iemand of daar ooit nog iets over is gezegd?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |