quote:Op vrijdag 6 maart 2009 22:31 schreef fluitbekzeenaald het volgende:
Herman Finkers
Theo Maassen, dié heeft pas quotes![]()
Hé daar heb je weer een van Theo's holmaatjes! Wel in staat om off topic te gaan, maar net te lui om een eigen topic te openen voor hun held.quote:
Ongesteld?quote:Op maandag 29 juni 2009 14:59 schreef Xessive het volgende:
[..]
Hé daar heb je weer een van Theo's holmaatjes! Wel in staat om off topic te gaan, maar net te lui om een eigen topic te openen voor hun held.
volgens mij de zon gaat zinloos onder morgen moet ze toc weer op.quote:Op zondag 28 juni 2009 09:18 schreef callous het volgende:
"Het meisje heeft een moeilijke jeugd gehad. Haar vader was pedofiel en haar moeder is op elfjarige leeftijd overleden"
request:
de uitspraak: de Elfstedentocht van '86 was een makkie. Ik schenk mezelf een kop koffie in, rijd de Elfstedentocht, neem een slok van mijn koffie, bek verbrand.
Weet iemand uit welke show die komt? Ik heb nu alles nog maar een keer gekeken (goh wat een straf:)) maar ben hem niet tegengekomen. Ik mis alleen "kalm aan..." maar kan me niet herinneren dat die grap nog zo "jong" is...
wie weet het?
volgens mij niet, heb van de week die show bekeken maar niet tegengekomen...quote:Op maandag 29 juni 2009 16:14 schreef sjoemie1985 het volgende:
[..]
volgens mij de zon gaat zinloos onder morgen moet ze toc weer op.
quote:Op zondag 28 juni 2009 09:18 schreef callous het volgende:
"Het meisje heeft een moeilijke jeugd gehad. Haar vader was pedofiel en haar moeder is op elfjarige leeftijd overleden"
quote:Op maandag 29 juni 2009 21:11 schreef callous het volgende:
[..]
volgens mij niet, heb van de week die show bekeken maar niet tegengekomen...
weet je/iemand welk deel/hoofdstuk?
quote:Mijne heren,
Reagerende op uw advertentie waarin u personeel vraagt, overwegende en aanvaardende zulks door u omschreven, mede overwegende voetnoot 2 van uw vacature, en wel zodanig dat derhalve concluderende als ondergetekende een dergelijke functie te ambiëren, verblijf ik.
Hopende dat ik hiermee een sollicitatiebrief heb geschreven, teken ik,
In afwachting van uw afwijzing,
O ja, toen stond-ie samen met het elftal maar ook met Herman van Veen onder de douche.quote:Op dinsdag 30 juni 2009 21:34 schreef egg-bird het volgende:
"jij speelt een verrekt leuk potje voetbal" zeiden de ajax spelers tegen mij.
Och, jullie hebben weer andere kwaliteiten (ofzoiets)
quote:Op woensdag 1 juli 2009 12:52 schreef sjoemie1985 het volgende:
eddie de eagle, die kent u wel.
eddie de eagle die met het ski schansspringen in een rolstoel is beland, dat vond ik zo knap gemikt.![]()
Ow te laatquote:Op woensdag 1 juli 2009 13:48 schreef -SL- het volgende:
TEEEEEEEEEEEEEE-LEEEEEEEEEEEEE-FOON, TELEFOON, TELEFOON, TELEFOON, TELEFOON, TELEFOON, TELEFOON, TELEFOON, TELEFOON, TELEFOON, TELEFOON, TELEFOON, TELEFOON, TELEFOON, TELEFOON, TELEFOON, TELEFOON, TELEFOON, TELEFOON, TELEFOON, TELEFOON, TELEFOON, TELEFOON, TELEFOON, TELEFOON, TELEFOON, TELEFOON, TELEFOON, TELEFOON, TELEFOON, TELEFOON, TELEFOON, TELEFOON, TELEFOON, TELEFOON, TELEFOON,
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |