Het hele seizoen niet meer?quote:Op maandag 7 november 2005 21:32 schreef rubbereend het volgende:
wil ik net aansluitend op deze discussie voorstellen eens een PSV meet te doen om iedereen een goede reden te geven naar het stadion te komen hebben we helemaal geen wedstrijden meer op zondag
Ik heb het niet zo op die remi-acties. Dan kijk ik toch echt liever een wedstrijd op tv en ga ik daarna stappen met m'n vriendenquote:Op maandag 7 november 2005 21:04 schreef Zwansen het volgende:
[..]
Ik heb het voorrecht om een grote schare PSV'ers in mijn vriendenclub te hebben dus ik weet het niet. Maar ik zou zeggen, probeer het eens in je eentje.
neequote:
Een meet hoeft natuurlijk niet persé op zondag. Lijkt me wel leuk, een PSV-meet, mits er voldoende gelegenheid is om bier te drinken natuurlijk.quote:Op maandag 7 november 2005 21:45 schreef rubbereend het volgende:
[..]
neeik stond er ook van te kijken, misschien dat er nog een keer een wedstrijd wordt verschoven.
Dat zal denk ik alleen gebeuren, als PSV derde in de poule wordt en dus Uefacup heeft op donderdag, of wanneer Heerenveen in maart nog in de Uefacup zit (4 maart is PSV-Heerenveen).quote:Op maandag 7 november 2005 21:45 schreef rubbereend het volgende:
[..]
neeik stond er ook van te kijken, misschien dat er nog een keer een wedstrijd wordt verschoven.
Daar was ik ookquote:Op maandag 7 november 2005 22:05 schreef Zwansen het volgende:
Trouwens, als ik naar PSV ga winnen ze altijd. Op uitzondering van PSV-Arsenal na dan, maar ook dat was leuk omdat we toen wel doorgingen.
quote:PSV komt morgen met verklaring kaartverkoop Schalke
Volgens PSV Fans United treedt de veiligheidsmanager van PSV dinsdag met een bericht naar buiten over de kaartverkoop van de Champions League-wedstrijd Schalke '04 - PSV. Net als afgelopen seizoen is er onder de PSV-supporters grote commotie ontstaan over de kaartverkoop van Europese uitwedstrijden. De kaarten voor eigen vervoer waren afgelopen zaterdag binnen enkele seconden uitverkocht. De fans willen o.a. dat PSV de verkoop van wedstrijdkaarten en (bus-)reizen loskoppelt, op zijn minst 5% van de totale stadioncapaciteit opeist, met een voorrangsregeling komt en het aantal beschikbare kaarten met eventuele kaartverdeling vooraf openbaar maakt.
Natuurlijk compleet belachelijk hoe dit gelopen is. PSV mag wel met een hele goede verklaring komen, want er zijn genoeg supporters zwaar over de zeik. Mijn ticketbox-man in Rotterdam heeft iig goed werk geleverd en er een kaartje uit weten te slepen. De rest van de groep is al 2 dagen non-stop aan het e-bayen en ook zij hebben nu vrijwel allemaal een kaartje,.quote:
quote:Zoals we al eerder hebben gemeld mag een bepaald percentage van de PSV supporters op eigen gelegenheid naar GElsenkirchen afreizen. Helaas voor hun hebben ze te weinig kaarten gekregen.
Vele supporters, en zelfs boeren van de club zelf wijzen met het vingertje naar Schalke. Schalke zou te weinig kaarten hebben gegeven aan PSV, het zou gaan om 1700 kaarten, 1000 kaarten minder dan is toegestaan.
Helaas voor de PSV supporters dat ze geen 1000 extra kaarten hebben gekregen, maar dit ligt 100% aan de eigen club. PSV Eindhoven en de Nederlandse autoriteiten waren zo bang dat duizenden Schalke fans naar Eindhoven zouden komen, dat S04 maar met de combi moest. De keerzijde van de medaille was echter wel dat PSV ook maar 1700 kaarten zouden afnemen, en dat ook bij hun de grootste groep met een georganiseerde reis zou komen.
PSV meld zelf dat er geen extra kaarten zullen komen voor de PSV supporters, dat is begrijpelijk want alles is al uitverkocht, en inderdaad, dankzij PSV en zijn regels hebben meer Schalke supporters kans gemaakt op extra kaarten.
Wat een denigrerend bericht trouwensquote:Op dinsdag 8 november 2005 11:38 schreef Bobu het volgende:
Dit verhaal van een Nederlandse Schalke-site zou wel eens kunnen kloppen. KUT dus.
[..]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |