Heb je de laatste week geslapen of zo?quote:Op zondag 6 november 2005 20:36 schreef tong80 het volgende:
Wat is er met die jongen aan de hand ? Ik hoor dat ie in slaap wordt gehouden
Wist niet dat het zo erg was sorry hoor.quote:Op zondag 6 november 2005 20:48 schreef Roskoo het volgende:
[..]
Heb je de laatste week geslapen of zo?
quote:Op zondag 6 november 2005 20:51 schreef greatgonzo het volgende:
doorblijft het moeilijk je serieus te nemen
Best triest inderdaad...zal nog wel ff duren voordat ie er weer helemaal bovenop is.quote:VEENDAM - Supporters van de BV Veendam zijn een e-mailactie begonnen voor voetballer Arjan Ebbinge.
De centrale verdediger ligt nog altijd op de intensive care in een ziekenhuis in Utrecht en wordt kunstmatig in coma gehouden. Ebbinge, oud-speler van BV Veendam en FC Groningen, is inmiddels tweemaal geopereerd aan zijn dunne darm. Ebbinge liep vorige week, door een ongelukkige botsing met Utrecht-verdediger Tim Cornelisse, een scheurtje in zijn dunne darm op.
Maandag is Ebbinge voor een derde keer geopereerd. De situatie van Ebbinge wordt stabiel genoemd.
Om de voetballer en zijn familie te steunen, willen de Veendam-aanhangers zoveel mogelijk reacties verzamelen. Het e-mailadres: veendamdenktaaneppie@gmail.com
Bron: RTV Noord
Getverr .... alle sterkte Arjanquote:Op donderdag 17 november 2005 01:30 schreef rubbereend het volgende:
zondag dus voor de 5e keer geopereerd
Jeemig man, ik schrik ervan. Ik dacht dat het al beter met hem gingquote:Op donderdag 17 november 2005 08:23 schreef Suijk het volgende:
Al 2,5 week wordt hij in slaap gehouden.
quote:Lieve lieve mensen, We willen jullie bedanken voor al jullie steun en dat doet een mens goed. Arjan is afgelopen zondag voor de 5 de keer geopereerd het is een zware strijd voor hem. Maar samen blijven we knokken. Hij word nog steeds in slaap gehouden en heb ik zelf al 2,5 week niet met hem gesproken. Hij zal nog weken op de I.C verblijven. Maar als alles achter de rug is, zal hij zeker blij zijn met de steun die hij heeft gekregen van al die lieve mensen door het hele land. Namens Arjan wil ik jullie hartelijk bedanken. Claudia Ebbinge.
Duidelijk geen gemene overtreding. Meer een geval van pech.quote:Op donderdag 17 november 2005 18:14 schreef Burner2000 het volgende:
Ik hoop dat hij volgend seizoen er weer bij is. Die "botsing" was gewoon een gemene overtreding.
Ik had verwacht dat hij al kunstmatig al uit coma gehaald zou worden. Het zit jammer genoeg tegen.
quote:Arjan Ebbinge voor het eerst weer uit bed
Na ruim drie weken en vijf operaties is Arjan Ebbinge voor het eerst weer bij kennis geweest.
De verdediger van RBC Roosendaal hield aan een botsing met Tim Cornelisse van FC Utrecht een scheur in zijn dunne darm over.
Een operatie bleek noodzakelijk. Ebbinge verbleef sindsdien op de afdeling intensive care. Hij werd kunstmatig in slaap gehouden en om het herstel te bevorderen werd de wond diverse malen schoongespoeld.
Na drie weken is de RBC'er uit zijn coma ontwaakt en kwam hij voor het eerst weer uit bed. Hij maakt het naar omstandigheden goed.
vi.nl
JFR was te druk met andere zakenquote:Op woensdag 23 november 2005 09:43 schreef Suijk het volgende:
Gelukkig maar. Gisteren zei JFR nog dat het niet zo goed ging, maar ik had het idee dat 'ie de actuele situatie van Ebbinge eigenlijk niet wist.
Stomaquote:Op woensdag 23 november 2005 16:18 schreef cultheld het volgende:
Wat ik me nou serieus af vraag: Hoe heeft hij al die tijd moeten schijten?
quote:Arjan Ebbinge heeft de intensive care-afdeling verlaten. De centrale verdediger van RBC Roosendaal is herstellende van een zware darmoperatie.
Vorige week werd Ebbinge voor de laatste maal geopereerd. Zijn buikwond werd gehecht. Na deze forse ingreep is de dinsdag 31 jaar geworden Veendammer aan de beterende hand.
Zijn herstel verloopt dusdanig goed dat hij na een maand van de intensive care-afdeling af is en afgelopen weekeinde zelfs op de televisie heeft kunnen zien dat zijn RBC met 2-2 gelijkspeelde tegen Feyenoord.
Bron: vi.nl
Sjezus nou.. Heeft lang geduurd en dat na een redelijk onschuldig uitziende botsingquote:Op dinsdag 13 december 2005 14:21 schreef DutchGooner het volgende:
Volgens Omroep Brabant is Ebbinge vandaag weer naar huis gegaan na ruim 6 weken in het ziekenhuis gelegen te hebben.
quote:Zwaar geblesseerde Ebbinge weer in training
11/4/2006 15:24
Arjan Ebbinge zal komende week het trainingsveld van RBC Roosendaal weer betreden. De 31-jarige verdediger speelde niet meer sinds 30 oktober 2005, toen hij in botsing kwam met Tim Cornelisse van FC Utrecht.
Ebbinge liep een scheurtje in zijn dunne darm op en lag dagenlang op de afdeling intensive care. Na verschillende operaties werd de verdediger in coma gehouden om de wond voorspoedig te laten herstellen.
De revalidatie van Ebbinge vond plaats in Nijmegen. Dat proces is nu ten einde en Ebbinge zal nu bij RBC met hersteltrainer Erwin de Nijs aan de slag gaan.
'Het gaat gelukkig steeds beter', zegt De Nijs in BN/De Stem. 'Anders zouden ze hem daar wel hebben gehouden en hem niet naar de club hebben laten gaan. We gaan Arjan lekker optrainen naar het volgend seizoen. Dat is tenminste het uitgangspunt.'
Nu Arjan toch weer op het trainingsveld rondloopt wil ik wel eens weten waarom jij betwist dat hij een prima vent isquote:Op maandag 7 november 2005 19:31 schreef methodmich het volgende:
Prima vent is ook te betwisten, maar het gaat inderdaad denk ik meer om de situatie zelf. En volledig terecht.
Hij heeft dit seizoen amper gespeeld.quote:Op vrijdag 23 maart 2007 18:01 schreef EnGCatjuh het volgende:
Niet? Speelt hij eigenlijk nog wel eens? Hij was een gewaardeerde basiskracht tot voor zijn blessure. Is het daarna altijd minder gegaan ofzo?
quote:Op donderdag 14 juni 2007 19:49 schreef -Vaduz- het volgende:
Dus naar Eindhoven. Die zijn de selectie aardig aan het verbouwen, was ook wel nodig.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |