 
		 
			 
			
			
			Hij heeft meerdere accounts. Hij is niet zo iemand die met z'n stats wil patsen, hij wil afgerekend worden op het aantal vlaggen die hij verdedigt zonder dat er iemand in de buurt isquote:Op dinsdag 8 november 2005 17:41 schreef Suikermais het volgende:
WTF !!!! ..wie is Muko I-spy24 ?
Die zit NU op de BoF-server te knallen.
Toch niet de I-spy in disguise ??
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Uiteraard, dat eikeltje vond alles aan BoF toch zo kut? Meneer gaat vervolgens wel op onze server knallen? Nee, als wij dan toch zo kut zijn dan gaat die maar mooi op een voor hem 'betere' server van een betere clan spelen.quote:Op dinsdag 8 november 2005 17:45 schreef UnleashMitch het volgende:
[..]
@Fillipe, heb je m er af gemikt ?
 
			 
			
			
			Als je m opent kan je je nick onderaan invullen. Krijg je gewoon een rits met alle badges en erachter bepaalde voorwaarden en hoeveel procent je daarvan gedaan hebt. Dit heeft voornamelijk met tijd te maken dat je een bepaalde klasse of bv. squad leader moet zijn geweestquote:Op dinsdag 8 november 2005 17:40 schreef Fillipe het volgende:Hoe ver je van een objective (doel) af bent? Explain please, wat kan je met die site?
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			quote:Op dinsdag 8 november 2005 13:41 schreef Gamedemon het volgende:
[..]
<I-spy24>Vijand 9 uur!!!!
Erm het is 13:40???
 
			 
			
			
			Ah op die manier oke, ik dacht al huh objectivequote:Op dinsdag 8 november 2005 18:34 schreef Atreidez het volgende:
[..]
Als je m opent kan je je nick onderaan invullen. Krijg je gewoon een rits met alle badges en erachter bepaalde voorwaarden en hoeveel procent je daarvan gedaan hebt. Dit heeft voornamelijk met tijd te maken dat je een bepaalde klasse of bv. squad leader moet zijn geweest
 
			 
			
			
			quote:Op dinsdag 8 november 2005 18:37 schreef Incolumis het volgende:
hey atreidez heb jij toevallig iemand in je clan zitten die bloody punisher heet?
 
			 
			
			
			ziek!quote:Op dinsdag 8 november 2005 13:48 schreef escape_nl het volgende:
Heb net deze besteld bij Alternate.nl
http://www.alternate.nl/html/shop/productDetails.html?artno=KH%23V02&
Hoop er veel plezier van te hebben en hoop een keer zonder problemen op TS te komen
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Huh, die heb ik ook aangeschaftquote:Op dinsdag 8 november 2005 22:10 schreef nlboy het volgende:
Trouwens voor 3 euro minder kan je die Speed-link Medusa 5.1 Surround krijgen.
Zelf heb ik gewoon een goede Philips headphone en losse microfoon.
Goedkoper en net zo goeie kwaliteit. (denk ik)
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Bij die "Play Trend Cyes" is het maar ¤ 5,50.quote:Op dinsdag 8 november 2005 22:38 schreef DeathTrail het volgende:
Hmm komt wel 13,50 verzendkosten bij zie ik, bij Alternate, das wel erg veel.
 
			 
			
			
			Ja zag het jah, denk dat ik em toch maar ga bestellen. Heb nu een Sennheiser, gewone stereo, zonder mic. Zo'n Headsetje lijkt me toch wel ideaalquote:Op dinsdag 8 november 2005 22:46 schreef nlboy het volgende:
[..]
Bij die "Play Trend Cyes" is het maar ¤ 5,50.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Niet slim iddquote:Op dinsdag 8 november 2005 22:31 schreef DeathTrail het volgende:
<zeikmode> Sinds wanneer rebooten we een server midden in een game? Rebooten doe je tijdens een mapswitch, niet na de 2e ronde...![]()
Zucht....... </zeikmode>
 
			 
			
			
			Jedi had netwerkproblemen en toen sloot Rcon niet goed af met als gevolg dat Rcon helemaal niet meer werkte (bij alle admins). Vandaar dat Jedi hem even plotseling een reboot gaf.quote:Op dinsdag 8 november 2005 22:31 schreef DeathTrail het volgende:
<zeikmode> Sinds wanneer rebooten we een server midden in een game? Rebooten doe je tijdens een mapswitch, niet na de 2e ronde...![]()
Zucht....... </zeikmode>
 
			 
			
			
			hohohohoquote:Op dinsdag 8 november 2005 22:31 schreef DeathTrail het volgende:
<zeikmode> Sinds wanneer rebooten we een server midden in een game? Rebooten doe je tijdens een mapswitch, niet na de 2e ronde...![]()
Zucht....... </zeikmode>
 
			 
			
			
			Boeie of je t nou na een map wissel doet of tussen rondes door. Zolang je t maar niet in t midden van een ronde doet :\quote:Op dinsdag 8 november 2005 22:31 schreef DeathTrail het volgende:
<zeikmode> Sinds wanneer rebooten we een server midden in een game? Rebooten doe je tijdens een mapswitch, niet na de 2e ronde...![]()
Zucht....... </zeikmode>
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			bf2cc doet het (nog) niet vanwege I3Dquote:Op woensdag 9 november 2005 11:12 schreef escape_nl het volgende:
Wij gebruiken BF2ra, die andere zorgde voor veel problemen, het gebruik is opzich hetzelfde.
De server resetten we als er extreem veel lag is of als rcon eruit ligt
 
			 
			
			
			fok! of fok FOKquote:Op woensdag 9 november 2005 13:13 schreef nlboy het volgende:
@escape_nl, welk woord moet ik hebben voor BF2Tracker? (voor BoF)
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Beterschap!quote:
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Beterschap!quote:Op woensdag 9 november 2005 16:13 schreef Sickert het volgende:
vandaag zeer zeker geen battlefield voor mij aangezien de graphics van een Comodore 64 me al te snel zijn ben ziek namelijkkoorts en misselijk en giga koppijn
![]()
ik duik mn mandje weer in![]()
 
			 
			
			
			Yes heb hem vanmiddag vanaf 13.00 uur op 99 rondjes Karkand gezet, de hele middag vol en heel veel funquote:Op woensdag 9 november 2005 16:47 schreef Dr_Crouton het volgende:
Oei oei, Strike at Karkand x99 rondes en de server is vol! Switch dan naar 64 player, want er willen meer mensen erin.
 
			 
			
			
			en bij de welke ronde is tie nou ?quote:Op woensdag 9 november 2005 17:01 schreef escape_nl het volgende:
[..]
Yes heb hem vanmiddag vanaf 13.00 uur op 99 rondjes Karkand gezet, de hele middag vol en heel veel fun
 
			 
			
			
			karkandquote:Op woensdag 9 november 2005 17:01 schreef escape_nl het volgende:
[..]
Yes heb hem vanmiddag vanaf 13.00 uur op 99 rondjes Karkand gezet, de hele middag vol en heel veel fun
 
			 
			
			
			Zeker cool escape, heb er een gouden en een bronzen medaille gehaald.quote:Op woensdag 9 november 2005 17:01 schreef escape_nl het volgende:
[..]
Yes heb hem vanmiddag vanaf 13.00 uur op 99 rondjes Karkand gezet, de hele middag vol en heel veel fun
 
			 
			
			
			Voor zover ik weet ligt het aan EA, EA wil niet dat er dingen worden geinstalleerd op de Ranked Servers. BF2CC maakt gebruikt van mod manager waarvoor er een file op de server geplaatst moet worden en dat wil EA niet hebbenquote:Op woensdag 9 november 2005 15:36 schreef RudyCarell het volgende:
bf2cc doet het (nog) niet vanwege I3DEA
De voorgaande versie van BF2RA was echt dramatisch. De Rcon ging gemiddeld eens per dag down. Nu gaat het redelijk goed. Als je het toolje goed afsluit dan gaat de server gemiddeld al snel een week mee voor het weer een keertje mis gaatquote:Op woensdag 9 november 2005 10:06 schreef JMPoSTMaN het volgende:
Welke admin tools gebruiken jullie nu? BF2CC of BF2RA? En hoe vaak resetten jullie de server?
Vanaf morgen heeft FoD dan ook eindelijk een ranked server en aangezien ik 1 van de admins ben kan ik wel wat gebruikers ervaring gebruiken.
Ik denk zelf trouwens dat ik BF2CC ga gebruiken, aangezien ik die al ken.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Denk niet dat je het precies in de gatn hebt maar onze server heeft maar 32 slots... we kunnen alleen de mapgrootte aanpassen en dat gebeurt bij gelegenheid.quote:Op woensdag 9 november 2005 16:47 schreef Dr_Crouton het volgende:
Oei oei, Strike at Karkand x99 rondes en de server is vol! Switch dan naar 64 player, want er willen meer mensen erin.
 
			 
			
			
			Sickert Ziekert...quote:Op woensdag 9 november 2005 16:13 schreef Sickert het volgende:
vandaag zeer zeker geen battlefield voor mij aangezien de graphics van een Comodore 64 me al te snel zijn ben ziek namelijkkoorts en misselijk en giga koppijn
![]()
ik duik mn mandje weer in![]()
 
			 
			
			
			Wat droogquote:
 
			 
			
			
			Ow mijn god zal ik alvast aangifte doenquote:Iwan Spyros <i-spy24@hotmail.com>
Sent : Thursday, November 10, 2005 3:27 PM
To : flipjesonneveldt@hotmail.com
Subject : En zo doen we dat
| | | Inbox
Grote vriend,
Ik heb gemerkt dat je als maatje van jepi mij elke keer graag banned vd server terwijl ik vd grote smurf toegang blijf behouden. Dus lekker pesten he...
Ik weet het goed gemaakt als je zo graag stoer wilt zijn. Ik pak je terug door je bekend te maken op het web wie die grote held is die zo graag stoer wilt zijn.
Niet janken als je je gegevens met smoelwerk ziet want je wilt toch zo lekker stoer zijn, doen we dat stoer zijn op mijn manier.
Tis me gelukt met die anderen die ook dachten stoer te zijn en door tegaan terwijl we zouden stoppen maar schijnbaar is het zo leuk i-spy24 belachelijk te blijven maken als hij er niet is dat ik dus de handschoen op pak en je terug betaal.
Zo wordt je afgerekend voor je stoerheid heldje
 
			 
			
			
			quote:Op donderdag 10 november 2005 16:52 schreef Fillipe het volgende:
[..]
Ow mijn god zal ik alvast aangifte doen!
De triestheid zelve, dat zulke mensen nog bestaan.![]()
![]()
En o I-spy ik weet dat je dit leest: ik heb niets te verbergen dus van mijn part post je m'n groote piemel op hele fokforum I couldn't care less. Bye Iwan Spyros the succesful business man![]()
 
			 
			
			
			Zo succesvol is tie nou ook weer niet. Enigste wat ik vindt met Google als ik Iwan Pleitos Spyros in tik zijn dingen van Fok!quote:Op donderdag 10 november 2005 16:52 schreef Fillipe het volgende:
[..]
Bye Iwan Spyros the succesful business man![]()
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Sarcasme van mijn kantquote:Op donderdag 10 november 2005 17:05 schreef Suikermais het volgende:
[..]
Zo succesvol is tie nou ook weer niet.
 
			 
			
			
			quote:Op donderdag 10 november 2005 16:52 schreef Fillipe het volgende:
[..]
Ow mijn god zal ik alvast aangifte doen!
De triestheid zelve, dat zulke mensen nog bestaan.![]()
![]()
En o I-spy ik weet dat je dit leest: ik heb niets te verbergen dus van mijn part post je m'n groote piemel op hele fokforum I couldn't care less. Bye Iwan Spyros the succesful business man![]()
 
			 
			
			
			eerder een 30 jarige yup met streepjes shirt van lacoste en een trui van tommy hilfiger om zn nek geknooptquote:Op donderdag 10 november 2005 17:19 schreef JMPoSTMaN het volgende:
Bij mij begon hij ook al te dreigen, want hij wist mijn huisnummer.![]()
Goh ik heb gewoon mijn hele naam in mijn profiel staan en vervolgens kun je in het telefoonboek me adres opzoeken, dat is moeilijk![]()
Dit is zo triest van hem om op die manier te gaan dreigen.
Van mij hoef je hem ook niet van de server af te knikkeren, aangezien het een easy target is, maar dan alsnog![]()
Je gaat bijna denken dat het een 13 jarig pubertje is die thuis achter de pc de wildste verhalen verteld.![]()
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			is het hem gelukt om ons stil te krijgen?quote:Tis me gelukt met die anderen die ook dachten stoer te zijn en door tegaan terwijl we zouden stoppen
 
			 
			
			
			Het best verborgen geheim van Fok!quote:Op donderdag 10 november 2005 16:52 schreef Fillipe het volgende:
dus van mijn part post je m'n groote piemel op hele fokforum I couldn't care less.
 
			 
			
			
			zijn er nog meer mensen die van zijn piemel afweten?quote:Op donderdag 10 november 2005 18:51 schreef UnleashMitch het volgende:
[..]
Het best verborgen geheim van Fok!![]()
Sorry inkoppertjeMoet er verder wel om lachen ja
 
			 
			
			
			quote:Op donderdag 10 november 2005 16:52 schreef Fillipe het volgende:
[..]
Ow mijn god zal ik alvast aangifte doen!
De triestheid zelve, dat zulke mensen nog bestaan.![]()
![]()
En o, I-spy ik weet dat je dit leest: ik heb niets te verbergen dus van mijn part post je m'n grootte piemel op 't hele fok!forum I couldn't care less.
Bye Iwan Spyros the succesful business man![]()
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Je hebt nu "Supply-drops" daar moet je je commander om vragen en die laat dan, als het goed is, een kist aan een parachute op die lokatie vallen. Als je daar dan naast gaat staan krijg je ammo+health bij.quote:Op donderdag 10 november 2005 22:22 schreef Fresyl het volgende:
eh mensen even een korte vraag, ik had eerst BF 1942 en toen kon je altijd naast kisten staan om zo je ammo weer omhoog te schroeven maar dit is zeker niet meer mogelijk bij BF2? want ik kan het niet vinden anders dat punt!
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Ow ja..nog een makkelijkere andere mogelijkheid waar ik net even niet aan gedacht had....quote:Op donderdag 10 november 2005 22:37 schreef Fresyl het volgende:
ok dankje, maar dan moet je 1 of andre squad leader zijn dacht ik...maar ik ga eens even kijken
heel erg bedankt !
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Dat had ik ook, maar ik ben gisteren wel gepromoveerd. Dus ook al kan je dan je voortgang niet zien in die balk de PC registreert het wel....quote:Op donderdag 10 november 2005 23:24 schreef Razz_Gul het volgende:
hey waarom blijft mijn progressbalk naar de volgende rang steken als in leeg /geen voortgang ??ik dacht dat je met die nieuwe patch zo vreselijk snel in rang kon klimmen na een bep aantal kills in een sessie (hoeveel ??). Toen ik de patch pas installeerde kreeg ik idd snel 3 unlocks en een hogere rang maarre nu gebeurt r geen fuck, ik bedoel dan echt dat die progress balk LEEG is, terwijl ik meer kills dan ooit maak (najah max 6/7 per sessie)
hoe ken dit...
 
			 
			
			
			als je al zoveel hebt gestegen kan het wel eens zijn dat je volgende ver weg is,....quote:Op donderdag 10 november 2005 23:24 schreef Razz_Gul het volgende:
hey waarom blijft mijn progressbalk naar de volgende rang steken als in leeg /geen voortgang ??ik dacht dat je met die nieuwe patch zo vreselijk snel in rang kon klimmen na een bep aantal kills in een sessie (hoeveel ??). Toen ik de patch pas installeerde kreeg ik idd snel 3 unlocks en een hogere rang maarre nu gebeurt r geen fuck, ik bedoel dan echt dat die progress balk LEEG is, terwijl ik meer kills dan ooit maak (najah max 6/7 per sessie)
hoe ken dit...
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Ik durf het niet met zekerheid te zeggen maar is het niet dat je 1x een 64 server krijgt ? Wij kunnen nml straks ook onze server switchen tussen Spec Ops & BF2, alleen niet tegelijkertijd.quote:Op donderdag 10 november 2005 22:52 schreef CittaR het volgende:
ik weet dat BoF net weer server heeft verlengd, maar volgens mij is dit geen verkeerde aanbieding van EA..
[[url=http://bf2tracker.com/Images/affliates/bf2v1.jpg]afbeelding][/url]
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			mooi....Had alleen wel 10 topics eerder mogen gebeuren maar ja. toch bedankt!quote:Op donderdag 10 november 2005 23:59 schreef MMaRsu het volgende:
Ik zal er ff voor zorgen, dat ispy een tempban hier krijgt ( als hij dat nog niet had ).
 
			 
			
			
			Tip: Mik op de chat van de server dat <insert naam> aan het TKen is voor een vliegtuig. In 9 vd 10 gevallen is er een admin (vaak Escape) online die deze mensen meteen een ban geeft. No prob en je kan meteen weer lekker normaal doorknallenquote:Op vrijdag 11 november 2005 00:22 schreef Wouzer het volgende:
Heb paar leuke uurtjes gespeeld op jullie server. Alleen een paar eikels die teamkillen voor een vleigtuig of chopper![]()
 
			 
			
			
			Wouz zeker? Ik kwam je een paar keer tegen ja. Helaas zit ik nu met een ping van 200 en had fucking veel lag en werd er zelfs misselijk van dus het ging gewoon niet helaas.quote:Op vrijdag 11 november 2005 00:22 schreef Wouzer het volgende:
Heb paar leuke uurtjes gespeeld op jullie server. Alleen een paar eikels die teamkillen voor een vleigtuig of chopper![]()
verder prima vermaakt.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Zal dit zeker doen bedankt voor de tip. Verder prima servertjequote:Op vrijdag 11 november 2005 00:26 schreef jpjedi het volgende:
[..]
Wouz zeker? Ik kwam je een paar keer tegen ja. Helaas zit ik nu met een ping van 200 en had fucking veel lag en werd er zelfs misselijk van dus het ging gewoon niet helaas.
Als je zulke zaken hebt meld het dan even aan een admin via xfire wil je..
 
			 
			
			
			WOUZ ja. wat een idiootquote:Op vrijdag 11 november 2005 00:26 schreef jpjedi het volgende:
[..]
Wouz zeker? Ik kwam je een paar keer tegen ja. Helaas zit ik nu met een ping van 200 en had fucking veel lag en werd er zelfs misselijk van dus het ging gewoon niet helaas.
Als je zulke zaken hebt meld het dan even aan een admin via xfire wil je..
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Hoezo dat nu weer. Wat heb ik verkeerd gedaan??quote:
 
			 
			
			
			Ik ben niet van FoD. Ben gewoon een Lonewolf. Maar die mongool die aan het kloten was was daarna snel weg.quote:Op vrijdag 11 november 2005 07:43 schreef escape_nl het volgende:
Wouz is van FoD toch?
 
			 
			
			
			Bij FoD zit ook iemand die ook Wouz (of zoiets) heet, heb je daarmee verwardquote:Op vrijdag 11 november 2005 09:42 schreef Wouzer het volgende:
[..]
Ik ben niet van FoD. Ben gewoon een Lonewolf. Maar die mongool die aan het kloten was was daarna snel weg.![]()
 
			 
			
			
			Hoezo...iemand die een beetje komt rellen is toch nooit wegquote:Op vrijdag 11 november 2005 00:24 schreef jpjedi het volgende:
[..]
mooi....Had alleen wel 10 topics eerder mogen gebeuren maar ja. toch bedankt!
 
			 
			
			
			Maar het was nadat ik van de server ben gegaan anders was hij allang naar het militaire kerkhofquote:Op vrijdag 11 november 2005 09:58 schreef escape_nl het volgende:
[..]
Bij FoD zit ook iemand die ook Wouz (of zoiets) heet, heb je daarmee verward
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Ik ben WOUZ niet WouZ. Volgens mij is dat iemand uit Nijmegen. Tenminste een oud collegaatje van me noemde zich ook altijd wouz.quote:Op vrijdag 11 november 2005 10:10 schreef JMPoSTMaN het volgende:
Wouzer != [FoD]-WouZ
Ik kan er dus ook niks over zeggen.
Beetje spuit 11, maar goed...
Ik heb gisteren zelf niet gespeeld, maar een aantal andere FoD-ers wel, maar ik hoor net dat ze niet op jullie server zijn geweest. Ook niet op onze eigen server, die allang in de lucht had moeten zijn![]()
 
			 
			
			
			WouZ is uit Zwolle.quote:Op vrijdag 11 november 2005 10:23 schreef Wouzer het volgende:
[..]
Ik ben WOUZ niet WouZ. Volgens mij is dat iemand uit Nijmegen. Tenminste een oud collegaatje van me noemde zich ook altijd wouz.
 
			 
			
			
			Damn, en ik dacht dat ik al een identiteitscrisis had.quote:Op vrijdag 11 november 2005 10:32 schreef JMPoSTMaN het volgende:
[..]
WouZ is uit Zwolle.
Als hij een oud collega van jou is dan moet ik dat ook zijn. Dus we hebben het hier over nog een andere wouz![]()
WouZ
WOUZ
wouz
Duidelijk voor iedereen![]()
 
			 
			
			
			pfff wat een discussie, ik maak alleen de opmerking dat Wouz op [FoD] Wouz lijkt, niet iedereen zijn fok naam is gelijk aan zijn BF2 naam.quote:Op vrijdag 11 november 2005 10:23 schreef Wouzer het volgende:
[..]
Ik ben WOUZ niet WouZ. Volgens mij is dat iemand uit Nijmegen. Tenminste een oud collegaatje van me noemde zich ook altijd wouz.
 
			 
			
			
			Je hebt gelijk. Never mind.quote:Op vrijdag 11 november 2005 10:43 schreef escape_nl het volgende:
[..]
pfff wat een discussie, ik maak alleen de opmerking dat Wouz op [FoD] Wouz lijkt, niet iedereen zijn fok naam is gelijk aan zijn BF2 naam.
 
			 
			
			
			
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |