Stargate SG-1Vorige delen2 |
3 |
4 |
5 |
6Over StargateDe succesvolle SF-serie Stargate SG-1 is voortgekomen uit de film
Stargate. De serie loopt inmiddels al 9 seizoenen en een tiende seizoen is al bevestigd. Daarmee heeft Stargate SG-1 de X-Files verslagen als langstlopende Amerikaanse sciencefiction-serie!
In de serie draait het om een buitenaards apparaat, genaamd de Stargate. Met zo'n Stargate is het mogelijk om een wormgat te openen naar een andere Stargate, op een andere planeet, waardoor direct transport van de ene naar de andere Stargate mogelijk is.
De Aardse Stargate is in handen van de Amerikaanse luchtmacht, en bevindt zich in het Cheyenne Mountain Complex. Vanuit deze topgeheime basis, genaamd SGC, ondernemen diverse SG-teams missies via de Stargate om nieuwe technologieëen te vinden en nieuwe bondgenootschappen te sluiten. Het belangrijkste team is SG-1 en bestaat uit Cameron Mitchell, Samantha Carter, Daniel Jackson en Teal'c. Leider van het SGC-complex is generaal Hank Landry.
TelevisieOude herhalingen (seizoen 1) van Stargate SG-1 zijn van maandag t/m donderdag rond 19:00 te zien op Veronica.
Op zaterdag wordt een nieuwe aflevering uitgezonden, Veronica is met die afleveringen op het moment bij seizoen 5.
DVDDe seizoenen 1 t/m 8 zijn nu uitgegeven in prachtige zilveren DVD-boxen! Deze zijn o.a. verkrijgbaar bij Free Record Shop, Van Leest en Media Markt.
Stargate AtlantisHet enorme succes van de serie heeft een spin-off opgeleverd: Stargate Atlantis. De legende van de mythische verloren stad blijkt waar te zijn en er wordt een nieuw team naar toe gestuurd! Natuurlijk is hier ook een topic over, en wel deze:
Stargate Atlantis: Chevron 5Veronica heeft ook de uitzendrechten van deze prachtige serie, maar een uitzenddatum is nog onbekend.
Bezoek voor het laatste Stargatenieuws regelmatig
http://www.stargate-sg1.nl!
[ Bericht 8% gewijzigd door __Saviour__ op 08-11-2005 14:26:08 ]