Vorige deeltje:
Stargate SG-1 - Chevron 5 engaged!STARGATE SG-1
Over StargateDe succesvolle SF-serie Stargate SG-1 is voortgekomen uit de film Stargate en heeft ondertussen alweer 8 seizoenen achter de rug. Het succes is nog lang niet over, want op 15 juli 2005 start het negende seizoen, op de zender Sci Fi Channel! In Nederland zend momenteel Veronica de serie uit, op zaterdag rond 20:35u.
In de serie draait het om een buitenaards apparaat, genaamd de Stargate. Met zo'n Stargate is het mogelijk om een wormgat te openen naar een andere Stargate, op een andere planeet, waardoor direct transport van de ene naar de andere Stargate mogelijk is.
De Aardse Stargate is in handen van de Amerikaanse luchtmacht, en bevindt zich in het Cheyenne Mountain Complex. Vanuit hier ondernemen diverse teams missies via de Stargate om nieuwe technologieëen te vinden en nieuwe bondgenootschappen te sluiten.
DVD![]()
De seizoenen 1 t/m 7 zijn nu uitgegeven in prachtige zilveren DVD-boxen! Deze zijn o.a. verkrijgbaar bij Free Record Shop, Van Leest en Media Markt.
De release van seizoen 8 staat gepland voor
15 september 2005
AtlantisHet enorme succes van de serie heeft een spin-off opgeleverd: Stargate Atlantis. De legende van de mythische verloren stad blijkt waar te zijn en er wordt een nieuw team naar toe gestuurd! Natuurlijk is hier ook een topic over, en wel deze:
Stargate Atlantis Chevron 4Bezoek voor het laatste Stargatenieuws regelmatig
http://www.stargate-sg1.nl!
OP met dank aan
__Saviour__[ Bericht 49% gewijzigd door Roa op 18-08-2005 00:45:36 ]
Ik lul hier slap uit m'n nek omdat m'n telefoonrekening anders zo hoog wordt.