Welke mogen er niet volgens jou?quote:Op maandag 7 november 2005 13:09 schreef Roi het volgende:
De helft van de pasjes uit de OP mogen niet eens!
Ik vraag me af hoe ze het gaan controleren. Ik heb zo een vermoeden dat ze de obvious dingen der uit filteren (foto's van naakte vrouwen, Tom Cruise, Half Life, Nachtwacht, etc.) en voor de rest die disclaimer alleen gebruiken wanneer ze er gezeik over krijgen. Ze kunnen echt niet elke aanvraag nagooglen.quote:Op maandag 7 november 2005 13:56 schreef ACT-F het volgende:
Ik heb net de spelregels erbij gepakt en ik lees dat zelfs kunstwerken niet mogen, terwijl de kunstenaar van de kunstwerken die ik gepost heb een goede bekende van me is. En die foto's van de kunstwerken heb ik zelf gemaakt n.b.Ok, ze willen voorkomen dat er materiaal met copyright zonder toestemming op een bankpasje verschijnt, maar met de huidige regels maken ze het onmogelijk om zelfs een eigen kunstwerk erop te laten zetten.
Best wel jammer.quote:Op maandag 7 november 2005 13:09 schreef Roi het volgende:
De helft van de pasjes uit de OP mogen niet eens!
6 werkdagen.quote:Op maandag 7 november 2005 12:47 schreef Sheva het volgende:
Hoelang duurt het voordat je deze pas binnen hebt?
Ik vind het nog wel meevallen..als je je pas kwijt bent is het 5 dagen toch?quote:
Naais!quote:Op maandag 7 november 2005 17:04 schreef rashudo het volgende:
Homemade fractalpas! Alleen voor echte nerds natuurlijk.
[[url=http://x11.putfile.com/11/31010003418.jpg]afbeelding][/url]
Hé, je hebt mijne er niet tussenuit gehaald, terwijl er ook een celeb op staat. Dat geeft hoop. Misschien laten zij hem dan ook door.quote:Op maandag 7 november 2005 13:28 schreef Roi het volgende:
*rijtje plaatjes*
Met Half-Life bedoel je die sneeuw-militair? Alsof de gemiddelde Postbankmedewerker Half-Life kent. Zelfs als 'ie 't kent: mij was 't niet eens opgevallen en ik ken het spel dus tjaquote:Op maandag 7 november 2005 14:28 schreef blieblie het volgende:
[..]
Ik vraag me af hoe ze het gaan controleren. Ik heb zo een vermoeden dat ze de obvious dingen der uit filteren (foto's van naakte vrouwen, Tom Cruise, Half Life, Nachtwacht, etc.) en voor de rest die disclaimer alleen gebruiken wanneer ze er gezeik over krijgen. Ze kunnen echt niet elke aanvraag nagooglen.
Lijkt mij dan.
Ik ga in ieder geval wel een keertje fotoshoppen! Vindt het wel een gaaf idee.
Thnxquote:Op maandag 7 november 2005 07:24 schreef detulp050 het volgende:
[..]
Lijkt me kansrijk voor een prijs
nice bikequote:Op zondag 6 november 2005 18:32 schreef Mute_Me het volgende:
[afbeelding]
Nou maar hopen dat ie snel binnenkomt, mn oude is brak.
Mooiquote:Op woensdag 9 november 2005 10:41 schreef RedRoses het volgende:
[afbeelding]
Wat vinden jullie van deze? Moeilijk hoor, weet het echt niet.....![]()
Ja die is veel beter als dat schaap.quote:Op woensdag 9 november 2005 11:00 schreef RedRoses het volgende:
Ja ik heb de eerste aangevraagd! Erg mooi vind ik em! Jeeej!
Waarom mochten die schapen niet danquote:Op woensdag 9 november 2005 12:59 schreef Boe-man het volgende:
Ben net gebeld dat mijn design was afgekeurd :|
dit was het
[[url=http://www.filedump.nl/files/sheep_by_teocava.jpg]afbeelding][/URL]
nu maar een andere gemaakt met dit erop:
[[url=http://www.filedump.nl/files/Alone_postbank.jpg]afbeelding][/URL]
Ja, als zelfs dat al niet mag.quote:Op woensdag 9 november 2005 13:00 schreef MissyMirjaM het volgende:
wat is er nou weer mis met 2 schaapjes
e mooie gun man, waar heb je die gefotografeertquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |