is dit een hoax of zo.quote:103 Teletekst vr 04 nov
***************************************
Cohen beste burgemeester in 25 jaar
***************************************
HUIS TER DUIN Job Cohen is tijdens het
eerste Binnenlands Bestuur OverheidsBal
uitgeroepen tot beste burgemeester van
de afgelopen 25 jaar.Voor de prijs
waren naast de Amsterdamse burgemeester
ook oud-burgemeester Mans van Enschede
en Bandell uit Dordrecht genomineerd.
Cohen kreeg een Athena uitgereikt,als
blijk van waardering van zijn collega's
en professionals bij de overheid.Die
kozen hem omdat hij zich niet laat
leiden door wat de pers vindt,en om
zijn stabiele en evenwichtige leiding.
Het publiek,de lezers van het blad
Binnenlands Bestuur,koos de overleden
burgemeester Stekelenburg van Tilburg.
***************************************
Ja, en jij bent de tofste allochtoonquote:Op vrijdag 4 november 2005 12:12 schreef Meki het volgende:
Cohen is de beste burgemeester van NL
Publiciteitsstunt. Afkappen. Kansloos volk.quote:HUIS TER DUIN Job Cohen is tijdens het
eerste Binnenlands Bestuur OverheidsBal
heb ik iets gemist?quote:Op vrijdag 4 november 2005 12:20 schreef harrie1 het volgende:
eerst rust in de tent
dan pas klappen gaan uitdelen
Lafbek. Moet je eens zien hoe hard ik zulk volk terugstuur.quote:Op vrijdag 4 november 2005 12:20 schreef harrie1 het volgende:
en terecht
je ziet maar weer in frankrijk waar het toe kan lijdenleiden
de boel bij elkaar (rustig) houden is beter dan elke dag honderde auto's laten verbranden
eerst rust in de tent
dan pas klappen gaan uitdelen
job gefeliciteerd
niemand zit te wachten op een nieuw palesteins israelisch achtige zooi
en terug sturen gaat niet !
de nederlandse crimminelen die in hongkong thailand enz enz worden gepakt voor coke en kinderporno mogen ze van mij houden daar
quote:Steun voor aanpak extremisme Cohen
DEN HAAG - Burgemeester Job Cohen krijgt steeds meer steun voor zijn aanpak van het moslimextremisme. Vorig jaar vond 55 procent van de mensen dat Cohen te zacht optrad, nu is dat 35 procent. Eenderde van de Nederlanders staat achter zijn aanpak.
Cohen legt de nadruk op 'de boel bij elkaar houden', terwijl hij mogelijke terroristen wel wil aanpakken - bijvoorbeeld door hinderlijk volgen. Uit een enquête van bureau Motivaction blijkt dat 32,5 procent van de mensen vindt dat Cohen het goed doet, vorig jaar was dat 20 procent. De 55 procent die destijds oordeelde dat Cohen te zacht optrad tegen moslimextremisme, is gedaald tot 35. Volgens Motivaction wijst dat erop dat Nederlanders nu 'meer verwachten van iemand die bruggen bouwt dan van iemand die olie op het vuur gooit'.
Een week na de moord op Theo van Gogh deed Motivaction ook onderzoek onder ruim twaalfhonderd Nederlanders. De sombere verwachtingen die mensen toen hadden over de samenleving zijn volgens de ondervraagden op bijna alle punten uitgekomen, zij het soms iets minder erg dan gedacht.
Een overgrote meerderheid van de bevolking vindt dat we onverdraagzamer en gewelddadiger zijn geworden en dat sprake is van polarisatie tussen moslims en niet-moslims. Zestig procent ging er vorig jaar nog van uit dat de overheid keihard tegen moslimextremisten zou optreden. Nog geen derde van de mensen vindt dat dit is gebeurd.
De meeste mensen vinden dat het op straat onveiliger is en dat meer mensen voor eigen rechter spelen. De vrijheid van meningsuiting, waarvoor Van Gogh opkwam, geldt voor iedereen nog altijd als een groot goed. Maar minder mensen dan vorig jaar vinden dat iedereen in het openbaar mag zeggen wat hij denkt. Iets meer mensen vinden dat Ayaan Hirsi Ali te ver gaat in haar uitlatingen, al is dat nog steeds een kleine minderheid.
© Het Parool, 26-10-2005 - http://www.parool.nl/nieuws/2005/OKT/26/p1.html
Tis inderdaad duidelijk geen publieksprijs. Het publiek is per defenitie niet intelecteel, wat overigens helemaal niet erg is - maar juist een zegen. (Dat ik er zo over praat is eigenlijk ook om tequote:Op vrijdag 4 november 2005 11:57 schreef BobRooney het volgende:
Tja...duidelijk geen publieksprijs...wie leest dat blad nou..
Binnenlands Bestuur is een blad dat bestuurders, ambtenaren en raadsleden krijgen thuisgestuurd. Een vakblad dus.quote:Op vrijdag 4 november 2005 11:57 schreef BobRooney het volgende:
Tja...duidelijk geen publieksprijs...wie leest dat blad nou..
nou nou nou...zo kan ie wel weerquote:Op vrijdag 4 november 2005 12:43 schreef George-Butters het volgende:
Cohen is onaantastbaar.
Absoluut niet terecht omdat dit om de beste burgemeester van de afgelopen 25 jaar gaat en Cohen te veel blunders in de afgelopen 3 jaar heeft begaan om al genomineerd te worden laat staan om hem deze "prijs" toe te kennen. Over de afgelopen 25 jaar waren zelfs Ed van Thijn en Jos Staatsen betere burgemeesters.quote:
ik ben het hier, als amsterdammer, hartgrondig mee eens. ik vrees dat de motivatie wederom het vooruitschuiven van een persoon is door instellingen die in dienst van die persoon staan. net zoals de time die haar keuze maakte op een verkeerde 'informante'.quote:Op vrijdag 4 november 2005 13:54 schreef sizzler het volgende:
Ik vind Gerd Leers van Maastricht beter (helder, duidelijk beleid, aanpak woonwagenkamp etc.). Bram Peper heeft Rotterdam goed op de internationale kaart gebracht. Opstelten luistert goed naar het volk en is vernieuwend bezig met Leefbaar Rotterdam (jammer alleen van kabouter buttplug). En Cohen.... tsja.... intelligente man, maar ik zou als Amsterdammer toch minder het gevoel hebben dat het 'mijn' burgermeester is. Wat was de motivatie precies?
Ed van Thijn (1934- Amsterdam)quote:Op vrijdag 4 november 2005 13:36 schreef Chewie het volgende:
[..]
Absoluut niet terecht omdat dit om de beste burgemeester van de afgelopen 25 jaar gaat en Cohen te veel blunders in de afgelopen 3 jaar heeft begaan om al genomineerd te worden laat staan om hem deze "prijs" toe te kennen. Over de afgelopen 25 jaar waren zelfs Ed van Thijn en Jos Staatsen betere burgemeesters.
quote:
hij is ook lid van de eerste kamer. overigens een heerlijke man om mee te discussieren. ik kan me nog een verjaardag herinneren toen zijn dochter bevriend was met een hoge crimineel in amsterdam en hij lekker aan zijn cognakje zat terwijl om hem heen er vollop coke werd gesnoven. hij was toen trouwens burgemeester in die tijd.quote:Op vrijdag 4 november 2005 14:03 schreef tudoros het volgende:
Met je eens. Ook in de Times krijgt hij een prijs. The man must be doing something good. Gefeli Cohen! Je laat je niet gek maken door de media zoals de meeste mensen.quote:Op vrijdag 4 november 2005 12:20 schreef harrie1 het volgende:
en terecht
je ziet maar weer in frankrijk waar het toe kan lijdenleiden
de boel bij elkaar (rustig) houden is beter dan elke dag honderde auto's laten verbranden
eerst rust in de tent
dan pas klappen gaan uitdelen
job gefeliciteerd
niemand zit te wachten op een nieuw palesteins israelisch achtige zooi
en terug sturen gaat niet !
de nederlandse crimminelen die in hongkong thailand enz enz worden gepakt voor coke en kinderporno mogen ze van mij houden daar
quote:Op vrijdag 4 november 2005 14:22 schreef Stratos het volgende:
[..]
Met je eens. Ook in de Times krijgt hij een prijs. The man must be doing something good. Gefeli Cohen! Je laat je niet gek maken door de media zoals de meeste mensen.
cohen (en de pvda) is nou juist iemand die de media altijd heeft gebruikt voor zijn eigen trots en electoraat. ik snap deze hele prijs dan ook absoluut niet. is hij bang dat de pvda de volgende verkiezingen geen absolute macht meer heeft in amsterdam? daar begint dit circus wel op te lijken namelijk.quote:Op vrijdag 4 november 2005 14:22 schreef Stratos het volgende:
[..]
Met je eens. Ook in de Times krijgt hij een prijs. The man must be doing something good. Gefeli Cohen! Je laat je niet gek maken door de media zoals de meeste mensen.
Ik beschouw die journalist edan ook als zeer intelligentquote:Op vrijdag 4 november 2005 14:24 schreef Chewie het volgende:
Ja die Time prijs was briljant, 1 journaliste krijgt het voorelkaar om de nominatie van Hirsi Ali ongedaan te maken ten faveure van Cohen.
Ik zou zeggen; Goed werk van die journalistequote:Op vrijdag 4 november 2005 14:24 schreef Chewie het volgende:
Ja die Time prijs was briljant, 1 journaliste krijgt het voorelkaar om de nominatie van Hirsi Ali ongedaan te maken ten faveure van Cohen.
quote:Op vrijdag 4 november 2005 15:54 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Ik zou zeggen; Goed werk van die journaliste![]()
Wat bdoelt u?quote:Op vrijdag 4 november 2005 12:20 schreef harrie1 het volgende:
eerst rust in de tent
dan pas klappen gaan uitdelen
meneer Opstelten, die is pas goed. die heeft de moeilijkste stad van Nederland.quote:Op vrijdag 4 november 2005 16:14 schreef SCH het volgende:
Denk wel dat het terecht is al blijven dit soort lijstjes onzinnig.
Amsterdam is een moeilijke stad en ik vind dat hij doet wat hij moet doen.
Uit welke concrete verdiensten of maatregelen blijkt dat Opstelten beter is dan Cohen?quote:Op vrijdag 4 november 2005 16:38 schreef schanuleke het volgende:
[..]
meneer Opstelten, die is pas goed. die heeft de moeilijkste stad van Nederland.
uit alle. Rotterdam is qua stad veel moeilijker, veel meer armoedequote:Op vrijdag 4 november 2005 16:42 schreef Kozzmic het volgende:
[..]
Uit welke concrete verdiensten of maatregelen blijkt dat Opstelten beter is dan Cohen?
Amsterdam en Rotterdam zijn beide grote steden met veel problemen.quote:Op vrijdag 4 november 2005 16:52 schreef schanuleke het volgende:
[..]
uit alle. Rotterdam is qua stad veel moeilijker, veel meer armoede
zo is het bij meneer Opstelten pas echt een prestatie dat hij de gemoederen in de stad heeft weten te bedaren, bijvoorbeeld na de moord op Pim. we zijn het bijna weer vergeten, maar de pleuris die toen uitbrak was veel erger dan bij Theo van Gogh.
alleen meneer Opstelten is niet zo'n mediageil doortrapt figuur als meneer Cohen. dat is het belangrijkste verschil. daarnaast is meneer Opstelten ook veel meer van daden in plaats van woorden. die gaat geen kopjes thee drinken in de moskee terwijl hij eigenlijk de problemen aan zou moeten pakken
ben jij blij dat je in utrecht woont, nietwaar?quote:Op vrijdag 4 november 2005 17:09 schreef SCH het volgende:
[..]
Amsterdam en Rotterdam zijn beide grote steden met veel problemen.
quote:Op vrijdag 4 november 2005 17:10 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
ben jij blij dat je in utrecht woont, nietwaar?
klopt, maar Rotterdam heeft meer problemen. dat is altijd al zo geweest.quote:Op vrijdag 4 november 2005 17:09 schreef SCH het volgende:
[..]
Amsterdam en Rotterdam zijn beide grote steden met veel problemen.
En die zijn door Opstelten allemaal opgelost?quote:Op vrijdag 4 november 2005 17:15 schreef schanuleke het volgende:
[..]
klopt, maar Rotterdam heeft meer problemen. dat is altijd al zo geweest.
De pleuris brak vooral uit in Den Haag destijds. En met dat in het achterhoofd is na de moord op Van Gogh uiteraard in Amsterdam alles gedaan om dergelijke rellen te voorkomen. Ik ben het wel met je eens dat het moeilijk te vergelijken is, maar je kunt er dan ook niet echt gevolgtrekkingen uit doen.quote:Op vrijdag 4 november 2005 16:52 schreef schanuleke het volgende:
[..]
uit alle. Rotterdam is qua stad veel moeilijker, veel meer armoede
zo is het bij meneer Opstelten pas echt een prestatie dat hij de gemoederen in de stad heeft weten te bedaren, bijvoorbeeld na de moord op Pim. we zijn het bijna weer vergeten, maar de pleuris die toen uitbrak was veel erger dan bij Theo van Gogh.
Wat is mediageil? Ik zie Opstelten en Cohen beiden wel eens op de buis verschijnen, ook niet zo gek als burgemeester van een grote stad natuurlijk. Cohen is daarnaast ook nog een landelijk politicus geweest. En als je het vergelijkt met Dales van Leeuwarden of Leers van Maastricht dan valt het 'mediageile' van Cohen nog wel mee.quote:alleen meneer Opstelten is niet zo'n mediageil doortrapt figuur als meneer Cohen. dat is het belangrijkste verschil.
Ach, die kopjes thee is natuurlijk een karakteristiek op zich. De visie van Cohen is dat mensen die zich niet houden aan de wet aangepakt moeten worden, maar dat je tegelijkertijd niet grote groepen onschuldigen tegen je in het harnas moet jagen. En in dat kader zul je de 'woordvoerders' van die groepen moeten opzoeken. Volgens mij doet Opstelten dat trouwens helemaal niet zoveel anders, het zijn in Rotterdam meer de paljassen als Pastors en Sorensen die geregeld harde woorden uiten (die ze vervolgens niet kunnen waarmaken).quote:daarnaast is meneer Opstelten ook veel meer van daden in plaats van woorden. die gaat geen kopjes thee drinken in de moskee terwijl hij eigenlijk de problemen aan zou moeten pakken
hier in rotterdam mogen we hem wel. geen woorden maar daden. dat valt hier goedquote:Op vrijdag 4 november 2005 17:20 schreef SCH het volgende:
[..]
En die zijn door Opstelten allemaal opgelost?
Hier in Utrecht liep men in ieder geval niet weg met Ivo destijds. Echt een regent.
moet je toch eens zijn handelen uitleggen toen mensen hun buurt werden uitgepest en toen homo's gingen verhuizen. zijn antwoord was dat die mensen maar elke keer dat iets voordeed aangifte moesten doen, met gevaar voor eigen leven en zonder steun. er is geen enkele schuldige opgepakt. geld trouwens ook voor de brand in geuzenveld.quote:Op vrijdag 4 november 2005 17:25 schreef Kozzmic het volgende:
De visie van Cohen is dat mensen die zich niet houden aan de wet aangepakt moeten worden, maar dat je tegelijkertijd niet grote groepen onschuldigen tegen je in het harnas moet jagen.
quote:Op vrijdag 4 november 2005 17:27 schreef SCH het volgende:
Cohen zou de Pickwick award moeten krijgen
[afbeelding]
dat is precies wat ik bedoel. in Rotterdam was ook iedereen op straat te vinden, maar is het uiteindelijk niet zo uit de hand gelopen. en dat allemaal door het kordate optreden van de burgemeester.quote:Op vrijdag 4 november 2005 17:25 schreef Kozzmic het volgende:
[..]
De pleuris brak vooral uit in Den Haag destijds.
mediageil is altijd vooraan willen staan op herdenkingen waar je niks te zoeken hebt of zelfs niet gewenst bent. bijvoorbeeldquote:Wat is mediageil?
meneer Opstelten is niet zo van het theedrinken en van de harde woorden, maar van de daden. het uiten van harde woorden is weer een heel ander verhaal, daar doet meneer Opstelten inderdaad ook niet aan mee. en zo hoort het ookquote:Ach, die kopjes thee is natuurlijk een karakteristiek op zich. De visie van Cohen is dat mensen die zich niet houden aan de wet aangepakt moeten worden, maar dat je tegelijkertijd niet grote groepen onschuldigen tegen je in het harnas moet jagen. En in dat kader zul je de 'woordvoerders' van die groepen moeten opzoeken. Volgens mij doet Opstelten dat trouwens helemaal niet zoveel anders, het zijn in Rotterdam meer de paljassen als Pastors en Sorensen die geregeld harde woorden uiten (die ze vervolgens niet kunnen waarmaken).
Er zijn toch heel wat Rotterdammers die niet zo blij zijn met Opstelten hoor.quote:Op vrijdag 4 november 2005 17:27 schreef schanuleke het volgende:
[..]
hier in rotterdam mogen we hem wel. geen woorden maar daden. dat valt hier goed
ik mag opstelten ook wel. beter dan die luis in de pels cohen idd geval.quote:Op vrijdag 4 november 2005 17:31 schreef schanuleke het volgende:
[..]
dat is precies wat ik bedoel. in Rotterdam was ook iedereen op straat te vinden, maar is het uiteindelijk niet zo uit de hand gelopen. en dat allemaal door het kordate optreden van de burgemeester.
[..]
mediageil is altijd vooraan willen staan op herdenkingen waar je niks te zoeken hebt of zelfs niet gewenst bent. bijvoorbeeld
[..]
meneer Opstelten is niet zo van het theedrinken en van de harde woorden, maar van de daden. het uiten van harde woorden is weer een heel ander verhaal, daar doet meneer Opstelten inderdaad ook niet aan mee. en zo hoort het ook
maar nog meer Amsterdammers die niet blij zijn met meneer Cohenquote:Op vrijdag 4 november 2005 17:33 schreef SCH het volgende:
[..]
Er zijn toch heel wat Rotterdammers die niet zo blij zijn met Opstelten hoor.
ja en door de mediabureautjes die cohen in dienst neemt is cohen enorm populair ...quote:Op vrijdag 4 november 2005 17:33 schreef SCH het volgende:
[..]
Er zijn toch heel wat Rotterdammers die niet zo blij zijn met Opstelten hoor.
Als het in Amsterdam gebeurt dan wordt zoiets altijd meteen op het bordje van Cohen geschoven, terwijl in andere steden soortgelijke zaken voorvallen maar dan is het opeens een probleem voor justitie en wordt er lang niet zoveel aandacht aan besteed. Destemeer blijkt de kwaliteit van Cohen, die zich niet gek laat maken door rechtse schreeuwerds en opruiende media op dit punt.quote:Op vrijdag 4 november 2005 17:29 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
moet je toch eens zijn handelen uitleggen toen mensen hun buurt werden uitgepest en toen homo's gingen verhuizen. zijn antwoord was dat die mensen maar elke keer dat iets voordeed aangifte moesten doen. er is geen enkele schuldige opgepakt. geld trouwens ook voro de brnad in geuzenveld.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |