Nee. Duits toetsenbord. Vandaar.quote:Op vrijdag 4 november 2005 17:52 schreef Tijn het volgende:
Ik heb je verhaal even niet gevolgd. Je hebt je iBook binnen, maar zonder toetsenbord?
Dat bedoel ik. Als een toetsenbord op een iBook al geen delete-knop heeft, maar alleen een backspace, dan wil ik geen "ruimte verspillen" aan een ß. Verder tik ik blind, dus is het ook ontzettend irritant als opeens alle toetsen anders zitten. AWERTY ofzo ipv QWERTY geloof ik.quote:
fn + backspace werkt ook als delete, dat scheelt dan weer.quote:Op vrijdag 4 november 2005 17:55 schreef AudreyHepburn het volgende:
[..]
Als een toetsenbord op een iBook al geen delete-knop heeft, maar alleen een backspace
Ja precies. Prima hoor, daar niet van. Maar even om aan te geven hoe erg compact ze die dingen gemaakt hebben.quote:Op vrijdag 4 november 2005 17:58 schreef Tijn het volgende:
[..]
fn + backspace werkt ook als delete, dat scheelt dan weer.
Stel eerst eens een andere screensaver in voor je hem probeert weg te gooien.quote:Op vrijdag 4 november 2005 20:55 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Verdomde christenhonden!
Mijn beste vriend (een christen) komt dit weekend op mijn hondjes passen. Ik dacht hem te verrassen met een leuke christelijke screensaver. Dus 'Words of Encouragement' gedownload van Sterling Studios Inc. ( http://www.sterlingstudiosinc.com/Products.html ). Is een lelijk kutding, dus ik wilde hem er weer afhalen. Vergeet het maar! Dat lukt dus niet. Hij staat op mijn desktop en ik kan hem noch in de trash can, nog naar een andere plek slepen... Help anyone...?
Ook christenen zien liever je naakte appeltjesquote:Op vrijdag 4 november 2005 20:55 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Verdomde christenhonden!
Mijn beste vriend (een christen) komt dit weekend op mijn hondjes passen. Ik dacht hem te verrassen met een leuke christelijke screensaver. Dus 'Words of Encouragement' gedownload van Sterling Studios Inc. ( http://www.sterlingstudiosinc.com/Products.html ). Is een lelijk kutding, dus ik wilde hem er weer afhalen. Vergeet het maar! Dat lukt dus niet. Hij staat op mijn desktop en ik kan hem noch in de trash can, nog naar een andere plek slepen... Help anyone...?
Dat helpt dus niet...quote:Op vrijdag 4 november 2005 21:03 schreef XL het volgende:
Stel eerst eens een andere screensaver in voor je hem probeert weg te gooien.
Ejecten werkt dus ook niet, ook niet vanuit de Finder...quote:Op vrijdag 4 november 2005 21:03 schreef XL het volgende:
Stel eerst eens een andere screensaver in voor je hem probeert weg te gooien.
Daar gaat het niet om; ik kan hem wel uitzetten, maar niet verwijderen. Het icoontje van dat kutding staat op de desktop (weliswaar in zijn account en niet de mijne) en wil daar niet af.quote:Op vrijdag 4 november 2005 21:15 schreef Walter_Sobchak het volgende:
Waarom niet gewoon de schuifregelaar van 'Schakel Schermbeveiliging in' helemaal naar rechts (i.e. Nooit) schuiven?
Yupquote:Op vrijdag 4 november 2005 21:31 schreef Lupa_Solitaria het volgende:Laat je mij gewoon zitten met dat gristelijke monster?
De oude (pre-white) iBooks worden "clamshells" genoemd. Omdat ze daarop lijken.quote:Op vrijdag 4 november 2005 18:06 schreef super-muffin het volgende:
Is het zo'n classhell iBook? of een witte?
Dat zijn echt ranzig lelijke apple'squote:Op vrijdag 4 november 2005 21:37 schreef Tijn het volgende:
[..]
De oude (pre-white) iBooks worden "clamshells" genoemd. Omdat ze daarop lijken.
[afbeelding]
En OSX-loos.quote:Op vrijdag 4 november 2005 21:48 schreef Anthraxx het volgende:
[..]
Dat zijn echt ranzig lelijke apple's
Ze kunnen toch wel OSX draaien? Ik wil trouwens niet weten *hoe* (het moet echt verschrikkelijk draaien).quote:
Je kunt alleen OSX draaien als je een clamshell met Firewire hebt. De hele oude iBooks hebben dat niet. Maar goed, dan heb je het ook echt over 300 MHz G3's, dus daar blijf je waarschijnlijk toch al liever OS9 op draaien.quote:Op vrijdag 4 november 2005 21:53 schreef Anthraxx het volgende:
[..]
Ze kunnen toch wel OSX draaien? Ik wil trouwens niet weten *hoe* (het moet echt verschrikkelijk draaien).
Hm, ik dacht dat die clamshell modellen tot veel hoger gingen maar ik zit er naast wrs.quote:Op vrijdag 4 november 2005 21:58 schreef Tijn het volgende:
[..]
Je kunt alleen OSX draaien als je een clamshell met Firewire hebt. De hele oude iBooks hebben dat niet. Maar goed, dan heb je het ook echt over 300 MHz G3's, dus daar blijf je waarschijnlijk toch al liever OS9 op draaien.
De snelste clamshell had een 466 MHz G3 CPU. Daarna zijn ze (ergens in 2001) overgestapt op het witte "dual USB"-model.quote:Op vrijdag 4 november 2005 21:59 schreef Anthraxx het volgende:
[..]
Hm, ik dacht dat die clamshell modellen tot veel hoger gingen maar ik zit er naast wrs.
Niettemin blijf ik bij mijn punt dat het een lelijk ding is die verbannen moet worden van deze planeetquote:Op vrijdag 4 november 2005 22:00 schreef Tijn het volgende:
[..]
De snelste clamshell had een 466 MHz G3 CPU. Daarna zijn ze (ergens in 2001) overgestapt op het witte "dual USB"-model.
Sterf.quote:Op vrijdag 4 november 2005 21:48 schreef Anthraxx het volgende:
Dat zijn echt ranzig lelijke apple's
Zet je bril eens op.quote:Op vrijdag 4 november 2005 22:02 schreef nietzman het volgende:
[..]
Sterf.
Die dingen zijn beeldschoon.
Je voelt de 'power' in die powerbook dan zeker welquote:Op vrijdag 4 november 2005 22:06 schreef Tijn het volgende:
Ja, dan liever een PowerBook. De 5300 "Hindenbook" bijvoorbeeld, die vanwege problemen met de accu spontaan in de fik kon vliegen
[afbeelding]
Wie 's nachts vist...quote:Op zaterdag 5 november 2005 11:32 schreef Walter_Sobchak het volgende:
Zo brak als een toeter en dan zo'n groene Clamshell zien![]()
quote:Op zaterdag 5 november 2005 11:32 schreef Walter_Sobchak het volgende:
Zo brak als een toeter en dan zo'n groene Clamshell zien![]()
Die moet overdag zijn netten drogen.quote:Op zaterdag 5 november 2005 12:05 schreef Walter_Sobchak het volgende:
Wat doet iemand die 's nachts vist...?![]()
Aha...in that case: ik ga dadelijk nog 's te gaan vissen vermoed ik.quote:Op zaterdag 5 november 2005 12:06 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
[..]
Die moet overdag zijn netten drogen.
Da's een spreekwoord.
Kun je hem openschroeven, zodat je de interne onderdelen wellicht met een fohn kunt drogen? Ik zou hem iig niet opladen, maar je netten een paar dagen te laten drogen (om met iSlut te spreken).quote:Op zaterdag 5 november 2005 12:37 schreef super-muffin het volgende:
Nee in de sloot getieft.
Maar wat moet ik nu doen? Niet opladen neem ik aan?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |