Tis ook vreemd,Lijkt wel of chantal geen kwaad kan doen.quote:Op maandag 31 oktober 2005 23:27 schreef regenworm het volgende:
[..]
1000% zeker die heeft geen zin in sporten.
Daarom vind ik het ook zo vreemd dat lieske op haar flikker krijgt omdat ze te hard traint.
En kwal doet geen reet en BB zegt er niks over is erg krom
Ik mis dus helemaal niksquote:Op maandag 31 oktober 2005 23:26 schreef versabommie het volgende:
[..]
mwah Menno is weer bezeten aan het fietsen en de mokkelslaapkamer ligt weer vol
als je er niet tegen kan en misschien lichte hoofdpijn er van krijgt wor het misschien tijd om een hosPIK te verwittigen....quote:Op maandag 31 oktober 2005 23:29 schreef Pinball het volgende:
We zijn godverdomme een uur verder, en hier worden nog steeds die hilarische pik-grappen gemaakt.
Oh mijn god.. jullie vinden 'Vrienden voor het leven' zeker ook nog steeds grappig![]()
nou ik weet het zo niet.quote:Op maandag 31 oktober 2005 23:29 schreef versabommie het volgende:
[..]
sjankwal en roelkwal komen heus nog wel aan de beurt vermoed ik
Nee hoor wil gewoon maar ff ontoppic blijven.quote:Op maandag 31 oktober 2005 23:28 schreef versabommie het volgende:
[..]
Ik voelde het al aan, ik ben namelijk nogal ePIKritisch
Of ze doen juist wat de bedoeling is. Niet als een gek gaan zitten trainen heel de week. Lieske word niet voor niks teruggefloten.quote:Op maandag 31 oktober 2005 23:32 schreef regenworm het volgende:
[..]
nou ik weet het zo niet.
Maar ik hoop het wel dan die slappe zaken hard worden aangepakt
Nouja in ons geval heeft Menno zojuist gewonnenquote:Op maandag 31 oktober 2005 23:32 schreef lovebear het volgende:
[..]
Nee hoor wil gewoon maar ff ontoppic blijven.
Volgende x houden we ergens een wedstrijdje wie t meeste wat kan zeggen en de laatste zin heeft ok![]()
Ja ik hoop echt dat ze dan midden in de nacht uit hun bed worden gehaaldquote:Op maandag 31 oktober 2005 23:29 schreef versabommie het volgende:
[..]
sjankwal en roelkwal komen heus nog wel aan de beurt vermoed ik
quote:Op maandag 31 oktober 2005 23:34 schreef versabommie het volgende:
[..]
Nouja in ons geval heeft Menno zojuist gewonnen
Dit gezeik van BB kan ook in het voordeel van lieske werken.quote:Op maandag 31 oktober 2005 23:30 schreef lovebear het volgende:
[..]
Tis ook vreemd,Lijkt wel of chantal geen kwaad kan doen.
En dat lieske eruit gepikt is om af tezeiken,Zie dat ze toch haar best doet maar veel te veel.
Ze mogen Chantal wel eens achter de vodden aanzitten
Je hoeft helemaal geen medelijden te hebben. Dat is nergens goed voor. Die slaat zich er wel weer doorheen en komt er opnieuw weer sterker uit.quote:Op maandag 31 oktober 2005 23:35 schreef regenworm het volgende:
[..]
Dit gezeik van BB kan ook in het voordeel van lieske werken.
Ik vind het zielig voor lieske en heb een beetje medelijden met haar.
Dus het kan haar extra stemmen opleveren
Ja maar ze moeten het wel eerlijk doen en niet alles over 1 kam scheren.quote:Op maandag 31 oktober 2005 23:35 schreef regenworm het volgende:
[..]
Dit gezeik van BB kan ook in het voordeel van lieske werken.
Ik vind het zielig voor lieske en heb een beetje medelijden met haar.
Dus het kan haar extra stemmen opleveren
Scan ik vind serieus dat je doordraaft, zoals je ook doet met lieske. Menno is gewoon een op en top sportman en voor hem is dit zijn lust en leven. Een beetje sportman doet ook zijn best om grenzen te verleggen. Fantastisch dat mensen zichzelf zo kunnen drijven....quote:Op maandag 31 oktober 2005 23:35 schreef scanman01 het volgende:
Menno maakt er weer een wedstrijdje van geloof ik.
Heel trots riep hij net naar Joost dat hij 148.8 had gehaadl.
Ze heeft al genoeg gesport van de week om die opdracht te laten mislukken... dan zou je eerder aan Roel denken... die heb ik nog niet op de fiets gezien.quote:Op maandag 31 oktober 2005 23:36 schreef style het volgende:
Misschien heeft Chantal wel een geheime opdracht en mag ze niet mee sporten![]()
Mooiquote:Op maandag 31 oktober 2005 23:37 schreef Foreverblue het volgende:
Zo, maar ff een artistieke foto voor scan erbij :
[afbeelding]
Menno is weer lekker bezigquote:Op maandag 31 oktober 2005 23:35 schreef scanman01 het volgende:
Menno maakt er weer een wedstrijdje van geloof ik.
Heel trots riep hij net naar Joost dat hij 148.8 had gehaald.
Zou hij zich een beetje schamen... en daarom pas 'los' gaan als iedereen op bed ligt?quote:
Ja, zo lust ik er nog wel 1. Jij vindt dat ik doordraaf over Lieske... Ik vind dat jij doordraaft met je adoratie voor Menno. Jij vindt vanalles aan Lieske niet okee. Ik vind vanalles aan Menno niet okee. Hoe hij zich nu weer loopt uit te sloven en dan ook even naar Joost roept als hij een record heeft, vind ik triest gedrag. Jij verdedigt dat. Jij vindt het huilen van Lieske triest gedrag. Dat verdedig ik.quote:Op maandag 31 oktober 2005 23:37 schreef versabommie het volgende:
[..]
Scan ik vind serieus dat je doordraaft, zoals je ook doet met lieske. Menno is gewoon een op en top sportman en voor hem is dit zijn lust en leven. Een beetje sportman doet ook zijn best om grenzen te verleggen. Fantastisch dat mensen zichzelf zo kunnen drijven....
quote:Op maandag 31 oktober 2005 23:37 schreef versabommie het volgende:
[..]
Scan ik vind serieus dat je doordraaft, zoals je ook doet met lieske. Menno is gewoon een op en top sportman en voor hem is dit zijn lust en leven. Een beetje sportman doet ook zijn best om grenzen te verleggen. Fantastisch dat mensen zichzelf zo kunnen drijven....
maar jij ziet alles wat Menno doet maar als uitsloven ....Ik geef toe hij is vaak flink bezig met het spel maar hij begeleid lieske, ingrid en joost toch maar mooi door de opdracht heen
Dan wordt het tijd dat Chantal vannacht uit haar bed wordt getrommeldquote:Op maandag 31 oktober 2005 23:38 schreef Foreverblue het volgende:
[..]
Ze heeft al genoeg gesport van de week om die opdracht te laten mislukken... dan zou je eerder aan Roel denken... die heb ik nog niet op de fiets gezien.
Ik heb geen goed woord voor gladjakker Menno over. Gaat ook niet gebeuren.quote:Op maandag 31 oktober 2005 23:40 schreef versabommie het volgende:
Joost tegen Menno : wat nou als jij er niet was om te zeggen wat ik moest doen, dan deed ik nu echt niets...maar ik ben wel sterker geworden .....
Zelfs Judas Joost weet Menno op waarde te schatten nu scanman nog
Jazeker. als het een wedstrijd is, dan kan ik zeer fanatiek zijn.quote:
als ik aan het sporten ben weet ik van mezelf en de mensen waarmee ik sport dat we allemaal toch proberen al is het in een bierelftal om toch iets te presteren ....dat is sport ...quote:Op maandag 31 oktober 2005 23:39 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Ja, zo lust ik er nog wel 1. Jij vindt dat ik doordraaf over Lieske... Ik vind dat jij doordraaft met je adoratie voor Menno. Jij vindt vanalles aan Lieske niet okee. Ik vind vanalles aan Menno niet okee. Hoe hij zich nu weer loopt uit te sloven en dan ook even naar Joost roept als hij een record heeft, vind ik triest gedrag. Jij verdedigt dat. Jij vindt het huilen van Lieske triest gedrag. Dat verdedig ik.
Wat zal dan de tussentijdje test zijn die ze woensdag krijgen?quote:Op maandag 31 oktober 2005 23:41 schreef regenworm het volgende:
De opdracht van vrijdag heeft niks met deze toestellen te maken.
Het wordt totaal iets anders.
En wie is de rechter in dit scenario?quote:Op maandag 31 oktober 2005 23:39 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Ja, zo lust ik er nog wel 1. Jij vindt dat ik doordraaf over Lieske... Ik vind dat jij doordraaft met je adoratie voor Menno. Jij vindt vanalles aan Lieske niet okee. Ik vind vanalles aan Menno niet okee. Hoe hij zich nu weer loopt uit te sloven en dan ook even naar Joost roept als hij een record heeft, vind ik triest gedrag. Jij verdedigt dat. Jij vindt het huilen van Lieske triest gedrag. Dat verdedig ik.
Zeg ik dat ook als Lieske volop gebasht wordt hier? Kom nou zeg. Ik vind Menno een eikel, klaar. Zou niet met hem willen omgaan. Dat mag ik toch vinden? Gelukkig zijn zeer veel mensen het met me eens. Ik vind trouwens een aantal anderen nog veel erger hoor. Menno staat bij mij op 4 ofzo.quote:Op maandag 31 oktober 2005 23:39 schreef style het volgende:
Scanman: Je begint een beetje op Joost en Chantal te lijken met je Menno gebash![]()
Hoho, Lieske bashen hebben we tot nu toe pas 1 keer kunnen doen omdat je weg wasquote:Op maandag 31 oktober 2005 23:44 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Zeg ik dat ook als Lieske volop gebasht wordt hier? Kom nou zeg. Ik vind Menno een eikel, klaar. Zou niet met hem willen omgaan. Dat mag ik toch vinden? Gelukkig zijn zeer veel mensen het met me eens. Ik vind trouwens een aantal anderen nog veel erger hoor. Menno staat bij mij op 4 ofzo.
Menno is inderdaad een gladjakker die ten koste van alles wilt winnen.quote:Op maandag 31 oktober 2005 23:40 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Ik heb geen goed woord voor gladjakker Menno over. Gaat ook niet gebeuren.
gladjakker ja dat is wel het juiste woord voor Menno, al geloof ik wel dat deze opdracht in zijn straatje past. Hij is heel sportief en heeft de deskundigheid om menden te begeleiden in het trainen.quote:Op maandag 31 oktober 2005 23:40 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Ik heb geen goed woord voor gladjakker Menno over. Gaat ook niet gebeuren.
Lieske vroeg er vandaag wel om met dat gejank van haar....quote:Op maandag 31 oktober 2005 23:46 schreef versabommie het volgende:
[..]
Hoho, Lieske bashen hebben we tot nu toe pas 1 keer kunnen doen omdat je weg was![]()
Je kan hem idd een eikel vinden,Vind hem geen eikel.quote:Op maandag 31 oktober 2005 23:44 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Zeg ik dat ook als Lieske volop gebasht wordt hier? Kom nou zeg. Ik vind Menno een eikel, klaar. Zou niet met hem willen omgaan. Dat mag ik toch vinden? Gelukkig zijn zeer veel mensen het met me eens. Ik vind trouwens een aantal anderen nog veel erger hoor. Menno staat bij mij op 4 ofzo.
Zeg dat wel, het is nog erger dan dat breien.quote:Op maandag 31 oktober 2005 23:45 schreef Lamon het volgende:
Nu al 3 avonden lang zet ik de streams 's avonds laat aan, en krijg steeds twee streams met de slaapkamer en twee streams met een fanatiek fietsende Menno.
Ik zal blij zijn als deze weekopdracht voorbij is.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |