quote:Gooische Vrouwen is een mix van drama en comedy, geschreven vóór vrouwen, maar met genoeg elementen om ook mannelijke kijkers te behagen. De serie vertelt het verhaal van Cheryl, Anouk, Claire en Willemijn. Ze wonen in dezelfde buurt, midden in ’t Gooi. Het uiterlijk, de sfeer, de reputatie en de verhalen zijn onmiskenbaar: veel geld, de Gooische matras, kouwe kak, Range Rovers, kinderen op dure scholen, mooie huizen, hét nest van vele Bekende Nederlanders … een reservaat.
Wat maakt Claire, Anouk, Cheryl en Willemijn tot vriendinnen?
In de eerste plaats het feit dat zij alle vier ongelukkig zijn in de liefde. Leed verbroedert en er worden heel wat flessen witte wijn geleegd tijdens gesprekken met thema’s als: hoe hou je het in Godsnaam spannend, zou ‘ie vreemdgaan, en hoe vaak doen jullie het nog? Zaken die ze liever niet met elkaar delen worden gespuid bij hun gemeenschappelijke therapeut, de aantrekkelijke Dr.
Rossi.
In de tweede plaats hun leeftijd. Het ouder worden hakt er bij de karakters behoorlijk in. Nog even en dan vindt niemand ze meer aantrekkelijk en tellen ze niet meer mee. Ze willen nog een keer echt begeerd worden, vlinders in hun buik voelen, verliefd zijn. Het ouder worden wordt uitgesteld met botox, siliconen, ‘sexperimenten’, pilatus en wanhopig vreemdgaan.
In de derde plaats het moederschap. Hun kinderen lijden aan alle moderne kwalen. ADHD, dyslexie, anorexia, depressie en glutenallergie. Maar daarnaast moeten die kinderen er op en top uitzien en vooral presteren. Op pianoles dus en paardrijden, streetdance, tennis, duiken, zeilen en huiswerkcursus. En natuurlijk hebben ze een Thaise au-pair!
Langzaam groeit er tussen de vier vrouwen een vriendschap die gebaseerd is op eerlijkheid en elkaar ten allen tijde steunen, ondanks de verschillende persoonlijkheden. Lief zijn ze zeker niet; ze vertellen elkaar snoeihard de waarheid, maar bij problemen vormen ze ogenblikkelijk één front. Kortom: een serie die het Gooische leven behoorlijk op de hak neemt maar waar je geen aflevering van wil missen, omdat de heldinnen je aan het hart gaan.
die is zeerquote:Op zondag 30 oktober 2005 20:50 schreef Toad het volgende:
Dit gaat echt nergens over. Als deze soap/serie een succes wordt eet ik m'n pet op.
Op de één of andere manier ben ik wel gecharmeerd van:
[afbeelding]
Susan Visser.
Maar dat heeft weinig te maken met haar acteerprestaties vrees ik....
Vroeger was ze nog wel leuk in die ene serie, Amsterdamse Pot heette het geloof ikquote:Op zondag 30 oktober 2005 20:50 schreef Toad het volgende:
Dit gaat echt nergens over. Als deze soap/serie een succes wordt eet ik m'n pet op.
Op de één of andere manier ben ik wel gecharmeerd van:
[afbeelding]
Susan Visser.
Maar dat heeft weinig te maken met haar acteerprestaties vrees ik....
Het is nog bezig net 23 min. duurt tot 21.30 en anders terugkijken op www.talpa.tvquote:Op zondag 30 oktober 2005 20:53 schreef ondeugend het volgende:
Ik had het willen zien, maar ben nu al te laat natuurlijk.
Als iemand weet waar /wanneer het nog een keer te bekijken is, houd ik me aanbevolen.
Dat is juist het punt (daty slechte Engels)quote:Op zondag 30 oktober 2005 20:51 schreef Razor21 het volgende:
You uh wurk![]()
Ga maar presenteren Linda of gewoon Duits praten![]()
dat slechte Engels noemen ze acteren, het type wat ze speelt kan geen Engelsquote:Op zondag 30 oktober 2005 20:54 schreef Verfokker het volgende:
[..]
Dat is juist het punt (daty slechte Engels)
Dat zeg ik toch soort van?quote:Op zondag 30 oktober 2005 20:55 schreef TheVulture het volgende:
[..]
dat slechte Engels noemen ze acteren, het type wat ze speelt kan geen Engels
Oh ok dan begrijpen we elkaar...quote:
Het idee van de serie is voordat desperate housewives op tv was bedacht. Zegt Linda iig.quote:Op zondag 30 oktober 2005 20:57 schreef TheVulture het volgende:
T'is wel een beetje afgekeken van Desperate Housewives dat wel.
Die Susan Visscher speelt een zelfde soort type als die Eva Longeria met de tuinman
Ik wil er niet middenin vallen.quote:Op zondag 30 oktober 2005 20:54 schreef Razor21 het volgende:
[..]
Het is nog bezig net 23 min. duurt tot 21.30 en anders terugkijken op www.talpa.tv
En naakte jongemannen!quote:
Ah, maar die wist niet dat Talpa zelf het ermee zou gaan vergelijken natuurlijkquote:Op zondag 30 oktober 2005 21:01 schreef alwaysthebest het volgende:
[..]
Het idee van de serie is voordat desperate housewives op tv was bedacht. Zegt Linda iig.![]()
Ja ik was even enthousiast.quote:
Dat noemen ze humorquote:Op zondag 30 oktober 2005 21:03 schreef Toad het volgende:
Totdat ik die vrouw hoorde zeggen for your family in Thailand.
Zap.
Er is inderdaad een groot te kort aan niet functioneel mannelijk bloot op de televisie.quote:
dat is wel slecht ja, zo'n incosequent accent... ik vind Linda ook wel de zwakste schakel tot nu toe.quote:Op zondag 30 oktober 2005 21:05 schreef Samson het volgende:
Is het de bedoeling dat Linda en die man Amsterdams praten of zo? Het ene moment praat ze gewoon en het andere moment gooit ze een of ander (beslist geen Amsterdams) accent erdoorheen![]()
idd weinig origineel allemaal, t is een ding dat ze denken: beter goed gejat dan slecht bedacht, maar om vervolgens dan nog in staat te zijn om de afgekeken dingen helemaal te verneuken, dan moet je toch wel heeel erg knap zijn. Ben benieuwd of alle afleveringen het scherm wel gaan halen of dat het ook al voortijdig van de buis verdwijnt....quote:Op zondag 30 oktober 2005 21:06 schreef Tarak het volgende:
[..]
Er is inderdaad een groot te kort aan niet functioneel mannelijk bloot op de televisie. :J
Die muziekjes die zo afbreken, afkijken van Sex in the City en Desperate Housewives is één ding. Dat je het erg geforceerd doet, waardoor het effect mislukt.....
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |