Ik ben de SWATtank verder niet tegen gekomen.quote:Op donderdag 2 februari 2006 00:19 schreef coz het volgende:
[..]
correct een swat tank komt maar eenmaal voor (en eenmaal op een doos in de shop van Zero) , de swat van is natturlijk te verkrijgen nadat je een paar sterren hebt , en deze dan jat en in een garage pleurt
![]()
Dik gedrukt maar nog steeds overzie ik het stukje van inplaats van tank.quote:Op donderdag 2 februari 2006 02:22 schreef coz het volgende:
dat zeg ik toch , zit er eenmaal in als auto en eenmaal in als plaatje
geeft niet , mijn schuld .. had ik er maar geen spatie per ongeluk tussen moeten zettenquote:Op donderdag 2 februari 2006 03:10 schreef OFfSprngr het volgende:
[..]
Dik gedrukt maar nog steeds overzie ik het stukje van inplaats van tank.![]()
Hé, daar zit ik ook vast nu, net na een keer of 7 proberen. Ik zal het zo eens doen!quote:Op woensdag 1 februari 2006 20:11 schreef NiekL het volgende:
Na de tip van de cockpit view had ik les 3 in 4x gehaald. Les 4 in 3x. De rest van de lessen in 1x, behalve die met die helicopter waar je de tankers moet opblazen, daar heb ik ook 3x over gedaan. Heb binnen 15 minuten ineens de hele pilotenschool doorvlogen
Heb je hem legaal/illegaal verkregen ? In het eerste geval zul je een plattegrond erbij hebben daar staan ze allemaal op als het goed is. Op internet staan ook wel mappen met alle politieburo's erop.quote:Op woensdag 1 februari 2006 19:53 schreef Drumpie het volgende:
maar kan iemand dan alle politiebureaus aankruisen dat ik daar naartoe kan
Misschien vergeten je wielen in te trekken? Of te sloom gevlogen, of niet goed geland.quote:Op donderdag 2 februari 2006 09:58 schreef NoSigar het volgende:
[..]
Hé, daar zit ik ook vast nu, net na een keer of 7 proberen. Ik zal het zo eens doen!
_edit- Hé, ik vlieg overal doorheen en dan heb ik toch niet gehaald? Wat moet ik nog meer doen, toch gewoon door die ringen vliegen?
Zekerquote:Op donderdag 2 februari 2006 10:56 schreef Chokeme het volgende:
[..]
Heb je hem legaal/illegaal verkregen ? In het eerste geval zul je een plattegrond erbij hebben daar staan ze allemaal op als het goed is. Op internet staan ook wel mappen met alle politieburo's erop.
Eindelijk toegang tot Las VenturasOhja en de Big Foot is dik ruig
Wielen intrekkenquote:Op donderdag 2 februari 2006 13:53 schreef NiekL het volgende:
[..]
Misschien vergeten je wielen in te trekken? Of te sloom gevlogen, of niet goed geland.
ben een keer de hele dag bezig geweest maar kwam maar niet door die ring. Speel ik heel die les ff overnieuw ja hoor, landingsgestel vergetenquote:Op donderdag 2 februari 2006 15:24 schreef Shizzle het volgende:
[..]
Wielen intrekken. Tering, dat had ik ook een paar keer
. Ik kwaad op mijn toetsenbord rammen, zie ik ineens dat landingsgestel bewegen
.
Ik ga altijd rechts om die auto heen en dan aan de rechterkant blijven totdat ik bijna bij het vliegtuig ben en dan pas naar binnen.quote:Op donderdag 2 februari 2006 18:16 schreef NiekL het volgende:
Argghh, die missie met dat vliegtuig die je binnen moet rijden met een motor is moeilijk. Ik haal dat vliegtuig nooitTips?
die vond ik opzich niet zo moeilijk? 3x en toen lukte het. In tegenstelling tot dat vliegtuig missie waar je met zo'n 1 motorig vliegtuigje een jet moet inhalen waar ik zo'n 50x over gedaan hebquote:Op donderdag 2 februari 2006 18:16 schreef NiekL het volgende:
Argghh, die missie met dat vliegtuig die je binnen moet rijden met een motor is moeilijk. Ik haal dat vliegtuig nooitTips?
quote:Op donderdag 2 februari 2006 18:28 schreef broodmonkeh het volgende:
die vond ik opzich niet zo moeilijk? 3x en toen lukte het. In tegenstelling tot dat vliegtuig missie waar je met zo'n 1 motorig vliegtuigje een jet moet inhalen waar ik zo'n 50x over gedaan heb![]()
probeer eens de pijltje omhoog toetsquote:Op donderdag 2 februari 2006 18:27 schreef NiekL het volgende:
Is er geen manier waardoor je extra snel gaat? Ik bedoel, je kunt niet voorover leunen ofzo om aerodynamisch te worden ofzo:D
Je moet die toets met tussenpozen indrukken zeg maar. Zodat hij net niet gaat staan.quote:Op donderdag 2 februari 2006 23:28 schreef NiekL het volgende:
Met de pijltje omhoog toets gaat die gast alleen staan
lees : buttonbashing op pijltje omhoogquote:Op zaterdag 4 februari 2006 11:49 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Je moet die toets met tussenpozen indrukken zeg maar. Zodat hij net niet gaat staan.![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |