abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  dinsdag 9 januari 2007 @ 16:51:13 #151
62233 Jelief
ikke lief!
pi_45181712
Ik heb de camera van mijn moeder leeggetrokken en kwam nog wat foto's van Emma tegen.
De eerste keer een rijstewafel
Begin maar gewoon, op hoop van zegen.
Begin maar gewoon,hier en nu.
Je kunt niet alles voorzien.
Begin er maar gewoon aan te werken.
  dinsdag 9 januari 2007 @ 16:52:16 #152
116890 _evenstar_
Ba-dum-tisssschhh
pi_45181746
wat is ze daar nog een pukkie , heel ander gezichtje hihi
Engaging Infinite Improbability Drive..
  dinsdag 9 januari 2007 @ 17:27:06 #153
94046 PM-girl
Is geen haartje betoeterd...
pi_45182985
Leuk om foto's te zien bij de 'theorie en praktijk!'

En Owlet wat slim die banaan half geschild, dat houdt makkelijker vast zo!

Ik twijfel nog een beetje voor over 3 maanden, aan de ene kant sta ik achter deze theorie, maar ik durf niet zo goed door het soms moeilijke begin.
Maar heb nog even om me in te lezen en hier zie ik veel positieve verhalen!
...maar weI in de aap gelogeerd :P
*
Ik stuur al sinds oktober 2006 PM's, word ik dan nu PM-woman?
Laat maar: PMS-girl it is.....
pi_45184135
Pm, je kunt het zo eng maken als je zelf wilt en er is geen vaste regel dat je geen prutje mag geven als je ook stukjes geeft.
Ik doe beide en dat bevalt wel. Stukjes omdat ik het leuk en leerzaam voor haar vind en omdat ik hoop dat ze zo een goede band met voedsel en eten krijgt (ik ben een muts op dat gebied, maar een goede, respectvolle voeding is in mijn ogen de basis van alles) en omdat ik waarde hecht aan de andere dingen die ze hierdoor leert.
En prakjes omdat ik een kookfan ben en ik kan genieten van een avond in de keuken staan en 70 blokjes biologische bevroren babyvoeding maken

Trouwens, kokhalsen heeft ze tot nu toe alleen maar gedaan na een door mij in haar mond gestopt beetje prut. Die banaan heeft ze zelf onder controle, zo'n beetje dikvloeibaar spul voelt veel vreemder en is moeilijker weg te krijgen en daar ging ze in het begin wel van kokhalsen.
Het gaat me makkelijker af dan ik had gedacht, ik was ook "bang" voor stikken e.d., maar als je gewoon doet wat jij en je kind leuk vinden dan gaat het heel geleidelijk.
pi_45204309
quote:
Op dinsdag 9 januari 2007 16:39 schreef _evenstar_ het volgende:
ik wil meer foto's van raplyende kindjes
anna als beginnende rapley-ster aan de barbeknoei.
pi_45204361
vooral die noodvoorraad die op de grond ligt
Begin maar gewoon, op hoop van zegen.
Begin maar gewoon,hier en nu.
Je kunt niet alles voorzien.
Begin er maar gewoon aan te werken.
pi_45204551
haha nee de noodvoorraad lag nog op tafel hoor! maar ze maakte er altijd een flink knoeifestijn van. en jarno, daar helpt geen bordje aan hoor! dat ligt dan alleen maar OOK in no time op de grond.
pi_45204562
Wat leuk die foto's. Nog 1,5 maanden, dan kunnen wij ook.
"wat een heerlijke yppiaanse reactie! Vol begrip, nooit veroordelend en zeker niet stekelig! #hulde"
Hoe langer de weg naar de top, hoe mooier het uitzicht!
*OUD heilige*
pi_45204596
quote:
Op woensdag 10 januari 2007 10:25 schreef bixister het volgende:
haha nee de noodvoorraad lag nog op tafel hoor! maar ze maakte er altijd een flink knoeifestijn van. en jarno, daar helpt geen bordje aan hoor! dat ligt dan alleen maar OOK in no time op de grond.
Check. .

Anna (die van ons, dus) begint wel steeds nieuwsgieriger te worden naar d'r eten geloof ik. Gisteren moest YPPY werken, dus kreeg ze een fles (met bv) en die heeft ze bijna de hele voeding zelf beetgehouden. Ze kon zo goed bepalen wanneer ze even pauze nodig had (ze is verkouden en moet dus af en toe op adem komen). We hebben van die 'grijp-vleugels' gekocht voor op de Avent flessen dus die zal ik er vanavond eens opzetten.

Dus als je dat zo ziet heeft ze wel degelijk de behoefte om zelf de controle te hebben over d'r eten, en dat pleit wel weer voor Rapley wat mij betreft.
"I'm interested in anything about revolt, disorder, chaos, especially activity that appears to have no meaning.
It seems to me to be the road toward freedom. - Jim Morrison"
  woensdag 10 januari 2007 @ 10:53:25 #160
116890 _evenstar_
Ba-dum-tisssschhh
pi_45205131
Anna dat eten op de grond hihi
Engaging Infinite Improbability Drive..
  donderdag 11 januari 2007 @ 17:40:20 #161
116890 _evenstar_
Ba-dum-tisssschhh
pi_45256009
speciale crackertjes( glutenvrij eivrij koemelk vrij nootvrij etc.. ) gevonden en maar beetje eigenwijs gewoon geprobeerd, ze was in het begin doodsbang maaarrrrrrrrrr :

mijn lieve rapleyende soort van prinsesje





Engaging Infinite Improbability Drive..
  donderdag 11 januari 2007 @ 17:53:05 #162
103793 kozakken
Living the life
pi_45256403
Wij zijn nog 'gewoon' aan de potjes, maar van het weekend wil ik onze Romme echt eens wat banaan in de handen drukken.
Maar nu zie ik ook al een paar kindjes heel druk met komkommer. Al zo vroeg qua leeftijd? (vanaf het begin, zeg maar?)
pi_45256431
Arwen, aan de crackers!
Wat fijn om te zien evenstar en ik hoop echt vanuit het diepst van mijn hart dat ze er niet op gaat reageren en er lekker van kan genieten.
Syllables govern the world
  donderdag 11 januari 2007 @ 17:56:07 #164
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_45256504
Wat goed Evenstar!
***
  donderdag 11 januari 2007 @ 17:58:16 #165
116890 _evenstar_
Ba-dum-tisssschhh
pi_45256579
kozakken biologische komkommer kan egwoon, tis practisch alleen water en als je het shcilletje eraf haalt niet te zacht en niet te hard.

en reese.com ik hoop het echt zeer, is het niet voor dat ze extra voeding binnen krijgt, maar dat ze leert dat eten niet eng is en ze nu toch eens wat andere stuctuur heeft.
5 muizenhapjes in een uur tijd, maar wat ben ik trots
Engaging Infinite Improbability Drive..
  donderdag 11 januari 2007 @ 18:01:25 #166
103793 kozakken
Living the life
pi_45256666
Wat goed van haar. Ik hoop hier ook op een niet allergische reactie. Hoe gaat het tot zover?

En tanx! Dan gaat het hier ook komkommer worden
Uhm... maar dan een plakje overdwars, of juist alleen maar een stukje "harder"?
Neeh... voeding is zooo gemakkelijk
  donderdag 11 januari 2007 @ 18:07:58 #167
593 sjak
Juffie Bloem
pi_45256854
Ik heb de komkommer in 4-en gedaan dat kon ze goed vasthouden. Vanavond mag ze weer aan de banaan van mij. Ow, ik moet gaan oppassen, onze dame is dol op fruit, groente vindt ze wat minder, ik geef haar dus ook veel liever wat fruit dan...Maar ja, dat krijgt ze 's ochtends op het kdv ook al, dus ik moet groenten gaan stimuleren, maar dan krijg ik alleen maar lelijke gezichten van d'r....dus ik wil fruit geven
Lekker douchen!
  donderdag 11 januari 2007 @ 18:13:34 #168
116890 _evenstar_
Ba-dum-tisssschhh
pi_45257003
kozakken ik geef ( smokkel met goedkeuring inmiddels van de KA ) af en toe een schijfje in de hand, tis voor arwen niet echt voedend zeg maar, maar structuur enzo.
Maar denk dat je voor romme eerst eens een schijfje kan proberen: vind die het lekker en zo ja dan in vieren delen en het hele prutte zou ik er dan ff afhalen.
De cracker gaat tot op heden die paar hapjes goed geen enge bultjes opgeblazenkoppie oid wat zorgelijk is te bemerken. wat een emotie gaat er door je heen dan als je je kindje zelf ziet eten


en Sjak waar blijkt mijn filmpje/foto's
Engaging Infinite Improbability Drive..
  donderdag 11 januari 2007 @ 18:13:49 #169
24188 Belana
kloon van belana
pi_45257007
worteltjes zijn hier bij beide jongens in meteen goed gevallen, dus een gekookt worteltje is misschien een idee sjak? wortel is ook een beetje zoet.
stormy waters...
sailin'
  donderdag 11 januari 2007 @ 20:42:33 #170
593 sjak
Juffie Bloem
pi_45262770
Worteltjes vindt ze vreemd genoeg nog viezer dan bloemkool. Enne ze eet het wel hoor, alleen ik vind het nu veel leuker om haar eten te geven waar ze echt van geniet, en dat is fruit
Evenstar: KLIK
Filmpje komt eraan maar wil maar niet lukken, eerst had ik geen kabel en nu speelt hij de filmpjes niet meer af als ik ze geupload heb. Nou ja, nu is de expert er mee bezig.
Lekker douchen!
pi_45267830
Oe, kijk nou, smikkelende kindertjes. En vooral Arwen met haar crackertje vind ik erg mooi!
Eva
  Redactie Frontpage / Spellchecker vrijdag 12 januari 2007 @ 07:03:26 #172
13151 crew  Rewimo
Nederduitse/Mevrouw qltel
pi_45274677
Arwen
Most people don't listen with the intention to understand, they listen with the intention to reply.
<a href="http://bijenzonderzorgen.nl/" target="_blank" rel="nofollow">http://bijenzonderzorgen.nl/</a> beslist geen BIJ-zaak!
pi_45276542
sjak toch blijven geven die worteltjes enzo, aan nieuwe smaken moeten ze eerst nog wennen. en fruit is zoet dus dat valt wat sneller goed, maar ook andere smaken kunnen ze wel leren waarderen hoor. het duurt alleen wat langer. al courgette geprobeerd? dat is ook wel een tikkeltje zoetig, en vooral vrij neutraal vergeleken bij koolsoorten.

wat leuk arwen met dat crackertje! heeft ze nog allergische reacties vertoond of viel het mee?

kozakken ik snijd de komkommer meestal over de lengte in vieren, en dan in hanteerbare stukken. zodat er net een stukje uit de hand kan steken.
  vrijdag 12 januari 2007 @ 11:30:18 #174
116890 _evenstar_
Ba-dum-tisssschhh
pi_45278862
Ze heeft knalrode schrale wangetjes, maar dat kan ook door tandjes komen, dus ik wacht er paar daagjes mee voor ze weer mag om te zien of het tandjes waren of toch reactie.
Engaging Infinite Improbability Drive..
pi_45278963
och kijk die Arwen nou toch!
Sjak, het kost ongeveer tien keer goed proeven voor ze een smaakje echt lekker of vies vinden. Heb je al eens gekookte pompoen geprobeerd? Dat, pastinaak en bataat zijn hier favoriet. Meer nog dan banaan.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')