quote:Op donderdag 27 oktober 2005 18:48 schreef CartWOman het volgende:
Als Rob vanavond hoort dat ie moet vertrekken verschijnt er een brede grijns op z'n gezicht en roept 'ie uit:
"Yes! Terug naar m'n kinderen!"
Hugjes hier en daar en dat was het.![]()
He Bah, geloof er ook nix van. De eerste keer dat ie genomineerd was, lag ie te huilen in bed!!! Prachtig.quote:Op donderdag 27 oktober 2005 18:51 schreef flugeltje het volgende:
[..]
Ja zeg, verpest ff lekker m'n voorpret....
![]()
En dan krijgt ie in de studio de wind van voren van zijn familie waarom ie zich zo achterlijk heeft gedragen!quote:Op donderdag 27 oktober 2005 18:48 schreef CartWOman het volgende:
Als Rob vanavond hoort dat ie moet vertrekken verschijnt er een brede grijns op z'n gezicht en roept 'ie uit:
"Yes! Terug naar m'n kinderen!"
Hugjes hier en daar en dat was het.![]()
Je maakt me toch niet blij met een dooie mus he!quote:Op donderdag 27 oktober 2005 18:53 schreef walnuts het volgende:
De oude, wijze amateurpsycholoog cq amateurmasseur zal vandaag vertrekken.![]()
quote:Op donderdag 27 oktober 2005 18:53 schreef ChantalC het volgende:
Nee Rob gaat met zijn been smijten... Vervolgens moeten ze hem met he karretje in het huis komen halen, terwijl hij zich aan de tafelpoot vasthoudt en roept "Neehee ik wil blijven!"
Dat was Dido die het zeiquote:Op donderdag 27 oktober 2005 18:54 schreef TheVulture het volgende:
[..]
En dan krijgt ie in de studio de wind van voren van zijn familie waarom ie zich zo achterlijk heeft gedragen!
Iemand heeft tegen Chantal gezegd dat ze er moe uitzag en dat trok ze niet
Dat was Dido en die voelt nattigheid, maar zei ze tegen nathalie, dat zei ze vanmiddag tegen mij ook.quote:Op donderdag 27 oktober 2005 18:54 schreef TheVulture het volgende:
[..]
En dan krijgt ie in de studio de wind van voren van zijn familie waarom ie zich zo achterlijk heeft gedragen!
Iemand heeft tegen Chantal gezegd dat ze er moe uitzag en dat trok ze niet
aubquote:Op donderdag 27 oktober 2005 18:49 schreef Bengeltje het volgende:
[..]
Teken met paint er even een streepje over, ik wil niet blind worden.
Dido stijgt bij mij de laatste dagen weer echt in aanzien moet ik zeggen! Ze is weer leuk bijdehand en minder arrogantquote:
Ik hoop het niet.quote:Op donderdag 27 oktober 2005 18:54 schreef it_was_me het volgende:
[..]
Je maakt me toch niet blij met een dooie mus he!![]()
Ik zou eerst in die kunstbenen gaan zitten schijten en ze dan aan Rob meegevenquote:Op donderdag 27 oktober 2005 18:56 schreef walnuts het volgende:
[..]
Ik hoop het niet.
Ik vraag me alleen af hoe die kunstpoten in het koffertje passen.![]()
Ruud komt gewoon met car en aanhangerquote:Op donderdag 27 oktober 2005 18:56 schreef walnuts het volgende:
[..]
Ik hoop het niet.
Ik vraag me alleen af hoe die kunstpoten in het koffertje passen.![]()
Ja volgens mij zag Forever Blue de schrijffout pas nadat ik de uitspraak had gequote....quote:Op donderdag 27 oktober 2005 18:59 schreef Utwodublin het volgende:
quote:Op donderdag 27 oktober 2005 18:54 schreef Foreverblue het volgende:
[..]
Dat was Dido die het zij
Dido stijgt bij mij de laatste dagen weer echt in aanzien moet ik zeggen! Ze is weer leuk bijdehand en minder arrogant
HUh... zei is nu zij?
Nee hoor, flugel.quote:Op donderdag 27 oktober 2005 18:51 schreef flugeltje het volgende:
[..]
Ja zeg, verpest ff lekker m'n voorpret....
![]()
Oke zo, ik snapte het even niet.quote:Op donderdag 27 oktober 2005 19:00 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Ja volgens mij zag Forever Blue de schrijffout pas nadat ik de uitspraak had gequote....
trutquote:Op donderdag 27 oktober 2005 19:01 schreef CartWOman het volgende:
[..]
Nee hoor, flugel.
Naat gaat er namelijk uit.![]()
ff eten
Rob Rausquote:Op donderdag 27 oktober 2005 19:01 schreef flugeltje het volgende:
[..]
trut![]()
Rob moet eruit,
Rob moet eruit
![]()
helemaal mee eensquote:Op donderdag 27 oktober 2005 19:01 schreef flugeltje het volgende:
[..]
trut![]()
Rob moet eruit,
Rob moet eruit
![]()
quote:Op donderdag 27 oktober 2005 19:07 schreef Rianne84 het volgende:
Rob moet weg en ze moeten er ook bij zeggen hoe WEINIG stemmen hij heeft gekregen, net zolang tot ie gaat huilen
Talpa Nathalie 9% Mediawatchers 59%(weg) Fok 33%quote:Op donderdag 27 oktober 2005 19:01 schreef flugeltje het volgende:
[..]
trut![]()
Rob moet eruit,
Rob moet eruit
![]()
Wat zeg je dat onschuldigquote:Op donderdag 27 oktober 2005 19:09 schreef Rianne84 het volgende:
oh en ze kunnen er ook wel bijzeggen dat de exit van rob mede te danken is aan z'n dochter, omdat ze heeft gezegd dat internetters sukkels zijn
Nou Rob heeft zijn dochter niet nodig om hem impopulair te maken, dat kan het Been heel goed zelf...quote:Op donderdag 27 oktober 2005 19:09 schreef Rianne84 het volgende:
oh en ze kunnen er ook wel bijzeggen dat de exit van rob mede te danken is aan z'n dochter, omdat ze heeft gezegd dat internetters sukkels zijn
ja maar een leuke familieruzie in de uitzending is ook nooit wegquote:Op donderdag 27 oktober 2005 19:11 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Nou Rob heeft zijn dochter niet nodig om hem impopulair te maken, dat kan het Been heel goed zelf...
Is de mediawatchers een populariteitspoll of een poll van degene die wegmoet?quote:Op donderdag 27 oktober 2005 19:11 schreef cuall het volgende:
[..]
Talpa Nathalie 9% Mediawatchers 59% Fok 33%
Talpa Rob 7% Mediawatchers 37% Fok 26%
Gaat echt spannend wordenIk hoop dus op Robbie
![]()
Z'n dochters deden net of de interneters over iedereen negatief zijn. Dat noem je dus selectief lezenquote:Op donderdag 27 oktober 2005 19:11 schreef it_was_me het volgende:
Wij moeten Rob niet zo bashen! Vanavond klagen zijn dochters daar weer over.
Rob mag exit
Geef 'm er eentje voor Sinterklaas.quote:Op donderdag 27 oktober 2005 19:13 schreef flugeltje het volgende:
waarom heeft die klojo dan ook geen gsm...
quote:Op donderdag 27 oktober 2005 19:11 schreef it_was_me het volgende:
Wij moeten Rob niet zo bashen! Vanavond klagen zijn dochters daar weer over.
Rob mag exit
Er ligt er hier nog eentje in huis, maar hij weigert 'm te gebruiken...quote:
Mijn heldquote:Op donderdag 27 oktober 2005 19:13 schreef flugeltje het volgende:
waarom heeft die klojo dan ook geen gsm...
omg het ziet er niet uit en het zakt afquote:Op donderdag 27 oktober 2005 19:14 schreef elskreeft het volgende:
Chantal in d'r werkkleding. Heeft ze Naar d'r kipfileetjes geleend?
Tanja was er sowieso niet uitgegaan, veel teveel mensen die haar er in wilden houden. De Tanjafans sowieso en de Tanjahaters ook.quote:Op donderdag 27 oktober 2005 19:16 schreef Rianne84 het volgende:
misschien bridget iets zeggen als: "rob, als tanja niet vrijwillig was gegaan, dan was ze eruit gestemd en had jij mogen blijven, hoe vindt je dat?"
er zijn zoveel leuke scenario's te bedenken... maar ja, t zal wel niet uitkomen...
Nee, Rob MOET weten dat hij gewoon he-le-maal onderaan stondquote:Op donderdag 27 oktober 2005 19:16 schreef Rianne84 het volgende:
misschien bridget iets zeggen als: "rob, als tanja niet vrijwillig was gegaan, dan was ze eruit gestemd en had jij mogen blijven, hoe vindt je dat?"
er zijn zoveel leuke scenario's te bedenken... maar ja, t zal wel niet uitkomen...
volgens mij heeft ie maar 1 dochterquote:Op donderdag 27 oktober 2005 19:11 schreef it_was_me het volgende:
Wij moeten Rob niet zo bashen! Vanavond klagen zijn dochters daar weer over.
Rob mag exit
ja das ook leukquote:Op donderdag 27 oktober 2005 19:17 schreef flugeltje het volgende:
[..]
Nee, Rob MOET weten dat hij gewoon he-le-maal onderaan stond![]()
Ik ga er ook vanuit hoor.... Maar soms heb je dan toch ff zo'n kriebel in je buik...quote:Op donderdag 27 oktober 2005 19:16 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Mijn heldeen vent die niet is gezwicht voor die onzin
Enne, alles is vast goed met hem en prima te verklaren
quote:Op donderdag 27 oktober 2005 19:18 schreef flugeltje het volgende:
Ik ga er ook vanuit hoor.... Maar soms heb je dan toch ff zo'n kriebel in je buik...
Zou m'n avondje BB behoorlijk verpesten in ieder geval...![]()
Hm, zo principieel anti istie dus nietquote:Op donderdag 27 oktober 2005 19:16 schreef flugeltje het volgende:
Principieel anti dus.... (maar wel altijd de mijne gebruiken als we ergens zijn)
Het was vandaag ook heel druk opde weg, ik was zelf ook bijna een half uur later thuis.quote:Op donderdag 27 oktober 2005 19:13 schreef flugeltje het volgende:
shit zeg, Flugel is best wel ongerust nu... Flugelmannetje had drie kwartier geleden al binnen moeten stappen en hij is er nóg niet....
waarom heeft die klojo dan ook geen gsm...
Komt vast goed. Ws file ofzoquote:Op donderdag 27 oktober 2005 19:18 schreef flugeltje het volgende:
[..]
Ik ga er ook vanuit hoor.... Maar soms heb je dan toch ff zo'n kriebel in je buik...
Zou m'n avondje BB behoorlijk verpesten in ieder geval...![]()
quote:Op donderdag 27 oktober 2005 19:20 schreef Giggio het volgende:
Helaas moet ik wachten tot 11 uur vanavond met de video.... dag Tanja en ik duim hoop bid ROB z'n EXIT.. ik gun het die man zo om te mogen vertrekken naar zijn kindjes!!!
Have fun met de uitzending...
quote:Op donderdag 27 oktober 2005 19:21 schreef Isabeau het volgende:
Trouwens, flugeltje...mijn moeder heeft een keer zo'n kutdag gehad (maar dan anders). Pa was al meer dan een uur te laat en dat in een tijdperk zonder mobieltjes. Maar bij hem op de voetbal zat iemand die bij de politie werkte en die moest nog even wat afleveren bij mijn vader, dus wat doet die idioot? Die komt in politieauto met collega in uniform even iets afgeven aan de deur. Mijn moeder zei dat ze in haar leven nog nooit zo bang de voordeur heeft open gedaan...ze heeft hem ook even boos gezegd dat nóóit meer te doen! (en m'n pa kwam even later vertellen waarom hij zo laat was, niks aan de hand natuurlijk)
Da's kut zegquote:Op donderdag 27 oktober 2005 19:21 schreef Isabeau het volgende:
Trouwens, flugeltje...mijn moeder heeft een keer zo'n kutdag gehad (maar dan anders). Pa was al meer dan een uur te laat en dat in een tijdperk zonder mobieltjes. Maar bij hem op de voetbal zat iemand die bij de politie werkte en die moest nog even wat afleveren bij mijn vader, dus wat doet die idioot? Die komt in politieauto met collega in uniform even iets afgeven aan de deur. Mijn moeder zei dat ze in haar leven nog nooit zo bang de voordeur heeft open gedaan...ze heeft hem ook even boos gezegd dat nóóit meer te doen! (en m'n pa kwam even later vertellen waarom hij zo laat was, niks aan de hand natuurlijk)
ze heeft een flatjequote:Op donderdag 27 oktober 2005 19:24 schreef Rianne84 het volgende:
heeft tanja zelf geen huis eigenlijk?
\quote:Op donderdag 27 oktober 2005 19:24 schreef walnuts het volgende:
Er is ook niemand die even zegt dat die grootbekbaviaan zwaar voor lul loopt.
Niet erg netjes van de groep bewoners.![]()
Hij is naar het BB huis, om Chantal te bezwangerenquote:Op donderdag 27 oktober 2005 19:13 schreef flugeltje het volgende:
shit zeg, Flugel is best wel ongerust nu... Flugelmannetje had drie kwartier geleden al binnen moeten stappen en hij is er nóg niet....
waarom heeft die klojo dan ook geen gsm...
quote:Op donderdag 27 oktober 2005 19:25 schreef BONG4002 het volgende:
Dit is nu even mijn last post want ik ga me weer lekker klaarmaken voor de reguliere zit + de LIVE dus ik ben er een stevige 3 uurtjes niet
Oja, degene die ik denk dat vanavond moet vetrekken is: M E N N O
En die ik het liefst ZELF zie vertrekken is: Nathalie
Enjoy![]()
misschien de eerste maand ivm de media aandachtquote:Op donderdag 27 oktober 2005 19:26 schreef Rianne84 het volgende:
[..]
maar nu gaat ze bij haar ouders wonen... tot haar kind 18 is ofzo?![]()
wie zei dat wie????quote:Op donderdag 27 oktober 2005 19:24 schreef walnuts het volgende:
Er is ook niemand die even zegt dat die grootbekbaviaan zwaar voor lul loopt.
Niet erg netjes van de groep bewoners.![]()
Ja, hoi.quote:
Om nou te gaan kotsen.quote:Niet eens trouwens. Rob
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |