quote:Op maandag 31 oktober 2005 21:31 schreef satecl het volgende:
Een korte tijd geleden vroegen er een aantal mensen(ik ook) hoe dat liedje heette uit een aflevering van VIVA LA BAM, dat stukkie dat die hummer de berm in gaat...nou ik heb hem eindelijk gevonden en voor de mensen die het nog steeds neit weten, dit is hem:
Enya - Only Time
quote:Op maandag 31 oktober 2005 22:30 schreef minthy het volgende:
[..]
Misschien Christian Walz - Wonderchild ??
quote:Op maandag 31 oktober 2005 18:11 schreef amvanwel het volgende:
Hoorde vorige week een nummer op de radio en vandaag weer, op radio 538, rond kwart over 1 's middags. Moet haast wel een nieuw nummer zijn.
Het was een redelijk snel trance nummer wat me een beetje deed denken aan sensation white anthem van een paar jaar terug. Weet iemand wat dit geweest kan zijn?
quote:Op zondag 30 oktober 2005 16:15 schreef tho_Omas het volgende:
Ik zoek een techno/techhouse-nummer waarin voortdurend "Shake, what your mother gave ya" gezegd wordt.
BVD,
zo makkelijkquote:Op maandag 31 oktober 2005 16:00 schreef Onze-Ouwe-Sint-Jan het volgende:
[..]
Een van deze misschien?
[..]
Ik waag een poging na je schopje...quote:Op zondag 30 oktober 2005 16:15 schreef tho_Omas het volgende:
Ik zoek een techno/techhouse-nummer waarin voortdurend "Shake, what your mother gave ya" gezegd wordt.
BVD,
Freakpower - Turn On, Tune In, Cop Outquote:Op dinsdag 1 november 2005 08:56 schreef DUSHI82 het volgende:
Wie kent het volgende liedje en door wie wordt het uitgevoerd?
"Tune On,Tune In And Cop Out" (Let it flow now momma)
Als ik Tune on,tune probeer te dlen,vang ik bot.
een omschrijving voor mensen die geen BNN kijken heb je niet?quote:Op dinsdag 1 november 2005 09:47 schreef mikey99 het volgende:
gister bij spuiten en slikken werd er een nummer gedraaid in die discotheek toen filemon zijn ghb ging testen, aan het einde van dat stuk, zie je nog een paar tellen die discotheek vanachter de dj plek. op dat moment werd er een nummer gedraaid, zou graag weten welk nummer....
nee sorry, ben nu al vergeten hoe het nummer gaat, maar heb het keer gehoord tijdens uitgaan, gewoon in een discotheek zonder "dj"quote:Op dinsdag 1 november 2005 11:57 schreef D.Rose het volgende:
[..]
een omschrijving voor mensen die geen BNN kijken heb je niet?
Hij klinkt idd echt niet als Saybia! Ik kende hem nog niet, maar even zoeken levert dit resultaat op:quote:Op dinsdag 1 november 2005 18:24 schreef Yamyam het volgende:
Ik heb een liedje gedownload wat volgens de download van Saybia is en "Just a dream" heet maar ik vind het niet als Saybia klinken.
quote:Child...
I dreamt I watch you die...
you die right in my arms...
felt you fell away...
Likely another day...son,
I swear I fell that day
a pain that walk remain...
a few I had no need...
So...
I went into your room...
I silently open the door...
I set down next to you...
I look down on your face...child,
I saw a paradise...
that **** in your ****
a few I had no need
CHORUS(x2):
(´Cause) you´re my life child,
everytime you breath,
I breath with you...
you´re sunshine,
everytime you cry, my
I cries too
Child...
I dreamt I watch you die...
you die right in my arms...
felt you fell away...
Likely another day...son,
I saw a paradise
that **** in your ****
a few I had no need
CHORUS(repeat to fade):
(´Cause) you´re my life child,
everytime you breath,
I breath with you...
you´re sunshine,
everytime you cry, my
I cries too
This is an automatically generated Delivery Status Notificationquote:Op woensdag 2 november 2005 01:10 schreef Hilzillah het volgende:
wacht af....
geloof niet dat chello me aardig vind vandaag..
probeer anders ff hilzillah @ gmail. com die vind mij vast wel aardig![]()
Gmail blokt Mp3's...check over 10 minuten nog eens je mail dan doen we het NOG eens andersquote:Op woensdag 2 november 2005 01:19 schreef Hilzillah het volgende:
waarschijnlijk een nieuwe fout meldingheb op beide adressen nog nix binnen
![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |