Xavierquote:Op woensdag 7 december 2005 19:25 schreef Mirage het volgende:
[feedback misbruik mode]
ik zoek trouwens babynamen met een X
[/feedback misbruik mode]
Thnksquote:Op woensdag 7 december 2005 19:46 schreef Mirage het volgende:
Correcte grammatica is iets anders dan een onbegrijpelijke woordenbrei.quote:Op woensdag 7 december 2005 19:52 schreef BaajGuardian het volgende:
dat is dan mooi want ik ga ook niet in discussie met taalpuristen
als je een probleem hebt met niet correcte grammatica , dan is dat HEEL FIJN VOOR JE JOH!!
dat je daar om druk maakt , veel plezier met de opgezette adertjes en gebalde vuisten
dus ga toch lekker naar een ander topic/forum/net als je dat het einde van de wereld vind.
en ik de hand boven het hoofd gehouden worden?
lijkt me niet
en als het wel zo is , wat dan nog?
ik ga mijn *gedrag* niet aanpassen aan een paar mensen die denken dat ze *normaal zijn* en daarbij ook alles zo willen zien als zijzelf.
echt , dit volk leeft in een eigen wereldje en kan tegenwoordig niks meer verdragen.
Waarom?quote:Op woensdag 7 december 2005 19:52 schreef BaajGuardian het volgende:
mischien leuk te weten dat ik 24/7 engels praat en tiep .
niks mis met het beleid , mischien moet ik je zeepbel doorprikken dat dit geen democratie is hier.quote:Op woensdag 7 december 2005 19:53 schreef ChOas het volgende:
Spelling/de persoon staat hier buiten.
Het gaat om het beleid.
Prima, ik ben het er mee eens dat het geen democratie is.quote:Op woensdag 7 december 2005 19:57 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
niks mis met het beleid , mischien moet ik je zeepbel doorprikken dat dit geen democratie is hier.
Ja dit zou beter in slowchat passen denk ik, vandaar ook "misbruik".quote:Op woensdag 7 december 2005 19:32 schreef ChOas het volgende:
[..]
Xantippe is te makkelijlk he ?
Is het voor een jongen of meisje ?
En kan dit niet beter in het slowchat topic ?
quote:
Beste Baajguardian, ik heb er misschien niks mee te maken, maar heb ff meegelezen met het topic, en ik kan je dit vertellen: Je moet met argumenten komen. Schreeuwen dat mensen geen leven hebben ed als ze je niet geloven is sneu. Kom es met bronnen oid. Het is aardig dat je zo in die complotzooi zit, maar wees es concreet. Mensen zijn kritisch en willen een goede reden om dergelijk spectaculair nieuws te geloven. En dit is bedoelt als goede raad, dus ik hoop dat je de hamers en stofzuigerstangen achterwege kunt latenquote:Op donderdag 8 december 2005 20:40 schreef BaajGuardian het volgende:
zie ook Feedback NWS , ik geloof dat er maar weer een gesprekje gevoerd moet worden
ik laat het hier iig niet bij zitten.,
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |