Voila.quote:Laatste Nieuws
Officiële start bouw nieuw stadion.
ADO Den Haag voegt deze maand – in het jaar van het honderdjarig jubileum – een belangrijk hoofdstuk toe aan haar roemrijke historie. Op woensdag 23 november aanstaande vindt namelijk de officiële start van de bouw van het nieuwe stadion plaats.
Na ruim tachtig jaar in het Zuiderparkstadion staat de residentieclub aan de vooravond van de overgang naar de nieuwe thuishaven in het Forepark. Een nieuw Haags icoon, dat mede door de ligging en de herkenbare vormgeving zal uitgroeien tot dé landmark van regio Haaglanden.
Supporters van ADO Den Haag worden van harte uitgenodigd om op woensdag 23 november de officiële start van de bouw bij te wonen.
Vanaf 15.30 uur worden belangstellenden ontvangen op de bouwlocatie aan de Donau in het Forepark. Om 16.00 uur volgt dan de officiële start, met onder andere het slaan van de eerste paal door burgemeester Wim Deetman en sportwethouder Wilbert Stolte. Vanzelfsprekend is er bij de officiële handelingen ook een rol weggelegd voor de voltallige selectie van ADO Den Haag.
Aanwezigen kunnen deze feestelijke en historische gebeurtenis vanuit een speciaal gecreëerde ruimte van dichtbij bijwonen. Uiteraard wordt gezorgd voor een hapje en een drankje.
De parkeermogelijkheden rondom de bouwlocatie zijn nu nog beperkt. Daarom is het raadzaam niet per auto naar het evenement te komen.
Net zoals de nieuwe AZ-stadion ongeveer 15.000 mensen maar het kan vergroot worden tot een aantal van 25.000 mensen volgens mij.quote:Op donderdag 10 november 2005 11:53 schreef bergkampf het volgende:
Wat word de capaciteit (hoeveel toeschouwers) van dit nieuwe stadion?
En terecht. Zeer hoge prijzen die hedendags gehanteerd worden, terwijl er verschrikkelijk slecht gespeeld wordtquote:Beste supporters,
Hardcorehooligan.nl roept op om niet naar psv eindhoven vs FC Den Haag te gaan.
De prijs voor deze wedstrijd is ¤ 38,- en er zit een dik net voor je neus maar ook het zicht op het veld is niet alles. We moeten in actie komen en dit is de tijd om dat te doen. ¤ 38,- voor een sfeerloos stadion: begin er niet aan hou die 38 ¤ in je zak en boycot de combi!
Ook moeten andere bus- of treincombi’s geboycot worden anders maken we het ons zelf moeilijker en worden kaartjes alsmaar duurder.
Samen staan we sterk!!!!! Kijk lekker in het café dan heb je nog een biertje ook.
Bron:WWW.HARDCOREHOOLIGAN.NL
als dat zo is,is dat natuurlijk een héle' stap vooruit in zijn loopbaan......quote:Op vrijdag 11 november 2005 19:46 schreef methodmich het volgende:
FC Twente zal dat dan wel zijn.
en topscorerquote:Op zaterdag 12 november 2005 00:51 schreef Naggelwauz het volgende:
Saeijs, is bij 3 van de 4 tegengoals betrokken. Kan er dus niet echt wakker van liggen als hij weggaat.
Dat zegt meer over de spitsenquote:
Grujic ipv Bodde in de verdediging lijkt mij beter..quote:Op zaterdag 12 november 2005 15:33 schreef Naggelwauz het volgende:
[..]
Dat zegt meer over de spitsen
Met Grujic ipv Saeijs had DH de afgelopen weken een hoop punten meer gepakt.
vertel? Aanbieding?quote:Op zaterdag 12 november 2005 12:36 schreef bigben04 het volgende:
Yes, ik heb m'n gratis FCDH shirt binnen van Versatel![]()
*blij is *
Ik heb sinds juni ofzo Versatel 20mbit, en begin augustus was ik op de open dag van FCDH. Daar deelden ze flyers uit waarmee je abonnee kon worden en dan zou je een gratis FCDH shirt krijgen. Toen heb ik (uiteraard) naar Versatel gebeld en gezeurd dat ik als trouwe FCDH fan en 20 mbit abonnee van het eerste uur ook zo'n shirt wilde, en toen moest ik die flyer opsturen en zou ik alsnog m'n shirt krijgen. En dat is dus daadwerkelijk gebeurdquote:
dan houdt versatel zich tenminste aan 1 afspraak,maar wij kunnen met dat pretpakket van 20Mb al 3 weken niet bellen.......en we hebben dit weekend niet verloren..quote:Op zaterdag 12 november 2005 23:00 schreef bigben04 het volgende:
[..]
Ik heb sinds juni ofzo Versatel 20mbit, en begin augustus was ik op de open dag van FCDH. Daar deelden ze flyers uit waarmee je abonnee kon worden en dan zou je een gratis FCDH shirt krijgen. Toen heb ik (uiteraard) naar Versatel gebeld en gezeurd dat ik als trouwe FCDH fan en 20 mbit abonnee van het eerste uur ook zo'n shirt wilde, en toen moest ik die flyer opsturen en zou ik alsnog m'n shirt krijgen. En dat is dus daadwerkelijk gebeurd![]()
Tyfus Adelaar, hij heeft al zoveel geduld dat ADO voorlaatste staat en 24 punten verspild heeft. We hebben bijna winterstop en deze man loopt nog om geduld te vragenquote:Doherty is teleurgesteld in FC Den Haag en vindt dat hij geen eerlijke kans heeft gekregen. Volgens trainer Frans Adelaar had de Engelsman meer geduld moeten hebben.
ik ben net zo benieuwd als adofans!quote:Gerucht: ADO weer bezig met Rick Hoogendorp
Via een serieus te noemen bron hebben wij gehoord dat ADO Den Haag weer eens bezig is met Rick Hoogendorp en een speler uit de Eerste Divisie. Volgens onze bron is het de bedoeling dat deze twee spelers in de winterstop de overstap naar ADO Den Haag gaan maken.
Uiteraard zijn wij ons er ook bewust van dat zolang Hoogendorp NIET bij ADO Den Haag speelt, er altijd geruchten rondom hem zullen zijn , maar het lijkt er nu op dat ADO weer een serieuze poging waagt om hem in te lijven.
Uiteraard wilden we even navraag bij Hoogendorp doen, maar helaas: zijn site is uit de lucht!
We zijn benieuwd!
broer van marietje?? "ik hou van jouw"........quote:Op zaterdag 19 november 2005 00:36 schreef JAM het volgende:
Kwakman van FC Volendam, voila.
quote:
Prijsstelling uitwedstrijden
Gelet op de onder supporters ontstane discussie over de prijsstelling van toegangskaarten voor uitwedstrijden, zal ADO Den Haag in overleg met Fan Club ADO Den Haag de prijsopbouw van deze kaarten nader onderzoeken.
ADO Den Haag zal met haar busmaatschappijen in overleg treden omtrent vervoerskosten.
Prijsstijgingen met betrekking tot toegangskaarten zullen bij dit onderzoek ook worden meegenomen en beoordeeld.
Na gisteravond lijkt dit me goed nieuws, saneren die handel. Wat een drama zeg. Iedereen was slecht, alleen Mols stak er dan nog bovenuit (maar nog steeds slecht) aangezien hj nog wel laat zien wat techniek en inzicht te hebben.quote:Op zondag 20 november 2005 10:14 schreef stukovich het volgende:
Maar liefst zestien spelerscontracten lopen aan het einde van dit seizoen af bij FC Den Haag. Slechts vijf voetballers hebben doorlopende contracten.
Tja, ik vind 3-0 nog helemaal niet slecht tegen de koploper. Ik had het erger verwacht. Het ergste is nog de kaarten- en daardoor schorsings-regen.quote:Op zondag 27 november 2005 17:59 schreef stukovich het volgende:
2 fouten van de verdediging, zonde maar niet geheel onverwacht.
Dat zijn we nu toch wel gewend met Saeijs achterinquote:Op zondag 27 november 2005 17:59 schreef stukovich het volgende:
2 fouten van de verdediging, zonde maar niet geheel onverwacht.
Jammer dat ik al een kaartje voor Sparta uit heb... ik boycot dus Roda en Az uitquote:Supportersvereniging boycot buscombi-regelingen
Naar aanleiding van de wilde boycot-actie welke door een aantal individuele supporters is opgezet heeft de supporters vereniging besloten om de boycot tegen PSV niet te steunen.
In plaats daarvan is de supporters vereniging op zoek gegaan naar structurele oplossingen. Deze zijn, zoals het er nu naar uit ziet gevonden! Er is een busmaatschappij gevonden die bussen wilt leveren welke zo'n 30 a 40% goedkoper zijn dan de huidige maatschappijen. Deze zijn door de supporters vereniging gevonden en niet door de club.
Er is afgesproken dat er aanstaande woensdag overleg zal zijn met de club over het inhuren van deze nieuwe busmaatschappij. De supporters vereniging vindt ook dat de club nu gewoon gebruik moet gaan maken van deze busmaatschappij. ADO Den Haag heeft echter aangegeven na woensdag eerst nog met de huidige maatschappijen te willen overleggen. Voor de supporters vereniging is dit dus niet acceptabel en de supporters vereniging meent dan ook nu dat de boycot officieel is en dat deze pas terug zal worden gedraaid als de prijzen van het vervoer naar beneden zijn.
Dit is echter niet de enige reden van de boycot!
De supporters vereniging is van mening dat er een steeds negatiever beeld komt richting de Den Haag supporters, dit terwijl de feiten juist in het voordeel van de supporters dienen te zijn. Overal waar wij de laatste tijd in vooroverleg zijn worden te pas en te onpas argumenten verzonnen om de Den Haag supporters maar in de buscombi te krijgen. Dit ondanks de reglementen van de KNVB waarin duidelijke richtlijnen staan betreffende het voorschrijven van buscombi regelingen.
Het feit dat er nu drie opeenvolgende wedstrijden zijn die een buscombi zijn geworden terwijl de supporters vereniging van mening is dat alle drie de wedstrijden een “auto-combi” zouden moeten zijn is van doorslaggevend belang gebleken om de boycot per heden uit te spreken.
Het gaat hier met name om de uitwedstrijden tegen Sparta, AZ en Roda.
Als laatste, en niet onbelangrijkste punt, vind de supporters vereniging dat de huidige (wilde) actie van de supporters een dusdanig resultaat heeft opgeleverd dat (slechts 50 supporters die naar PSV zijn gegaan) de supporters vereniging het gevoel van wat er blijkbaar bij de achterban leeft niet wil negeren. De supporters vereniging wil wel de dialoog met de club open houden maar wel handelen in de geest van de wens van de supporters.
Het feit dat vanochtend de (anderhalve) bus gewoon rustig heeft kunnen vertrekken; waaruit blijkt dat de thuisblijvers zich uiterst coulant gedragen hebben met die supporters die toch zijn gegaan (het wegblijven van negatieve acties tegen de eigen supporters dus), is ook een belangrijk gegeven geweest voor de supporters vereniging om de boycot juist nu op dit moment te gaan steunen. De supporters vereniging heeft enorm veel respect voor dit gegeven en wil dit op deze manier laten blijken.
DE SUPPORTERS VERENIGING ROEPT DE SUPPORTERS VAN ADO DEN HAAG DAN OOK OP OM DE KOMENDE DRIE UITWEDSTRIJDEN NIET MET DE BUSCOMBI TE BEZOEKEN. WIJ WENSEN EEN IEDER WEL EEN PRETTIGE WEDSTRIJD!!!!!!!!!
bron: www.adofans.nl
Mee eens. Helaas zien veel mensen dit niet. Al kost het 100 euro, de aanwezigheid van supporters kan wedstrijden doen kantelen. Zeker bij Den Haag, waar je bij uitwedstrijden vaak het Haagse publiek over de rest uit hoort komen.quote:Op dinsdag 29 november 2005 00:58 schreef err het volgende:
opzouten met die boycot..je gaat toch niet je ploeg laten vallen als je 16e staat...net alsof die spelers iets aan de prijs van een kaartje kunnen doen.
Zéér onverstandig imo om op dit moment ook nog je 12e man thuis te laten.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |