FOK!forum / Seksualiteit / Kansloze rukkers op TMF-chat!
DarkDancerdinsdag 18 oktober 2005 @ 01:43
hey allemaal,

zonet terug van een gezellig avondje bieren bij roadronne.
in eerste instantie was het weer lekker geil chatten met een paar leuke dames. aagezien het bier lekker smaakt en bnn's "try before u die" erop was beneden gaan bieren in de huiskamer. bij terugkomst betreffende dames weg en wij verveelden ons.

dus wat moet je dan? ff tmf chat om te kijken hoe kansloos dat is.
je meld je aan met desiree of marlie (of een andere willekeurige vrouwennaam) en je krijgt binnen 1 munuut 30 hitsige kansloze rukkers.
"ben je geil"
"zullen we op msn verder gaan"
"heb je een webcam?"

naja, ff een minuutje registreren op hotmail en je hebt een veelbelovend hotmailadres.
hup kansloze rukkers melden zich aan en bij diverse sukkels ging de cam aan!
sommigen hadden hun lid al in de hand.
na de eerste walging en de lachbui van een wannabe playertje met zijn 10 cm lul doe je je voor als een geil onschuldig meisje van 15 jaar. je wrijft wat over je mannelijke tepel (uiteraard ingezoomd zodat ze verder niks zien) en schreeuwt dat je nat en geil bent.
de rukkers gaan compleet los en rukken zich een ongeluk, na een beetje zeuren komen ze ook met hun kop in beeld.

dan na lange tijd zeuren om je heleaal te zien doe je de cam ff uit en ga je met drie man inclusief flesje bier in beeld staan lachen en schakelt de cam weer in...

zien ze drie kerels, lachend in beeld met bier. zie je haastige bewegingen en opeens is de cam uit!
een uitroep van "kut-homo" volgt alvorens je gebanned word.

heerlijk, heb me nog nooit zo kostelijk vermaakt!
wie o wie vermaakt zich ook zo wel eens en wat is jullie mening over die gasten die zich op potentiele 15 jarige meisjes rukken?

(groeten aan sergio uit rotterdam )

roadronner moet maar eens de avi's uppen van de rukkers!

hier nog wat foto's van de loosers die hun geslachtsdel opstuurden. kan ook met pics van gezicht en gsm nummers maar dan eerst een modje die dat toestaat

(de links zijn wel opnames van geslachtsdelen! dus klikken bij 18+)

http://putfile.com/pic.php?pic=10/28918424212.jpg&s=x10
http://putfile.com/pic.php?pic=10/28918420316.jpg&s=x10

[ Bericht 0% gewijzigd door DarkDancer op 18-10-2005 01:52:54 ]
Furiousdinsdag 18 oktober 2005 @ 01:45
*proest*
stijgende_sterdinsdag 18 oktober 2005 @ 01:47
LostFormatdinsdag 18 oktober 2005 @ 01:47
m.a.w. je vind het leuk om naar rukkende jongetjes te kijken?
DarkDancerdinsdag 18 oktober 2005 @ 01:49
quote:
op dinsdag 18 oktober 2005 01:47 schreef lostformat het volgende:
m.a.w. je vind het leuk om naar rukkende jongetjes te kijken?
hahahaha nee, maar we verveelden ons en dit was op maandagavond het enigste wat we konden bedenken
Morwendinsdag 18 oktober 2005 @ 01:49
schopje onzin
Furiousdinsdag 18 oktober 2005 @ 01:50
* furious zet dit op de lijst met dingen die ik nog doen moet voordat ik dood ga.
Party_Pdinsdag 18 oktober 2005 @ 02:20
quote:
op dinsdag 18 oktober 2005 01:50 schreef furious het volgende:
* furious zet dit op de lijst met dingen die ik nog doen moet voordat ik dood ga.
haha, gegarandeert lachen. wat een trieste gasten. dat ze in de verhalen van "sexyhonnie" trappen
culthelddinsdag 18 oktober 2005 @ 02:22
dat je hier de moeite voor neemt en het cool vindt om paupers te flessen, zegt genoeg over jouw leven.
avotardinsdag 18 oktober 2005 @ 08:54
dier was toch al eens een topic over?
ZwarteMagikadinsdag 18 oktober 2005 @ 10:35
gna

nog nooit gedaan met cam, wel es in die tmf chat gezeten onder zo'n soort naam, en dan zo'n gaar figuur (van niet nader te noemen afkomst) 'opgeilen'. die wilde natuurlijk wel afspreken.. zegtie: "gaan we dan ook sex doen?" ja hoor als jij dat wil, tuurlijk. dus wij tel. nummers uitwisselen.. ik geef 'm gewoon een willekeurig nummer, krijg van hem (denk ik) zijn echte. op naar de volgende kneus zelfde verhaal, aan het eind nummers uitwisselen, ik geef hem het nummer van die andere gast toch jammer dat ik niet weet hoe dat is afgelopen.
avotardinsdag 18 oktober 2005 @ 11:27
daar heb je de afwimpellijn van jensen voor.. kun je lachen..
DarkDancerdinsdag 18 oktober 2005 @ 11:33
we hebben sergio ook nog gebeld....
wij hadden ons namelijk voor gedaan als een minderjarig meisje terwijl hij veel ouder was.
hoe die het vond en zo om jonge meisjes op te geilen.
hij had niet echt commentaar.
heb gezegd dat we het op weblogs als geenstijl en dergelijke zouden plaatsen inclusief filmpjes, nummers en ip.

ik denk niet dat sergio lekker geslapen heeft.

edit: een tijd geleden was dit onderwerp: sexcammen met minderjarige meisjes in het nieuws. ik dacht echt dat het overdreven was maar dat is het dus niet. maak een msn-profiel aan en zet er een breezah foto op.ga onder een meisjesnaam online en je krijgt echt mega veel kerels die will cammen. sommigen zitten al te rukken als ze de cam aanzetten

ze zouden een site moeten maken waar ze die sukkels met gezicht en ruksessie opzetten zodat iedereen ze herkent!
avotardinsdag 18 oktober 2005 @ 11:52
ik weet dat dit op fok! een tidje geleden gedaan is... vond nog dit adres terug...: http://p0wned.blogspot.com/

maar ik weet niet meer wie hier nou voor verantwoordelijk was.. maar misschien een van de modjes wel?
ZwarteMagikadinsdag 18 oktober 2005 @ 11:53
quote:
op dinsdag 18 oktober 2005 11:52 schreef avotar het volgende:
ik weet dat dit op fok! een tidje geleden gedaan is... vond nog dit adres terug...: http://p0wned.blogspot.com/

maar ik weet niet meer wie hier nou voor verantwoordelijk was.. maar misschien een van de modjes wel?
daar heb ik zo om gelachen met die gast die z'n bril op z'n lul moest zetten en 't nog deed ook.. 'schrijf nu fok! op je buik'
Grrrrrrrrdinsdag 18 oktober 2005 @ 11:59
crap, die gasten hebben een grotere lul dan de mijne!
DarkDancerdinsdag 18 oktober 2005 @ 12:26
omg weet iemand een goede screen-recorder voor msn? waarmee je ook screenshots kunt maken die auto opgeslagen worden en je die dus niet steeds hoeft te plakken bij paint?

donderdag eens zien of een rukker i love fok wil opscrhijven!

btw gepruiken die gasten van blogspot echt een meid of is dat een filmpje die ze afspelen?
XLeratedinsdag 18 oktober 2005 @ 12:30
ik heb ook eens een paar van zulk soort filmpjes gemaakt, het is gewoon te makkelijk.
deze heeft ook (samen met nog een andere) op volkomenkut.com gestaan:
http://members.chello.nl/~a.douwes1/ohara_commercial.avi
DarkDancerdinsdag 18 oktober 2005 @ 12:38
quote:
op dinsdag 18 oktober 2005 12:30 schreef xlerate het volgende:
ik heb ook eens een paar van zulk soort filmpjes gemaakt, het is gewoon te makkelijk.
deze heeft ook (samen met nog een andere) op volkomenkut.com gestaan:
http://members.chello.nl/~a.douwes1/ohara_commercial.avi
geweldig!

welk progje gebruikte je btw?
Hyppodinsdag 18 oktober 2005 @ 12:38
ooit wel is gedaan met zo een 5 man lachend achter de webcam was echt wel gieren maar lange tijd geleden, niet echt meer herhaald, na 1 keer is de fun er toch wel af lijkt me.
ZwarteMagikadinsdag 18 oktober 2005 @ 12:43
quote:
op dinsdag 18 oktober 2005 12:26 schreef darkdancer het volgende:

btw gepruiken die gasten van blogspot echt een meid of is dat een filmpje die ze afspelen?
steeds hetzelfde filmpje
XLeratedinsdag 18 oktober 2005 @ 13:21
quote:
op dinsdag 18 oktober 2005 12:38 schreef darkdancer het volgende:

[..]

geweldig!

welk progje gebruikte je btw?
river past screen recorder

(kun je op het einde ook zien)
PieterCKdinsdag 18 oktober 2005 @ 13:43
ff lachen

en tvp
DarkDancerdinsdag 18 oktober 2005 @ 13:45
waar kun je zulke fimpljes downloaden en hoe zorg ik dat die film mijn webcam stream word?
Erick1985dinsdag 18 oktober 2005 @ 14:03
dat tmf chat is inderdaad heel erg zielig en vol met kansloze jongetjes die in het normale leven geen meisje kunne krijgen. erg triest.
-XX-dinsdag 18 oktober 2005 @ 14:37
quote:
op dinsdag 18 oktober 2005 12:30 schreef xlerate het volgende:
ik heb ook eens een paar van zulk soort filmpjes gemaakt, het is gewoon te makkelijk.
deze heeft ook (samen met nog een andere) op volkomenkut.com gestaan:
http://members.chello.nl/~a.douwes1/ohara_commercial.avi
whahaha die krant valt bijna uit zijn trui!!
Ciurlizzadinsdag 18 oktober 2005 @ 22:27
wat een kansloze kneuzen. bijna net zo kansloos als je voordoen als vrouw op de tmf chat.
pattydinsdag 18 oktober 2005 @ 23:04
orgineel hoor

http://www.rukkernet.tk
EggsTCdinsdag 18 oktober 2005 @ 23:26
probeer snag it om te capturen.
Aureliumdinsdag 18 oktober 2005 @ 23:29
mja... op fok was dit nog een reeks geweest... die uiteindelijk is dicht gegooid door te veel minder jarige jongetjes die zichzelf aan het plezieren waren voor de cam
Nembrionicwoensdag 19 oktober 2005 @ 02:38
quote:
op dinsdag 18 oktober 2005 01:43 schreef darkdancer het volgende:
-snap-
en jij durft de woorden "kansloos", "loosers" (psst: het is losers) en rukkers in je mond te nemen?

god god...hoor jij niet al lang op bed te liggen?
De_Godlasteraarzaterdag 22 oktober 2005 @ 02:10
het is een oude topic maar ik wil toch even wat toevoegen.

ook ik heb me wel eens onder meisjesnaam op een chatsites begeven. pas dan zie je hoe triest het allemaal is op zo'n chat. meteen kreeg ik vensters of ik wilde cammen. meestal begon het met "hoi, hoe gaat het" en vervolgens was het "heb je msn" en/of "wil je cammen?"

waar komt al die seksuele frustratie toch vandaan? zijn ze nou zo kansloos dat ze geen vriendin kunnen krijgen en zich maar moeten aftrekken op de gedachte dat er iemand anders naar ze kijkt en misschien ook wel masturbeert...

ik denk dat er bepaalde zaken zijn in deze maatschappij die erg slecht zijn voor het welzijn van vrouwen. noem me geen mannelijke feminist, maar ik wil toch wel even zeggen dat ik het belachelijk vind dat meisjes en vrouwen worden gezien als lustobjecten. wat ik zeg kan je overdreven vinden, maar beginnen dingen als aanranding en verkrachting niet juist klein? je kan zeggen dat die mannen hun opgekropte geilheid lekker thuis ipv bij een wildvreemde uitleven, maar toch draagt een chatbox bij aan het idee dat vrouwen er alleen maar zijn om ze te gebruiken. en dat beeld wat ik heb is niet geheel misplaatst aangezien ik op tmf en mtv niets anders zie dan videoclips waar vrouwen worden behandeld als hoeren. ook dit kan onschuldig bedoeld zijn, maar het zijn wel de beïnvloedbare kinderen, de volwassenen van later die er naar kijken en verkeerde beelden krijgen hoe je respect tegen, in dit geval vrouwen moet hebben.

het was maar iets wat me dwars zit. niet omdat ik vrouwen per definitie aanbid omdat ze er zijn. nee, het is meer omdat dergelijke cammongolen me echt irriteren, en die videoclips waar ik het over had irriteren me ook. de hele cultuur die hier schuldig aan is (met name hip-hop/r&b/rap) is verderfelijk en maakt breezahs van normale meisjes en zorgt voor een negatieve tendens in onze maatschappij. een losbandige cultuur die roept om ziektes als hiv en gonneroe
deekzaterdag 22 oktober 2005 @ 08:25
quote:
op zaterdag 22 oktober 2005 02:10 schreef de_godlasteraar het volgende:
het is een oude topic maar ik wil toch even wat toevoegen.

ook ik heb me wel eens onder meisjesnaam op een chatsites begeven. pas dan zie je hoe triest het allemaal is op zo'n chat. meteen kreeg ik vensters of ik wilde cammen. meestal begon het met "hoi, hoe gaat het" en vervolgens was het "heb je msn" en/of "wil je cammen?"

waar komt al die seksuele frustratie toch vandaan? zijn ze nou zo kansloos dat ze geen vriendin kunnen krijgen en zich maar moeten aftrekken op de gedachte dat er iemand anders naar ze kijkt en misschien ook wel masturbeert...

ik denk dat er bepaalde zaken zijn in deze maatschappij die erg slecht zijn voor het welzijn van vrouwen. noem me geen mannelijke feminist, maar ik wil toch wel even zeggen dat ik het belachelijk vind dat meisjes en vrouwen worden gezien als lustobjecten. wat ik zeg kan je overdreven vinden, maar beginnen dingen als aanranding en verkrachting niet juist klein? je kan zeggen dat die mannen hun opgekropte geilheid lekker thuis ipv bij een wildvreemde uitleven, maar toch draagt een chatbox bij aan het idee dat vrouwen er alleen maar zijn om ze te gebruiken. en dat beeld wat ik heb is niet geheel misplaatst aangezien ik op tmf en mtv niets anders zie dan videoclips waar vrouwen worden behandeld als hoeren. ook dit kan onschuldig bedoeld zijn, maar het zijn wel de beïnvloedbare kinderen, de volwassenen van later die er naar kijken en verkeerde beelden krijgen hoe je respect tegen, in dit geval vrouwen moet hebben.

het was maar iets wat me dwars zit. niet omdat ik vrouwen per definitie aanbid omdat ze er zijn. nee, het is meer omdat dergelijke cammongolen me echt irriteren, en die videoclips waar ik het over had irriteren me ook. de hele cultuur die hier schuldig aan is (met name hip-hop/r&b/rap) is verderfelijk en maakt breezahs van normale meisjes en zorgt voor een negatieve tendens in onze maatschappij. een losbandige cultuur die roept om ziektes als hiv en gonneroe
het is zoiezo triest gesteld met heel deze consumptie maatschappij, geweld word verheerlijkt en ik ben echt geen lieverdje of een een of andere nerd, maar wat ik om me heen zie gebeuren of lees is echt heel triest allemaal, nou heeft die 50cent ook weer een spelletje waar met geweld word gespeeld. het is nu erg, hoe zal het over pakweg 20 jaar zijn, als deze jongere generatie opgroeid.
er moet echt iets gebeuren hier. laten we beginnen om de harddrug junks verplicht te laten afkicken.
ikwilookwatzeggenzaterdag 22 oktober 2005 @ 08:44
whehehehe dat ga ik vanavond ook eens proberen!
Ciurlizzazaterdag 22 oktober 2005 @ 10:50
quote:
op zaterdag 22 oktober 2005 02:10 schreef de_godlasteraar het volgende:
het is een oude topic maar ik wil toch even wat toevoegen.

ook ik heb me wel eens onder meisjesnaam op een chatsites begeven. pas dan zie je hoe triest het allemaal is op zo'n chat. meteen kreeg ik vensters of ik wilde cammen. meestal begon het met "hoi, hoe gaat het" en vervolgens was het "heb je msn" en/of "wil je cammen?"

waar komt al die seksuele frustratie toch vandaan? zijn ze nou zo kansloos dat ze geen vriendin kunnen krijgen en zich maar moeten aftrekken op de gedachte dat er iemand anders naar ze kijkt en misschien ook wel masturbeert...

ik denk dat er bepaalde zaken zijn in deze maatschappij die erg slecht zijn voor het welzijn van vrouwen. noem me geen mannelijke feminist, maar ik wil toch wel even zeggen dat ik het belachelijk vind dat meisjes en vrouwen worden gezien als lustobjecten. wat ik zeg kan je overdreven vinden, maar beginnen dingen als aanranding en verkrachting niet juist klein? je kan zeggen dat die mannen hun opgekropte geilheid lekker thuis ipv bij een wildvreemde uitleven, maar toch draagt een chatbox bij aan het idee dat vrouwen er alleen maar zijn om ze te gebruiken. en dat beeld wat ik heb is niet geheel misplaatst aangezien ik op tmf en mtv niets anders zie dan videoclips waar vrouwen worden behandeld als hoeren. ook dit kan onschuldig bedoeld zijn, maar het zijn wel de beïnvloedbare kinderen, de volwassenen van later die er naar kijken en verkeerde beelden krijgen hoe je respect tegen, in dit geval vrouwen moet hebben.

het was maar iets wat me dwars zit. niet omdat ik vrouwen per definitie aanbid omdat ze er zijn. nee, het is meer omdat dergelijke cammongolen me echt irriteren, en die videoclips waar ik het over had irriteren me ook. de hele cultuur die hier schuldig aan is (met name hip-hop/r&b/rap) is verderfelijk en maakt breezahs van normale meisjes en zorgt voor een negatieve tendens in onze maatschappij. een losbandige cultuur die roept om ziektes als hiv en gonneroe
eens. al valt het me ook op dat veel meisjes zich ook als hoeren en sletten gedragen.
The.PhantoMzaterdag 22 oktober 2005 @ 12:46
wtf, die sergio ken ik tijdje geleden was er een hele rage om filmpjes op te nemen van die rukkers en dan op inet te zetten. toen ben ik sergio ook tegen gekomen. vage bek heeft die gast zeg tenmisnte als we de zelfde bedoelen...
De_Godlasteraarzaterdag 22 oktober 2005 @ 13:50
maar natuurlijk gedragen sommige meisjes zich als sletten, dat komt omdat ze niet weten hoe ze met hun minderwaardigheidscomplex moeten omgaan. de enige manier om zich goed te voelen is om te zien dat jongens op te geilen. en als meisje a veel aandacht krijgt omdat ze bepaald gedrag vertoont zal meisje b dat gedrag immiteren om ook veel aandacht te krijgen. en dan krijg je dus ook dat mannen denken dat jonge vrouwen graag als sletjes behandeld willen worden. het is een vicieuze circel die uiteindelijk toch wel eindigd in een gevoel van teleurstelling. kan me ook niet anders voorstellen dat meisjes zich ook uiteindelijk gebruikt voelen.
innovativezaterdag 22 oktober 2005 @ 13:56
't gebeurt overal waar jonge meiden zijn... dit kom je bijv. tegen op de fancy-site...
quote:
hoi,

ik zit net als velen van jullie wellicht veel op msn.
ik vind het enorm fijn om stout te praten met andere meiden. vraagjes stellen, vertellen wat je aan het doen bent, foto's doorsturen, cyberseks e.d.
ben ik nu een uitzondering of zijn er nog mensen die dit mega geil vinden...
ik vind het te belachelijk voor woorden, en om eerlijk te zijn heb ik alleen maar medelijden met dat soort gasten. maar het enge is dat er dus wel onwijs veel meiden zijn die dit normaal vinden! want dit is dus wat er volgt:
quote:
ik heb een jongen op msn en die vroeg of ik me borsten en me kutje liet zien op de cam hij heeft zijn penis al laten zien en ging helemaal rukken hij had ook een stijve hij bleef aandringen dat ik mijn borsten moes laten zien en dat heb ik gedaan maar nu wil hij ook mijn kutje sien dat vind ik aan de ene kant niet erg maar ande andere kant ik ken hem niet so goed maar ik heb het belooft en hij ging ook toen hij klaar was met rukken ging hij een geil verhaaltje vertellen dat vond ik echt super geil en hij vroeg of ik dat ook wou doen dus ik ook een geil verhaaltje verteld en hij zegt dat ik dat echt geil deed.

xxx help ik ben heel gesterest nu!
p.s. hij is wel heel aardig en so en heel lief
p.s. hj zij dat hij mij ook wel een keer in het echt wil zien me wil pakken
kissmij
en vervolgens, als er beter wordt nagedacht (van hetzelfde meisje)
quote:
ik ken een jongen die heeft vandaag zijn penis op de cam laten sien en hij bleef aandringen dat ik mijn borsten liet sien want hij sij je ben t so geil enzo en toen heefttie ook aangedwongen om me zelf te vingeren voor de cam en dat heb ik nu gedaan maar nu voel ik me schuldig wat moet ik doen


help me alsjeblieft
De_Godlasteraarzaterdag 22 oktober 2005 @ 13:56
quote:
op zaterdag 22 oktober 2005 08:25 schreef deek het volgende:

[..]

het is zoiezo triest gesteld met heel deze consumptie maatschappij, geweld word verheerlijkt en ik ben echt geen lieverdje of een een of andere nerd, maar wat ik om me heen zie gebeuren of lees is echt heel triest allemaal, nou heeft die 50cent ook weer een spelletje waar met geweld word gespeeld. het is nu erg, hoe zal het over pakweg 20 jaar zijn, als deze jongere generatie opgroeid.
er moet echt iets gebeuren hier. laten we beginnen om de harddrug junks verplicht te laten afkicken.
er moet zoveel veranderen in deze maatschappij dat ik hetgene wat nodig zal zijn onderhand wel een revolutie kan noemen. keiharde straffen, uitzettingen, heropvoedingskampen wat mij betreft. ik hoor echt de meest vreemde verhalen over crimineeltjes die gewoon bij mij en u in de buurt vanalles ongestraft kunnen flikken. vaak jonge 'gasten' die nog een heel leven voor zich hebben en nu al niet beter weten dan alles maar te stelen. en het huftergedrag in deze maatschappij is ook zeer groot. niet alleen van criminelen maar van vele burgers. die commercial van 'kort lontje' is wel toepasselijk, want zo gaat het in het verkeer dus echt, alleen worden na 3 zinnen meestal de honkball knuppels tevoorschijn gehaald.

maar hoe het over 20 jaar zal zijn weet ik niet. voorspel eerst maar een burgeroorlog ofzo, dan rekenen we meteen af met alle camboys
tonkszaterdag 22 oktober 2005 @ 13:58
dus aandringen werkt! great!
la-ninazaterdag 22 oktober 2005 @ 14:00
dieptriest .

maar wie is er hier nou de kansloze rukker ? .
De_Godlasteraarzaterdag 22 oktober 2005 @ 16:31
quote:
op zaterdag 22 oktober 2005 13:58 schreef tonks het volgende:
dus aandringen werkt! great!
oh natuurlijk werkt dat. als je eenmaal een belastende foto van iemand heb kan je nog meer materiaal krijgen door diegene af te persen, dit gebeurt overal op de wereld en niet alleen met msn en camzaakjes, maar ook in showbizzworld en politiek. je zou een meisje zover kunnen krijgen dat ze iets laat zien wat niemand anders mag zien op een cam. vervolgens kan je zeggen dat je het verspreid als ze niet verder gaat, als je ook dat weer gebruikt als drukmiddel kan je maanden doorgaan. dit is precies hoe zo'n gast ook te werk gaat.

maar ik breng nu veel te veel mensen op ideeën. al ben je wel triest als je achter je webcammetje gaat trekken op een of ander onbekend mokkel.
Razor21zaterdag 22 oktober 2005 @ 16:33
dit deden we afgelopen zomer al met veel fokkers en dan nog een webgirl imiteren ook met een programma.

zie het resultaat op mijn site : http://p0wned.blogspot.com/
Razor21zaterdag 22 oktober 2005 @ 16:36
kan het niet laten toen ik die belg zover kreeg met mijn nadia msn account

Metro2005zaterdag 22 oktober 2005 @ 16:40
wat een tijdverdrijf, schitterend gewoon hoe kansloos een hoop mensen zijn
tulpje6zaterdag 22 oktober 2005 @ 17:31
quote:
op dinsdag 18 oktober 2005 11:33 schreef darkdancer het volgende:
we hebben sergio ook nog gebeld....
wij hadden ons namelijk voor gedaan als een minderjarig meisje terwijl hij veel ouder was.
hoe die het vond en zo om jonge meisjes op te geilen.
hij had niet echt commentaar.
heb gezegd dat we het op weblogs als geenstijl en dergelijke zouden plaatsen inclusief filmpjes, nummers en ip.

ik denk niet dat sergio lekker geslapen heeft.

edit: een tijd geleden was dit onderwerp: sexcammen met minderjarige meisjes in het nieuws. ik dacht echt dat het overdreven was maar dat is het dus niet. maak een msn-profiel aan en zet er een breezah foto op.ga onder een meisjesnaam online en je krijgt echt mega veel kerels die will cammen. sommigen zitten al te rukken als ze de cam aanzetten

ze zouden een site moeten maken waar ze die sukkels met gezicht en ruksessie opzetten zodat iedereen ze herkent!
klopt, ik was me laatst de tyfus aan het vervelen en heb me toen op chatplaza aangemeld als
'meisje14'. binnen 3 seconden krijg je al 30 prive gesprekken toegestuurd.

als je dan naar de webcamsexroom gaat is het helemaal lachen.

ik heb ook wel eens rukkers in mn msn lijst gehad ofzo. die zaten idd al te rukken voordat je ook maar iets gezegd had en je hoeft idd alleen maar 1 keer het woord 'nat' oid te noemen of iets heel onzinigs en die lui rukken zich meteen een ongeluk.
De_Godlasteraarzaterdag 22 oktober 2005 @ 18:15
quote:
op zaterdag 22 oktober 2005 16:33 schreef razor21 het volgende:
dit deden we afgelopen zomer al met veel fokkers en dan nog een webgirl imiteren ook met een programma.

zie het resultaat op mijn site : http://p0wned.blogspot.com/
waha, jah, da's camtasia. daar kan je als camoutput ook een avi gebruiken. zo kan je echt iedereen in de maling nemen als je een gesprek goed weet te synchroniseren met de dingen die in je filmpje gebeuren.

respect!

[ Bericht 7% gewijzigd door De_Godlasteraar op 22-10-2005 18:21:25 ]
Ciurlizzazaterdag 22 oktober 2005 @ 18:25
quote:
op zaterdag 22 oktober 2005 14:00 schreef la-nina het volgende:
dieptriest .

maar wie is er hier nou de kansloze rukker ? .
kennelijk willen al die jochies hier zich maar al te graag als vrouw voor doen en een pik zien op de webcam. stel latente afbakhomo's.
#ANONIEMzaterdag 22 oktober 2005 @ 18:49
!

6-pack heeft ook zoiets gedaan meen ik.
hele vette shit.
Metro2005zaterdag 22 oktober 2005 @ 19:12


resultaat van 15 seconden ingelogd staan als vrouw

damn dit is echt te grappige gewoon
De_Godlasteraarzaterdag 22 oktober 2005 @ 19:21
quote:
op zaterdag 22 oktober 2005 18:25 schreef ciurlizza het volgende:

[..]

kennelijk willen al die jochies hier zich maar al te graag als vrouw voor doen en een pik zien op de webcam. stel latente afbakhomo's.
als ze homo's zouden zijn kunnen ze gewoon in zo'n chat-darkroom gaan, daar zijn homo's zat, die vast en zeker ook nog willen afspreken. dus wat je zegt is bs.

het is gewoon leuk om eens te zien hoe triest het is gesteld met een heleboel mannen in de wereld (wereld kan je wel zeggen tegenwoordig) je meld je aan op een willekeurige chatbox, je gebruikt een normale meisjesnaam, en kijk een waar al die sekslustige parasieten vandaan komen, het is alsof je een uithangbord om je nek hebt met daarop zoiets als "neuk me, ik ben gratis" en "val me lastig, ik houd daarvan"

ja mensen, sometimes it's better to be a male

ik begrijp niet hoe je nou zo triest kan worden dat je hele avonden besteed aan chatten met onbekenden in de hoop dat er op een dag iemand zal zijn die graag kijkt hoe jij je aftrekt. wil je vrouwen ontmoeten, ga dan naar de discotheek of een cafe, spreek ze aan raak aan de babbel en kijk eens of je op die manier een leuke meid kan krijgen. gelukkig zijn er wel veel kneuzen, dan blijven er meer leuke vrouwen over voor mij
Ciurlizzazaterdag 22 oktober 2005 @ 19:26
het is niet helemaal bs. kennelijk willen ze niet afspreken, maar willen ze zich wel voordoen als vrouw, in die hoedanigheid een man verlieden en een plassertje zien.
Metro2005zaterdag 22 oktober 2005 @ 19:27
god god wat een kansloze figuren heb je erbij zeg. ze beginnen direct over sex of afspreken.
1 begon zelfs als inleidende zin: zin in een date
nee daar scoor je punten mee zeg damn
Ciurlizzazaterdag 22 oktober 2005 @ 19:33
ik ben het er zeker mee eens dat dat kansloos figuren zijn. echter via de cam naar zo'n kansloos figuur zijn plassertje staren is minimaal even kansloos.
la-ninazaterdag 22 oktober 2005 @ 19:49
quote:
op zaterdag 22 oktober 2005 19:21 schreef de_godlasteraar het volgende:

ja mensen, sometimes it's better to be a male
dat blijkt .
Metro2005zaterdag 22 oktober 2005 @ 19:58
wtf
ik heb nu in een half uur tijd zeker al 25 verschillende mannen gesproken en ze zijn bijna allemaal rond de 35

ik had me aangemeld als een meisje van 24 tjeez
ZwarteMagikazaterdag 22 oktober 2005 @ 20:00




ik heb geen letter getypt
dramslagzaterdag 22 oktober 2005 @ 20:12
heb het toennet ook ff gedaan
vind het niet zo heel leuk al die aandacht
Metro2005zaterdag 22 oktober 2005 @ 20:37
resultaat een uur later:

rond de 30 keer aangesproken
gemiddelde leeftijd 35

2 figuren op de msn gehad

2 figuren op de msn die zich begonnen te rukken op de cam
heb msn maar snel afgesloten hoe kansloos.

ik had meisje moeten worden
_Yapser_zaterdag 22 oktober 2005 @ 20:51
ik had ook zo'n capture staan en de ruqqer verwezen naar fok.. niet opgeslagen ivm. harddisk ruimte
sitting_elflingzaterdag 22 oktober 2005 @ 21:26
quote:
op dinsdag 18 oktober 2005 12:30 schreef xlerate het volgende:
ik heb ook eens een paar van zulk soort filmpjes gemaakt, het is gewoon te makkelijk.
deze heeft ook (samen met nog een andere) op volkomenkut.com gestaan:
http://members.chello.nl/~a.douwes1/ohara_commercial.avi
geweldig, ik heb wel veel meer van dat soort filmpjes gezien, geweldig, wat een kanslose mensen heb je toch rond internet rondhangen.
Furiouszaterdag 22 oktober 2005 @ 21:29
quote:
op zaterdag 22 oktober 2005 19:12 schreef metro2005 het volgende:
[[url=http://img436.imageshack.us/img436/4655/untitled8av.th.jpg]afbeelding][/url]

resultaat van 15 seconden ingelogd staan als vrouw

damn dit is echt te grappige gewoon


zometeen heb je een dikke snikkel op je bureaublad liggen van die 'gozer'.
DoorBellzaterdag 22 oktober 2005 @ 21:35
quote:
op zaterdag 22 oktober 2005 19:58 schreef metro2005 het volgende:
wtf
ik heb nu in een half uur tijd zeker al 25 verschillende mannen gesproken en ze zijn bijna allemaal rond de 35

ik had me aangemeld als een meisje van 24 tjeez
doe je dit vaker?



kansloze rukkers op msn....... maar als je voor de fun, zoals een aantal fokkers hier, lullen gaat opzoeken..... wie geniet dan van wie/wat?
_Yapser_zaterdag 22 oktober 2005 @ 21:39
overigens, ik wil meer cappen , maar hoe stel je in dat wat je in camtasia afspeelt weer in je msn terechtkomt?
la-ninazaterdag 22 oktober 2005 @ 21:45
je hebt er een compleet systeem voor?
Razor21zaterdag 22 oktober 2005 @ 21:45
quote:
op zaterdag 22 oktober 2005 21:39 schreef _yapser_ het volgende:
overigens, ik wil meer cappen , maar hoe stel je in dat wat je in camtasia afspeelt weer in je msn terechtkomt?
ga in msn naar audio video instellen en zet hem op : jiaocapcapture en in camastasia moest je ook wat instellen. send to--- nog wat heb het programma niet meer dus weeet het even niet.
la-ninazaterdag 22 oktober 2005 @ 21:46
.
Razor21zaterdag 22 oktober 2005 @ 21:47
vcd cut wordt gebruikt om je mpg/avi te streamen als webcam en camtasia om je scherm te capturen.

*start vcdcut pro en ga naar tools en selecteer when play, send video frames to soft webcam.....
*start je filmpje in vcdcut.
*ga vervolgens in msn naar menu; extra -> "wizzard beeld en geluid instellen" en selecteer daar als webcam jiaocap capture.
*nu zou je het filmpje wat je afspeeld moeten zien in de webcam van msn.

*start daarna camtasia studio recorder ga naar het rode balletje en selecteer screen (of window voor kleiner bestand.)
(tip; om te voorkomen dat je hele grote bestanden krijgt, ga naar options en zet the framerate op 8 frames/sec ofzo)

*klaar

http://wtr.wt.funpic.de/wiki/wikka.php?wakka=avi

_Yapser_zaterdag 22 oktober 2005 @ 21:52
whehehe, in mijn geval dus vcdcut en ez screen recorder
Razor21zaterdag 22 oktober 2005 @ 21:53
vcdcut kan ik nergens meer vinden.

had toen zelfs ook stelletjes zover gekregen :

Metro2005zaterdag 22 oktober 2005 @ 21:54
quote:
op zaterdag 22 oktober 2005 21:35 schreef doorbell het volgende:

[..]

doe je dit vaker?



kansloze rukkers op msn....... maar als je voor de fun, zoals een aantal fokkers hier, lullen gaat opzoeken..... wie geniet dan van wie/wat?
first try
ik heb me vooral het verbaasd over het feit hoe naïef de meeste mannen zijn. zonder te bellen en door ze simpelweg 2 foto's te sturen die ik via google had gevonden (niet eens dezelfde persoon ) kreeg ik ze al zover dat ze de cam aandeden

ik ga echt niet in mijn blote snikkel voor de cam zitten als ik de 'meid' aan de andere kant niet eerst telefonisch te woord heb gestaan of als ze niet eerst dr kop op haar eigen cam heeft laten zien maarja blijkbaar denken er een hoop toch wat simpeler


en voor captures: snagit
_Yapser_zaterdag 22 oktober 2005 @ 21:57
ok, vcdcut draait , alleen een beetje shocky in de msn cam maar goed genoeg

mensen die mee willen genieten mogen adden: -edit-

[ Bericht 15% gewijzigd door _Yapser_ op 22-10-2005 23:43:14 ]
la-ninazaterdag 22 oktober 2005 @ 22:06
quote:
op zaterdag 22 oktober 2005 21:54 schreef metro2005 het volgende:
ik heb me vooral het verbaasd over het feit hoe naïef de meeste mannen zijn. zonder te bellen en door ze simpelweg 2 foto's te sturen die ik via google had gevonden (niet eens dezelfde persoon ) kreeg ik ze al zover dat ze de cam aandeden
zijn ze naïef, of geilen ze gewoon op 't idee dat er uberhaupt íemand naar ze kijkt? .
quote:
ik ga echt niet in mijn blote snikkel voor de cam zitten als ik de 'meid' aan de andere kant niet eerst telefonisch te woord heb gestaan of als ze niet eerst dr kop op haar eigen cam heeft laten zien maarja blijkbaar denken er een hoop toch wat simpeler
nee, jij kickt weer op hele andere dingen! .
Metro2005zaterdag 22 oktober 2005 @ 22:12
quote:
op zaterdag 22 oktober 2005 22:06 schreef la-nina het volgende:

[..]

zijn ze naïef, of geilen ze gewoon op 't idee dat er uberhaupt íemand naar ze kijkt? .
[..]

nee, jij kickt weer op hele andere dingen! .
hoe weet jij dat
Razor21zaterdag 22 oktober 2005 @ 22:12
kreeg zelfs stelletjes bloot voor de cam :





hier de link
De_Godlasteraarzaterdag 22 oktober 2005 @ 22:12
quote:
op zaterdag 22 oktober 2005 21:54 schreef metro2005 het volgende:

[..]

first try
ik heb me vooral het verbaasd over het feit hoe naïef de meeste mannen zijn. zonder te bellen en door ze simpelweg 2 foto's te sturen die ik via google had gevonden (niet eens dezelfde persoon ) kreeg ik ze al zover dat ze de cam aandeden

ik ga echt niet in mijn blote snikkel voor de cam zitten als ik de 'meid' aan de andere kant niet eerst telefonisch te woord heb gestaan of als ze niet eerst dr kop op haar eigen cam heeft laten zien maarja blijkbaar denken er een hoop toch wat simpeler


en voor captures: snagit
als cammers zeer kansloos zijn wat zijn dan mensen die eerst bellen naar een meisje om vervolgens te cammen? ook best kansloos.

maar staren naar andermans piel is wel triest. dat heb ik echt nog nooit gedaan. heb wel een keer een vent helemaal verliefd gemaakt op een 'niet bestaand tienermeisje' maar dat was het dan ook wel.
De_Godlasteraarzaterdag 22 oktober 2005 @ 22:13
quote:
op zaterdag 22 oktober 2005 22:12 schreef razor21 het volgende:
kreeg zelfs stelletjes bloot voor de cam :

[afbeelding]

tja, da's dan wel weer goed materiaal voor je eigen pronsite.
Metro2005zaterdag 22 oktober 2005 @ 22:14
quote:
op zaterdag 22 oktober 2005 22:12 schreef de_godlasteraar het volgende:

[..]

als cammers zeer kansloos zijn wat zijn dan mensen die eerst bellen naar een meisje om vervolgens te cammen? ook best kansloos.

maar staren naar andermans piel is wel triest. dat heb ik echt nog nooit gedaan. heb wel een keer een vent helemaal verliefd gemaakt op een 'niet bestaand tienermeisje' maar dat was het dan ook wel.
dat valt ook best onder de catagorie kansloos

en ach cammen voor de fun / spanning is niet erg natuurlijk maar wel erg naïef als je niet eens weet wie er aan de andere kant zit. in dit geval dus een zooi mannelijke fokkers
la-ninazaterdag 22 oktober 2005 @ 22:14
quote:
op zaterdag 22 oktober 2005 22:12 schreef metro2005 het volgende:
hoe weet jij dat
.
Metro2005zaterdag 22 oktober 2005 @ 22:14
quote:
op zaterdag 22 oktober 2005 22:14 schreef la-nina het volgende:

[..]

.
Rufus-Sealzaterdag 22 oktober 2005 @ 22:16
ik had dit ook gedaan, maar dan de msn-adres gegeven van een vriend hij kreeg veel van die toevoeg-berichtjes, maar hij had ze ook een keer geaccepteerd ofzo maar toen was zijn bloklijst vol
sitting_elflingzaterdag 22 oktober 2005 @ 22:16
gatver de gatver, ben er zelf ook 'online' geweest op dat chatkanaal. je hoeft maar een vrouwelijke naam te hebben en iedereen stormt direct op je af. werkelijk al die imbecielen moeten ze opsporen en achter grendel zetten, bah!. ik kan me niet voorstellen hoe ziek je bent om in dat kanaal te zitten en op ieder meisjes naam spontaan te gaan klikken, jak!
la-ninazaterdag 22 oktober 2005 @ 22:18
quote:
op zaterdag 22 oktober 2005 22:14 schreef metro2005 het volgende:
... je hebt net een uur lang vreemde mannen op zitten geilen .

datte
Metro2005zaterdag 22 oktober 2005 @ 22:18
quote:
op zaterdag 22 oktober 2005 22:18 schreef la-nina het volgende:

[..]

... je hebt net een uur lang vreemde mannen op zitten geilen .

datte
hmm nu je het zegt, best ranzig eigenlijk ja


wat ik allemaal niet over heb voor fok
_Yapser_zaterdag 22 oktober 2005 @ 22:21
daarom: laat ze allemaal -edit- toevoegen, ik cap ze terwijl ik op m'n andere pc verder cs-s speel

(als een van jullie me added, zeg het dan dan stop ik je in de 'non-rukker' groep )

[ Bericht 6% gewijzigd door _Yapser_ op 22-10-2005 23:43:32 ]
GDSYzaterdag 22 oktober 2005 @ 22:29
zat dit te lezen en inderdaad ik lachte ook bij het eerste bericht. kansloze types inderdaad sommige mensen, maar als ze het bij meerderjarigen doen met toestemming etc dan moeten ze het zelf weten natuurlijk. ik vindt het wel heel kwalijk worden als mensen op bepaalde chatsites op iemand reageren die zich voordoet als 14 of 15 jarige en daarna laten blijken dat ze zelf een heel eindje in de 30 zijn bijvoorbeeld. als er dan ook nog een serieus gesprek volgt waarin meermaals wordt aangegeven dat het meisje 15 is bijvoorbeeld en er wordt doorgepraat op een manier waar je heel erg je vraagtekens bij moet zetten dan vindt ik het toch echt ernstig worden. uitlokking mag in nederland schijnbaar niet maar dit soort mensen is via dit soort chatboxen te pakken denk ik, ook al wordt dat natuurlijk moeilijker als het bekend wordt. peter r de vries heeft dit jaren terug toch eens gedaan met succes.
Razor21zaterdag 22 oktober 2005 @ 22:31
had jaap toen gecapt. let op de blik in zijn ogen op het einde. priceless!!!

filmpie hieronder :

Ciurlizzazaterdag 22 oktober 2005 @ 22:46
quote:
op zaterdag 22 oktober 2005 22:16 schreef sitting_elfling het volgende:
gatver de gatver, ben er zelf ook 'online' geweest op dat chatkanaal. je hoeft maar een vrouwelijke naam te hebben en iedereen stormt direct op je af. werkelijk al die imbecielen moeten ze opsporen en achter grendel zetten, bah!. ik kan me niet voorstellen hoe ziek je bent om in dat kanaal te zitten en op ieder meisjes naam spontaan te gaan klikken, jak!
wat is er eigenlijk leuk aan om onder een meisjesnaam te gaan chatten in een kansloze chatbox?
_Yapser_zaterdag 22 oktober 2005 @ 22:47
quote:
op zaterdag 22 oktober 2005 22:46 schreef ciurlizza het volgende:

[..]

wat is er eigenlijk leuk aan om onder een meisjesnaam te gaan chatten in een kansloze chatbox?
mensen gigantisch voor lul zetten zodat ze realiseren dat het ongelofelijk not-done is? te gefrustreerd om het irl te doen
_Yapser_zaterdag 22 oktober 2005 @ 22:51
ok, ik heb er een, stay tuned
Ciurlizzazaterdag 22 oktober 2005 @ 22:51
quote:
op zaterdag 22 oktober 2005 22:47 schreef _yapser_ het volgende:

[..]

mensen gigantisch voor lul zetten zodat ze realiseren dat het ongelofelijk not-done is? te gefrustreerd om het irl te doen
ik vind het je voordoen als een meisje, mannen verleiden en dan gluren naar de pik van een gefrustreerd rukkertje net zo kansloos als het rukken zelf eerlijk gezegd....
la-ninazaterdag 22 oktober 2005 @ 22:53
quote:
op zaterdag 22 oktober 2005 22:51 schreef ciurlizza het volgende:
ik vind het je voordoen als een meisje, mannen verleiden en dan gluren naar de pik van een gefrustreerd rukkertje net zo kansloos als het rukken zelf eerlijk gezegd....
, minstens.
_Yapser_zaterdag 22 oktober 2005 @ 22:56
quote:
op zaterdag 22 oktober 2005 22:51 schreef ciurlizza het volgende:

[..]

ik vind het je voordoen als een meisje, mannen verleiden en dan gluren naar de pik van een gefrustreerd rukkertje net zo kansloos als het rukken zelf eerlijk gezegd....
ok, help jij ff mee neutrale namen te verzinnen, dan krijg je ze al en hoef je geen eigen nepcam aan te doen of ze rukken al
Ciurlizzazaterdag 22 oktober 2005 @ 23:01
quote:
op zaterdag 22 oktober 2005 22:56 schreef _yapser_ het volgende:

[..]

ok, help jij ff mee neutrale namen te verzinnen, dan krijg je ze al en hoef je geen eigen nepcam aan te doen of ze rukken al
wat bedoel je? ik vind het best triest om met een meisjesnaam naar de tmf-chat te gaan en dan wanhopige pubertjes naar je msn te leiden om ze te zien rukken. dit is geen flame richting jou, maar meer een opmerking in het algemeen.

ik denk dat het wel elke meisjesachtige naam wel prijsschieten is. met een naam als hornybitch zul je al helemaal met niets anders dan wegklikken bezig zijn.
_Yapser_zaterdag 22 oktober 2005 @ 23:03
quote:
op zaterdag 22 oktober 2005 23:01 schreef ciurlizza het volgende:

[..]

wat bedoel je? ik vind het best triest om met een meisjesnaam naar de tmf-chat te gaan en dan wanhopige pubertjes naar je msn te leiden om ze te zien rukken. dit is geen flame richting jou, maar meer een opmerking in het algemeen.
ok, thnx
quote:
ik denk dat het wel elke meisjesachtige naam wel prijsschieten is. met een naam als hornybitch zul je al helemaal met niets anders dan wegklikken bezig zijn.
idd.. zeggen 'ik heb een cam': je ziet onderaan in je balkje allemaal adressen erbij floppen
Marksterzaterdag 22 oktober 2005 @ 23:16
mijn hemel

er zijn echt mensen zonder leven/
Razor21zaterdag 22 oktober 2005 @ 23:26
veel leuker om op zoek te gaan naar lesbo's of bimeiden heb nu een meid voor de cam
_Yapser_zaterdag 22 oktober 2005 @ 23:35
ene kenmerk_ heeft me inmiddels geblockt
FallenAngel666zaterdag 22 oktober 2005 @ 23:37
het wordt pas echt droevig als twee camfakers tegen elkaar bezig zijn zonder dat ze het zelf doorhebben.
_Yapser_zaterdag 22 oktober 2005 @ 23:39
Ciurlizzazaterdag 22 oktober 2005 @ 23:45
quote:
op zaterdag 22 oktober 2005 23:37 schreef fallenangel666 het volgende:
het wordt pas echt droevig als twee camfakers tegen elkaar bezig zijn zonder dat ze het zelf doorhebben.
beiden zich voordoen als bi-meisje en op zoek zijn naar een ander "bi-meisje".
FallenAngel666zaterdag 22 oktober 2005 @ 23:49
quote:
op zaterdag 22 oktober 2005 23:45 schreef ciurlizza het volgende:

[..]

beiden zich voordoen als bi-meisje en op zoek zijn naar een ander "bi-meisje".
ach, ze zijn van de straat.
en het is "dikke humor" natuurlijk
dramslagzaterdag 22 oktober 2005 @ 23:54
quote:
op zaterdag 22 oktober 2005 23:37 schreef fallenangel666 het volgende:
het wordt pas echt droevig als twee camfakers tegen elkaar bezig zijn zonder dat ze het zelf doorhebben.
.

hetzelfde filmpje
_Yapser_zondag 23 oktober 2005 @ 00:09
het word nog wat mén
Razor21zondag 23 oktober 2005 @ 00:10
stel werd een beetje boos

nadia zegt:
ben een jongen
remy en francine zegt:
en dit is realiteit
nadia zegt:
ja
nadia zegt:
ben echt jongen
nadia zegt:
maar daar schieten jullie niets mee op denk
remy en francine zegt:
dus een kneus
remy en francine zegt:
als je in het echt met zo een smoes om mijn vriendin haar nummer vroeg, schoot ik je af
_Yapser_zondag 23 oktober 2005 @ 00:17
Metro2005zondag 23 oktober 2005 @ 11:20
het wordt nog een heuse fok!sport op deze manier
Razor21zondag 23 oktober 2005 @ 14:36
stel van 20 jaar :

plaatje maar weggehaald bij imageshack anders krijgen we weer dat gezeik met porno en wordt fok geblocked bij ze. was vorige keer ook zo even wat anders opzoeken

[ Bericht 48% gewijzigd door Razor21 op 23-10-2005 14:43:07 ]
DarkDancermaandag 24 oktober 2005 @ 15:32
hahaha razor21 je bent mijn held!

hey, waar haal ik filmpjes weg om te streamen met dat progje ?
Razor21maandag 24 oktober 2005 @ 17:43
quote:
op maandag 24 oktober 2005 15:32 schreef darkdancer het volgende:
hahaha razor21 je bent mijn held!

hey, waar haal ik filmpjes weg om te streamen met dat progje ?
je hebt email.
_moder8or_dinsdag 25 oktober 2005 @ 23:07
Nastybtchwoensdag 26 oktober 2005 @ 12:39
haha, zo gaat het niet alleen op de tmf-chat helaas..
Anyankawoensdag 26 oktober 2005 @ 12:44
quote:
op zaterdag 22 oktober 2005 23:45 schreef ciurlizza het volgende:

[..]

beiden zich voordoen als bi-meisje en op zoek zijn naar een ander "bi-meisje".
ik ken een jongen die regelmatig cybersex had (zonder cam), als meisje met meisje (waarvan hij wel vermoedde dat het een jongen was) en als meisje met jongen (hoewel ie niet bi is).
PieterCKwoensdag 26 oktober 2005 @ 12:52
quote:
op woensdag 26 oktober 2005 12:44 schreef anyanka het volgende:

[..]

ik ken een jongen die regelmatig cybersex had (zonder cam), als meisje met meisje (waarvan hij wel vermoedde dat het een jongen was) en als meisje met jongen (hoewel ie niet bi is).
huh
moet hem ff 2 keer lezen of zo..
maar zei hij dat tegen je dan
cultheldwoensdag 26 oktober 2005 @ 12:56
quote:
op woensdag 26 oktober 2005 12:44 schreef anyanka het volgende:

[..]

ik ken een jongen die regelmatig cybersex had (zonder cam), als meisje met meisje (waarvan hij wel vermoedde dat het een jongen was) en als meisje met jongen (hoewel ie niet bi is).
nee homo
Razor21woensdag 26 oktober 2005 @ 14:47
omg omg

deed net op chatplaza oproep wie er 5 euro stort op mijn rek. daarvoor ga ik mezelf vingeren voor de cam. heb er nu 2 ze gaan zo elk 5 euro overmaken.

heb me even laten zien op de cam zodat hen zeker wisten dat ik geen fake ben

als dit lukt en ze maken het idd over dan post ik uiteraard een screenshot haha.
laat er bij omschrijving wel bijzetten. "chatgirl'
#ANONIEMwoensdag 26 oktober 2005 @ 14:49
quote:
op woensdag 26 oktober 2005 14:47 schreef razor21 het volgende:
omg omg

deed net op chatplaza oproep wie er 5 euro stort op mijn rek. daarvoor ga ik mezelf vingeren voor de cam. heb er nu 2 ze gaan zo elk 5 euro overmaken.

heb me even laten zien op de cam zodat hen zeker wisten dat ik geen fake ben

als dit lukt en ze maken het idd over dan post ik uiteraard een screenshot haha.
laat er bij omschrijving wel bijzetten. "chatgirl'


!
fudgiewoensdag 26 oktober 2005 @ 15:19
om heel eerlijk te zijn heb ik het ook wel eens gedaan

het is best spannend
Razor21woensdag 26 oktober 2005 @ 15:21
omg heb nu maar 2 euro gevraag voor een sessie van een half uur. danny gaat het nu overmaken screenshot komt eraan
fudgiewoensdag 26 oktober 2005 @ 15:22
wat? volg het niet
Razor21woensdag 26 oktober 2005 @ 15:27
Razor21woensdag 26 oktober 2005 @ 15:29
quote:
op woensdag 26 oktober 2005 15:22 schreef fudgie het volgende:
wat? volg het niet
wij streamen de webcamfilmpjes doen ons dus voor als vrouw met een paar gasten op fok.
maar nu heb ik op de chatbox gezegd dat ik mezelf ga vingeren (heb toevallig een filmpje van een meisje dat zich achter de cam vingerd) en ze mogen alleen kijken als ze 2 euro overmaken. en eentje heeft dat nu dus gedaan zegt ie.

staat er alleen nog niet op zie ik.
Baleogwoensdag 26 oktober 2005 @ 15:31
quote:
je hebt toch niet echt je rekeningnummer gegeven he?
Razor21woensdag 26 oktober 2005 @ 15:32
quote:
op woensdag 26 oktober 2005 15:31 schreef baleog het volgende:

[..]

je hebt toch niet echt je rekeningnummer gegeven he?
is een hele oude rek. nummer staat nog 3 euro op ofzo gebruik die al jaren niet meer
ZwarteMagikawoensdag 26 oktober 2005 @ 15:36
dat duurt toch altijd effe voordat het geld erop staat (als in minstens een dag)? ben benieuwd
Anyankawoensdag 26 oktober 2005 @ 15:40
quote:
op woensdag 26 oktober 2005 12:52 schreef pieterck het volgende:

[..]

huh
moet hem ff 2 keer lezen of zo..
maar zei hij dat tegen je dan
nee niet tijdens de cybersex
hij is gewoon een vriend, en hij vertelde dat hij vroeger wel eens als meisje ging cyberseksen met andere 'meisjes' en ook gewoon met jongens (hoewel hij niet op jongens valt).

snap je m nu?
Nastybtchwoensdag 26 oktober 2005 @ 15:49
hangt ervanaf, als je van de bank met de blauwe leeuw naar de bank met de blauwe leeuw overmaakt dan is het er meteen geloof ik.



maar als je van de bank met de blauwe leeuw naar de bank met de boeren overmaakt, dan duurt het een paar dagen
Skvwoensdag 26 oktober 2005 @ 16:20

hier was eerst al een reeks over, ik heb met woutey nog veel vettere shit.
andere gast van fok! had er een zo ver om zn pik in de cdromdrive te rammen.
nadiiiiwoensdag 26 oktober 2005 @ 16:21
als ik fokop ben en nix te doen heb ga ik op tmf iedereen uitschelde

is ook al jaren geleden dat ik dat gedaan heb hoor
fudgiewoensdag 26 oktober 2005 @ 16:29
oww hehe nu snap ik het wel een stijlvolle actie... maar hoe doe je dan dat filmpje afspelen als een webcamvieuw?
Ciurlizzawoensdag 26 oktober 2005 @ 19:11
quote:
op woensdag 26 oktober 2005 15:49 schreef nastybtch het volgende:
hangt ervanaf, als je van de bank met de blauwe leeuw naar de bank met de blauwe leeuw overmaakt dan is het er meteen geloof ik.



maar als je van de bank met de blauwe leeuw naar de bank met de boeren overmaakt, dan duurt het een paar dagen
ja, als diegen bij dezelfde bank zit en het via internet overmaakt, is het er meteen.
ZwarteMagikawoensdag 26 oktober 2005 @ 19:48
quote:
op woensdag 26 oktober 2005 19:11 schreef ciurlizza het volgende:

[..]

ja, als diegen bij dezelfde bank zit en het via internet overmaakt, is het er meteen.
ah okee, altijd handig bij dit soort dingen hoe is het afgelopen razor21?
Razor21donderdag 27 oktober 2005 @ 11:46
quote:
op woensdag 26 oktober 2005 19:48 schreef zwartemagika het volgende:

[..]

ah okee, altijd handig bij dit soort dingen hoe is het afgelopen razor21?
hmm kijk net op mijn rekening is (nog) niets overgemaakt. het zal wel een stunt zijn als het gaat lukken
DarkDancervrijdag 28 oktober 2005 @ 15:06
@ razor21. zal je van weekend mail checken wanneer ik weer op dat account kan.

zo'n kansloze rukker wil zijn nummer nog niet geven en heb ook geen zin meer in dat ranzige pikkie in beeld.
http://putfile.com/pic.php?pic=10/30007553667.jpg&s=x10

wat ook leuk is: op gelovige sites emailadressen zoeken van mensen en dan op tmfchat zeggen: wie wil mezelf zien vingeren voor 20 euro en dan vervolgens het email aan al die kansloze rukkers geven!

als ze je dan vraagt of jij dat bent speel je de onschuld

edit: staan mensen herkenbaar op in msn-avatar, is niet de bedoeling.

[ Bericht 11% gewijzigd door Lupa_Solitaria op 28-10-2005 15:51:12 ]
oncreavrijdag 28 oktober 2005 @ 19:50
echt triest om rukkers tew gaan faken.
als je dat doet dan moet je zelf wel op een pik geilen
MoreMinivrijdag 28 oktober 2005 @ 20:05
prachtig
SpeedyGJzaterdag 29 oktober 2005 @ 01:58
whaha hoe ziek
ES33p0rzzaterdag 29 oktober 2005 @ 11:34
quote:
op vrijdag 28 oktober 2005 19:50 schreef oncrea het volgende:
echt triest om rukkers tew gaan faken.
als je dat doet dan moet je zelf wel op een pik geilen
jezelf staan aftrekken voor de webcam en ook genaaid door een gozer?

pascalheisterzaterdag 29 oktober 2005 @ 11:48
geweldig
DeRCT14zaterdag 29 oktober 2005 @ 12:01
tvp
super-muffinzaterdag 29 oktober 2005 @ 13:20
quote:
op woensdag 26 oktober 2005 16:20 schreef skv het volgende:

hier was eerst al een reeks over, ik heb met woutey nog veel vettere shit.
andere gast van fok! had er een zo ver om zn pik in de cdromdrive te rammen.

echt heel kansloos.
Neakzaterdag 29 oktober 2005 @ 17:35
gisteren binnen 10 seconden 20 privégesprekken in de tmf chat, zo rond 23.30 was dat echt prachtig om te zien hoe kansloos sommigen zijn

vb:
quote:
leviathan: hoi, wil je een slaaf of een meester?


ik had er op een gegeven moment 50 op negeren staan, die wilden alleen maar cammen, ik heb met 10 lui een wat langer gesprek gehad denk ik, daarvan ging er eentje niet over "mij" maar over koetjes en kalfjes
James1988zaterdag 29 oktober 2005 @ 23:38
quote:
op zaterdag 29 oktober 2005 17:35 schreef neak het volgende:
gisteren binnen 10 seconden 20 privégesprekken in de tmf chat, zo rond 23.30 was dat echt prachtig om te zien hoe kansloos sommigen zijn

vb:
leviathan: hoi, wil je een slaaf of een meester?
mm, hoe heb je jezelf dan genoemd en omschreven?
quote:


ik had er op een gegeven moment 50 op negeren staan, die wilden alleen maar cammen, ik heb met 10 lui een wat langer gesprek gehad denk ik, daarvan ging er eentje niet over "mij" maar over koetjes en kalfjes
Godshandzondag 30 oktober 2005 @ 01:07
quote:
op dinsdag 18 oktober 2005 01:43 schreef darkdancer het volgende:
hey allemaal,

zonet terug van een gezellig avondje bieren bij roadronne.
in eerste instantie was het weer lekker geil chatten met een paar leuke dames. aagezien het bier lekker smaakt en bnn's "try before u die" erop was beneden gaan bieren in de huiskamer. bij terugkomst betreffende dames weg en wij verveelden ons.

dus wat moet je dan? ff tmf chat om te kijken hoe kansloos dat is.
je meld je aan met desiree of marlie (of een andere willekeurige vrouwennaam) en je krijgt binnen 1 munuut 30 hitsige kansloze rukkers.
"ben je geil"
"zullen we op msn verder gaan"
"heb je een webcam?"

naja, ff een minuutje registreren op hotmail en je hebt een veelbelovend hotmailadres.
hup kansloze rukkers melden zich aan en bij diverse sukkels ging de cam aan!
sommigen hadden hun lid al in de hand.
na de eerste walging en de lachbui van een wannabe playertje met zijn 10 cm lul doe je je voor als een geil onschuldig meisje van 15 jaar. je wrijft wat over je mannelijke tepel (uiteraard ingezoomd zodat ze verder niks zien) en schreeuwt dat je nat en geil bent.
de rukkers gaan compleet los en rukken zich een ongeluk, na een beetje zeuren komen ze ook met hun kop in beeld.

dan na lange tijd zeuren om je heleaal te zien doe je de cam ff uit en ga je met drie man inclusief flesje bier in beeld staan lachen en schakelt de cam weer in...

zien ze drie kerels, lachend in beeld met bier. zie je haastige bewegingen en opeens is de cam uit!
een uitroep van "kut-homo" volgt alvorens je gebanned word.

heerlijk, heb me nog nooit zo kostelijk vermaakt!
wie o wie vermaakt zich ook zo wel eens en wat is jullie mening over die gasten die zich op potentiele 15 jarige meisjes rukken?

(groeten aan sergio uit rotterdam )

roadronner moet maar eens de avi's uppen van de rukkers!

hier nog wat foto's van de loosers die hun geslachtsdel opstuurden. kan ook met pics van gezicht en gsm nummers maar dan eerst een modje die dat toestaat

(de links zijn wel opnames van geslachtsdelen! dus klikken bij 18+)

http://putfile.com/pic.php?pic=10/28918424212.jpg&s=x10
http://putfile.com/pic.php?pic=10/28918420316.jpg&s=x10
op 2day.nl heb je alleen van dat soort rukkers...

maar darkdancer zou stiekem ook rukken bij strakke breezahcam sletjes... de hypocriet
GnAgnzondag 30 oktober 2005 @ 02:04
mehehhee ik heb dat net ook gedaan..

zon meisje *ze doet zich voor als een meisje * heeft mij zogenaamd overgehaald tot een groepseks achtig iets in amsterdam met 30 lui moehahha, wat een trieste shit maar ik heb alles opgenomen lol
Neakzondag 30 oktober 2005 @ 12:55
quote:
mm, hoe heb je jezelf dan genoemd en omschreven?
ik heb een willekeurige meisjesnaam genomen, niet iets met camgirl ofzo, alleen een naam. en al pratende wat verzonnen natuurlijk: niet al te groot, blauwe ogen, grote borsten
Sander_Kzondag 30 oktober 2005 @ 14:12
damn! dit is echt te triest voor woorden. wat het ook is, die mensen zitten thuis veilig en wel achter een schermpje, en zijn daardoor ietwat overmoedig (en geil sowieso); irl schijten ze in hun broek als er een leuke dame voor ze staat, klappen ze helemaal dicht, maar thuis met de muis... durven ze wel. ik vind het echt ziekelijk worden die chat's. heel dat tmf en mtv vind ik ziekmakende televisie, wie kijkt daar nu werkelijk voor de lol naar?? telkens dezelfde nummers van eenzijdige soort (het soort "yo-yo kijk eens hoeveel bling bling ik heb" ) om maar te zwijgen over de reclames..

laatst had een vriendin van mij zich ook aangemeldt bij een datingsite -nieteens een chat- met een leuke foto erbij enz. nah, die kon wel een nieuwe hotmail aanmaken want haar oude zat gewoon vol met de meest kansloze figuren. (varierend van een 50 jr oude boer totaan guppies van 15 jr echt bizar)

ik weet niet hoe het zit met de sexuele voorlichting op de scholen nu, maar als ik nu terugdenk (ben 25) wat mijn voorlichting is geweest lach ik me echt kapot, dat ging dus helemaal nergens over; maarliefst 1 les (jawel, 1) heb ik gehad op de middelbare school en dat ging zovan "videotje opzetten, en even napraten" en that's it! niet noemenswaardig dus, dat kan wel beter. (het is wel goedgekomen met me hoor )

maar de tv van nu vind ik zo walgelijk dat ik af en toe weleens de neiging heb de kabel maar af te laten sluiten. om 1 uur s'nachts zit je calimero te kijken tussen de 0909-belsex reclames door, en s'ochtends komt 'neuken doe je zo' (bij wijze van) dat gaat toch nergens over?? als je een leuke film wil kijken op sbs6 wordt je de hele tijd ge-irriteerd met die belsex reclames en als je pech hebt komt er hart-van-nl tussendoor terwijl je al genoeg ellende heb gezien in het 6-uur journaal en gewoon ff lekker 'verstand-op-0" filmpje wil kijken. (ik ben lekker positief hè over de tv )

[ Bericht 13% gewijzigd door Sander_K op 30-10-2005 14:20:20 ]
GnAgnzondag 30 oktober 2005 @ 14:16
begon er ook zon achmed te praten

achmed : yo ben je geil?
achmed : yo bitch ?


renz0rzondag 30 oktober 2005 @ 15:23
renz0rzondag 30 oktober 2005 @ 15:27
looooooooooool

ben nog 1 seconde in een chat van chatplaza met een meisjesnaam en al meteen 3 aanvragen om e chatten
renz0rzondag 30 oktober 2005 @ 15:27
=dubbel=

[ Bericht 98% gewijzigd door renz0r op 30-10-2005 15:36:05 ]
renz0rzondag 30 oktober 2005 @ 15:30
<ruud> hoi
<ruud> zin in een chat?
<ruud> ik 19
<ruud> donkerblond,slank,groene ogen 187 goed geschapen
<ruud> jij?
> hi
<ruud> m a r i s k a ben je er nog?
<ruud> hi
> ja ik ben er
<ruud> ok
<ruud> hoe zie je eruit?
> blond haar, blauwe ogen, 175
<ruud> zin in een lekkere chat?
> wat voor? =p
<ruud> gewoon, heb net gedouched beetje geil jij?
> heb een paar uur geleden gedouchen
<ruud> zit lekker op de bank
> hoe komt het dat je geil bent
<ruud> laptopje op tafel
<ruud> beetje met mezelf gespeeld onder de douche
<ruud> lul is redelijk gegroeid
<ruud> wat heb je aan?
> buirne rok en een groen topje
> en jij
<ruud> alleen boxer
<ruud> met een flinke lul erin
> moet je ermee spelen

kom niet meer bij
Razor21zondag 30 oktober 2005 @ 15:34
het is mij vanmiddag 1 keer gelukt om de lesbobox in te komen die zit echt altijd vol.
had een mokkel die zich voor mij ging vingeren
renz0rzondag 30 oktober 2005 @ 15:36
<jonge man geil> hoi
> hoi
<jonge man geil> alles goed
> fine u
<jonge man geil> lekker
<jonge man geil> wil je met me msnen en mijn lul zien
> hahaha waarom dan opeens
Razor21zondag 30 oktober 2005 @ 15:38
quote:
op zondag 30 oktober 2005 15:36 schreef renz0r het volgende:
<jonge man geil> hoi
> hoi
<jonge man geil> alles goed
> fine u
<jonge man geil> lekker
<jonge man geil> wil je met me msnen en mijn lul zien
> hahaha waarom dan opeens
welke room zit je? ik in pikant heet : bimeid_almere
renz0rzondag 30 oktober 2005 @ 15:39
strandpaviljoen
kom anders ook
renz0rzondag 30 oktober 2005 @ 15:41
<mart 43> hi
> hi
> ben je 43?
<mart 43> ja
<mart 43> erg
<mart 43> ?
> hoezo, je stoute plannen?
<mart 43> zeg maar
> wat wil je
<mart 43> cam je ook
<mart 43> ondeugend?
> val je op onder de 18?
<mart 43> ja wrom niet
> ik bedoel sex?
<mart 43> wil je dat dan nu ?
<mart 43> ja

pedo alert
Razor21zondag 30 oktober 2005 @ 15:42
quote:
op zondag 30 oktober 2005 15:39 schreef renz0r het volgende:
strandpaviljoen
kom anders ook
ik zie je niet tenzij je ruud heet in 1 keer
DarkDancerzondag 30 oktober 2005 @ 19:32
lol.

ik ga ook maar eens een accountje aanmaken op chatplaze. kijken of je bimeiden nog zover kunt krijgen
Nastybtchzondag 30 oktober 2005 @ 19:33
hebben we het geld al op de rekening ontvangen dan?

[ Bericht 37% gewijzigd door Nastybtch op 30-10-2005 22:56:11 ]
Razor21zondag 30 oktober 2005 @ 20:36
oh lol nu op netwerk op ned 1. over tienermeisjes die opgenomen worden via msn dmv screenshots e.d.
Razor21zondag 30 oktober 2005 @ 20:37
bedankt voor de tip netwerk : je voordoen als talentenjager van een modellenburo dan schijnen ze ook uit de kleren te gaan
FuifDuifzondag 30 oktober 2005 @ 23:19
hahahahahah !!!!
DarkDancerdinsdag 1 november 2005 @ 20:24
vandaag die kansloze rukker dennis op mijn fake msn account. slingert meteen weer de cam aan. volgend mij rukt die gast zich mager
Tonie-woensdag 2 november 2005 @ 10:39
............best triest dat je steeds naar hetzelfde piemeltje blijft kijken.... zal me niks verbazen als je zelf met een flinke boner erna zit te kijken :s

laat die gasten lekker die zich willen rukken voor een cam....
sr_firewirewoensdag 2 november 2005 @ 11:20
ben dit topic eens door aan het lezen , en vind het om eerlijk te zijn best ziekelijk, dat je als hetero ( neem ik aan van de meesten die nu hier posten ) het leuk vind om een jongen zo ver te krijgen dat ie in zijn blote lul voor de camera zit.....

volgens mij zitten er hier een paar bij die "het" nog niet zeker weten ofzo .

snap ook niet dat er nog steeds mensen zijn die geloven dat ze werkelijk ah chatten zijn met een geil wijf, hoe naief ben je dan
pattywoensdag 2 november 2005 @ 11:30
ik zeg: kansloos

sr_firewirewoensdag 2 november 2005 @ 11:34
patty ?
zin in een chat ?
ik ben geil nu hmmmmmmmmmmmmmmmm....

pattywoensdag 2 november 2005 @ 12:13
quote:
op woensdag 2 november 2005 11:34 schreef sr_firewire het volgende:
patty ?
zin in een chat ?
ik ben geil nu hmmmmmmmmmmmmmmmm....

ga dat kansloze lulletje van jou maar op iemand anders trekken

Tonie-woensdag 2 november 2005 @ 12:44
nou ik denk wel dat er genoeg pubermeisjes van 14 zijn die wel interesse erin tonen en giechelend achter hun pc zit... maar ja wat heb je eraan? :s :s the real thing is tog beter
euh..woensdag 2 november 2005 @ 12:57
quote:
op woensdag 2 november 2005 11:20 schreef sr_firewire het volgende:
snap ook niet dat er nog steeds mensen zijn die geloven dat ze werkelijk ah chatten zijn met een geil wijf, hoe naief ben je dan
vertel dat maar eens op de speciale fora, chatboxen, clubs, discussiegroepen en andere soorten internetplaatsen vol hormonaal terminaal gefrustreerde mannen van rond de 14-54 jaar oud die niets liever willen dan hun volle dikke lul tussen de vochtige schaamlippen van een geile dame door te laten glijden.

DarkDancerwoensdag 2 november 2005 @ 13:03
quote:
op woensdag 2 november 2005 10:39 schreef tonie- het volgende:
............best triest dat je steeds naar hetzelfde piemeltje blijft kijken.... zal me niks verbazen als je zelf met een flinke boner erna zit te kijken :s

laat die gasten lekker die zich willen rukken voor een cam....
ik krijg echt geen boner hoor.
dat email adres gebruik ik ook nog voor andere (flauwe) dingen.
ach jij krijgt zeker ook meteen een stijve als je na het sporten staat te douchen.
al die geyle behaarde kontjes en leuters
PieterCKwoensdag 2 november 2005 @ 13:18
er wordt wel de hele tijd naar mannen gekeken.
maar er zijn ook genoeg meiden die uit de kleren gaan, dat is eigenlijk net zo kansloos, toch?
stijgende_sterwoensdag 2 november 2005 @ 13:22
ik kwam zo vaak de lesbobox in.
sr_firewirewoensdag 2 november 2005 @ 13:48
quote:
[b]op woensdag 2 november 2005 13:18 schreef pieterck het volgende:
maar er zijn ook genoeg meiden die uit de kleren gaan, dat is eigenlijk net zo kansloos, toch?
dat dan weer niet hahaha

en to patty: jij hebt humor niet uitgevonden zo te zien he, chagarijnig vel
pattywoensdag 2 november 2005 @ 13:51
quote:
op woensdag 2 november 2005 13:48 schreef sr_firewire het volgende:

[..]

en to patty: jij hebt humor niet uitgevonden zo te zien he, chagarijnig vel
PieterCKwoensdag 2 november 2005 @ 13:55
quote:
op woensdag 2 november 2005 13:48 schreef sr_firewire het volgende:

[..]

dat dan weer niet hahaha
*pieterck mompeld iets over meten met 2 maten of zo...
Anyankawoensdag 2 november 2005 @ 15:04
quote:
op woensdag 2 november 2005 10:39 schreef tonie- het volgende:
............best triest dat je steeds naar hetzelfde piemeltje blijft kijken.... zal me niks verbazen als je zelf met een flinke boner erna zit te kijken :s

laat die gasten lekker die zich willen rukken voor een cam....
ja gadver stel je voor, homo's zijn zo vies

sr_firewirewoensdag 2 november 2005 @ 15:25
quote:
op woensdag 2 november 2005 15:04 schreef anyanka het volgende:

[..]

ja gadver stel je voor, homo's zijn zo vies

volgens mij snap jij geen spleet van hetgeen waar hij op gereageerd heeft of wel ?
Tonie-woensdag 2 november 2005 @ 17:36
edit: nergens voor nodig, dat gescheld.

[ Bericht 43% gewijzigd door Lupa_Solitaria op 03-11-2005 17:33:45 ]
Ciurlizzadonderdag 3 november 2005 @ 02:10
dan ben je echt kansloos en nog in de kast.
DarkDancerdonderdag 3 november 2005 @ 15:57
edit: reactie op flame.

[ Bericht 96% gewijzigd door Lupa_Solitaria op 03-11-2005 17:33:14 ]
-Petor-zaterdag 5 november 2005 @ 15:23
dit is echt zo'n grappig topic
_Yapser_zondag 6 november 2005 @ 16:10
ondanks alle moraalridders:

http://rapidshare.de/file(...)ie_gorissen.avi.html

leve dual screen... op het 1e scherm cappen, op de andere verder met fokken
ZwarteMagikazondag 6 november 2005 @ 17:09
quote:
op zondag 6 november 2005 16:10 schreef _yapser_ het volgende:
ondanks alle moraalridders:

http://rapidshare.de/file(...)ie_gorissen.avi.html

leve dual screen... op het 1e scherm cappen, op de andere verder met fokken
jammer dat ie niet echt meer iets zei op het laatst.. hij ging zeker snel off
patrickt37maandag 7 november 2005 @ 12:29
ik kom nooit in chatboxen, maar wanneer ik hier alles lees, vind ik de personen die zich voordoen als vrouw zieliger dan de mannen met hun broek op de enkels voor de cam.

nu doen jullie dit uit zogenaamde grap, maar ik durf er alles om te verwedden dat jullie toch gemiddeld 20 uur per week door het leven gaan als chatvrouw. echt ronduit zielig.
NedeRolfmaandag 7 november 2005 @ 12:30
sure ik vind ze ook zielig. snap alleen niet wat er lollig is om tegen een stijve lul op de cam aan te kijken 'voor de grap'
patrickt37maandag 7 november 2005 @ 12:53
quote:
op maandag 7 november 2005 12:30 schreef nederolf het volgende:
sure ik vind ze ook zielig. snap alleen niet wat er lollig is om tegen een stijve lul op de cam aan te kijken 'voor de grap'
bij tekort aan echte sex, ga je vreemde dingen doen.
NedeRolfmaandag 7 november 2005 @ 12:56
quote:
op maandag 7 november 2005 12:53 schreef patrickt37 het volgende:

[..]

bij tekort aan echte sex, ga je vreemde dingen doen.
dus als man, kijken naar stijve lullen van andere mannen?

ik snap het niet
patrickt37maandag 7 november 2005 @ 13:05
quote:
op maandag 7 november 2005 12:56 schreef nederolf het volgende:

[..]

dus als man, kijken naar stijve lullen van andere mannen?

ik snap het niet
een vrouw kunnen ze niet naakt voor de cam krijgen(uitzonderingen daar gelaten).
en toch willen ze naakt zien voor de cam, blijft als enige oplossing over om een man te bewonderen.
NedeRolfmaandag 7 november 2005 @ 13:06
ohw okee, dan snap ik hem weer
DarkDancermaandag 7 november 2005 @ 13:25
quote:
op maandag 7 november 2005 13:05 schreef patrickt37 het volgende:

[..]

een vrouw kunnen ze niet naakt voor de cam krijgen(uitzonderingen daar gelaten).
en toch willen ze naakt zien voor de cam, blijft als enige oplossing over om een man te bewonderen.
ik heb 2 uur die ongein met een paar vrienden zitten uithalen en naar aanleiding daarvan dit topic geopend. ik kan de humor er wel van inzien en daarnaast zijn sommige mensen echt een ster met dit soort dingen (razor21).

wat ik veel triester vind is dat die zielige rukkers meisjes van 13/14 confronteren met hun smerigheid.

een vrouw krijg je ook voor de webcam. en ook dat is me na een paar keer gaan vervelen.


ik denk gewoon dat jij zo'n trieste rukker bent die hier of in een ander fora ook met zijn leuter op de foto staat
ZwarteMagikamaandag 7 november 2005 @ 14:04
neem het allemaal niet zo serieus mensen, het is gewoon lollig en na 1 of 2 keer is de gein er wel weer af. zelf heb ik niet zo'n zin in zo'n rukker live op m'n scherm maar die verhalen hier vind ik toch wel erg grappig en als die gozers die dit doen er echt geil van zouden worden zaten ze allang in een homo-chat te rukken hoor..
Razor21maandag 7 november 2005 @ 14:12
http://p0wned.blogspot.com/
sr_firewiremaandag 7 november 2005 @ 14:20
dat stelletje

wel geil
Razor21maandag 7 november 2005 @ 14:23


geef nooit je msn in de tmf chat

wat is dat tegenwoordig voor gelul als je plaatjes wil hosten van imageshack? of ze verdwijnen of doen het niet.

hier de link
James1988maandag 7 november 2005 @ 18:22
zo, en ze willen allemaal aandacht, wat een onzin echt...
Rutger1983donderdag 10 november 2005 @ 11:29
haha! jij wordt homo maar je weet het nog niet
James1988donderdag 10 november 2005 @ 20:10
hmm, lees jij je bronnen eens door... je wordt geen homo, je bent het of je bent het niet. dat is genetisch (dus niet genitaal!) bepaald.

/sidenote.
AceVenturavrijdag 11 november 2005 @ 13:51
kansloos
TremorChristdonderdag 17 november 2005 @ 18:05
quote:
op zaterdag 22 oktober 2005 19:33 schreef ciurlizza het volgende:
ik ben het er zeker mee eens dat dat kansloos figuren zijn. echter via de cam naar zo'n kansloos figuur zijn plassertje staren is minimaal even kansloos.
opmakende uit deze en nog andere reacties die door ciurlizza gepost zijn is hij volgens mijj zelf een keer gecapt terwijl hij zich zat te rukken voor de cam
TremorChristdonderdag 17 november 2005 @ 18:25
quote:
op zaterdag 22 oktober 2005 22:51 schreef ciurlizza het volgende:

[..]

ik vind het je voordoen als een meisje, mannen verleiden en dan gluren naar de pik van een gefrustreerd rukkertje net zo kansloos als het rukken zelf eerlijk gezegd....
opmakende uit deze en andere posts van ciurlizza heb ik het gevoel dat hij zelf een keer gecapt is door een stel lui terwijl hij zich rukte voor de cam
ES33p0rzdonderdag 17 november 2005 @ 18:42
quote:
op donderdag 17 november 2005 18:25 schreef tremorchrist het volgende:

[..]

opmakende uit deze en andere posts van ciurlizza heb ik het gevoel dat hij zelf een keer gecapt is door een stel lui terwijl hij zich rukte voor de cam
je hoeft jezelf niet 20 minuten later met eenzelfde context op een iets andere manier te herhalen.

en mijn grap jatten is ook not-done.
TremorChristdonderdag 17 november 2005 @ 20:05
sorry was een foutje, de verbinding vloog er achter weg en ik wist niet of ie er nou al opstond. maak je niet zo druk idioot..
Ciurlizzazaterdag 10 december 2005 @ 19:22
quote:
op donderdag 17 november 2005 18:05 schreef tremorchrist het volgende:

[..]

opmakende uit deze en nog andere reacties die door ciurlizza gepost zijn is hij volgens mijj zelf een keer gecapt terwijl hij zich zat te rukken voor de cam
nee hoor.
Ciurlizzazaterdag 10 december 2005 @ 19:23
quote:
op donderdag 17 november 2005 20:05 schreef tremorchrist het volgende:
sorry was een foutje, de verbinding vloog er achter weg en ik wist niet of ie er nou al opstond. maak je niet zo druk idioot..
anders ga je gewoon even je klep dichthouden als je niets te melden hebt.
Tonie-zondag 11 december 2005 @ 13:46
rukken voor cam roeled!
Relneger18woensdag 14 december 2005 @ 14:46
weet iemand waar ik dat ene filmpj kan dowloaden waar een jongen met een bh aan een trieste rukker vor paal zet nadat ie zijn bh uitdeed:p
#ANONIEMwoensdag 14 december 2005 @ 17:22
ehm kreeg dat filmpje laatste doorgestuurd met die bh stond geloof ik op filecabi.net of zoiets,

die rukkers en de fakers zijn triest
Ciurlizzawoensdag 14 december 2005 @ 19:43
het staat ook vast wel ergens in dit topic.
Tonie-woensdag 14 december 2005 @ 20:57
hehe ja ik heb hem ook gehad :d hij is te ijzersterk... ik heb er meerdere van gezien en idd er staat er ook 1 in dit topic...
Manonowoensdag 21 december 2005 @ 03:16
geweldige actie van ts op de tmf chat, zitten idd alleen maar kansloze rukkertjes


Dimelovrijdag 24 maart 2006 @ 17:56
war vind je die kant en klare filmpjes dan waarmee je kan faken?? razor21 je met er vast een paar hebben:p
Skvvrijdag 24 maart 2006 @ 17:59
quote:
op woensdag 14 december 2005 14:46 schreef relneger18 het volgende:
weet iemand waar ik dat ene filmpj kan dowloaden waar een jongen met een bh aan een trieste rukker vor paal zet nadat ie zijn bh uitdeed:p
whehe, dat waren woutey en ik
heb vier filmpjes hier op mn pc staan.
PLAE@vrijdag 24 maart 2006 @ 18:03
ik heb een jaar of 2 terug met wat vrienden ook wat prachtige zondagavondjes in combinatie met flink wat bier beleefd.

ook je voordoen als meisje. en de cam gaat aan voor je het weet. die lui geven je alle info die je wil (nouja net genoeg om tel nr + adres te achterhalen) en voor je het weet hang je met moeders beneden in de huiskamer aan de lijn terwijl zoonlief boven nog zit te rukken. dan vraag je mama om eens effe zoonlief aan de lijn te geven en dan zie je kleertjes op die cam over het algemeen net op tijd weer aangaan

als je m vervolgens aan de telefoon krijgt dan is dat gezicht onbetaalbaar


er zijn flink wat screenshots gemaakt etc. maar uiteindelijk toch maar besloten er geen site van te maken. het zal wel niet helemaal legaal zijn.
vencodarkvrijdag 24 maart 2006 @ 18:15
ik zit weleens te poolen op een site maar daar zit ook een chatfunctie bij die je niet uit kan zetten dus komt regelmatig voor dat ze vrijwel gelijk vragen naar msn + cam. als ik dan nee zeg, houden ze ook gelijk op met het spel. zwaaaar irri, ben daar alleen maar voor de pool !!!
vencodarkvrijdag 24 maart 2006 @ 18:18
quote:
op vrijdag 24 maart 2006 18:03 schreef plae@ het volgende:
ik heb een jaar of 2 terug met wat vrienden ook wat prachtige zondagavondjes in combinatie met flink wat bier beleefd.

ook je voordoen als meisje. en de cam gaat aan voor je het weet. die lui geven je alle info die je wil (nouja net genoeg om tel nr + adres te achterhalen) en voor je het weet hang je met moeders beneden in de huiskamer aan de lijn terwijl zoonlief boven nog zit te rukken. dan vraag je mama om eens effe zoonlief aan de lijn te geven en dan zie je kleertjes op die cam over het algemeen net op tijd weer aangaan

als je m vervolgens aan de telefoon krijgt dan is dat gezicht onbetaalbaar


er zijn flink wat screenshots gemaakt etc. maar uiteindelijk toch maar besloten er geen site van te maken. het zal wel niet helemaal legaal zijn.
btw, leuke actie. sommige zijn zo naief als ik weet niet wat. heb ook eens een gast gehad die zich graag wilde uitkleden enzo voor me in de hoop dat ik dat ook doe. heb geen cam en ben ook niet van plan zo'n ding te nemen, zeker niet voor zulke zaken.
Dimelovrijdag 24 maart 2006 @ 18:23
wie mailt wat van die filmpjes dan.
zhe-devilllvrijdag 24 maart 2006 @ 18:31
lachen
laatst een op msn toegelaten, ik een foto van een grietje met tieten in mijn avatar, blond haar maar zonder gezicht erop.
dus die gast al helemaal happy..zegt ie mag ik je gezicht zien?
ja hoor even zoeken zeg ik, ik snel gezocht via google, moest een blondje zijn immers?
nou vond er een, zo ugly, paardetanden en bril op..gooi die erin..
gozer stil, ik zeg zo..
wat ben je stil? vind je me niet leuk ofzo?
zegt ie ik vind je tanden niet zo
Skvvrijdag 24 maart 2006 @ 18:36
quote:
op vrijdag 24 maart 2006 18:23 schreef dimelo het volgende:
wie mailt wat van die filmpjes dan.
voeg me maar toe op msn
Dimelovrijdag 24 maart 2006 @ 18:37
waar vind ik je msn? o daar...
#ANONIEMvrijdag 24 maart 2006 @ 18:38
quote:
op vrijdag 24 maart 2006 18:03 schreef plae@ het volgende:
ik heb een jaar of 2 terug met wat vrienden ook wat prachtige zondagavondjes in combinatie met flink wat bier beleefd.

ook je voordoen als meisje. en de cam gaat aan voor je het weet. die lui geven je alle info die je wil (nouja net genoeg om tel nr + adres te achterhalen) en voor je het weet hang je met moeders beneden in de huiskamer aan de lijn terwijl zoonlief boven nog zit te rukken. dan vraag je mama om eens effe zoonlief aan de lijn te geven en dan zie je kleertjes op die cam over het algemeen net op tijd weer aangaan

als je m vervolgens aan de telefoon krijgt dan is dat gezicht onbetaalbaar


er zijn flink wat screenshots gemaakt etc. maar uiteindelijk toch maar besloten er geen site van te maken. het zal wel niet helemaal legaal zijn.

die is goed!
Dimelovrijdag 24 maart 2006 @ 18:41
iemand crack/serial voor vcdcut 4,14?
Pappie_Culovrijdag 24 maart 2006 @ 19:58
mild humoristisch, maar vind met m'n eigen pik spelen een nuttiger tijdsbesteding
sungaMsunitraMvrijdag 24 maart 2006 @ 20:35




_-~*cam*chick*15*~-_


10 stuks in 3 minuten
hollander76vrijdag 24 maart 2006 @ 21:09
matig
ik durf te wedden dat het binnen de minuut kan
sungaMsunitraMvrijdag 24 maart 2006 @ 21:20
ik wacht op de screenshots
hollander76vrijdag 24 maart 2006 @ 21:21
van de rukkertjes of.....
ZwarteMagikavrijdag 24 maart 2006 @ 22:16
met 'hornygirl' haal ik er zo'n 20 in een minuut.. van die kneuzen die als eerste zin 'wil je me zien spuiten voor de cam??' tikken, of 'lekker geil vandaag?'
erodomevrijdag 24 maart 2006 @ 22:27
quote:
op vrijdag 24 maart 2006 18:31 schreef zhe-devilll het volgende:
lachen
laatst een op msn toegelaten, ik een foto van een grietje met tieten in mijn avatar, blond haar maar zonder gezicht erop.
dus die gast al helemaal happy..zegt ie mag ik je gezicht zien?
ja hoor even zoeken zeg ik, ik snel gezocht via google, moest een blondje zijn immers?
nou vond er een, zo ugly, paardetanden en bril op..gooi die erin..
gozer stil, ik zeg zo..
wat ben je stil? vind je me niet leuk ofzo?
zegt ie ik vind je tanden niet zo


zo 1tje gehad, foto van een enorme vrouw met paars haar, oerlelijk, echt ergere konden we niet vinden zo even snel, wel heel overdreven geil praten enzo...
zegt hij dat hij nog wil afspreken ook!!!
dus wij een afspraak maken ergens bij een station voor de volgende ochtend, maar de volgende ochtend hadden we echt geen zin, dus weet niet of hij daar ook nog stond.

maffe gast...
erodomevrijdag 24 maart 2006 @ 22:31
quote:
op vrijdag 24 maart 2006 22:16 schreef zwartemagika het volgende:
met 'hornygirl' haal ik er zo'n 20 in een minuut.. van die kneuzen die als eerste zin 'wil je me zien spuiten voor de cam??' tikken, of 'lekker geil vandaag?'
wat heb je aahaaaaaaaaaaan???

zit je daar in je stokoude joggingbroek, lekkere slobbertrui en handdoek om je haar, euuuuuuuuuhhhhhhh strak topje, zus en zo, als het maar een beetje sexy is, of heel stout geen slipje aan.
en ze trappen er allemaal in, echt allemaal...mannen
Kinkycouplevrijdag 24 maart 2006 @ 22:43
hmzz we worden dus weer voorgelogen. ..lekker is dat zeg .. zit ik daar met me goedgelovig gedrag:( *grin* ik vertrouw nooit geen vrouwen meer ..
Slappyvrijdag 24 maart 2006 @ 22:44
alle chatboxen zijn kansloos.
warrelvrijdag 24 maart 2006 @ 22:58
quote:
op zaterdag 22 oktober 2005 10:50 schreef ciurlizza het volgende:

[..]

eens. al valt het me ook op dat veel meisjes zich ook als hoeren en sletten gedragen.
je weet nooit zeker of het wel écht meisjes zijn
ik denk dat een meisje geleerd moet worden, dat ze respect verdient. daarna mag ze zelf haar grenzen trekken.. en tsjah, sommigen moeten nog van hun fouten leren?
#ANONIEMzaterdag 25 maart 2006 @ 00:48
chatboxen zijn kansloos. personen die het nodig vinden om die personen te vernederen helemaal. ga je wat rukkende jongens bekijken kom op zeg, maffe gasten.
Ciurlizzazaterdag 1 april 2006 @ 12:58
er zitten altijd zoveel allochtonen in chatboxen. hoe komt dat?
1ofthefewzaterdag 1 april 2006 @ 13:17
quote:
op vrijdag 24 maart 2006 17:59 schreef skv het volgende:

[..]

whehe, dat waren woutey en ik
heb vier filmpjes hier op mn pc staan.
was jij dat echt?
wie was je dan? die gast met de bh of die vriend die later ook in beeld kwam.
wel geinig, zal eens kijken of ik je op de ut kan herkennen

hehehe, laatst ook een hele leuke chatsessie gehad met een vriendin. zij had haar cam aan en was met zichzelf bezig. ja toen heb ik me ook lekker gerukt en savonds als in reallife nog eens goed over gedaan wat we tegen elkaar op msn hadden gezegd
pattyzondag 2 april 2006 @ 15:35
die goeie ouwe tijd van een paar maanden geleden. er werd toen een compleet forum aan gewijd
MMaRsuzondag 2 april 2006 @ 17:01
heeft iemand nog eeuhm een 'crackje' voor dat vcd cut pro?

anders komt er zo'n logo in beeld en dan kan ik die gasten niet in de maling nemen
Strettozondag 2 april 2006 @ 17:08
MMaRsuzondag 2 april 2006 @ 17:25
ahahaha geweldig dit

heerlijk als je verder niks te doen hebt !!!!!
Ciurlizzazondag 2 april 2006 @ 18:31
quote:
op zaterdag 1 april 2006 13:17 schreef 1ofthefew het volgende:

[..]

was jij dat echt?
wie was je dan? die gast met de bh of die vriend die later ook in beeld kwam.
wel geinig, zal eens kijken of ik je op de ut kan herkennen

hehehe, laatst ook een hele leuke chatsessie gehad met een vriendin. zij had haar cam aan en was met zichzelf bezig. ja toen heb ik me ook lekker gerukt en savonds als in reallife nog eens goed over gedaan wat we tegen elkaar op msn hadden gezegd
samen met die leraar van je die sletjes neukte voor een voldoende voor het proefwerk?
Hexagonzondag 2 april 2006 @ 18:51
tof dit

vroeger ging ik ook wel eens chatten maar een overdaad aan dit soort gefrustreerde gastjes heeft het plezier aan chatten compleet verziekt. alle leukere mensen zijn weggejaagd.

ik snap ook niet dat er jongens zo naief zijn dat ze denken met hun lompe manier van spreken een meisje voor zich weten te winnen. daar kan ik gewoon met mn hoofd niet bij. je vraagt je ook af wat voor lui het in het echt zijn. echt slim kunnen ze iig niet zijn.
MMaRsuzondag 2 april 2006 @ 19:23



!!!!
vbmotzondag 2 april 2006 @ 20:11
tijdje geleden deed iedereen dit hier. is doodgebloed toen de reeks werd gesloten. het briljantste was toen nog wel die vage belg met die bril op z'n leuter.
Razor21zondag 2 april 2006 @ 20:13
quote:
op zondag 2 april 2006 20:11 schreef vbmot het volgende:
tijdje geleden deed iedereen dit hier. is doodgebloed toen de reeks werd gesloten. het briljantste was toen nog wel die vage belg met die bril op z'n leuter.
fs180zondag 2 april 2006 @ 20:14
vbmotzondag 2 april 2006 @ 20:29
ik zal eens kijken of ik nog ergens tussen m'n backups wat van die oude filmpjes heb.
Ciurlizzamaandag 3 april 2006 @ 11:16
quote:
op zondag 2 april 2006 19:23 schreef mmarsu het volgende:
[afbeelding]
[afbeelding]

!!!!
ben je een latente homo ofzo?
MMaRsumaandag 3 april 2006 @ 11:19
quote:
op maandag 3 april 2006 11:16 schreef ciurlizza het volgende:

[..]

ben je een latente homo ofzo?
neen.
Ciurlizzamaandag 3 april 2006 @ 11:19
quote:
op maandag 3 april 2006 11:19 schreef mmarsu het volgende:

[..]

neen.
waarom geil je er dan op om mannen uit de kleren te praten?
MMaRsumaandag 3 april 2006 @ 11:31
dat doe ik niet nerd.
Ciurlizzamaandag 3 april 2006 @ 11:31
quote:
op maandag 3 april 2006 11:31 schreef mmarsu het volgende:
dat doe ik niet nerd.
je hebt anders wel van die screenshots, homo.
cultheldmaandag 3 april 2006 @ 11:32
quote:
op maandag 3 april 2006 11:31 schreef mmarsu het volgende:
dat doe ik niet nerd.
klopt, alleen semi-neppe rijpe vrouwen
MMaRsumaandag 3 april 2006 @ 11:45
quote:
op maandag 3 april 2006 11:32 schreef cultheld het volgende:

[..]

klopt, alleen semi-neppe rijpe vrouwen
ja idd, zoals je moeder.
cultheldmaandag 3 april 2006 @ 11:47
quote:
op maandag 3 april 2006 11:45 schreef mmarsu het volgende:

[..]

ja idd, zoals je moeder.
is jouw moeder even nep als de fotoboeksletjes die je probeert te pimpen?
MMaRsumaandag 3 april 2006 @ 12:04
zit eens niet een normaal topic te verneuken uberkneus
cultheldmaandag 3 april 2006 @ 12:06
quote:
op maandag 3 april 2006 12:04 schreef mmarsu het volgende:
zit eens niet een normaal topic te verneuken uberkneus
check je site nog eens. jij bent de überkneus
Ciurlizzamaandag 3 april 2006 @ 12:16
quote:
op maandag 3 april 2006 12:04 schreef mmarsu het volgende:
zit eens niet een normaal topic te verneuken uberkneus
ga jij nu maar weer fijn piemeltjes kijken op de tmf-chat.
Ciurlizzamaandag 3 april 2006 @ 12:17
wat een klotesite trouwens. carnaval ofzo?
cultheldmaandag 3 april 2006 @ 12:18
quote:
op maandag 3 april 2006 12:17 schreef ciurlizza het volgende:
wat een klotesite trouwens. carnaval ofzo?
lijpe géngsturs uit de hood van grunn, je weet toch ze pakken zo hun waterpipa en schieten je dan nat
Ciurlizzamaandag 3 april 2006 @ 12:19
quote:
op maandag 3 april 2006 12:18 schreef cultheld het volgende:

[..]

lijpe géngsturs uit de hood van grunn, je weet toch ze pakken zo hun waterpipa en schieten je dan nat
het zijn wel thug gangstahs! al zullen ze niet veel meer doen dan een beetje dicks kijken op het net en af en toe aan elkaars dick sucken.
kikoooooodinsdag 11 april 2006 @ 20:21
check vanavond peter r, 20.30 sbs6
PieterCKwoensdag 12 april 2006 @ 07:25
quote:
op dinsdag 11 april 2006 20:21 schreef kikoooooo het volgende:
check vanavond peter r, 20.30 sbs6
hhm te laat gezien...
wat was er dan?
#ANONIEMwoensdag 12 april 2006 @ 08:23
ik zou mijn tepel niet kunnen laten zien op de cam, ben te mannelijk
Damzkieeewoensdag 12 april 2006 @ 09:20
quote:
op woensdag 12 april 2006 07:25 schreef pieterck het volgende:

[..]

hhm te laat gezien...
wat was er dan?
knakker die met chickies van 12 zat te geilen en vragen om vieze foto's. vervolgens effe rukken voor de webcam, alles opgenomen natuurlijk. later hebben ze em gevonden en zijn ze hem gaan confronteren met zn gedrag. was wel lachen dat hij ook nog zei dat hij nergens van wist, terwijl peter alle filmpjes en foto's mee had genomen net die ene minister van informatie uit irak