jupquote:Op maandag 17 oktober 2005 16:47 schreef MissX het volgende:
wie liggen er in bed, Dido en Nathalie?
Ik vind Tanja ook niet echt uitblinken wb intelligentie.quote:Op maandag 17 oktober 2005 16:57 schreef LekkerSimpel het volgende:
Lieske is werkelijk een domme doos. Heeft ze zelf niet door van haar eigen ... echt
van haar eigen?? ja dat is behoorlijk dom ja...quote:Op maandag 17 oktober 2005 16:57 schreef LekkerSimpel het volgende:
Lieske is werkelijk een domme doos. Heeft ze zelf niet door van haar eigen ... echt
jawel toch, daarom drinkt ze geen melk meer.quote:Op maandag 17 oktober 2005 16:57 schreef LekkerSimpel het volgende:
Lieske is werkelijk een domme doos. Heeft ze zelf niet door van haar eigen ... echt
quote:Op maandag 17 oktober 2005 17:01 schreef muizemeis het volgende:
[..]
van haar eigen?? ja dat is behoorlijk dom ja...
als ze het nou niet door had van zichzelf zou het wat anders wezen
Hallo allemaal![]()
![]()
Maar dat geeft ze ook toe met zelfspot he?quote:Op maandag 17 oktober 2005 17:01 schreef bunnyma het volgende:
[..]
Ik vind Tanja ook niet echt uitblinken wb intelligentie.
Joostquote:Op maandag 17 oktober 2005 17:05 schreef MissX het volgende:
ah Joost is wel weer schattig bezig
Joost mag wmb winnenquote:Op maandag 17 oktober 2005 17:05 schreef MissX het volgende:
ah Joost is wel weer schattig bezig
Daar hoeft hij echt geen moeite voor te doen.quote:Op maandag 17 oktober 2005 17:11 schreef muizemeis het volgende:
En begrijp ik nou goed dat Rob bezig is zichzelf het huis uit te werken??
gelukkig maar, hoe sneller dat gebeurt hoe beterquote:Op maandag 17 oktober 2005 17:15 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Daar hoeft hij echt geen moeite voor te doen.
Hij is best lief zo met brilquote:Op maandag 17 oktober 2005 17:17 schreef scanman01 het volgende:
Lieskte tegen Rob: "Waarom drink je eigenlijk van die slappe thee"
Rob: "Omdat ik drink om te drinken"
Lieske: "Dus een kopje warm water is ook goed?"
Rob: "Nee, dat niet"
Menno breit intussen stoer door
[afbeelding]
Nou, als ik het iemand gun om te winnen is het Joost. Als het helemaal mijn keus zou zijn, dan trapte ik iedereen er uit en zette ik er een groep in van minder jankerige kwezels.quote:Op maandag 17 oktober 2005 17:12 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Dan is dit mijn laatste BB geweest.
Ik denk dat Lieske sinds een paar weken kansloos is. De kanshebbers zijn voor mij Roel, Joost en Tanja. Joost vooral omdat alles uit de tv uitzendingen blijkt dat hij het lievelingetje van BB is. Ze geven hem zéér veel aandacht, maar laten de ontzettend vervelende momenten achterwege.quote:Op maandag 17 oktober 2005 17:18 schreef muizemeis het volgende:
[..]
gelukkig maar, hoe sneller dat gebeurt hoe beter
Maar Scan, wie denk jij dan dat gaat winnen? Ik denk dat Liekse best wel goede kans maakt, net als Joost... Dido en Roel twijfel ik nog over, maar denk dat de rest er uit gaat zodra ze op de bank zitten (niet tegelijk natuurlijk).
Persoonlijk en met terugwerkende kracht vind ik steeds meer dat Linda zou moeten winnen
quote:Op maandag 17 oktober 2005 17:18 schreef muizemeis het volgende:
[..]
Persoonlijk en met terugwerkende kracht vind ik steeds meer dat Linda zou moeten winnen
Hij is best lief zo met brilquote:Op maandag 17 oktober 2005 17:17 schreef scanman01 het volgende:
Lieskte tegen Rob: "Waarom drink je eigenlijk van die slappe thee"
Rob: "Omdat ik drink om te drinken"
Lieske: "Dus een kopje warm water is ook goed?"
Rob: "Nee, dat niet"
Menno breit intussen stoer door
[afbeelding]
jij schrijft het script voor volgend jaar, dus leef je uit zou ik zo zeggenquote:Op maandag 17 oktober 2005 17:21 schreef Jernau.Morat.Gurgeh het volgende:
[..]
Nou, als ik het iemand gun om te winnen is het Joost. Als het helemaal mijn keus zou zijn, dan trapte ik iedereen er uit en zette ik er een groep in van minder jankerige kwezels.
Joost vind ik soms een leuke vent, maar 80% van de tijd een enorme aansteller.quote:Op maandag 17 oktober 2005 17:21 schreef Jernau.Morat.Gurgeh het volgende:
[..]
Nou, als ik het iemand gun om te winnen is het Joost. Als het helemaal mijn keus zou zijn, dan trapte ik iedereen er uit en zette ik er een groep in van minder jankerige kwezels.
Wat Joost betreft ben ik het met je eens, maar denk je echt dat tanja nog lang in het huis blijft als ze eenmaal bevallen is?? Hoewel ik vind dat ze de laatste weken flink opgeknapt is, heb ik nou niet het idee dat zij vreselijk populair is.. maar mijn blik wat dat betreft is niet echt ruim te noemen, kom alleen op Fok!quote:Op maandag 17 oktober 2005 17:21 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Ik denk dat Lieske sinds een paar weken kansloos is. De kanshebbers zijn voor mij Roel, Joost en Tanja. Joost vooral omdat alles uit de tv uitzendingen blijkt dat hij het lievelingetje van BB is. Ze geven hem zéér veel aandacht, maar laten de ontzettend vervelende momenten achterwege.
[afbeelding]
Dan moet het tietentopic volgend jaar iemand anders zijn naam krijgen.quote:Op maandag 17 oktober 2005 17:12 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Dan is dit mijn laatste BB geweest.
Een stel terminale patienten (die al voor euthenasie gekozen hebben). Wie weggestemd wordt krijgt live een spuitje. De winnaar verdient een begrafenis/crematie naar keuze, en een leuk zakcentje voor de nabestaanden.quote:Op maandag 17 oktober 2005 17:24 schreef muizemeis het volgende:
[..]
jij schrijft het script voor volgend jaar, dus leef je uit zou ik zo zeggen
Graagquote:Op maandag 17 oktober 2005 17:33 schreef Gert het volgende:
[..]
Dan moet het tietentopic volgend jaar iemand anders zijn naam krijgen.
quote:Op maandag 17 oktober 2005 17:25 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Joost vind ik soms een leuke vent, maar 80% van de tijd een enorme aansteller.
Roel mag van mij winnen.
Net de vraag aan hem wie hij mooier vindt, Gordon of Gerard.
Roel: "Die mogen van mij beide levend begraven worden"
Daarom dus
ja jij kijkt natuurlijk veel streams (ikke dus niet) en ik denk idd wel dat je dan een goed beeld krijgt van de favorieten van BB...quote:Op maandag 17 oktober 2005 17:32 schreef scanman01 het volgende:
Joost is ook altijd op zeer veel streams te zien. De hele tijd dat hij buiten bezig was, was hij op twee streams. Nu is hij in de kamer, en weer overal Joost. Het is gewoon duidelijk wie moet winnen.
euh, door en voor Fok!kers hoor... ik ben helemaal niet terminaal!!quote:Op maandag 17 oktober 2005 17:33 schreef Jernau.Morat.Gurgeh het volgende:
[..]
Een stel terminale patienten (die al voor euthenasie gekozen hebben). Wie weggestemd wordt krijgt live een spuitje. De winnaar verdient een begrafenis/crematie naar keuze, en een leuk zakcentje voor de nabestaanden.
Da's nog eens iemand 'wegstemmen'.
Dank je. Iemand die net als ik die Gordon en Gerard wel kan schieten (en dat zijn er volgens mij maar héél weinig in dat huis) en die het dan ook nog op zo'n manier zegt, die mag van mij ver komenquote:Op maandag 17 oktober 2005 17:34 schreef cuall het volgende:
[..]
loep zuivere motivatie, knap hoor Scan
![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |