Nu nog op een volwassen manier leren spellen en typen.quote:Op zaterdag 15 oktober 2005 18:13 schreef RobbieRicardo het volgende:
[..]
ouder als 18 is voor de wet volwassen en dat ben ik
Nee, dan ben je meerderjarig. Volwassenheid is een stadium dat sommigen onder ons nooit zullen bereiken...quote:Op zaterdag 15 oktober 2005 18:13 schreef RobbieRicardo het volgende:
[..]
ouder als 18 is voor de wet volwassen en dat ben ik
Dat was ook mijn ideequote:Op zaterdag 15 oktober 2005 18:13 schreef ivetje het volgende:
Dat "ons mam" zie ik nog door de vingers...ben zelf brabantse
ij moet t lezen en dan snap je het echt wel dat mij spelling niet vol honder procent is dat weet ik en dat heb ik nou wel vaak genoeg gehoortquote:Op zaterdag 15 oktober 2005 18:13 schreef XcUZ_Me het volgende:
Waar gáát dit over?
Leer Nederlands ofzo. IJssen
quote:Op zaterdag 15 oktober 2005 18:16 schreef RobbieRicardo het volgende:
[..]
ij moet t lezen en dan snap je het echt wel dat mij spelling niet vol honder procent is dat weet ik en dat heb ik nou wel vaak genoeg gehoort
Ja, dat hoef je echt niet nog eens te bevestigen.quote:Op zaterdag 15 oktober 2005 18:16 schreef RobbieRicardo het volgende:
[..]
ij moet t lezen en dan snap je het echt wel dat mij spelling niet vol honder procent is dat weet ik en dat heb ik nou wel vaak genoeg gehoort
En dat je dat steeds hoort zorgt er niet voor dat je eens overweegt om er wat aan te doen?quote:Op zaterdag 15 oktober 2005 18:16 schreef RobbieRicardo het volgende:
[..]
ij moet t lezen en dan snap je het echt wel dat mij spelling niet vol honder procent is dat weet ik en dat heb ik nou wel vaak genoeg gehoort
ze vind het lelijk en het is ook niet mooi maar waar bemoeit ze ze mee??? als ik een nieuwe stoel koop dan doe ik dat wel als ik een goeie zie of als ik daar zin in heb heb er gewoon geen zin in en Ramona zegt dat ze alles voor me doet en ik doe alles voor haar maar eigelijk hebben we al een kind van dr en dan moet ik ooknog een extra kamer erbij halen??quote:Op zaterdag 15 oktober 2005 18:15 schreef Copycat het volgende:
TT verbeterd.
Je woont toch op jezelf? Wat boeit het haar dan dat de ringen van je rieten stoel vallen?
Wil Ramona ook dat je een kind bij haar maakt?
Waarom doe je er dan niets aan om het te verbeteren?quote:Op zaterdag 15 oktober 2005 18:16 schreef RobbieRicardo het volgende:
[..]
ij moet t lezen en dan snap je het echt wel dat mij spelling niet vol honder procent is dat weet ik en dat heb ik nou wel vaak genoeg gehoort
ik moet ook rondkomenquote:Op zaterdag 15 oktober 2005 18:17 schreef Adfundum het volgende:
Als je volwassen bent hoeft ze ook niet meer te storten hè? Hou lekker de eer aan jezelf.
Je typt als een kleuterquote:Op zaterdag 15 oktober 2005 18:13 schreef RobbieRicardo het volgende:
[..]
ouder als 18 is voor de wet volwassen en dat ben ik
In dat geval is Ramona ook direct klaar.quote:Op zaterdag 15 oktober 2005 18:10 schreef RobbieRicardo het volgende:
onze familie moet instant gehouden worden
Even aanlengen met wat water.quote:Op zaterdag 15 oktober 2005 18:22 schreef Biancavia het volgende:
[..]
In dat geval is Ramona ook direct klaar.
Vergeet "bemooien" nietquote:Op zaterdag 15 oktober 2005 18:23 schreef nozem het volgende:
Ons mam.
Afgewerkt.
Brabants uber alles!
jij weet toch niets van mij geschiedenis?? op school heb ik al keiveel bijles gehad en van alles geprobeert maar het gaat er gewoon niet in mijn vorige vriendin heeft ook nog lessen gegeven en als ik goed voor ga zitten dan kan ik het beter als dit die vriendin ging soms naast me zitten en dan schreven we samen wat dat ging beter. andere dingen zijn belangrijker zoals geluk in jou leven en duidelijk pratenquote:Op zaterdag 15 oktober 2005 18:20 schreef Biancavia het volgende:
[..]
Waarom doe je er dan niets aan om het te verbeteren?
Neem die moeite dan gewoon. Niemand valt het op als jij een uur doet over het formuleren van je openingspost. En dan is ie nog te begrijpen ook.quote:Op zaterdag 15 oktober 2005 18:26 schreef RobbieRicardo het volgende:
[..]
...als ik goed voor ga zitten dan kan ik het beter ...
Ja sorry hoor, maar als je zelf zo oud bent, dan is het toch logisch dat we je uitlachen??quote:Op zaterdag 15 oktober 2005 18:10 schreef RobbieRicardo het volgende:
ons mam maakt mij helemaal gek elke keer als ik denk dat ik gelukkig ga worden of dat ben dan komt zij en gooit ze roet in mij eten kijk als je klein bent dan snap ik dat je moeder zegt van Hee RR jij mag dit niet en dat niet En doe zus en zo. maar ik ben verdomme nu al volwassen en nog steeds denkt ze dat dr wil mijn wet ismaar zeggen dat ze dr niet mee moet bemooien werkt niets want ze luisterd niet naar wat ik te zeggen heb gisteren was ik afgewerkt en toen ik thuis kwam zat ze daar al op de bank met Ramona en de kleine te praten en te wachten op mij thuis komst
nu wil ze dus dat ik 1- tussen nu en een jaar ga trouwen 2- nadat trouwen een klein kind maak 3-de knop van ons mam de wasdroger die ingedrukt blijf zitten moet ik maken maar daarvoor moet de hele kap van die droger eraf 4-een nieuwe riete stoel in mijn huis kopen omdat de kat van mijn ex daar aan gekrabt heeft en de ringen eraf vallen
Als ik zeg Luister mam wat ik doe gaat jouw niets meer aan ik ben oud genoeg dan zegt ze Maar wie si er ouder?? en wie heeft dr hele leven voor jouw gezorgt??
als ik zeg Ik heb Ramna en de kleine al is dat niet genoeg ma? dan zegt ze van Nee Rob ik wil een kleinkind van mijn eigen en je moet trouwen onze familie moet instant gehouden worden en je weet wat er gebeuren zal als dat niet doet want denk maar niet dat jij van je werk rondkomt ik kan het storten zo stop zetten
waar bemoeit ze ze mee? waarom?? ik Kan me hier zo boos om maken ben godver geen klein kind meere
Ga eens naar een assertiviteitstraining , of leer dat wat je moeder zegt te negeren.quote:Op zaterdag 15 oktober 2005 18:19 schreef RobbieRicardo het volgende:
[..]
ze vind het lelijk en het is ook niet mooi maar waar bemoeit ze ze mee??? als ik een nieuwe stoel koop dan doe ik dat wel als ik een goeie zie of als ik daar zin in heb heb er gewoon geen zin in en Ramona zegt dat ze alles voor me doet en ik doe alles voor haar maar eigelijk hebben we al een kind van dr en dan moet ik ooknog een extra kamer erbij halen??
ik wil daar nu dus niet over nadenken waarom moet dat? ik hou van Ramona maar ik wil niet zeggen dat ik de rest van mij leven daar blijf bij haar waarom moet ik trouwen omdat ons mam dat zegt als ik tijd wil hebben omdat het nodig is wie weet vind ik een betere en dan ben ik al getrouwt dan heb ik dus over een jaar spijtquote:Op zaterdag 15 oktober 2005 18:34 schreef innepin het volgende:
Wat is er eigenlijk zo vervelend aan wat je moeder je vraagt? Wil je dan geen gezinnetje beginnen met je allerliefste Ramona? Wil je dan niet trouwen?![]()
Weet Ramona dit?quote:Op zaterdag 15 oktober 2005 18:36 schreef RobbieRicardo het volgende:
wie weet vind ik een betere en dan ben ik al getrouwt dan heb ik dus over een jaar spijt
quote:Op zaterdag 15 oktober 2005 18:10 schreef RobbieRicardo het volgende:
ons mam Onze moeder maakt mij helemaal gek, elke keer als ik denk dat ik gelukkig ga worden, of dat ben, dan komt zij en gooit ze roet in mij het eten. Kijk als je klein bent dan snap ik dat je moeder zegt: van "Hee RR jij mag dit niet en dat niet". "En doe zus en zo." Maar ik ben verdomme nu al volwassen en nog steeds denkt ze dat dr haar wil mijn wet is, maar zeggen dat ze dr haar er niet mee moet bemooien bemoeien werkt niets want ze luisterd luistert niet naar wat ik te zeggen heb, gisteren was ik afgewerkt en toen ik thuis kwam zat ze daar al op de bank met Ramona en de kleine te praten en te wachten op mij thuis komst mijn thuiskomst .
nu wil ze dus dat ik:
- tussen nu en een jaar ga trouwen
- nadat na dat trouwen een klein kind maak
- de knop van ons mam de wasdroger die ingedrukt blijf zitten moet ik maken maar daarvoor moet de hele kap van die droger eraf WTF?
-een nieuwe rieten stoel in mijn huis kopen zet omdat de kat van mijn ex daar aan gekrabt heeft en de ringen eraf er af vallen
Als ik zeg: "Luister mam, wat ik doe gaat jouw niets meer aan, ik ben oud genoeg" dan zegt ze: "Maar wie si is er ouder? En wie heeft haar hele leven voor jouw je gezorgt?? gezorgd?
Als ik zeg: "Ik heb Ramona en de kleine al is dat niet genoeg ma?" dan zegt ze van : "Nee Rob ik wil een kleinkind van mijn eigen en je moet trouwen, onze familie moet instant
in stand gehouden worden en je weet wat er gebeuren zal als je dat niet doet, want denk maar niet dat jij van je werk rondkomt, ik kan het storten zo stop zetten.
Waar bemoeit ze ze zich mee? Waarom?? Ik kan me hier zo boos om maken, ik ben godver geen klein kind meer.
Ik dacht exact hetzelfde...quote:Op zaterdag 15 oktober 2005 18:38 schreef Burbo het volgende:
- de knop van ons mam de wasdroger die ingedrukt blijf zitten moet ik maken maar daarvoor moet de hele kap van die droger eraf WTF?
Pittig lullig voor Ramona.. vorige week was het nog:quote:Op zaterdag 15 oktober 2005 18:36 schreef RobbieRicardo het volgende:
[..]
wie weet vind ik een betere en dan ben ik al getrouwt dan heb ik dus over een jaar spijt
quote:Op zaterdag 15 oktober 2005 18:10 schreef RobbieRicardo het volgende:
Mijn moeder bemoeit zich overal mee. Ik heb een vriendin, Ramona, en daar moet ik een kind bij verwekken van mijn moeder. Ze wil namelijk een kleinkind dat ook een beetje van haar is. Ook moet ik de knop van de wasdroger repareren. Dit bevalt me niet, ik kan me hier erg boos om maken.![]()
de knop die blijft haken en gaat niet meer terug waarschijlijk is de draad aan de knop vast zit losgeraakt of de veer is kapot als je de kap dr af haalt kan je dr bij anders niet. de deur kan niet open want het is de nkop die de deur open maakt t is een onderdeel van mischien 20 euro maar ik moet de droger wel helemaal uit het kleine hokje tillen want hij staat in een klein hokje waar de katten hun bak staan en hij staat bovenop de wasmachine dus je hebt bijna geen ruimte om wat te doen moet je hem nog in de huiskamer maken ookquote:
Schrijf meer, schrijf meer! Het is zo komisch!quote:Op zaterdag 15 oktober 2005 18:45 schreef RobbieRicardo het volgende:
[..]
de knop die blijft haken en gaat niet meer terug waarschijlijk is de draad aan de knop vast zit losgeraakt of de veer is kapot als je de kap dr af haalt kan je dr bij anders niet. de deur kan niet open want het is de nkop die de deur open maakt t is een onderdeel van mischien 20 euro maar ik moet de droger wel helemaal uit het kleine hokje tillen want hij staat in een klein hokje waar de katten hun bak staan en hij staat bovenop de wasmachine dus je hebt bijna geen ruimte om wat te doen moet je hem nog in de huiskamer maken ook
Vooral het aanhalen van zaken die niks met de kern van het verhaal te doen hebben is écht hilarischquote:Op zaterdag 15 oktober 2005 18:54 schreef Big_Boss_Man het volgende:
[..]
Schrijf meer, schrijf meer! Het is zo komisch!
Verkapte poging om dit topic te reddenquote:Op zaterdag 15 oktober 2005 19:00 schreef Copycat het volgende:
Nu weten we wel dat die OP flink verbeterd kan worden.
Move on to bigger things: wat doen we met ons mam?
RR ken je de film: Throw mamma from the train?
Misschien inspiratie?
http://www.imdb.com/title/tt0094142/
alleen omdat ik volgens jou als een kleuter lul ben ik niet volwassen ach man als beter zou weten dan dacht je wel anders. alsof taal alles is het is belangrijker dat je het goed spreekt en dan vooral nederlandsquote:Op zaterdag 15 oktober 2005 19:32 schreef AgLarrr het volgende:
Je denkt dan wel volwassen te zijn maar je lult als een fucking kleuter. "Ons mam"(wat een kreet ook) heeft dus gelijk.
Ach wat een gelul.quote:Op zaterdag 15 oktober 2005 19:34 schreef RobbieRicardo het volgende:
[..]
alleen omdat ik volgens jou als een kleuter lul ben ik niet volwassen ach man als beter zou weten dan dacht je wel anders. alsof taal alles is het is belangrijker dat je het goed spreekt en dan vooral nederlands
Nogmaals: nu weten we het wel!quote:
Ik snap je welquote:Op zaterdag 15 oktober 2005 18:45 schreef RobbieRicardo het volgende:
[..]
de knop die blijft haken en gaat niet meer terug waarschijlijk is de draad aan de knop vast zit losgeraakt of de veer is kapot als je de kap dr af haalt kan je dr bij anders niet. de deur kan niet open want het is de nkop die de deur open maakt t is een onderdeel van mischien 20 euro maar ik moet de droger wel helemaal uit het kleine hokje tillen want hij staat in een klein hokje waar de katten hun bak staan en hij staat bovenop de wasmachine dus je hebt bijna geen ruimte om wat te doen moet je hem nog in de huiskamer maken ook
Zeg dan dat ie het zelf moet editten, anders is het zo kut lezen voor de Nederlanders onder onsquote:Op zaterdag 15 oktober 2005 19:44 schreef Copycat het volgende:
[..]
Nogmaals: nu weten we het wel!
Vedere spellingchecks zijn niet gewenst.
bvd.
Niet iedereen is de Nederlandse taal even machtig.quote:Op zaterdag 15 oktober 2005 19:49 schreef Burbo het volgende:
Zeg dan dat ie het zelf moet editten, anders is het zo kut lezen voor de Nederlanders onder ons![]()
Er zijn grenzenquote:Op zaterdag 15 oktober 2005 19:53 schreef Copycat het volgende:
[..]
Niet iedereen is de Nederlandse taal even machtig.
Een -zo goed als- perfecte taalbeheersing is dan ook geen vereiste om op FOK! te posten.
En nu dan maar weer on topic.
dat weet ik dus niet maar mischien is een rede waaromik niet moet kiezen er is alleen niet te praten met ons mam]quote:Op zaterdag 15 oktober 2005 20:00 schreef Burbo het volgende:
[..]
Maar zeg eens, 'RR', hoe ga je dit nu oplossen? Kies je voor je moeder of voor je vriendin?
ik heb een eigen huis wat begrijp je daar niet aan en ik ben een volwassen man en ze wil een klein kind ja.quote:Op zaterdag 15 oktober 2005 20:29 schreef AgLarrr het volgende:
Ik heb voor de gein het verhaal maar eens gelezen en naar aanleiding van dat literaire wondertje heb ik twee vragen:
-Woont "ons mam" () bij jou in huis, of woon jij nog bij "ons mam" (
) in huis?
-Waarom wil "ons mam" () een klein en geen groot kind?
dat heb ik dus al geprobeert en dan zegt zij Prima dan stort ik het geld niet meer en wat moet ik dan zonder geld ik heb nu nog genoeg maar straks?quote:Op zaterdag 15 oktober 2005 20:35 schreef AgLarrr het volgende:
Nou, ik kon nergens vinden dat je op jezelf woonde. Als dat't geval is laat je d'r toch gewoon niet binnen. Probleem opgelost.
En als je nou eens zegt wat je hier schrijft...daneeuh, begrijpt je moeder er geen reet van. Als je nou eens fatsoenlijk zegt wat je hier probeert te schrijven dan zou je denken dat je moeder daar toch wel enigzins begrip voor op kan brengen. En anders komt ze dus gewoon niet meer binnen.
euhm jij krijgt geld van je moeder????quote:Op zaterdag 15 oktober 2005 21:08 schreef RobbieRicardo het volgende:
[..]
dat heb ik dus al geprobeert en dan zegt zij Prima dan stort ik het geld niet meer en wat moet ik dan zonder geld ik heb nu nog genoeg maar straks?
maar als ik wil koop ik gewoon een nieuwe ik heb geld zat maar omdat zij dat zegt heb ik juist geen zin meer om eentje te kopen snap je?
Mij ouders hebben keiveel geld en ik ook en ik werk zelf ook nog alleen geen vaste banen dat heb ik ook niet nodig als ik rond wil komen maar vind het gewoon zeer fijn dat ze iedere maand nog geld storten op mn rekening. daar kan ik leuke dingen van doenquote:Op zondag 16 oktober 2005 00:39 schreef Ynske het volgende:
Kun je me dit even uitleggen?
[..]
euhm jij krijgt geld van je moeder????
ga werken voor je geld, ben je ook niet meer afhankelijk van haar
en als je nu geld zat hebt, ga dan sparen,
dan heb je straks ook nog wat
ik voel me keigoedquote:Op zondag 16 oktober 2005 00:42 schreef RobbieRicardo het volgende:
[..]
Mij ouders hebben keiveel geld en ik ook en ik werk zelf ook nog alleen geen vaste banen dat heb ik ook niet nodig als ik rond wil komen maar vind het gewoon zeer fijn dat ze iedere maand nog geld storten op mn rekening. daar kan ik leuke dingen van doen
jah ik wel jah,quote:Op zondag 16 oktober 2005 00:48 schreef RobbieRicardo het volgende:
alsof jullie 1278 euro per maand zomaar laten gaan
en dat zij dr met mij bemoeit dat vind ik niet een groot probleem maar het is teveel wat heeft zij nou te zeggen over mijn riete stoel of trouwen en een kind? het is toch mij leven kijk als ze nou zegt van Rob je pa en ik geven je iedere maand geld daar moet je wat klusjes voor doen dan is dat okee maar die afspraken hebben we dus niet maar dit soort dingen wil ze dus welquote:Op zondag 16 oktober 2005 00:45 schreef Buttercup het volgende:
Zolang jij je handje ophoudt bij mamlief geef je haar een excuus om zich met je te bemoeien, steuntrekker
de wasdroger is van haarquote:Op zondag 16 oktober 2005 00:53 schreef Ynske het volgende:
hey RR
je bent binnenkort jarig
vraag je mam een nieuwe wasdroger en stoel
ben je meteen klaar
geef je haar als sinterklaascadeau jullie huwelijk
en als kerst cadeau een baby op komst
moet je minder geld aannemenquote:Op zondag 16 oktober 2005 00:54 schreef RobbieRicardo het volgende:
[..]
en dat zij dr met mij bemoeit dat vind ik niet een groot probleem maar het is teveel wat heeft zij nou te zeggen over mijn riete stoel of trouwen en een kind? het is toch mij leven kijk als ze nou zegt van Rob je pa en ik geven je iedere maand geld daar moet je wat klusjes voor doen dan is dat okee maar die afspraken hebben we dus niet maar dit soort dingen wil ze dus wel
Wat dacht je, dat je ooit zelfstandig en/of onafhankelijk zou gaan worden terwijl je ouders zo'n flinke financiele vinger in de pap blijven houden ?quote:Op zondag 16 oktober 2005 00:48 schreef RobbieRicardo het volgende:
alsof jullie 1278 euro per maand zomaar laten gaan
Zeik niet zo man!! Wij geven als optie dat je dat geld niet moet aannemen want dan ben je iig neit meer afhankelijk van haar en DAN heeft ze dus nix meer te zeggen...maar die optie sla je zelf af dus moet je gewoon je mond verder houden. Je vraagt zelf om hulp en die geven we...als je er dan zelf nix mee doet is dat jou probleem en moet je verder kappen met klagenquote:Op zondag 16 oktober 2005 00:54 schreef RobbieRicardo het volgende:
[..]
en dat zij dr met mij bemoeit dat vind ik niet een groot probleem maar het is teveel wat heeft zij nou te zeggen over mijn riete stoel of trouwen en een kind? het is toch mij leven kijk als ze nou zegt van Rob je pa en ik geven je iedere maand geld daar moet je wat klusjes voor doen dan is dat okee maar die afspraken hebben we dus niet maar dit soort dingen wil ze dus wel
Ik denk dat er een goede reden is dat z'n ouders hem nog zo steunen. Hard nodig voor deze jongenquote:Op zondag 16 oktober 2005 00:56 schreef webspider het volgende:
[..]
Wat dacht je, dat je ooit zelfstandig en/of onafhankelijk zou gaan worden terwijl je ouders zo'n flinke financiele vinger in de pap blijven houden ?
zij zeggen dat ik over sommige dingen geen beslissing kan maken dat het beter is als zij dat doen maar als ik dan vraag wat voor beslsissing dan hoor ik niks en dat komt omdat zij het ook niet weten het is gewoon onzin ik kan perfect voor me zelf zorgen en heb niemand nodig. plus ooit gaan ze dood wat erg is maar dan sta ik toch ook zelf alleen in het leven of niet dan?quote:Op zondag 16 oktober 2005 00:56 schreef webspider het volgende:
[..]
Wat dacht je, dat je ooit zelfstandig en/of onafhankelijk zou gaan worden terwijl je ouders zo'n flinke financiele vinger in de pap blijven houden ?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |