Weinig maar het is wel onzin, generaliserend en populistisch.quote:Op zaterdag 15 oktober 2005 03:22 schreef fernando_redondo het volgende:
Wat is er racisistisch, fascistisch of verkeerd aan de stelling dat de immigratie mislukt is?
Zeg toch gewoon wat je denktquote:Op maandag 17 oktober 2005 18:16 schreef McCarthy het volgende:
ik walg zo van de mcs, ik zit me nu dus ook echt in te houden.
In principe hadden alle gastarbeiders tijdelijke contracten en moesten ze weer terug naar Marokko en Turkije als hun contract was afgelopen. Onder het kabinet Den Uyl en onder druk van de vakbonden is dit pas gewijzigd.quote:Op maandag 17 oktober 2005 19:28 schreef Mwanatabu het volgende:
[..]
Mwoh, als je nagaat dat de arbeiders destijds werden geselecteerd op volgzaamheid en gebrek aan mondigheid ("Spreekt u Frans? Toedeloe!") en gezien het feit dat niemand wakker is geworden toen bleek dat ze niet meer weggingen kunnen we ook een flink zwarte piet toedelen aan onze regering hoor.
Mensen integreren niet vanzelf en al helemaal niet in het gewenste tempo. Als je er geen moeite voor doet, dan gebeurt het ook niet.
Volgens mij zei je dat de Turken en de Marokkanen de Duiters inderdaad hadden weggejaagd: de stank zou te erg zijn geweest.quote:Op maandag 17 oktober 2005 18:19 schreef McCarthy het volgende:
[..]
je voorvaderen? Die waren toch bondgenoot van de moffen
wat wil je nu zeggen
Kun je Judith Belinfante nader verklaren, ik ken haar voornamelijk van haar functie als museumdirecteur en van haar relatie met de vreemdgaande Cohen.quote:Op maandag 17 oktober 2005 18:14 schreef McCarthy het volgende:
alleen maar nadelen. Ze zouden hier zijn om onze pensioenen te betalen en aan de welvaart bij te dragen. Niets is minder waar: ze vreten uitkeringen, zijn oververtegenwoordigt in de crimi stats en die paar die het wel goed doen remigreren.
Kom je nu met de onderbouwing?quote:Op maandag 17 oktober 2005 21:58 schreef du_ke het volgende:
[..]
Weinig maar het is wel onzin, generaliserend en populistisch.
Ik vraag me af hoe je zoiets kunt meten eigenlijk, eventuele cijfers lijken me interpretabeler dan de Koran.quote:Op maandag 17 oktober 2005 21:58 schreef du_ke het volgende:
[..]
Weinig maar het is wel onzin, generaliserend en populistisch.
Nu nog iedereen verantwoordelijk maken voor zijn of haar eigen verblijfsvergunning en de mogelijkheid geven om onder voorwaarden na 5 jaar Nederlander te worden en je bent klaar.quote:Als je de zaken meer aanpakt zoals Canada, de VS, Engeland en Australie, ja hoor, dan denk ik dat inderdaad.
In de rest van Europa is het veel erger gesteld en die zijn ook bevrijd door de geallieerden dus waarom betrek je het alleen op Nederland?quote:Op zaterdag 15 oktober 2005 03:25 schreef Megumi het volgende:
Nederlanders klagen altijd over buitenlanders. Maar als het puntje bij paaltje komt moeten wij jullie altijd redden. Ik schaam me soms dat er familie ligt van mij in jullie grond.
Weer typisch, hoe zo'n uberliberaal als jij, die staat voor vrijheid en blijheid, hier plotseling omslaat als een blad aan een boom en niets liever ziet dan dat vadertje staat hem met zoveel mogelijk regeltjes beschermt tegen de grote boze migrant.quote:Op maandag 17 oktober 2005 18:16 schreef McCarthy het volgende:
ik walg zo van de mcs, ik zit me nu dus ook echt in te houden.
quote:Op maandag 17 oktober 2005 18:14 schreef McCarthy het volgende:
alleen maar nadelen. Ze zouden hier zijn om onze pensioenen te betalen en aan de welvaart bij te dragen. Niets is minder waar: ze vreten uitkeringen, zijn oververtegenwoordigt in de crimi stats en die paar die het wel goed doen remigreren.
De mcs is de grootste leugen in de geschiedenis van 4 eeuwen nederland.
De verantwoordelijken:
De 3 rotse appels uit de nederlandse politiek. Hebben serieus nederland naar de afgrond willen brengen. Aan de schandpaal nagelen
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
+ duizenden ambtenaren en hulpverleners die profiteerden van de hele idiote asielindistrieMulticulturele samenleving
![]()
Diep van binnen hoop ik dat we het nog terug kunnen draaien. Het liefst vreedzaam
quote:Op dinsdag 18 oktober 2005 06:33 schreef Vhiper het volgende:
[..]
Weer typisch, hoe zo'n uberliberaal als jij, die staat voor vrijheid en blijheid, hier plotseling omslaat als een blad aan een boom en niets liever ziet dan dat vadertje staat hem met zoveel mogelijk regeltjes beschermt tegen de grote boze migrant.
Je laat je, zoals zoveel liberalen, aardig kennen zo, McCarthy.![]()
Ik vind het zowiezo typisch dat men over de hele linie wil dat regels van de overheid geschrapt worden, omdat ze als overbodig, nutteloos en tijd- en geldrovend gezien worden, maar zodra het op migratie aankomt, worden kosten nog moeite gespaard om toch vooral maar zoveel mogelijk regeltjes door te drukken.quote:Op dinsdag 18 oktober 2005 12:07 schreef Floripas het volgende:
[..]
![]()
Zoals Bart Croughs al zei: "Krab aan een Nederlandse liberaal en je vindt een socialist".
Nu vind ik dit als vermeend socialist natuurlijk wel een beetje beledigend.
Ja!quote:Op dinsdag 18 oktober 2005 12:14 schreef Vhiper het volgende:
[..]
Ik vind het zowiezo typisch dat men over de hele linie wil dat regels van de overheid geschrapt worden, omdat ze als overbodig, nutteloos en tijd- en geldrovend gezien worden, maar zodra het op migratie aankomt, worden kosten nog moeite gespaard om toch vooral maar zoveel mogelijk regeltjes door te drukken.
Liberale hypocrisie?
Tsja, het moet natuurlijk niet zo vrij worden dat de heren liberalen niet meer van hun "vrijheden" kunnen profiteren, ten koste van diegenen die niet zo vrij zijnquote:Op dinsdag 18 oktober 2005 12:16 schreef Floripas het volgende:
[..]
Ja!
En de overheid NIET vertrouwen als het aankomt op het beheren van nutsbedrijven, maar WEL volledig als het gaat om opsporingsbevoegdheden en mensenrechten.![]()
Met een green-card systeem voor iedere immigrant met duidelijke eisen kan je 90% van de IND ambtenaren naar buiten flikkeren hoorquote:Ik vind het zowiezo typisch dat men over de hele linie wil dat regels van de overheid geschrapt worden, omdat ze als overbodig, nutteloos en tijd- en geldrovend gezien worden, maar zodra het op migratie aankomt, worden kosten nog moeite gespaard om toch vooral maar zoveel mogelijk regeltjes door te drukken.
Vandaar dat er bij de Amerikaanse IND zo'n 15.000 man werkt en bij de IND zo'n 3.300?quote:Op dinsdag 18 oktober 2005 12:39 schreef fernando_redondo het volgende:
[..]
Met een green-card systeem voor iedere immigrant met duidelijke eisen kan je 90% van de IND ambtenaren naar buiten flikkeren hoor
Juist het is totaal niet te meten. Daarom is ook niet te zeggen dat het mislukt is. Daarvoor zie ik ook teveel prima geïntegreerde immigranten.quote:Op dinsdag 18 oktober 2005 02:43 schreef Elgigante het volgende:
[..]
Ik vraag me af hoe je zoiets kunt meten eigenlijk, eventuele cijfers lijken me interpretabeler dan de Koran.
Dat is de ware hypocrasie. Ik zie vaak autochtonen Engels praten met Amerikanen, Engelsen en Japanners die hier al lang wonen en dus ook eigenlijk Nederlands horen te spreken. Diezelfde Nederlanders eisen integratie van Turken en Marokkanen een groep waar overigens een groot deel Nederlands spreekt.quote:Op maandag 17 oktober 2005 19:37 schreef Maerycke het volgende:
[..]
Nu heb ik toch jarenlang met Engelsen, Amerikanen, Japanners en Duitsers hier gewerkt (die ook van plan waren te blijven overigens) en er sprak er werkelijk geen één Nederlands. Sterker nog de Duitsers en de Japanners konden zich in het Engels nauwelijks redden. Mentaliteit van 'die groepen' zeker?
Ik dacht dat ministers en premiers meer macht hadden. Misschien kan je uitleggen waarom precies deze drie mensen verantwoordelijk zijn?quote:Op maandag 17 oktober 2005 18:14 schreef McCarthy het volgende:
[...]
De verantwoordelijken:
De 3 rotse appels uit de nederlandse politiek. Hebben serieus nederland naar de afgrond willen brengen. Aan de schandpaal nagelen
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
+ duizenden ambtenaren en hulpverleners die profiteerden van de hele idiote asielindistrie
15.000 voor 300.000.0000 oftewel 1 per 20.000quote:Vandaar dat er bij de Amerikaanse IND zo'n 15.000 man werkt en bij de IND zo'n 3.300?
vor het sturen van de gedachtegang binnen de PvdA en het monddood proberen te maken van critici. Daar waren deze drie heeeel fanatiek inquote:Op dinsdag 18 oktober 2005 16:54 schreef sizzler het volgende:
[..]
Ik dacht dat ministers en premiers meer macht hadden. Misschien kan je uitleggen waarom precies deze drie mensen verantwoordelijk zijn?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |