quote:Op zaterdag 19 november 2005 12:27 schreef Pieldeprutkarbonkel het volgende:
Samet junkie meldt zich![]()
Er is op Samet volop accomodatie (bungalowtjes) voor rond de 500 Baht met eigen badkamer..
Het strand waar Naga's, Tok's, Jep's en Silversands zit is het belangrijkste backpacker deel van het eiland... deze 4 hebben allemaal restaurant / bar / bungalows
Persoonlijke favoriet: Tok's Little Huts.....bungalows tussen 400 en 600 Baht.
we hebben zelfs een hekel aan aircon roomsquote:Op zaterdag 19 november 2005 13:07 schreef ozzietukker het volgende:
[..]En waar je in de stad misschien aircon wil, op een eiland, zeker op Samet volstaat een fan room, en die alleen maar koude douche valt best mee, zo koud is het nu ook weer niet en het is lekker verfrissend!
Wil je persé aircon en tv en hot water shower, dan zit je al gauw op de 1500 THB per nacht![]()
Als je trouwens in de periode december / januari gaat, en je wilt wat gaan vliegen, boek dan nu via Air Asia, want er lopen een aantal leuke aanbiedingen.
Als is het wel vervelend dat als ik juist naar KL moet, ze de hoofdprijs voor de tickets rekenenen.. (Chinees Nieuwjaar) gewoon 50 Euro... normaal lukt me dat voor goedkoper, en nee ik krijg deze tickets helaas niet terug.. ik ga op bezoek bij een vriendin van mij
![]()
volgens mij is dat een nogal druk stukje, redelijk in het noorden. Klopt dat?quote:Op zaterdag 19 november 2005 12:27 schreef Pieldeprutkarbonkel het volgende:
Samet junkie meldt zich![]()
Er is op Samet volop accomodatie (bungalowtjes) voor rond de 500 Baht met eigen badkamer..
Het strand waar Naga's, Tok's, Jep's en Silversands zit is het belangrijkste backpacker deel van het eiland... deze 4 hebben allemaal restaurant / bar / bungalows
Persoonlijke favoriet: Tok's Little Huts.....bungalows tussen 400 en 600 Baht.
Alleen 15 daags. We hebben echt meer nodig (als in 30 daags). LAO PDR (peoples democratic republic / please don't rush)quote:Op zaterdag 19 november 2005 13:16 schreef Pieldeprutkarbonkel het volgende:
Visum voor Laos kan je gewoon aan de grens kopen hoor.
Tenzij je per maand huurt....zit zelf altijd bij Saikaew Hill Resort vlakbij de pier...woonkamer, slaapkamer, keuken, warme douche, airco, tv en koelkast voor maar 8.000 Baht (160 Euro) per MAANDquote:Op zaterdag 19 november 2005 13:07 schreef ozzietukker het volgende:
[..]
Wil je persé aircon en tv en hot water shower, dan zit je al gauw op de 1500 THB per nacht![]()
Ik geloof dat we dat zomaar een maandje zouden kunnen huren. Of langer.quote:Op zaterdag 19 november 2005 13:25 schreef Pieldeprutkarbonkel het volgende:
[..]
Tenzij je per maand huurt....zit zelf altijd bij Saikaew Hill Resort vlakbij de pier...woonkamer, slaapkamer, keuken, warme douche, airco, tv en koelkast voor maar 8.000 Baht (160 Euro) per MAAND![]()
Het leuke is dat dit resort een dorp op zich is met allemaal longtermers...
[afbeelding]
Dit is een blok met 4 appartementen....daar hebben ze d'r ongeveer 8 van.
Het eerste strand waar je komt als je vanaf de pier door het dorp rijdt is Hat Sai Kaew...dit strand is het drukste strand met veel package toeristen en veel Thaise dagjesmensen...vooral in het weekend is het hier erg druk met dagjesmensen vanuit Bangkok.quote:Op zaterdag 19 november 2005 13:22 schreef Dinosaur_Sr het volgende:
[..]
volgens mij is dat een nogal druk stukje, redelijk in het noorden. Klopt dat?
We zijn niet zo backpackers gericht hoor. Zitten meestal precies tussen de backpackersholen en de koffertoeristen in. Identiteitscrisis, ik weet hetGelukkig vallen deze accomodaties niet in vooropgezette hokjes, zodat de koffertoeristen, en ook de officieel verklaarde backpackers on a budget eraan voorbij gaan.
En daar houden wij dus van.
Hoe is het verderop op Koh Samet?
Je kan het wel voor een week huren maar dan wordt het veel duurder...een aantal appartementen houden ze apart voor dagjesmensen cq weekenders...kost dan 1500 Baht per dag!quote:Op zaterdag 19 november 2005 13:32 schreef Dinosaur_Sr het volgende:
[..]
Kun je in dat resort ook iets voor een weekje huren, zeg maar om even proef te draaien?
we zijn serieus op zoek naar iets om langere tijd te blijven. Op langere termijn zouden we graag een vast uitvalsbasis hebben in ZO Azie. We hebben tijdens een vorige reis als een uitgebreid gesproken met long term stayers in Chiang Rai, en ook gekeken of we wat geschikts zagen. Om een keer een paar maanden op een vaste plek te blijven, kijken hoe dat bevalt.quote:Op zaterdag 19 november 2005 13:48 schreef Pieldeprutkarbonkel het volgende:
[..]
Je kan het wel voor een week huren maar dan wordt het veel duurder...een aantal appartementen houden ze apart voor dagjesmensen cq weekenders...kost dan 1500 Baht per dag!
tsja, die eilandjes ken ik, en het zou niet de eerste keer zijn dat 1 week er 2, 3, 4 worden. Opstaan. Ontbijtje. Hangmatje. Duikje. Zee turen. He is het al zo laat? Boodschapjes. Biertje. Boekje. Hapje eten. Beetje ouwehoeren. He is het al zo laat? Slapen. Morgen gaan we echt iets doen....quote:Op zaterdag 19 november 2005 13:44 schreef Pieldeprutkarbonkel het volgende:
[..]Het eiland is erg klein en behalve uitrusten en uitgaan is er niet veel te doen...de meeste mensen verblijven er daarom slechts een aantal dagen tot een week.
Sommigen kunnen het er echter maanden volhouden![]()
Doe 'ns als je wilt. Mail adres staat in mijn profiel.quote:Op zaterdag 19 november 2005 14:12 schreef Pieldeprutkarbonkel het volgende:
Als je het telefoonnummer van Meki the Managerwilt kan ik het wel even voor je opzoeken.
He Hequote:Op zaterdag 19 november 2005 20:03 schreef Pieldeprutkarbonkel het volgende:
N.a.v. Indonesie topic...
Makkelijkste manier om verkopers / touts / guides / tuktuk drivers af te wimpelen...
Mai au kap ( nee bedankt ) ( of mai au ka als je een meissie bent)
Werkt erg goed omdat ze dan denken dat je al langer in Thailand bent en niet in hun trukjes trapt!
Onthouden dusss
Omdat ik met een heel eigenwijs iemand op reis ben die perse hierheen moest. Want als de lonely planet dat zegt dan is het zo.quote:Op zaterdag 19 november 2005 10:48 schreef Pieldeprutkarbonkel het volgende:
[..]
Waarom ga je niet naar Ko Samet of Ko Chang.....daar heb je de beste kans op mooi weer...
Je moet niet vergeten Leamtong in Rayongquote:Op zondag 20 november 2005 09:49 schreef Pieldeprutkarbonkel het volgende:
Zit binnenkort weer op Samet en vroeg me af waar de dichtstbijzijnde MBK achtige toko zit.
Voor zover ik weet zit er in Rayong alleen een Big C, Tesco en Makro....
Zit er in Pattaya ook een soort MBK of moet ik echt naar Bangkok?
Ben voornamelijk op zoek naar kleding en schoenen....quote:Op zondag 20 november 2005 10:25 schreef ozzietukker het volgende:
Maar waar ben je naar opzoek als je een MBK achtige toko zoekt? Meer dan je Kau Pat / Pad Thai en Singha / Chang biertje heb je toch niet nodig op Ko Samet?![]()
Kleding aanbod op Leamtong is inderdaad beroerd... en bij de stalletjes, mocht je een 'fake dieselshirt' willen aanschaffen, echt onderhandelen is er niet bij.. het is 199 THB en thats it.. er kan niks meer afquote:Op zondag 20 november 2005 10:33 schreef Pieldeprutkarbonkel het volgende:
[..]
Ben voornamelijk op zoek naar kleding en schoenen....
Ben idd ook wel eens bij Leamtong geweest maar het kleding aanbod is echt beroerd...is dat anders bij the Royal Garden Plaza? Daar ben ik nl. nog nooit geweest..
Hoi Beery...wil je foto's van het resort cq appartement of van de pier en het dorp?quote:Op zondag 20 november 2005 20:59 schreef beery het volgende:
Pieldeprutkarbonkel, zou jij nog wat fotos willen posten van Koh Samet? Bij voorkeur van de area waar jij het eerder over hebt gehad (bij Saikaew Hill Resort vlakbij de pier)
Zoek de foto's ff op.quote:Op zondag 20 november 2005 21:52 schreef beery het volgende:
Foto's van het appartement zijn prima, daar liep ik eigenlijk ook op te azen. (je mag ze ook mailen als het er veel zijn, zie mijn profiel)
BKK - Pattaya met de taxi? toch wel een ritje van 3 uur als hij een beetje doorkachelt.... 1500 baht moet te doen zijn. Goed onderhandelen? Andere optie: taxi delen met een dikke Duitser die ook die kant opgaat![]()
Een taxi naar Pattaya vanaf Don Muang zal inderdaad iets van 1500 THB kosten, kan ook 1200 THB zijn, maar dan moet je de tol weer betalen (200 THB ofzo in totaal).quote:Op zondag 20 november 2005 21:30 schreef Pieldeprutkarbonkel het volgende:
Kom om 13:35 aan op Bangkok....
Normaal gesproken ga ik dan met de airport bus naar Ekamai - Eastern Bus Terminal om de bus naar Samet te pakken...
Diit jaar ga ik echter met m'n vriendin en willen we zo snel mogelijk naar haar zus die Engelse les geeft in Banglamung - Pattaya...
Mag een taxi vanaf Don Muang naar Pattaya kosten? 1.500 Baht?
Goedkopere oplossing zonder dat je eerst Bangkok in moet?
quote:Op woensdag 23 november 2005 18:49 schreef Pieldeprutkarbonkel het volgende:
Hey Ozzie
Is dat fraaie optrekje ook te huur?
Ligt in de buurt van Rayong toch?
Ook nog een leuk fotootje voor Gert:quote:Op maandag 21 november 2005 12:31 schreef Gert het volgende:
Kun je óók in het hoogseizoen (begin januari) nog makkelijk accomodatie vinden op Ko Phangan?
Jij zult je nog wel even achter de oren krabben als je in dezer dagen op Schiphol in een natte sneeuwbui staat te koekeloeren...quote:Op vrijdag 25 november 2005 10:06 schreef marcb1974 het volgende:
Oeh wat zal ik blij zijn als ik straks niet meer 100* per dag nee hoef te zeggen tegen een tuktuk, iemand die een pak wil laten maken of wat dan ook. Ben het redelijk zat hier. Was een stuk beter buiten Bangkok
Precies...de eerste tuktuk driver die me lastig valt geef ik een zoen op z'n voorhoofd..quote:Op vrijdag 25 november 2005 16:01 schreef beery het volgende:
[..]
Jij zult je nog wel even achter de oren krabben als je in dezer dagen op Schiphol in een natte sneeuwbui staat te koekeloeren...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |