abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_31521731
De camera's waren van 's ochtends tot 's avonds aanwezig. Zoals eerder gezegt is E.R. voor iedereen wel geschikt, maar je moet wel stevig in je schoenen staan. Verassend genoeg mocht je wel met de camera mensen praten, maar Annita spreekt dit tegen: "Het was verboden". Elbert zegt dat iedereen vreselijk stonk. Het oude team lag Elbert niet goed.

Elbert moest eerste 20 dagen nog in een resort zitten, voordat hij naar huis mocht. Wel mocht hij zoveel bellen als hij wilde. Dat was erg jammer, maar het bellen maakte het wel goed. Hij had een douche, toilet, veel eten en hij was vrienden geworden met de kok.
En hij zei: "Ik ben de trotse bezitter van een lege ondertitel."
pi_31521809
20 dagen nog blijven
pi_31521893
Op het eiland waren geen persoonlijke items. De aandrang om naar het andere eiland te zwemmen was erg groot, maar het was gewoon te ver. Annita zegt dat de honger erger was dan de heimwee. Elbert vond het niet fair dat ze Wim niet weg stemde, ondanks dat ze wisten dat hij erg ziek was. Annita geeft aan Douwe een beertje te vinden, maar wel een heel gesloten mens. Elbert vond het eten tijdens de samensmelting geweldig ( ondanks die koude patat ). Elbert's dochter is natuurlijk voor haar pappa, maar nu ze marnix heeft ontmoet is hij haar held. Elbert geeft verder aan dat hij slecht sliep.
En hij zei: "Ik ben de trotse bezitter van een lege ondertitel."
pi_31522084
Elbert heeft Wim pas leren kennen na de expeditie en vind het een aardige jongen. De crew mocht en gaf ook geen etensrestjes aan de kandidaten. Elbert geeft wel aan dat ze wel iets gejat hebben. Elbert zegt, na de zoveelste vraag over "vrienden", dat je natuurlijk ook moet vergeven ( hij bedoelt Carl. ) Op het eiland heb je geen benul van tijd. Als Elbert iets anders had willen doen dan was het: Helemaal niks. Elbert heeft ook John's interview gezien bij het programma Thuis. Elbert haatte niemand, maar hij had natuurlijk wel zijn voorkeuren. Van het jongeren kamp waren Maxime en Fleur Elbert's favoriteten.
En hij zei: "Ik ben de trotse bezitter van een lege ondertitel."
pi_31522144
Elbert zegt dat iedereen wel zonnebrand kreeg op het eiland. John en Carl konden niet tegen autoriteit. Als hun er niet geweest waren dan had Esther een goede leider geweest volgens Elbert. Op het eiland waren geen slangen maar wel veel muggen. Maar behalve zonnebrand kregen ze ook muggenolie.
En hij zei: "Ik ben de trotse bezitter van een lege ondertitel."
pi_31522284
De brieven worden gewoon neergelegt door de crew. Met de baard van Elbert was het snel gedaan. Dat was het eerste dat hij eraf haalde nadat hij weggestemd werd. Elbert leest, net als Carl, verschillende forums. In die choco bar kan je alles in chocolade vorm krijgen. Van emma en meredith heeft hij niet echt een mening. Hij had weinig contact met die twee.
En hij zei: "Ik ben de trotse bezitter van een lege ondertitel."
pi_31522343
De kandidaten werden gewaarschuwt dat veel eten na een tijd van ondervoeding slecht was voor je. Er waren veel stormen en regenbuien op de eilanden. Op schiphol was het erg druk, toen hij naar huis ging. Het was verboden om bomen te kappen op het eiland. Het was wel wennen voor Elbert om thuis weer naast zijn vrouw te slapen en het zelfde geld voor zijn vrouw zelf.
En hij zei: "Ik ben de trotse bezitter van een lege ondertitel."
pi_31522467
Elbert kon zich niet meer beheersen toen hij thuis was met zoetigheid. De opnamens waren trouwens van 21 juni tot 10 augustus. Elbert zegt: "Ik ging blanco in en kwam er slank uit!" Elbert heeft het schilderen afgebouwd en is nu fulltime bezig in de sportschool. Hij heeft er dan ook niet lang over gedaan om de oude Elbert weer te worden. Hij is weer op gewicht en traint hard. Zijn dochtertje is trouwens 9 jaar oud.
En hij zei: "Ik ben de trotse bezitter van een lege ondertitel."
pi_31522536
Elbert deed absolut niet mee voor het geld, maar als Elbert gewonnen had en dus het geld ook had, dan zou hij de helft geven aan de stichting de opkikker. Ook van Nicole heeft Elbert geen mening. Hij heeft haar nooit gezien. Elbert gaat vast en zeker op vakantie naar maleisie en raad het iedereen aan. Elbert geeft maar weer eens aan dat Douwe echt top was.
En hij zei: "Ik ben de trotse bezitter van een lege ondertitel."
  dinsdag 18 oktober 2005 @ 00:22:58 #210
77692 BVO
Uitgesproken.
pi_31522539
quote:
Op dinsdag 18 oktober 2005 00:10 schreef caradoc het volgende:
Elbert leest, net als Carl, verschillende forums.
. Hoi . Carl !
La buena vida es cara. Hay otra más barata, pero no es vida.
pi_31522583
caradoc kan je niet editten ofzo Ipv ffs 35 posts achter elkaar te maken
pi_31522621
quote:
Op dinsdag 18 oktober 2005 00:25 schreef Repeat het volgende:
caradoc kan je niet editten ofzo Ipv ffs 35 posts achter elkaar te maken
Dat kan, maar daar heb ik niet voor gekozen. Dit gaat makkelijker en sneller voor mij, ik moet ook alles bij houden hoor Maar wees blij. Na 2 uur hou ik het wel voor gezien. Nog twee laatste dingen ...

Elbert vond niet dat bepaalde proeven teveel fysiek waren en dus teveel in zijn voordeel. Zoals de proef met tom ... hij zegt: "Tom traint toch ook". Het vieste op het eiland waren wel de slakken.
En hij zei: "Ik ben de trotse bezitter van een lege ondertitel."
pi_31522736
quote:
Op dinsdag 18 oktober 2005 00:25 schreef Repeat het volgende:
caradoc kan je niet editten ofzo Ipv ffs 35 posts achter elkaar te maken
Wees blij met dit super verslag van de chat!
  dinsdag 18 oktober 2005 @ 00:36:39 #214
6990 golfer
Ouwe jongere
pi_31522856
Ik ben blij met dit verslag van de chat, of het nou in 1 post was of in 35, ik heb weer wat nieuwe indrukken opgedaan van Elbert.
There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer
pi_31523019
Toch leuk dat hij zolang blijft chatten , ik zie 'm net uitloggen.
sig verwijderd door FA
pi_31523901
Chico. . Ik wil ook een aapje! .

En ik hoop van harte dat Carl volgende week exit is. Als zelfs mak lammetje Meredith hem stom vindt. .

En Douwe ligt dus goed in de groep, anders hadden ze 'm wel weggestemd. Dus dat is gunstig. .
pi_31526220
quote:
Op dinsdag 18 oktober 2005 00:22 schreef caradoc het volgende:
Elbert geeft maar weer eens aan dat Douwe echt top was.
Eensch!

Chico , zo lief, helemaal leuk!
Hopelijk is Emma er wat liever voor, dan de gemene Carl.
pi_31527830
quote:
Op maandag 17 oktober 2005 23:39 schreef caradoc het volgende:
Douwe heeft trouwens een vriendin.
pi_31528209
quote:
Op maandag 17 oktober 2005 22:01 schreef weathergirl het volgende:
Maxime schreef mooie brieven, maar hij is wel uitgekookt hoor... 'Hopelijk zijn ze geëmotioneerd thuis". Hij weet dus wel hoe hij mensen moet bespelen.
Ik weet niet hoor, als je zoveel details over iedereen weet te verwerken in die brieven geeft het wel aan dat je interesse hebt voor je medekandidaten en ook echt naar hen luistert. Hierdoor is maxime toch erg in mijn aanzien gestegen. Ik had het niet verwacht. Het geeft voor mij aan dat hij echt interesse heeft voor de anderen of dat berekenend is?

Volgens mij is hij gewoon zo.
pi_31528870
Dat aapje Wat moet dat echt supercool geweest zijn. Snap echt niet dat Carl, ondanks dat jatten van eten, zo debiel deed

Leuk dat Emma de proef won. Dat Elbert eruit ging, was wel te verwachten. Ik neem aan dat Douwe en Maxime nog de 6 stemmen hebben?
pi_31528931
quote:
Op dinsdag 18 oktober 2005 10:37 schreef BliksemSchigt het volgende:
Dat aapje Wat moet dat echt supercool geweest zijn. Snap echt niet dat Carl, ondanks dat jatten van eten, zo debiel deed

Leuk dat Emma de proef won. Dat Elbert eruit ging, was wel te verwachten. Ik neem aan dat Douwe en Maxime nog de 6 stemmen hebben?
Dat aapje is tam en zal dus zijn best doen om te blijven jatten. Ik kan me wel voorstellen dat dat een irritatie is. Maar goed, ze zitten op het winnaars-eiland en hebben niet veel te klagen volgens mij.
pi_31528990
Het is natuurlijk heel fijn wanneer je, in een spel waarin alle mensen berekenend zijn en hun eigen agenda hebben, een aapje bij je krijgt dat geen 'hidden agenda' heeft. Dat is nu juist zo prettig van dieren in het algemeen. Het feit dat Carl niets van Chico moest hebben, zegt mij meer over de man dan alle afleveringen van ER tot dusver...
pi_31529391
quote:
Op dinsdag 18 oktober 2005 10:42 schreef weathergirl het volgende:
Het is natuurlijk heel fijn wanneer je, in een spel waarin alle mensen berekenend zijn en hun eigen agenda hebben, een aapje bij je krijgt dat geen 'hidden agenda' heeft. Dat is nu juist zo prettig van dieren in het algemeen. Het feit dat Carl niets van Chico moest hebben, zegt mij meer over de man dan alle afleveringen van ER tot dusver...
Dat denk ik ook wel. Als je je eten opruimt lijkt mij dat er niets aan de hand is.
  dinsdag 18 oktober 2005 @ 11:00:16 #225
1627 dutchie
Eámanë Súrion
pi_31529486
Hé Caradoc, bedankt voor je verslag!

Alles is verder al gezegd over de aflevering, ik heb wel weer genoten hoor. Jullie zijn het vast wel met me eens dat het nu onmogelijk is voor Esther om nog terug te keren. Iedereen heeft nu een band met elkaar en daar komt ze niet meer tussen. Ze zal een vreemde eend in de bijt blijven en dat is geen benijdenswaardige positie lijkt mij. Dus ik denk dat we Esther echt niet meer terug zien in de expeditie.

Nog even over Meredith; in het voorstukje van vorige week beschuldigt ze Carl ergens van. Ik krijg een deja vu van het complot waar ze Esther tegenover de groep mee confronteerde. Wat een achterbakse actie zeg! Ik ben niet voor Carl en hoop dat ie snel 'op mag zouten' (bron: Douwe), maar dit vind ik zo achter de ellebogen. Meredith is een vreselijke meeloper en ze probeert haar eigen hachje veilig te stellen door Carl af te stoten. Maxime omschreef het mooi: "Meredith vliegt hier mooi doorheen."
Ze vond dit zo lief van hem, maar ik vond dit wel een hele subtiele omschrijving, volgens mij zat hier meer achter dan Meredith in de gaten had.
Als je niet lacht, ben je dood.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')