abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_31608594
Een paar dagen voordat ik dit topic opende maakte ik ook iets vreemds mee.

Ik was op weg naar mijn werk met de fiets en bij een kruispunt komt er een hele oude lijnbus voorbij rijden, een harmonicabus. En hoewel ik niet twijfel aan de echtheid van die bus twijfelde ik wel aan de echtheid van een passagier. Helemaal achterin in de bus op de achterste bank zat een moslim meisje. Verder zat er helemaal niemand in de bus. Ik kon dit zien doordat ik op de middenberm moest stoppen voor deze bus zodat ik, terwijl deze voorbij reedt, de bus in de gehele lengte naar binnen kon kijken. En toen de achterkant van de bus in mijn gezichtsveld kwam zat er dus op de achterste bank een moslimmeisje, ik schat dat ze rond 15 of 16 was. En ze keek me recht in mn gezicht aan. Tot nu toe niet echt vreemd (op het feit na dat ze als enige persoon in een hele oude lijnbus zat die geen dienst meer doet). Maar toen ging deze bus de hoek om en keek via de achterkant naar binnen, en toen zag ik dus niemand meer zitten. De tijd die er tussen zat toen ik haar zag zitten en dat de bus de hoek om ging was echt maar enkele seconden. Het meisje was niet te klein om boven de stoelen uit te steken dus dat was het ook niet. Maar goed, zoals ik al eerder aangaf is dit dus zo'n situatie waarin ik dus niet met zekerheid kan zeggen wat er nu gebeurt is zodat het allemaal te rationaliseren is.

Het is trouwens ook niet zo dat ik graag geestverschijningen wil zien, absoluut niet zelfs. Dus het is ook niet zo dat doordat ik graag zoiets mee zou willen maken ik dan dingen ga zien die er helemaal niet zijn of dat ik het ga verdraaien.
pi_31609993
quote:
Op vrijdag 21 oktober 2005 17:52 schreef Plotinus het volgende:

[..]

Dat had ik vroeger ook altijd. We hadden ook zo'n opberghok op de zolder en ik had altijd een soort angst voor dat hok zonder een specifieke reden. En op een gegeven moment toen ik er moest zijn zag ik een mensenhand tussen de troep liggen, dus ik schrok er behoorlijk van en toen heb ik iemand bij gehaald waarop de hand weg was natuurlijk. Ook na het uitspitten van het hok niks gevonden (maar ook niet iets wat enigzins op een hand leek).

Ik weet niet wat ik er van denken moet, ik was een jaartje of 10 denk ik en als kind heb je nu eenmaal al snel een angst voor donkere en verlaten plekken (wat zolders over het algemeen zijn) denk ik. Een paar jaar later zijn we verhuist maar ik denk dat ik er nu geen problemen meer mee zou hebben en ik hou het er maar even op dat die hand gewoon gezichtsbedrog met een combinatie van teveel fantasie was (hoop ik).

Kan dit ook niet met jou het geval geweest zijn wat betreft je angst voor jullie zolder?
Dat zou inderdaad nog steeds kunnen dat dat los staat van de rest, vaak heb je dat als klein kind, maar ik heb het nu nog steeds en inderdaad zonder precieze reden, ik heb er ook nooit iets gezien maar er hangt dan gewoon een gevoel
pi_31611456
Bij deze een klein stukje van mij.
Het is niet af, want ik heb die avond op een gegeven moment mijn laptop dichtgeklapt en ben andere dingen gaan doen. Ik meen dat het ergens in oktober was, ongeveer een maand of iets langer geleden dus.


Oké, ik moet hier even iets mee doen. Poging tot negeren veroorzaakt alleen maar meer onrust. Maar wat moet ik hiermee doen ? Ik voel mij op dit moment absoluut niet aangetrokken tot het actief iets met "hun" doen. Opschrijven dan maar. Dan ben ik in ieder geval bezig. Het is hier ontzettend druk. Zowel binnen als buiten, vreemd genoeg veroorzaakt dat wat buiten is meer onrust dan dat wat binnen is. Ik ben niet de enige die het opvalt. Het lijkt de aandacht van zowel de kat als de hond te hebben. Dat dieren veel aan kunnen voelen heeft de kat eerder vanavond al wel bewezen, maar dit dus ook.

De hond was ziek. Tegen de avond werd hij behoorlijk ziek. Hij spuugde bijna om de 10 minuten. De eerste twee keer kwam er voedsel uit, de keren daarop geel schuim en slijm. Na een poosje gaf ik hem drie bakken, 1 met gewoon water, 1 met water waarin ik rijst gekookt had en 1 bak met witte rijst. Genoeg keuze, maar niets heeft hij gegeten of gedronken. Braken deed hij telkens tussen mijn voeten, gelukkig hebben wij laminaat . Hij had duidelijk behoefte aan aandacht en zorg. Ik heb een oud dekbed genomen, en een paar keer dubbel gevouwen op de grond gelegd voor de t.v.. We hebben er samen op gezeten. Hij trilde en had kleine stuiptrekkingen. Meestal als ik dieren (of iemand) help voel ik het trekken in mijn onderarm. Ditmaal gaf het een scherpe pijn in mijn arm. Het kroop omhoog. Daarna hebben we heerlijk tegen elkaar aangezeten, de kat kwam er ook bij liggen. Zo wild als dat de kat de hond normaal gesproken bespringt en in zijn oren, poten en staart bijt...zo zachtjes beklom hij de hond nu. Heel zachtjes likte de kat de hond zijn oortjes uit. Zooooo schattig, zoooo lief ! De kat had blijkbaar heel goed door dat de hond absoluut niet lekker in zijn vel zat.

Tegen 21.00 uur viel mij op dat de hond er veel beter uitzag. Hij trilde niet meer en keek weer veel beter uit zijn ogen. Hij had ook al een tijdje niet meer gespuugd en had zelfs een klein beetje water gedronken. Een klein kwartiertje later begon het "gedonder". Een enorme drukte... In huis, maar ook buiten op het balkon. Het balkon dat over de volle lengte van mijn woning loopt. Ik heb aan die kant ook geen muur, het is één en al raamwerk. Er zijn gestalten, ik weet niet zo goed of ik het "mensen" moet/kan noemen. Er "is" gewoon een heleboel. Op dezelfde manier als dat ik regelmatig 3 "personen" in mijn woning heb (altijd al gehad trouwens, die verhuizen gewoon met mij mee lijkt het). Vaak als ik ze "toelaat" krijg ik het beeld door van hoe ze eruit zien of hoe ze zichzel visueel neerzetten. Meestal laat ik dit gewoon toe, gewoonweg omdat ik nieuwsgierig ben. Nu hou ik het van mij af. Ik heb hier echt geen behoefte aan. Het voelt onheilspellend, niet goed. (ik weet dat dat natuurlijk niet wil zeggen dat het ook daadwerkelijk iets kwaadaardigs is. Interpretatie !) Buiten deze gestalten is er nog iets, iets vreemds dat ik niet ken. Het doet me denken aan batman in het klein Het heeft tot een paar keer toe voor de volle lengte van mijn ramen langs gevlogen of gesprongen. Het is donker en heeft de grote van een kind tussen de 4 en 6 jaar.

De luxaflex sluiten doe ik niet. Ik heb het al geprobeerd, maar de aanwezigheid en drukte blijf ik waarnemen en juist omdat ik mij er niet helemaal gerust op voel wil ik kunnen zien wat er gebeurd. Ik vestig er geen aandacht op, ik probeer ze deels te negeren door hier wat te typen, maar als er iets gebeurd.. dan wil ik het zien. Wat het precies is aan ze dat mij enigzins bang maakt weet ik niet. Want ondanks het nare gevoel heb ik tegelijkertijd het idee dat ik de balkondeur open zou kunnen zetten en dat er níets naar binnen zou komen. Des te vreemder is de angst. (en de balkondeur blijft dus ook mooi dicht ! )
Men occasionally stumble over the truth, but most of them pick themselves up and hurry off as if nothing ever happened.
Sir Winston Churchill
pi_31611943
Tsja misschien hoort dat hier niet thuis, maar apart is het wel vind ik zelf!
Geesten zie ik niet, en heb ik ook nooit gezien gelukkig maar
Maar ik hoor weleens mijn overleden oma tegen me praten, luid en duidelijk.
En dit is best frappant, niet alleen omdat ze dus overleden is, maar ook omdat ik ernstig slechthorend ben. Ik hoor haar ook zonder gehoorapparaten. Meestal zegt ze een paar troostende woorden, maar soms kan ik haar ook vragen stellen waarop ze dan antwoord geeft. Dit probeer ik niet te vaak te doen, want het is wel een beetje creepy eigenlijk
No. I don't drink vodka every day. And it's so close today...
  vrijdag 21 oktober 2005 @ 20:38:52 #30
34775 Metro2005
Mind explorer
pi_31611959
Behalve mijn opa heb ik ook een flinke tijd 'last' gehad van een entiteit op mijn vorige werk.
Ik werkte in Vlaardingen, in het havengebied bij een klein computerzaakje. Ik werkte daar bijna altijd alleen. Het gebouw waar ik werkte was al erg oud en het havengebied staat er een beetje om bekend dat er vaker rare dingen gebeuren. Sowieso als je gevoelig bent voor entiteiten dan voel je je erg ongemakkelijk als je door het gebied loopt of rijdt. Het stikt daar werkelijk van de verschillende energieen.

Maargoed, 1 kamer in het pand was op de een of andere manier anders dan de andere kamers. Het betrof hier een doodnormaal kantoortje. In het kantoortje was het altijd kouder dan de aangrenzende keuken en aangrenzend magazijn.
Het ergste was nog dat er dingen verplaatst werden (terwijl ik toch echt de enige was die daar werkte ) ook continu het gevoel van aanwezigheid van iets of iemand. Nu is dat op zich niet zo raar maar als je constant voetstappen VLAK achter je hoort (niet van de buren ofzo, maar echt vlak achter je op de parketvloer) en als je constant rare geluiden hoort dan voel je je echt niet zo lekker.

Die kamer was op de een of andere manier ook een ander soort energie dan de aangrenzende keuken. Je moest echt door een soort muur heen om erin te komen.

2 gebeurtenissen staat me nog erg helder voor de geest. In de aangrenzende keuken staat een koffieautomaat. Van deze automaat was een klep kapot waardoor soms de klep eraf lazerde. Op zich niks boeiends, maakt alleen een hoop herrie. 1 keer op een koopavond hoorde ik ineens een enorme hoop herrie, veel harder dan normaal, uit de keuken komen. Ik ging kijken en de klep was van de automaat afgevallen. Alleen niet recht voor de automaat maar half in de 'spook' kamer
Dat was een afstand van een meter of 5...
Het ergste was nog dat toen ik de klep gepakt had en weer op de automaat bevestigd had hetzelfde daarna nog een keer gebeurde waarbij de klep nu helemaal in de kamer lag.
Ik heb de klep daarna maar even niet meer teruggehangen aangezien ik aardig bang begon te worden.

Wat het ook was wat er zat, het was niet goedaardig in elk geval. Het sloopte niet alleen dingen maar er kwam gewoon een enorme lading negatieve energie vanaf die ver kon reiken.

Dat brengt me namelijk op gebeurtenis 2. Ik zat met mijn toenmalige vriendin in de auto, ik reed in Spijkenisse (30km van Vlaardingen af) en ik had het toevallig met haar over die kamer en ineens kreeg ik het spaansbenauwd en 'zag' ik wat er in die kamer zat Een grijze schim met een zwarte cape om. Ik begon te hyperventileren en was even helemaal van de kaart. Ik zat te shaken en te rillen in de auto.

Sterker nog, nu ik dit type begin ik gewoon spontaan overal weer kippenvel te krijgen....

Nouja, dat was mijn engste ervaring in mijn hele leven in elk geval en ook de meest krachtige.
Childhood is over the moment you know you're going to die.
'Snelwegen verbreden om files op te lossen? Dat is zoals de broeksriem losser maken tegen obesitas'
  vrijdag 21 oktober 2005 @ 20:39:54 #31
34775 Metro2005
Mind explorer
pi_31611983
quote:
Op vrijdag 21 oktober 2005 20:38 schreef Thisbe het volgende:
Tsja misschien hoort dat hier niet thuis, maar apart is het wel vind ik zelf!
Geesten zie ik niet, en heb ik ook nooit gezien gelukkig maar
Maar ik hoor weleens mijn overleden oma tegen me praten, luid en duidelijk.
En dit is best frappant, niet alleen omdat ze dus overleden is, maar ook omdat ik ernstig slechthorend ben. Ik hoor haar ook zonder gehoorapparaten. Meestal zegt ze een paar troostende woorden, maar soms kan ik haar ook vragen stellen waarop ze dan antwoord geeft. Dit probeer ik niet te vaak te doen, want het is wel een beetje creepy eigenlijk
Telepathie denk ik.
Best een enge ervaring als je niet weet wat je overkomt inderdaad.
Childhood is over the moment you know you're going to die.
'Snelwegen verbreden om files op te lossen? Dat is zoals de broeksriem losser maken tegen obesitas'
pi_31612055
Sommige verhalen zijn erg apart en bepaalde dingen komen bij veel mensen terug/overeen.

Toch is het bij mij meestal zo geweest dat verschijningen e.d. heel rustig verliepen.
De keren dat er echt onrust was valt in het niet bij de keren dat ik rustige ervaringen heb.
Niks geen vreemde/enge vormen... geen angstaanjagende of dreigende dingen... alleen een aanwezigheid (of meer).
Men occasionally stumble over the truth, but most of them pick themselves up and hurry off as if nothing ever happened.
Sir Winston Churchill
  vrijdag 21 oktober 2005 @ 20:47:33 #33
34775 Metro2005
Mind explorer
pi_31612155
quote:
Op vrijdag 21 oktober 2005 20:42 schreef Mirage het volgende:
Sommige verhalen zijn erg apart en bepaalde dingen komen bij veel mensen terug/overeen.

Toch is het bij mij meestal zo geweest dat verschijningen e.d. heel rustig verliepen.
De keren dat er echt onrust was valt in het niet bij de keren dat ik rustige ervaringen heb.
Niks geen vreemde/enge vormen... geen angstaanjagende of dreigende dingen... alleen een aanwezigheid (of meer).
Bij mij normaal ook maar in vlaardingen zat echt iets wat duidelijk negatief was. Het maakte dingen kapot en probeerde je gewoon te verjagen leek het wel. Ben blij dat ik mezelf er wel wat tegen kan beschermen maar fijn was het niet. Constant dat gevoel dat er iemand achter je stond, continu die voetstappen en als je keek stopte het direct en was er niks te zien natuurlijk en het ergste natuurlijk die automaat die gewoon letterlijk gesloopt werd en een onderdeel wat ineens weet niet hoe ver verder lag.

Maar voor de mensen die in de buurt van vlaardingen wonen. Vlaardingen oost, in de buurt van de schiedamseweg is een ideale lokatie als je energieen wilt voelen.
Die omgeving is ook áltijd somber. Of het nou herfst is of zomer. Er hangt gewoon een bepaalde somberheid. Er schijnen vroeger ook enorm veel matrozen ed op een niet al te frisse manier om het leven te zijn gebracht.
Childhood is over the moment you know you're going to die.
'Snelwegen verbreden om files op te lossen? Dat is zoals de broeksriem losser maken tegen obesitas'
pi_31612208
quote:
Op vrijdag 21 oktober 2005 20:39 schreef Metro2005 het volgende:

[..]

Telepathie denk ik.
Best een enge ervaring als je niet weet wat je overkomt inderdaad.
Telepathie met iemand die dood is?
Daarbij hoorik haar niet in mijn hoofd, maar echt zoals ik een ander zou moeten horen. Ik zeg zou moeten, aangezien ik nooit iemand goed kan horen.
De eerste keer was toen ze net overleden was, we zochten naar een bepaald fotoalbum. We konden het nergens vinden, en toen ik in haar kamer stond zei ik: Nou oma, vertel maar eens waar dat album ligt. Kreeg ik ineens antwoord " Het ligt in de kast onder opa's truien lief kind"
Dan sta je met een mond vol tanden ja Hij lag daar inderdaad trouwens
No. I don't drink vodka every day. And it's so close today...
  vrijdag 21 oktober 2005 @ 20:52:21 #35
34775 Metro2005
Mind explorer
pi_31612269
quote:
Op vrijdag 21 oktober 2005 20:50 schreef Thisbe het volgende:

[..]

Telepathie met iemand die dood is?
Daarbij hoorik haar niet in mijn hoofd, maar echt zoals ik een ander zou moeten horen. Ik zeg zou moeten, aangezien ik nooit iemand goed kan horen.
De eerste keer was toen ze net overleden was, we zochten naar een bepaald fotoalbum. We konden het nergens vinden, en toen ik in haar kamer stond zei ik: Nou oma, vertel maar eens waar dat album ligt. Kreeg ik ineens antwoord " Het ligt in de kast onder opa's truien lief kind"
Dan sta je met een mond vol tanden ja Hij lag daar inderdaad trouwens
Haha bizar. Blijkbaar heb je een sterke band met je oma gehad en die band is blijven bestaan ook al is ze overleden. Sommige mensen blijven gewoon altijd bij je
Childhood is over the moment you know you're going to die.
'Snelwegen verbreden om files op te lossen? Dat is zoals de broeksriem losser maken tegen obesitas'
pi_31612377
quote:
Op vrijdag 21 oktober 2005 20:52 schreef Metro2005 het volgende:

[..]

Haha bizar. Blijkbaar heb je een sterke band met je oma gehad en die band is blijven bestaan ook al is ze overleden. Sommige mensen blijven gewoon altijd bij je
Ja daar hou ik me ook maar aan vast! Van een geest zou ik heel hard gaan gillen trouwens. Van jouw verhaal ook, ze zouden me moeten opnemen in een inrichting!
No. I don't drink vodka every day. And it's so close today...
  vrijdag 21 oktober 2005 @ 21:01:22 #37
34775 Metro2005
Mind explorer
pi_31612482
quote:
Op vrijdag 21 oktober 2005 20:56 schreef Thisbe het volgende:

[..]

Ja daar hou ik me ook maar aan vast! Van een geest zou ik heel hard gaan gillen trouwens. Van jouw verhaal ook, ze zouden me moeten opnemen in een inrichting!
Nou geloof mij maar dat ik me er ook niet echt lekker bij voelde. Ik kreeg serieus net weer kippenvel toen ik het zat te typen
Childhood is over the moment you know you're going to die.
'Snelwegen verbreden om files op te lossen? Dat is zoals de broeksriem losser maken tegen obesitas'
pi_31612636
quote:
Op vrijdag 21 oktober 2005 20:56 schreef Thisbe het volgende:

[..]

Ja daar hou ik me ook maar aan vast! Van een geest zou ik heel hard gaan gillen trouwens. Van jouw verhaal ook, ze zouden me moeten opnemen in een inrichting!
Dit is naar mijn idee niet de natuurlijke reactie, maar een aangeleerde

Een kind (ik bv vroeger) dat contact heeft is absoluut niet bang, ziet het niet eens als iets aparts.
Men occasionally stumble over the truth, but most of them pick themselves up and hurry off as if nothing ever happened.
Sir Winston Churchill
pi_31612811
quote:
Op vrijdag 21 oktober 2005 21:09 schreef Mirage het volgende:

[..]

Dit is naar mijn idee niet de natuurlijke reactie, maar een aangeleerde

Een kind (ik bv vroeger) dat contact heeft is absoluut niet bang, ziet het niet eens als iets aparts.
Het ligt er dan maar net aan hoe het contact verloopt he? Van mijn oma ben ik nooit geschrokken
Maar dat verhaal van Metro, daar is niks positiefs aan te ontdekken
No. I don't drink vodka every day. And it's so close today...
pi_31619246
quote:
Op vrijdag 21 oktober 2005 20:38 schreef Thisbe het volgende:

Maar ik hoor weleens mijn overleden oma tegen me praten, luid en duidelijk.
En dit is best frappant, niet alleen omdat ze dus overleden is, maar ook omdat ik ernstig slechthorend ben. Ik hoor haar ook zonder gehoorapparaten. Meestal zegt ze een paar troostende woorden, maar soms kan ik haar ook vragen stellen waarop ze dan antwoord geeft. Dit probeer ik niet te vaak te doen, want het is wel een beetje creepy eigenlijk
Wow! Dat is idd best creepy en weird en/of juist frappant in deze omdat je slechthorend bent.
Net als bij blinde mensen die opeens kunnen zien en/of zichzelf zien liggen op een operatietafel terwijl ze zichzelf en/of anderen nooit hebben kunnen zien.

Apart.

Heb zelf ook nog een eng verhaaltje voor het slapen gaan.
Ik heb niet zo heel lang geleden nog (en herhaling opzich) 3 schimmen achter mijn bed zien staan. Werd wakker, wel heel erg uitgeput, mijn dromen kon ik ook niet meer herinneren, normaal wel, maar kan ook door de schrik komen. Al werd ik dus gelijk vrij moe, wat zeg ik erg moe, wakker, alsof ik de marathon ofzo had gelopen, ook kon ik mezelf niet zo goed bewegen. Maar of dat nou door de moeheid/schrik (in droom?!) was, geen idee.

Iig, keek ik op, wakker, weet ik zeker, want daarna bleef ik dus wakker, gezien ik zoiets had van 'wtf', en zag dus 3 schimmen staan. Erg gezellig, en ze bleven een tijdje staan. En toen weg, ik voelde mezelf ook erg maf toen. Alsof ik uhm.. niet helemaal mezelf/alleen was, die sfeer alsof ik bij hun zat in hun veld/sfeer whatever en/of zij bij mij. Eén was er overigens groter dan de andere twee, die grotere stond ook voorop.

Naja.
Weltrust
  † In Memoriam † zaterdag 22 oktober 2005 @ 16:16:35 #41
127870 Ratelslangetje
Lady
pi_31629458
Meen je dat ? Ik heb dat ook een keer gehad. Zag ik wel 4 schimmen achter mijn bed.
Één had een paarse jurk aan.En één had een petje op,achterstevoren.
Die andere twee kon ik niet zo goed zien,maar die waren wel iets groter dan die andere twee.
En dan met name die met de paarse jurk.

Oh ja ,het bleek uiteindelijk gewoon een droom te zijn,of misschien niet .
Nou ja ,maakt niet uit .
Giftig, Fel
Agressief en
Razendsnel
pi_31633059
quote:
Op zaterdag 22 oktober 2005 16:16 schreef Ratelslangetje het volgende:
Meen je dat ? Ik heb dat ook een keer gehad. Zag ik wel 4 schimmen achter mijn bed.
Één had een paarse jurk aan.En één had een petje op,achterstevoren.
Die andere twee kon ik niet zo goed zien,maar die waren wel iets groter dan die andere twee.
En dan met name die met de paarse jurk.

Oh ja ,het bleek uiteindelijk gewoon een droom te zijn,of misschien niet .
Nou ja ,maakt niet uit .
Ik vertel er altijd expliciet bij wanneer iets een droom was of niet.
Met die school was dus een droom.

Maar whatever turns you on, was vast een opluchting om dat even te zeggen

[ Bericht 1% gewijzigd door sweetgirly op 22-10-2005 19:15:19 ]
  † In Memoriam † zaterdag 22 oktober 2005 @ 19:29:28 #43
127870 Ratelslangetje
Lady
pi_31633821
quote:
Op zaterdag 22 oktober 2005 18:48 schreef sweetgirly het volgende:

[..]

Ik vertel er altijd expliciet bij wanneer iets een droom was of niet.
Met die school was dus een droom.

Maar whatever turns you on, was vast een opluchting om dat even te zeggen
Sorry, ik was toen nog boos.
Giftig, Fel
Agressief en
Razendsnel
pi_31643583
een negatieve buurt of negatieve ruimte/kamer kan je goedmaken door er een towerbuster(s) neer te leggen. Die negatieve geesten hebben dan de keuze: veranderen of weggaan. Dus probleem opgelost.
pi_31644498
Geen towerbusters voor mij
  zondag 23 oktober 2005 @ 13:03:39 #46
64831 2NutZ
Non-profit paardenstylist.
pi_31650782
quote:
Op vrijdag 14 oktober 2005 13:36 schreef Plotinus het volgende:
En gevonden...
[..]
Idd dit is dus zon standaard verhaal.
Ik kom zovaak door et plantsoen en nog nooit iets van gehoord of gezien.
Ik woon hier al mn hele leven ;o
* Je mag wel een iets normalere toon aanslaan. Realiseer je goed dat dit slechts jouw mening is.
pi_31657864
quote:
Op zondag 23 oktober 2005 13:03 schreef 2NutZ het volgende:

[..]

Idd dit is dus zon standaard verhaal.
Ik kom zovaak door et plantsoen en nog nooit iets van gehoord of gezien.
Ik woon hier al mn hele leven ;o
Hm, jammer. Ik had toch wel gehoopt dat dit echt gebeurd was, het is namelijk wel een verhaal (als het echt was) dat moeilijk te ontkrachten is.
  woensdag 26 oktober 2005 @ 08:52:45 #48
8372 Bastard
Persona non grata
pi_31694427
Ik heb regelmatig dat ik "mensen" zie staan, soms te absurd voor woorden.
Zoals vorige week, ik word wakker, kijk in de maanverlichte kamer, en zie mijn vrouw wijzen naar de deur. Dus ik kijk naar de deur, en in de deuropening staat een vrouw met een bruine regenjas aan, en een 70's zonnebril op. ( )
Op het moment dat zij doorheeft dat ik kijk en schrik, deinst zij naar achteren de schaduw in, en heel even komt ze weer terug om te zien of ik nog steeds zit te kijken....
Ik zeg tegen mijn vrouw "Nou inderdaad zeg, daar heb je er weer 1.." maar wat blijkt, zij heeft helemaal niet die vrouw aangewezen, zij sliep!
Dus omdat ik dat harop zeg, word zij wel echt wakker.. ik wend mijn blik af naar haar, en zeg .. "ja daar.. daar is er weer 1, je wees haar net aan" Ik kijk weer terug naar de deuropening.. weg is ze.

En dit soort shit gebeurt mij dus zooo vaak!!
The truth was in here.
pi_31695823
quote:
Op woensdag 26 oktober 2005 08:52 schreef Bastard het volgende:
Ik heb regelmatig dat ik "mensen" zie staan, soms te absurd voor woorden.
Zoals vorige week, ik word wakker, kijk in de maanverlichte kamer, en zie mijn vrouw wijzen naar de deur. Dus ik kijk naar de deur, en in de deuropening staat een vrouw met een bruine regenjas aan, en een 70's zonnebril op. ( )
Op het moment dat zij doorheeft dat ik kijk en schrik, deinst zij naar achteren de schaduw in, en heel even komt ze weer terug om te zien of ik nog steeds zit te kijken....
Ik zeg tegen mijn vrouw "Nou inderdaad zeg, daar heb je er weer 1.." maar wat blijkt, zij heeft helemaal niet die vrouw aangewezen, zij sliep!
Dus omdat ik dat harop zeg, word zij wel echt wakker.. ik wend mijn blik af naar haar, en zeg .. "ja daar.. daar is er weer 1, je wees haar net aan" Ik kijk weer terug naar de deuropening.. weg is ze.

En dit soort shit gebeurt mij dus zooo vaak!!
Wat grappig dat iets of iemand je er toch op wijst via een voor jouw vertrouwde manier.....je vrouw. Terwijl de verschijning verdwijnt/terugstapt als jij kijkt.


Hoe reageert je vrouw hierop ?
Men occasionally stumble over the truth, but most of them pick themselves up and hurry off as if nothing ever happened.
Sir Winston Churchill
  woensdag 26 oktober 2005 @ 11:14:35 #50
8372 Bastard
Persona non grata
pi_31696424
quote:
Op woensdag 26 oktober 2005 10:37 schreef Mirage het volgende:

[..]

Wat grappig dat iets of iemand je er toch op wijst via een voor jouw vertrouwde manier.....je vrouw. Terwijl de verschijning verdwijnt/terugstapt als jij kijkt.


Hoe reageert je vrouw hierop ?
Die raakt er nu na 4 jaar wel een beetje aan gewend geloof ik, ze zei zoiets als "Ja ja tis al goed" en sliep verder

Leuk om er bij te vertellen... en dit is misschien nog wel waziger; Mijn vrouw is hoogzwanger en eerder op de nacht, zij sliep al, ik kon de slaap nog niet echt vatten, ik draai me om naar haar, en zie vanuit haar buik een baby half recht op zitten en met een blij gezicht naar haar kijken.... ik weet het, supervaag...
The truth was in here.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')