Eerst geloofde ik niet in dit soort dingen, totdat er iets gebeurde.
Mijn opa was overleden (opa van mijn moeder), 2 nachten nadat hij weg was kreeg ik dromen, iedere nacht 1 droom.
In de ene droom stond hij bij een steenfabriek, hij was aan het zeggen dat alles met hem goed ging en hij vertelde dingen over de steenfabriek en dergelijke, dat herinner ik verder niet meer, maar ik wist later dat hij op een steenfabriek had gewerkt, en dat wist ik daarvoor nog niet.
In de volgende droom liep ik door een straat in de buurt waar ik woon, opeens wordt ik aan het einde van de straat overreden door een rode auto en toen was ik opeens in een soort hemel.
Daar kom ik gewoon rondkijken, er stonden een soort blauwe apparaten, zagen eruit als buizen met dingen eromheen, waar lichamen in "hingen".
Ik keek wat rond en toen ging ik verder, ik kwam bij een soort stenen bouwwerk, het was gewoon een vloer met een stenen boog eroverheen, die ruimte was aardig groot.
Langs de rand zaten allemaal mensen op stoelen.
Toen liep ik langs al die mensen, aan het einde van die ruimte zat een ijzeren hekdeur zegmaar, die maakte ik open en ik kwam in een overweldigende natuurlijke omgeving uit, toen was ik opeens weer wakker.
Nu denk je vast: "Ja dat idee heb je normaal al van de hemel", maar het grappige is dat ik totaal niet in de hemel en god en dergelijke geloof, dus het lijkt wel of hij me iets duidelijk wilde maken.
Ik vertelde het overigens tegen mijn moeder en ze zei gewoon rustig: "Jij hebt dus als laatste afscheid genomen van hem", alsof het heel normaal was, volgens mij geloofde ze me ook echt wel.
Dit valt misschien niet echt onder entiteiten (geesten), maar toch is hiermee mijn interesse ermee begonnen.
Na dit ging ik op zoek naar informatie hierover, vooral op
http://paranormal.about.com, waar ik een stukje tekst vond over zogenaamde "Messenger ghosts", deze entiteiten geven je vaak dromen en dergelijke na een overlijden, dit kwam precies overeen met mijn ervaring.
Dit was een aantal jaar geleden, ik ben toen een tijd in het paranormale geïnteresseerd geweest en toen besteedde ik er minder aandacht aan.
Tot een jaar of anderhalf terug denk ik, toen begon ik weer met informatie en dergelijke te zoeken, waarom?
Omdat er opeens weer onderwerpen liepen over paranormale dingen, dus ik mengde me maar weer in de discussie.
Ik herinner me niet meer hoe dat allemaal precies ging op dat moment.
Maar later zat ik opeens op een vrijdag of zaterdag avond te computeren, het was ondertussen al nacht en ik zat met de koptelefoon op naar muziek te luisteren en rond te surfen.
Opeens kreeg ik telkens het gevoel van, kijk naar links, kijk naar links.
Wat staat er nou links van me als ik achter de computer zit? Inderdaad, mijn bed.
Dus ik kijk er een aantal keer naar, er is niks, maar op een gegeven moment zie ik lichtbolletjes verschijnin (orbs), opeens beginnen ze te "knappen" (beetje knipperen).
Hierna zie ik opeens steeds een schaduw, ik was totaal niet bang ofzo, maar ik kreeg allemaal rare gevoelens over me heen, ik kreeg het ten eerste steeds koud en warm.
Op een gegeven moment gaat die schaduw echt aandacht trekken, hij flitst gewoon om me heen en dergelijke, toen werd het mij even iets te veel
en ging ik naar #truth in het IRC kanaal van Fok!.
Daar werdt gezegt dat ik contact moet zoeken met de entiteit, dit deed ik doormiddel van gedachtens, toen ik zei dat ik er nu niet klaar voor was hield het direct op en was het rustig.
Het klinkt nu misschien wat kort door de bocht, maar het was een aardig lange ervaring, ik kan het niet zo goed onder woorden brengen zo..
Na een week of 2 kreeg ik weer dezelfde ervaring, er was een schaduw aan het verschijnen, ik had er een webcam opgeplaatst en er waren af en toe rare schimmen te zien, maar het kwam niet verder dan dat, alsof de entiteit niet genoeg energie had.
Verder krijg ik sinds deze ervaring steeds beelden door, ik zie onder andere steeds schimmen door het huis lopen.
Ik was laatst mijn schoenen op mijn kamer aan het aandoen en opeens liep er een zwarte schaduw voor me langs, liep rustig door, ik keek op en hij verdween recht door de muur op mijn kamer, toen schrok ik wel even.
Ondertussen had ik met iemand een community over paranormale zaken opgericht, namelijk
www.psibron.nl.
Hierdoor kwam ik in contact met iemand die enorm goed telekinese kon, hij liet dit zien op de webcam, ik was echt onder de indruk, maar opeens schrok ik enorm hard.
Er stond een grijze schaduw met me mee te kijken, ik kijk naar links en hij verdwijnt niet direct maar hij vervaagt langzaamaan, toen was ik weer geschokt.
Ook heb ik altijd al, sinds dat ik klein was, dat ik hier in huis soms bang ben.
Toen ik klein was wou ik nooit alleen naar boven toe gaan, nu wel, maar nu durf ik nog steeds niet alleen naar zolder te gaan 's avonds, er hangen rare gevoelens en dergelijke.
Ook heb ik altijd alsik vande trap afga het gevoel alsof er iemand achter me aanrent vanaf mijn ouders hun kamer (die zit tegener de trap).
Verder heb ik 1 keer gehad dat ik naar boven rende van benedenaf en dat er toen een klein meisje heel hard gilde, niemand had het volgens mij gehoord, maar ik was weer enorm geschokt, sindsdien voel ik ook steeds een klein meisje rondlopen, en sinds een week ongeveer krijg ik steeds beelden door van haar dat ze is opgehangen.
Nu denken jullie dat dit echt een afgelegen huis is en dergelijke, maar dat is het niet, het is een heel normaal huis in een woonwijk, de vorige bewoner is zover ik weet hier ook niet overleden of iets dergelijks, dus ik denk al gauw terug naar de 2de wereld oorlog.
Verder interesseer ik me in empathie, telepathie, telekinese, lucide dromen, entiteiten, psi balls etc.. ik ben nu echt iemand die zich in het paranormale interesseert.
Lucide dromen is dat niet nee, maar ik vat het even samen.Tot zover even een aantal gebeurtenissen samengevat..
Edit:Even tekst gefixt, kopie van notepad naar Fok! ging even niet zo goed..