Zo'n gevoel heb ik wel ja. Misschien geeft één van hen op of moet opgeven vanwege een blessure? Wie weet zijn er toch gewoon nog wel 5 vrouwen, wie weetquote:Op zondag 6 november 2005 23:13 schreef hardsilence het volgende:
Dus of Lisa of Josha is voor de vrouwenstrijd weg dan?
Waarom zegt Art dan vierquote:Op maandag 7 november 2005 00:51 schreef caradoc het volgende:
[..]
Zo'n gevoel heb ik wel ja. Misschien geeft één van hen op of moet opgeven vanwege een blessure? Wie weet zijn er toch gewoon nog wel 5 vrouwen, wie weet
Don't mess with Agnes!quote:Op dinsdag 8 november 2005 20:48 schreef mikerw het volgende:
agnes weg, terecht, net als bob. totaal nietszeggende figuren die zich maar op de vlakte houden en zelf niets kunnen. dan maar liever van dat soort pisfiguren als josephine en lisa.
die lisa zit zeker in een of ander paralleluniversum met "ik ben telkens bijna de winnares", wat komt er een hoop stront uit die kop zeg. wat een verraadster, likken bij josephine heeft totaal geen nut meer, die gaat nooit meer naar die rotsen. als er fysieke proeven blijven komen is het vanaf nu gewoon elke week een vrouw, of iets dat erop lijkt, uit.
en ik ben zoooooooo benieuwd naar dat geheim. het wordt nu toch wel zoooo spectaculair, als ik die voice-over mag geloven, ik kan haast niet wachten. super gewoon dat geheim.
Nah, het grijze muis-gehalte was erg hoog hoor (die kunstenaar, Josha, die ene die als laatste bij de boot opgaf, die de duikproef won, (ik weet hun namen nieteens meer, nuff said) enz.).quote:Op dinsdag 8 november 2005 20:55 schreef trepper het volgende:
Ik had dit trouwens ook wel een geschikte cast gevonden voor expeditie robinson.
Ik vind er wel een hoop interessante kandidaten bijzitten, het was veel meer een mix van verschillende karakters dan bij ER. Het probleem van TI is echter dat er te weinig leuke spelelementen inzitten, nu met die wachters is het pas een beetje interessant geworden.quote:Op dinsdag 8 november 2005 23:21 schreef Tom_Tom- het volgende:
[..]
Nah, het grijze muis-gehalte was erg hoog hoor (die kunstenaar, Josha, die ene die als laatste bij de boot opgaf, die de duikproef won, (ik weet hun namen nieteens meer, nuff said) enz.).
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |