quote:Op dinsdag 18 oktober 2005 00:00 schreef Sylvana het volgende:
ik heb het boek 2 keer doorgelezen en het boek met 1350 vragen gemaakt en de foute vragen steeds opnieuw gemaakt totdat ik ze allemaal goed had en ben in 1 keer geslaagd met 3 fout
Neuh, hooguit hoelang de remafstand ongeveer is bij 120km/h geloof ik, da's een meter of 55 geloof ik...quote:Op dinsdag 18 oktober 2005 14:30 schreef MissyMirjaM het volgende:
voor d etheorie geslaagden; moe je echt kunnen uitreken wat je remafstand is, wat je afstand is die je per meter aflegt, enz. ewnz. ?
al die ingewikkelde formules..
*geslaagd is voor theorie op 20 april! *quote:Op dinsdag 18 oktober 2005 14:30 schreef MissyMirjaM het volgende:
voor d etheorie geslaagden; moe je echt kunnen uitreken wat je remafstand is, wat je afstand is die je per meter aflegt, enz. ewnz. ?
al die ingewikkelde formules..
De remweg bij 120 km/h is 60 meter, plus een beetje (10 a 20%).. Dus een antwoord als 70 m remweg rekenen ze goed.quote:Op dinsdag 18 oktober 2005 15:36 schreef veldmuis het volgende:
[..]
Neuh, hooguit hoelang de remafstand ongeveer is bij 120km/h geloof ik, da's een meter of 55 geloof ik...
Afstand per meter enzo hoeft ook niet, misschien in meerkeuzevraag, maar ik heb 'm niet gezien, en zou het ook niet weten.
Groetjes,
veldmuis
ik moet morgen ook afrijden, eerste keerquote:Op dinsdag 18 oktober 2005 10:22 schreef Sappii het volgende:
Ik moet morgen voor de 3e keer afrijden. Ben twee keergezakt op besluitvaardigheid. Ik hebgisteravond 3 uurtjes les gehad en vandaag nog ff 2. Het ging wel soepel, maar ja de zenuwen. *zucht*![]()
ja, dat is degene die ik weet. maar er staan nog zo 3 formules in het boek, die veel ingewikkelder zijn [ben cijferblindquote:Op dinsdag 18 oktober 2005 15:46 schreef Zonnestraaltje het volgende:
[..]
*geslaagd is voor theorie op 20 april! *
Je remafstand is het aantal km/h :2 + 10%.
Dus stel, je rijdt 80 km/h, de remafstand is dan 80:2 = 40 + 10% = 44 meter. Voor het gemak kun je dan uitgaan van 50 meter, geloof ik, omdat je reactiesnelheid ook iets langer kan zijn dan de 2 seconden die er officieel voor staan.
Gefeliciteerdquote:Op dinsdag 18 oktober 2005 19:45 schreef DeadKnight het volgende:
*Vanochtend mijn rijbewijs behaald![]()
1 foutje gemaakt![]()
Succesquote:Op dinsdag 18 oktober 2005 23:51 schreef Boschjesman het volgende:
Hmm, morgen rij-examen.
Ik ben benieuwd..
Gefeliciteerdquote:Op dinsdag 18 oktober 2005 19:45 schreef DeadKnight het volgende:
*Vanochtend mijn rijbewijs behaald![]()
1 foutje gemaakt![]()
Succes!quote:Op woensdag 19 oktober 2005 08:22 schreef Gelderland het volgende:
ik ga over 30 min. naar het CBR, 1.5 uur van te voren om te kijken of ik nog op de reservelijst voor vandaag kan komen
Succes!!quote:Op woensdag 19 oktober 2005 08:34 schreef Boschjesman het volgende:
[..]
Succes!
Ik heb over 30 minuten rijles en daarna examen.
Succesquote:Op woensdag 19 oktober 2005 08:34 schreef Boschjesman het volgende:
[..]
Succes!
Ik heb over 30 minuten rijles en daarna examen.
Dat hoef je ook niet te leren, je krijgt er hooguit een vraag over en die is toch multiplechoice dus dan kom je met goed gokken al een heel end........quote:Op dinsdag 18 oktober 2005 21:22 schreef Repeat het volgende:
wat een onzin over die remmen, alsof een wrak uit 1970 met 4 trommels net zo veel afstand nodig heeft om te remmen van 120 naar 0 als een porsche met keramische schijven ofzo
Echt onzin dat je zoiets moet leren...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |