Op het moment dat jij ophoud met draaien..quote:Op zaterdag 8 oktober 2005 17:31 schreef SCH het volgende:
[..]
De zoveelste troll - kap toch eens man prutser![]()
Daar is niets mis mee. Maar dan moet je niet gaan roepen dat het niet zo is.quote:Op zaterdag 8 oktober 2005 16:22 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
En wat dan nog? Wat de neuk doet het ertoe wat zijn drijfveer was?
Hoezo, weet kan jij in zijn hoofd kijken?quote:Op zaterdag 8 oktober 2005 17:39 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Daar is niets mis mee. Maar dan moet je niet gaan roepen dat het niet zo is.
Kom kom...je weet toch dat je een baan voor het leven kiest. En dat mensen die het beter doen altijd maar afgemaakt moeten worden. Wat denken ze wel niet.quote:Op zaterdag 8 oktober 2005 17:42 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Hoezo, weet kan jij in zijn hoofd kijken?
Ik wissel ook wel eens van baan om wat leukers of anders te gaan doen, en dan is meer verdienen en een beter contract uit onderhandelen ook leuk. Dat betekend niet dat ik alleen om het geld ben overgestapt.
Dit hele gezeik is zoooooo hollands.
Omdat Jack Spijkerman altijd de linkse idealist was die zich als geen ander verzette tegen de zogehete graaicultuur. Net zoals Barend & v Dorp en Jan Mulder. Allemaal de grootste mond over de graaicultuur en over rechts etc etc maar ondertussen hun salaris wel wegsluizen via een BV om zo min mogelijk belasting te betalen.quote:Op zaterdag 8 oktober 2005 16:22 schreef Pietverdriet het volgende:
En wat dan nog? Wat de neuk doet het ertoe wat zijn drijfveer was?
Inderdaad, je stapt alleen maar over naar Talpa omdat je het een sympathieke zender vondquote:Op zaterdag 8 oktober 2005 16:14 schreef Darklight het volgende:
tuurlijk is geld zn drijfweer niet geweest
Laat Jack toch in zijn idealistische dromen geloven. Mensen die wakker zijn weten wel beter.quote:Op zaterdag 8 oktober 2005 19:37 schreef pberends het volgende:
Inderdaad, je stapt alleen maar over naar Talpa omdat je het een sympathieke zender vond.
quote:Op zaterdag 8 oktober 2005 16:08 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Spijkerman weet nu hoe het is, als je zo hard wordt aangepakt.
Maar verder heeft ie natuurlijk gewoon gelijk.
Fijne mensen toch, daar bij de Publieke Omroep. Ik vind het dan ook typisch dat men bij de publieke omroep wel een snerende serie maakt over een Commerciele zender, maar geen enkel graadje zelfreflectie heeft.
Goh, gebeurt hem eindelijk hetzelfde als al die gasten en BN'ers die compleet voor lul (of nog erger: voor NSB'er/racist) zijn neergezet door Spijkermanquote:AMSTERDAM - Ik ben ongelooflijk aangepakt, alsof ik een NSB er was geworden.
Diezelfde vraag kan ik jouw ook stellen.quote:Op zaterdag 8 oktober 2005 17:42 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Hoezo, weet kan jij in zijn hoofd kijken?
Spijkerman zat perfect bij de Vara. Dikke vette kijkcijfers, succes. Dat inruilen voor een zender die nog niets eens bestond is dan gewoon dom. Die dikke vette cheque zie ik dan als enige reden om over te stappen.quote:Ik wissel ook wel eens van baan om wat leukers of anders te gaan doen, en dan is meer verdienen en een beter contract uit onderhandelen ook leuk. Dat betekend niet dat ik alleen om het geld ben overgestapt.
Dit hele gezeik is zoooooo hollands.
Niet te vergeten dat ie vlak daarvoor had bijgetekent bij de VARA om zijn 25 jaar vol te makenquote:Op zaterdag 8 oktober 2005 16:53 schreef Verbal het volgende:
Jack is aan het janken. Hij heeft zelf bijzonder onkies gehandeld, dat men hem dan niet uitzwaait met bloemen en bonbons is niet verwonderlijk. Wat een gejengel van een kerel die zelf de zwakste schakel in zijn eigen programma was
V.
Je geeft Jack nog aardig wat krediet voor zijn bijdrage in Kopspijkers.quote:Op zaterdag 8 oktober 2005 19:46 schreef pberends het volgende:
Kopspijkers is een geniaal concept, alhoewel het meer een soort GTA is. Oftewel het samenvoegen van verschillende dingen in 1. Bovendien leunt het voor 90% op de input van anderen en de kijkers.
Bij de VARA verdiende Spijkerman al 300k per jaar. Ik zou er voor tekenenquote:Op zaterdag 8 oktober 2005 17:30 schreef Loohcs het volgende:
Jack Spijkerman moet gewoon begrijpen dat het vreemd is dat hij juist is overgestapt naar een zender die hij - samen met zijn cabaret - eerst een aantal keer behoorlijk heeft afgezeken. Nog afgezien van het feit of de so called linkse idealist wel zo voor 't grote geld moet kiezen, maar dat is weer een andere discussie. Dat de mensen die de kritiek uiten niet zo vaak live kwamen kijken doet er niets aan af, zij hebben het immers ook op tv kunnen zien.
Het feit dat ze niet vaak live kwamen kijken kan misschien wel iets zeggen over de werksfeer, maar dat had Spijkerman dan ook wel eerder kunnen melden in al die tijd dat hij daar werkte i.p.v van zo na te trappen.
wat hij zegt,quote:
Dat zeker, het programma presenteren kunnen wel meer mensen.quote:Op zaterdag 8 oktober 2005 19:52 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Je geeft Jack nog aardig wat krediet voor zijn bijdrage in Kopspijkers.
Dat programma leunde voor 99,9% op anderen.
ook eensquote:Op zaterdag 8 oktober 2005 19:52 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Je geeft Jack nog aardig wat krediet voor zijn bijdrage in Kopspijkers.
Dat programma leunde voor 99,9% op anderen.
Dat deed Wedden Dat ook, maar dat zegt natuurlijk niets.quote:Op zaterdag 8 oktober 2005 19:52 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Je geeft Jack nog aardig wat krediet voor zijn bijdrage in Kopspijkers.
Dat programma leunde voor 99,9% op anderen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |