D'r sterven elke dag mensen aan honger en in het verkeer, toch hebben we het ook gewoon over auto's en zeggen we dat we 'honger' hebben.quote:Op zaterdag 8 oktober 2005 15:25 schreef missblack het volgende:
<politiek correct geneuzel>
wat een enge vent is het ookquote:
`quote:Op zaterdag 8 oktober 2005 15:23 schreef flugeltje het volgende:
[..]
Hoho.... Ik ben géén Tanjafan weet je nog
quote:Op zaterdag 8 oktober 2005 15:29 schreef Pinball het volgende:
[..]
D'r sterven elke dag mensen aan honger en in het verkeer, toch hebben we het ook gewoon over auto's en zeggen we dat we 'honger' hebben.
Opkankeren dus met dat gezeik
Tijdens het persen komen ze erachter dat ze toch een keizersnee nodig heeft en mag naar het nieuwe ziekenhuis in Hoofddorp (Spaarne ziekenhuis) en die zien we nooit meer terugquote:Op zaterdag 8 oktober 2005 15:26 schreef teamlead het volgende:
[..]
Zou mooi zijn.... Ruim op tijd voor de exit
maar niet vanavond ajb.. ik wil rustig voetballen kunnen kijken en daarna genieten van een stelletje dronken idioten die alleen nog maar aan sex en roken kunnen denken
Hij ziet er lekker fris uit.quote:
quote:Op zaterdag 8 oktober 2005 15:31 schreef Pinball het volgende:
Ze beginnen nu al met drinken
Dat gaat helemaal goed komen vanavond
En Roel ook, daar kan hij toch slecht tegen? Volgens mij zei ie gisteren nog dat ie alleen bier zou drinkenquote:Op zaterdag 8 oktober 2005 15:31 schreef teun911 het volgende:
De meiden gaan een wijntje nemen!
Dit gaat de goede kant op.
Ik heb oprecht medelijden met je. Als je hier al niet tegen kan moet je echt een heel zwaar leven hebben. Sterkte met je leven!quote:Op zaterdag 8 oktober 2005 15:25 schreef missblack het volgende:
[..]
offtopic:
Als je voor m,n neus stond had ik je in je naar je nek gevlogen.
Zou je een andere formulering kunnen gebruiken!!!! Houdt ook een beetje rekening met de mensen die hier lezen!!!
Heb er iemand aan zien sterven en het zelf gehad van m,n 2de tot m,n 4 de jaar.
Er zijn hier meer mensen die het woord gebruiken, maar vindt het respectloos houdt het voor je.
Ontopic: ja ze lopen te zeiken over dat stomme roken, Ingrid moet haar bek houden met haar rotkop. ( kijk zo kan het ook)
quote:Op zaterdag 8 oktober 2005 15:31 schreef teun911 het volgende:
De meiden gaan een wijntje nemen!
Dit gaat de goede kant op.
Sorry hoor, is niet persoonlijk. Maar ik vind het altijd raar om daar ineens overgevoelig voor te doen.quote:
Mijn pa is overleden aan kanker, maar ik betrap mezelf er ook vaak genoeg op dat ik het als scheldwoord gebruik... Zeker sinds BB in combinatie met Chantalquote:Op zaterdag 8 oktober 2005 15:34 schreef Pinball het volgende:
[..]
Sorry hoor, is niet persoonlijk. Maar ik vind het altijd raar om daar ineens overgevoelig voor te doen.
En ja, ik heb ook mensen verloren aan kanker, maar dat wil niet zeggen dat ik er geen grappen over mag maken.
mooiquote:Op zaterdag 8 oktober 2005 15:32 schreef BONG4002 het volgende:
[..]
En Roel ook, daar kan hij toch slecht tegen? Volgens mij zei ie gisteren nog dat ie alleen bier zou drinken
Roel kan gewoon slecht tegen drank, punt.quote:Op zaterdag 8 oktober 2005 15:32 schreef BONG4002 het volgende:
En Roel ook, daar kan hij toch slecht tegen? Volgens mij zei ie gisteren nog dat ie alleen bier zou drinken
Dat heb ik ff gemist... zei hij dat waar de zeug bij wasquote:Op zaterdag 8 oktober 2005 15:37 schreef Cracka-ass het volgende:
Roel slaat precies de spijker op zn kop mbt Tanja. Lieske een sloerie noemen maar zelf zwanger worden van een rare neger.
Nee ook niet met die woorden. Hij zei het tegen Nathalie en Linda.quote:Op zaterdag 8 oktober 2005 15:37 schreef teamlead het volgende:
[..]
Dat heb ik ff gemist... zei hij dat waar de zeug bij was
Roel heeft wel vaker hele rake observaties, en wist vandaag ook al weer een paar keer goed te relativeren.quote:Op zaterdag 8 oktober 2005 15:37 schreef Cracka-ass het volgende:
Roel slaat precies de spijker op zn kop mbt Tanja. Lieske een sloerie noemen maar zelf zwanger worden van een rare neger.
Tanja gebruikte gisteren zelfs ook het woord "tiefen" in een zin. Dus ze roept wel vaker iets wat nergens op slaat.quote:Op zaterdag 8 oktober 2005 15:37 schreef teamlead het volgende:
[..]
Dat heb ik ff gemist... zei hij dat waar de zeug bij was
Ik wacht 5 seconden, meestal wordt ze dan wel afgekapt door iemand anders gelukkig.quote:Op zaterdag 8 oktober 2005 15:39 schreef F4iTH het volgende:
Ben ik de enige die gelijk 'Mute' inklikt zogauw Lieske aan een verhaaltje begint?![]()
Die zijn vroeg dronken vanavond dus het wordt vroeg feestquote:Op zaterdag 8 oktober 2005 15:35 schreef Pinball het volgende:
[..]
Roel kan gewoon slecht tegen drank, punt.
Die ligt vanavond om 10 uur in een jurk te slapen in de armen van Linda
Dido is nog Alc. vrij toch? (ik volg Stream 3 dus kan het mis hebben)quote:Op zaterdag 8 oktober 2005 15:39 schreef teun911 het volgende:
Die Dido gaat het zo extra moeilijk krijgen na dat rosetje, als die alcohol in kickt gaat ze me toch zin krijgen in een peuk.
Shit!!quote:Op zaterdag 8 oktober 2005 15:35 schreef teun911 het volgende:
[..]
mooi
En alls Roel alleen bier drinkt wordt hij volgens mij ook in no-time aangeschoten, dus zolang hij niet door heeft dat hij beter helemaal niks kan drinken gaat het helemaal goed komen vandaag![]()
![]()
Heb je hem met bisonkit aan de muur geplakt? Ik mis een draadje...quote:
Stream 1, zit nu in een fatboy met glas wijn.quote:Op zaterdag 8 oktober 2005 15:40 schreef BONG4002 het volgende:
[..]
Dido is nog Alc. vrij toch? (ik volg Stream 3 dus kan het mis hebben)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |