quote:Op dinsdag 4 oktober 2005 15:17 schreef Radegast het volgende:
Zul je net zien dat er weer iemand van Ajax geblesseerd raakt tijdens de training van Oranje...
Tyfuskutinterlandvoetbalquote:Op dinsdag 4 oktober 2005 19:12 schreef Dr.Daggla het volgende:
Sneijder heeft geblesseerd de training van Oranje verlaten,.
quote:Robin van Persie haalt einde Oranje-training niet
4/10/2005 19:05
Wesley Sneijder en Wilfred Bouma moesten de eerste training van het Nederlands elftal voortijdig afbreken. Meer zorgen zijn er over Robin van Persie, die na een uur de kleedkamer opzocht.
Na het verzamelen in Noordwijk stonden de 23 opgeroepen internationals 's avonds voor het eerst op het veld. Niet iedereen kwam ongeschonden uit de strijd. Bondscoach Marco van Basten sloot de eerste training af met twintig man.
De eerste training van het Nederlands elftal leverde Sneijder en Bouma blessures opgeleverd. De middenvelder van Ajax en de verdediger van Aston Villa verlieten het veld van Quick Boys met lichte kwetsuren.
Meer onrust ontstond toen ook Van Persie vroegtijdig de kleedkamers moest opzoeken. De aanvaller van Arsenal kreeg een tik tegen zijn bovenbeen. Het is nog niet duidelijk in hoeverre de blessure een optreden tegen Tsjechië in de weg staat.
Voorbeeld bij 3 wedstrijden schorsing:quote:Op dinsdag 4 oktober 2005 20:00 schreef twi het volgende:
Zo goed speelde 'ie niet. Misschien nog even een paar weekjes extra om fit te raken, want erg scherp leek 'ie niet.
Hoe zit dat dan met rode kaarten die je in Jong Ajax op loopt? Ik vind het eigenlijk maar raar dat die dan ook voor het eerste elftal gelden. Er zit een zekere logica in, maar op zich is het gewoon een andere competitie natuurlijk.Ik heb eigenlijk nog nooit gehoord van spelers die door een rode kaart of opgelopen gele kaarten in het tweede, in het eerste geschorst werden.
Zou iets zijn als ze volgende keer tegen die rotterdammers spelen dan nog winnen ze met ruime cijfers wat er overlaatst is gebeurd was een incident natuurlijk maar met dit wordt het iets moeilijkerquote:Op dinsdag 4 oktober 2005 19:41 schreef twi het volgende:
[afbeelding]
Onderschriftencompetitie in ons eigen topic
quote:Anthony Obodai: 'Ik mis Ajax geen seconde'
4/10/2005 23:54
Voor Anthony Obodai is de overgang van topclub Ajax naar het gepromoveerde Sparta Rotterdam allerminst een te grote stap terug.
'Ik heb vier jaar bij Ajax gespeeld en ik mis die club geen seconde. Oké, het niveau op de training is bij Ajax hoger dan bij Sparta, maar ik heb er vriendschap en respect voor teruggekregen. Dat is me veel meer waard. Ik kan bij Sparta mezelf zijn', vertelde Obodai deze week in Voetbal International.
Dat heeft mede te maken met de goede sfeer die Obodai aantrof bij Sparta. 'Ik heb me nog nooit zo thuis gevoeld bij een club. Ik voel zo veel waardering dat ik er helemaal warm van word.'
Gezien de vooruitzichten van een reserverol achtte Obodai een vertrek bij Ajax het beste. 'Ik vind toch al dat ik bij Ajax vier jaar heb verspeeld, want principe had ik nooit in Amsterdam moeten beginnen.'
Ronald Koeman neemt een bijzondere plaats in bij Obodai. 'Hij was de eerste trainer die me behandelde als een zoon. Koeman sprak veel met me, gaf me vertrouwen en maakte me ook als voetballer beter. Dat zal ik nooit vergeten. Ik heb echt zitten huilen om zijn vertrek, mijn hart brak.'
In de nieuwe VI komt Obodai uitgebreid aan het woord. De Ghanees vertelt over zijn moederland en ook waarom hij niet bij Feyenoord speelt. Klik hier voor de inhoud van de VI nummer 40.
Ja, waarom speelt ie eigenlijk niet bij Feyenoord ... dan hadden wij er ook nog wat aan gehad.quote:In de nieuwe VI komt Obodai uitgebreid aan het woord. De Ghanees vertelt over zijn moederland en ook waarom hij niet bij Feyenoord speelt. Klik hier voor de inhoud van de VI nummer 40.
quote:k heb vier jaar bij Ajax gespeeld en ik mis die club geen seconde. Oké, het niveau op de training is bij Ajax hoger dan bij Sparta, maar ik heb er vriendschap en respect voor teruggekregen. Dat is me veel meer waard. Ik kan bij Sparta mezelf zijn', vertelde Obodai deze week in Voetbal International.
Hij had van mij al voor die uitspraken niet terug te hoeven komen.quote:Op woensdag 5 oktober 2005 08:01 schreef Curva het volgende:
[..]
![]()
Die hoef ik dus ook nooit meer terug te zien in Amsterdam. Erg flauw om achteraf nog even uit te halen naar Ajax. Maar goed, ik mis Obodai ook nog geen seconde.![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |