abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  dinsdag 15 november 2005 @ 15:49:05 #151
529 twi
Het lichtje is uit...
pi_32288245
Wanneer het boven een top-3 club eindigen hetzelfde is als het doorbreken van de top-3 dan is er al een jaar of tien geen top-3 meer, aangezien dat vrijwel elk jaar wel gebeurd. AZ heeft het uitstekend gedaan in Europa vorig jaar, chapeau. Maar voorlopig hebben alleen Heerenveen en Willem II nog CL gehaald. En met de playoffs aan het einde van het seizoen zou ik voorlopig als AZ'er nog maar even m'n mond houden over CL-voetbal.
pi_32294144
Van mij mag Huntelaar naar AZ. Lijkt me een goede aankoop voor ze.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_32295299
quote:
Op dinsdag 15 november 2005 11:19 schreef Stanley_Climbfall het volgende:

[..]

Stel je niet zo aan joh.
Voetbal haalt nou eenmaal de peuter in mij naar boven en met dat soort opmerkingen schop je als het ware mijn blokkentoren om, dan ga ik dus driftig met mijn armpjes zwaaien.

Met je non-logca dat het hobbyclubje van die centensmijter maar even moet winnen omdat ze zogenaamd 'mooi-voetbal' (teiltje!) spelen. Het toppunt van de Hollandse decadentie!
Ze spelen goed omdat ze door een externe oorzaak meer geld hebben dan de gemiddelde eredivisieclub. Clubs die geen suikeroom hebben moeten dus worden afgestraft omdat ze die mazzel niet hebben? Ja ja....
Waar zit je trouwens op de TvL?
pi_32303154
quote:
Op dinsdag 15 november 2005 20:13 schreef Cruoninga het volgende:

[..]

Voetbal haalt nou eenmaal de peuter in mij naar boven en met dat soort opmerkingen schop je als het ware mijn blokkentoren om, dan ga ik dus driftig met mijn armpjes zwaaien.

Met je non-logca dat het hobbyclubje van die centensmijter maar even moet winnen omdat ze zogenaamd 'mooi-voetbal' (teiltje!) spelen. Het toppunt van de Hollandse decadentie!
Ze spelen goed omdat ze door een externe oorzaak meer geld hebben dan de gemiddelde eredivisieclub. Clubs die geen suikeroom hebben moeten dus worden afgestraft omdat ze die mazzel niet hebben? Ja ja....
Waar zit je trouwens op de TvL?
Ik zit in ZJ, helemaal aan de achterkant is dat volgens mij.

Ik ben op zich neutraal heb ik vanavond nog iemand verteld. Maar mooi voetbal tegen boerenkoolvoetbal heeft meer met de historie van de clubs te maken dan met geldschieters volgens mij.

Veel plezier bij de wedstrijd!
pi_32303823
Gezellig zeg, daar zit ik ook. Of sta.

Veel plezier.
pi_32305332
quote:
Op dinsdag 15 november 2005 11:26 schreef Jajong het volgende:
Als je denkt dat Huntelaar er ook maar over piekert om naar AZ te gaan kan je beter van een flat springen.
Ach praatjes, als Dirk de beurs iets verder had opengetrokken van de zomer had ie allang bij ons gespeeld. Het scheelde een enkel miljoentje en 1 Shota, en KJH was AZ'er. Hij wou toen al heel erg graag naar AZ, dus je weet niet waar je het over hebt.
quote:
Op dinsdag 15 november 2005 12:03 schreef Dylan Dog het volgende:
FS: de beste trainer van het land (en momenteel misschien wel bij de Top 3 van de wereld) zit toch echt in Eindhoven...
Guus beschouw ik als een van de beste "coaches", wat bij mij toch net iets anders is als een "trainer". Guus is de meester-alchemist die met een aantal nieuwe spelersingredienten elke keer weer de juiste balans samenstelt in zijn selectie, tactisch de tegenstanders tot op het bot ontleedt, en zijn ploeg erop instelt voor maximaal rendement.

Ik zie hem absoluut niet als de man die spelers elke dag beter maakt op het trainingsveld, hij is net als Rijkaard meer op de achtergrond aanwezig, ook al is ie hoofdverantwoordelijke. Louis is de trainer die door bijna iedere speler geroemd wordt als meest invloedrijke trainer in hun carriere, waar men het meest van opgestoken heeft. Ik zie in die lijstjes veel te weinig Guus voorkomen.

Als Jaliens roept dat zijn voetbalcarriere eigenlijk pas is begonnen onder van Gaal, en hij op basis van wat ie momenteel in trainingen nog bijleert roept dat ie nog liever bij AZ op de bank zit dan bij Feyenoord speelt, dan zegt dat eigenlijk alles. Jaliens heeft een heel aardig lijstje trainers op zijn CV staan en loopt al even mee. Ze lopen allemaal weg met Louis in Alkmaar.
quote:
Trouwens: ben ontzettend onder de indruk van de enorme progressie die Stijn Schaars maakt. Heerlijke voetballer.
Ik eis van Stijn dat ie morgen de kar trekt, hij was zondag niet in goeie doen. Ik vind hem samen met de Zeeuw de openbaring van AZ dit seizoen, maar ik heb ik persoonlijk nog meer bewondering voor Demy. Die vind ik geweldig spelen op 4.

Daarbij aansluitend : De Zeeuw en de Cler hebben hun rentree gemaakt in een winnend Jong AZ, en Opdam heeft de baltraining hervat. Op Ikedia na dus bijna weer op oorlogssterkte. Zaterdag PSV de boot in bij RKC, het ziet er goed uit.
pi_32305811
quote:
Op woensdag 16 november 2005 00:27 schreef Stanley_Climbfall het volgende:

Ik zit in ZJ, helemaal aan de achterkant is dat volgens mij.
1 tip, ga niet juichen als AZ scoort...
pi_32316256
Het valt me net op dat AZ hun website per vandaag volledig vernieuwd heeft, het ziet er best netjes en overzichtelijk uit.
pi_32317557
quote:
Op woensdag 16 november 2005 08:22 schreef MaxPower het volgende:

[..]

1 tip, ga niet juichen als AZ scoort...
Bedankt voor de tip, maar ik ben niet een type dat zich inhoudt. Ik laat wel weten of ik het overleef.

Ik stond als 12-jarig jochie bij Eagles-PSV en was helemaal gek van Romario. Die kleine geweldenaar scoorde voor mijn ogen een fantastisch doelpunt en ik wist dat ik me stil moest houden, omdat ik tussen de 'stoere jongens' van de Eagles stond. Daarna bedacht ik me: dit nooit weer! Bij Emmen-Eagles was het ook mooi. Die boeren kregen door dat we voor Go Ahead waren en dat leverde alleen maar leuke dingen op. Leuke mensen daar, was echt mooi.

Zondag zal ik me heus wel verstandig gedragen.
pi_32319420
Dat doe je ook wel als je ziet naast wie je zit. Ik heb 1x in die hoek van het Oosterpark gezeten en toen ik de trap op liep werd me gevraagd of ik wel voor Groningen was (eehhh ) omdat ze me niet kenden.
pi_32325965
quote:
Op woensdag 16 november 2005 17:21 schreef MaxPower het volgende:
Dat doe je ook wel als je ziet naast wie je zit. Ik heb 1x in die hoek van het Oosterpark gezeten en toen ik de trap op liep werd me gevraagd of ik wel voor Groningen was (eehhh ) omdat ze me niet kenden.
Wanneer was dat? Zo is het al lang niet meer in ZJ/ZI. De fanatieke groep daar is over het stadion verspreid of heeft een SV ofzoiets. Het onderste deel is bijna een familievak geworden. Daarom is de sfeer ook kutter dan voorheen in't Oosterpark. Maar misschien is enige ingetogenheid toch nog wel op zijn plaats daar.
pi_32326597
Ik ben gewoon mezelf als je het niet erg vindt. Jeetje, net alsof in een voetbalstadion andere wetten gelden. Nou ja, terug ontopic.
pi_32329629
Dat was bij die legendarische wedstrijd Groningen - Feyenoord: 3-3 na een 0-3 ruststand. Net die wedstrijd dat de tweede helft de sfeer op ZI/ZJ helemaal geweldig was...

Dat is geloof ik 2/3 seizoenen geleden.
pi_32329805
quote:
Op woensdag 16 november 2005 21:37 schreef Stanley_Climbfall het volgende:
Ik ben gewoon mezelf als je het niet erg vindt. Jeetje, net alsof in een voetbalstadion andere wetten gelden.
Je snapt toch wel dat er verschil zit tussen Emmen en de Z-side van FC Groningen? Er zitten daar gewoon jongens die het niet accepteren als je voor de tegenstander gaat juichen.

Om een beeld te schetsen: achter me zat een gozer van 2 meter breed te bellen met een bekende, en doodleuk zat te vertellen dat ie net terug was van 3 maanden zitten in Veenhuizen.
pi_32330280
Dat is wel heel toevallig. Ik bezoek 1 wedstrijd per seizoen en ik was ook bij die wedstrijd Groningen-Feyenoord 3-3. Door de wind was het ijskoud. Ik meende zitplaatsen te hebben maar op het onderste deel van die tribune moet je gewoon staan als het beperkte aantal zitplaatsen reeds bezet is. Maar wel mooi om mee te maken.

Op dat andere gedeelte ga ik niet meer in. Komt goed.
pi_32330699
pi_32331206
Ik zit zondag op ZF gewoon te juichen voor AZ.
pi_32331361
Lekker makkelijk tussen de opa's.
pi_32331929
Ik ben dan ook niet zo dapper ingesteld...
pi_32336453
Fuck die boeren, we hebben het over AZ.
En niet over het slecht presterende FC Groningen!
pi_32336500
quote:
Op donderdag 17 november 2005 10:12 schreef TeazNutz het volgende:
Fuck die boeren, we hebben het over AZ.
En niet over het slecht presterende FC Groningen!
Kom jij ook zondag?
pi_32338150
quote:
Op donderdag 17 november 2005 10:14 schreef Cruoninga het volgende:

[..]

Kom jij ook zondag?
Tis een pokke-eind rijden vanuit Alkmaar (woon er naast)
Maar de kans zit er dik in, hoezo wil je me op een Big Mac menu trakteren?
pi_32340098
quote:
Op donderdag 17 november 2005 11:25 schreef TeazNutz het volgende:

[..]

Tis een pokke-eind rijden vanuit Alkmaar (woon er naast)
Dat valt wel mee toch? Groningen-Alkmaar ervaar ik in ieder geval nooit als zo'n lange reis. Alleen in Alkmaar zelf is't altijd lastig. De truuk is om niet op de lichtmasten af te rijden zodra je ze ziet, maar eerst om de stad heen te gaan. Degene die de verlieiding niet konden weerstaan rijden nu nog steeds rondjes op de Alkmaarse ringweg.
quote:
Maar de kans zit er dik in, hoezo wil je me op een Big Mac menu trakteren?
Een aangebakken hamburger uit onze legendarische Oosterparkse kutkeet kan je krijgen, geniet er maar van, is de allerlaatste mogelijkheid voor jullie.

Alkmaar Zaanstreek is natuurlijk favoriet, maar Groningen heeft ondanks behoorlijk slechte wedstrijden ook momenten gehad waarop enige potentie getoond werd. De statistieken zijn ook in jullie voordeel als je kijkt naar de laatste 5 jaar: 3 keer winst van AZ (mits steeds nipt, met die handsbal van Nelisse als meest opmerkelijke), 1 gelijkspel (gelijkmaker van Wijker in de slotfase) en 1 overwinning voor Groningen (vage dwarrelbal van Salmon vlak voor tijd)
pi_32340482
Bij dat gelijkspel was ik ook. Dat was op het einde van het seizoen en ging nergens meer om.
  vrijdag 18 november 2005 @ 03:57:24 #175
44591 Stanley_Climbfall
out of your league
pi_32363629
Als het zondag maar niet afgelast wordt!! Rotweer de afgelopen dagen..
pi_32365821
Als Groningen nou zorgt dat de bloemkool op tijd van het veld is, dan is er niets aan de hand.

@ Cruoninga

Die aangebakken hamburger die staat, maar alleen als ie zo vet is dat de mayonaise er niet op kan blijven liggen, EN het vet langs je ellobogen op de grond druipt!!
  vrijdag 18 november 2005 @ 10:59:35 #177
93214 DeTolk
Elk puntje telt.
pi_32367000
Beetje dillema wedstrijd, heb roorda op doel en shota in de spits staan

Maar toch voorkeur voor AZ
  vrijdag 18 november 2005 @ 14:29:42 #178
44591 Stanley_Climbfall
out of your league
pi_32372583
Van Galen heeft zelf Stefano Seedorf in z'n 'Super Elf'. Mag die Seedorf nou meedoen eigenlijk aangezien Groningen beroep heeft aangekondigd?
  vrijdag 18 november 2005 @ 16:32:34 #179
36461 Joppy
geen colaboy
pi_32376353
quote:
Op donderdag 17 november 2005 12:36 schreef Cruoninga het volgende:

[..]

Dat valt wel mee toch? Groningen-Alkmaar ervaar ik in ieder geval nooit als zo'n lange reis. Alleen in Alkmaar zelf is't altijd lastig. De truuk is om niet op de lichtmasten af te rijden zodra je ze ziet, maar eerst om de stad heen te gaan. Degene die de verlieiding niet konden weerstaan rijden nu nog steeds rondjes op de Alkmaarse ringweg.
[..]
Valt idd wel mee, met de auto ben je 1,5/2 uur bezig (hangt af van de bruggen in Friesland die weleens opengaan ) Met het OV ben je ruim 3 uur onderweg, en dat doe ik bijna wekelijks

En a.s. Zondag zit ik ook in het Oosterpark.
Let the beat control your body!
  zondag 20 november 2005 @ 17:06:18 #180
42658 Noca
Voetbalt O+
pi_32428932
AZ viel me tegen vandaag. Knijp maar in je handjes dat je nog een punt meeneemt naar Alkmaar.
pi_32446597
AZ viel inderdaad tegen, Zonde dat ze nu onder F'noord staan.
De 27ste thuis tegen Roda.. Ik ben benieuwd
  maandag 21 november 2005 @ 22:29:04 #182
44591 Stanley_Climbfall
out of your league
pi_32465317
Groningen bood AZ goed partij. Het was overduidelijk dat AZ technisch de bovenliggende partij was, maar Groningen komt op basis van strijd en opportunisme al jaren aardig ver. Ik houd er niet zo van, maar het heeft wel wat.

Het was leuk om AZ te zien voetballen. Steinsson vond ik zwak spelen, Jaliens zal nog wel debuteren in Oranje verwacht ik. Schaars was ook goed. Van Galen zal wel stoppen na dit jaar. Huysegems viel ijzersterk in trouwens. Dat miste ik een beetje in de samenvatting. Er zat 1 actie in van hem, maar hij liep Paul Matthijs een keer of drie, vier heel gemakkelijk voorbij. Daar sprak eindelijk weer eens vertrouwen uit. Huysegems blijft toch ook een heerlijk talent. Mentaal niet de sterkste volgens mij, dat is jammer. Maar goed, Auxerre-thuis weten we nog wel. Ik schrijf hem niet af.
pi_32466005
Ik vond Huysegems inderdaad sterk invallen. Wel prutsers met die bordjes trouwens
Maar het moet gezegd worden, Groningen speelde een puike pot, volgens de mensen waarmee ik in de bus zat een van de beste van het seizoen, maar daar kan ik persoonlijk niet over oordelen.

Maar goed, donderdag naar AZ - Middlesbrough
pi_32478970
quote:
Op maandag 21 november 2005 22:29 schreef Stanley_Climbfall het volgende:
Het was overduidelijk dat AZ technisch de bovenliggende partij was,
Maar toch mocht AZ maar wat blij zijn dat het niet puntloos terug over de Afsluitdijk werd gestuurd. Groningen legde AZ precies de juiste tegenstand op. Als ze zo graag een technisch goed spelende topclub willen zijn moeten ze leren af te rekenen met ploegen die ze met passie en inzet het leven zuur maken. In Nederland gaan de mindere teams al veel te vaak uit van naïef meevoetballen en laten zich zo hulpeloos naar de slachtbank leiden.

Ik heb nog gekeken of ik iemand in ZJ zag die op de foto's in dit topic leek, maar heb je niet 'gespot'.
  dinsdag 22 november 2005 @ 14:16:41 #185
44591 Stanley_Climbfall
out of your league
pi_32479234
Ik riep nog wel BARRY!! toen de spelers het veld opkwamen..

Verder viel er weinig te juichen. Ik zat op rij 5, redelijk ver vooraan dus.
  donderdag 24 november 2005 @ 01:10:00 #186
55709 Stereotomy
Mens sana in corpore sano
pi_32526428
Wil iemand een voorspelling doen voor de opstelling van AZ voor morgen tegen M'boro?

Perez - Arveladze - Meerdink
Schaars - Van Galen - Landzaat
De Cler - Matthijsen - Jaliens - Steinsson

Sektioui hoeft er van mij niet in, en eigenlijk zie ik Van Galen liever ook op de bank beginnen. Dan Perez als schaduwspits en dan Huysegems als linksbuiten - hij speelt de laatste tijd erg lekker.
Confidence through competence
pi_32526603
Ik denk dat Louis met de opstelling begint zoals je die geeft, alleen zal Tarik wel beginnen denk ik.
That's all folks!
pi_32529474
Ik ga voor:

Perez - Arveladze - Sektioui
Schaars - Van Galen - Landzaat
De Cler - Matthijsen - De Zeeuw - Jaliens

Alhoewel ik vurig hoop dat Buskermolen weer es een kans krijgt.
  vrijdag 25 november 2005 @ 17:24:35 #189
529 twi
Het lichtje is uit...
pi_32572027
Geachte mijnheer Scheringa,

We zullen vanaf heden proberen te voorkomen dat de heren Vlaar, Perez, Mathijsen en Landzaat in diverse televisieprogramma's zeggen dat Ajax "natuurlijk" een stap omhoog is, ondanks dat onze club op dit moment 8 punten achter staat op Uw prachtige ambitieuze ploeg. Excuses voor het ongemak wat U ondervindt door de uitlatingen van Uw eigen spelers.

Onze technisch directeur - die ons overigens uitstekend bevalt, hartelijk dank daarvoor - zal het vanaf het begin van dit seizoen gehandhaafde beleid van "geen namen noemen" vervolgens ook consequent blijven hanteren, zodat U zo weinig mogelijk last zal ondervinden van spelers die eventueel naar deze van oudsher Nederlandse topclub zouden willen komen.

Ook wij vinden het een schande dat deze personen hun gemoedelijke club Alkmaar Zaanstreek in zouden willen ruilen voor een club die twee keer zo groot is als Willem II en AZ bij elkaar, om een wijs man te quoten.

Vriendelijke groet

Een Ajacied
pi_32572701
Matige brief. Dat mag pittiger.

Van Geel mag roepen wat ie wil w.m.b., Ajax heeft alleen geen poen voor Perez, Landzaat, Mathijsen en Vlaar. Diezelfde Scheringa bepaald nl de prijs, en dat wordt eenzelfde gebed zonder einde zoals bij Landzaat afgelopen zomer. Onbetaalbaar, onverkoopbaar. Pas als Dirk een speler wil slijten omdat ie er beter van kan worden en elders betere kan ophalen voor hetzelfde geld, zal ie het doen. Zie Lindenbergh.

Landzaat gaat trouwens alleen naar het buitenland als ie al gaat, heeft ie afgelopen jaar gezegd. Hij zag geen sportieve vooruitgang bij Ajax, PSV en Feyenoord. En dat was nog in een tijd dat Ajax nog redelijk draaide, en niet zo looserig speelde. Daar sta je dan met je 2 keer grotere club, alsof het aantal personeelsleden en het stadion een speler boeit als het voetbal zo dramatisch is. Je gaat toch ook niet naar Inter voor je plezier, dus ga je ook niet naar Ajax. Als je zo'n kaafrotte selectie hebt lopen wil geen lamme hond naar jullie komen hoor. Tekenend genoeg dat Seedorf, Davids en Kluivert (spelers die nu allang de rol van Cocu/Rijkaard hadden moeten opnemen bij Ajax) totaal geen trek hebben en Ajax als een baksteen laten vallen voor andere vaak matige clubs. So far for clubliefde.

De Jong naait hem straks nog eruit, en al die anderen idemdito die op het lijstje staan, en dan is het de komende 2 jaar gewoon strijden voor de Uefacup, en kan Ajax zich qua niveau definitief melden bij Feyenoord als ex top-club. Topclup in naam, niet meer in actuele faam.
pi_32574474
Ik hoorde dat er een Boro-supporter was doodgestoken, en 2 gewond. Weet iemand hier meer van? Het schijnt in Amsterdam gebeurd te zijn....
  vrijdag 25 november 2005 @ 18:48:37 #192
42658 Noca
Voetbalt O+
pi_32574661
quote:
Op vrijdag 25 november 2005 18:42 schreef Greetings het volgende:
Ik hoorde dat er een Boro-supporter was doodgestoken, en 2 gewond. Weet iemand hier meer van? Het schijnt in Amsterdam gebeurd te zijn....
Klopt wel dat er vannacht in Amsterdam 2 Engelsen zijn neergestoken waarvan er één overleden is. Of het boro-supporters waren weet ik niet.
pi_32574825
quote:
Op vrijdag 25 november 2005 18:48 schreef Noca het volgende:

[..]

Klopt wel dat er vannacht in Amsterdam 2 Engelsen zijn neergestoken waarvan er één overleden is. Of het boro-supporters waren weet ik niet.
Hmmm... 1+1=2, dus het zal wel....
  vrijdag 25 november 2005 @ 21:47:24 #194
497 Maja
Ja denk!?!
pi_32580225
quote:
AZFanpage.nl:

Een fan van Middlesbrough is vandaag het slachtoffer geworden van een steekpartij. De supporter is aan zijn verwondingen overleden. Daarnaast werd ook een andere Engelse supporter neergestoken, maar hij overleefde wel.

De twee kwamen rond 03.00 uur uit een café in de Warmoesstraat en liepen naar de Oudezijdsarmsteeg. Daar bood een man drugs aan, maar de Britten gingen hier niet op in. Er ontstond ruzie waarbij de dealer op de toeristen instak.
De dader vluchtte daarop richting Oudezijds Voorburgwal. De politie zoekt getuigen: mogelijk zat de jas van de dader onder het bloed. Ook de taxichauffeur die de dader zag vluchten, wordt verzocht te bellen: 0900-8844

Gisteravond ging Middlesbrough nog op bezoek bij AZ, een duel dat eindigde in een 0-0 gelijkspel waardoor de Engelsen zich geplaatst hebben voor de derde ronde van het UEFA Cup-toernooi. Duizenden supporters van Middlesbrough waren overgekomen vanuit Engeland om de wedstrijd te volgen.

For the Boro-fans: Our Sincere condolences to the family, friends and colleagues of the brutal-murdered Boro-fan.
pi_32583933
Jeetje.. als daar maar geen gekkigheid van komt. Gelukkig is er geen return.
pi_32624769
En de punten zijn weer binnen. Ook leuk dat Koevermans een goal kon meepikken.
  zondag 27 november 2005 @ 20:07:28 #197
44591 Stanley_Climbfall
out of your league
pi_32626638
Schitterende goal ook van 'De Koef'!
  zondag 27 november 2005 @ 20:25:11 #198
73305 Stpan
Zullen wij laten hoo-ooren...
pi_32627145
Koef
pi_32651686
Zal hij Shota uit de basis kunnen spelen, nu de velden zwaar worden?
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
  maandag 28 november 2005 @ 19:20:49 #200
44591 Stanley_Climbfall
out of your league
pi_32652121
Dat zou wel heel cool zijn, maar ik zie het niet gebeuren. Van Gaal is zo'n beetje idolaat van Arveladze.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')