Veel plezier daar!quote:Op maandag 3 oktober 2005 22:38 schreef Vlarp het volgende:
De WC is de trap af, dan de eerste gang rechts, de 2e deur links, dan de trap links omhoog, daarna de gang uitlopen, naar rechts gaan, de 3e deur naar links, de trap naar beneden, dan naar rechts, en dan de eerste deur
Tot zo
*deur open.. keuken door, deur door, links deur inquote:Op maandag 3 oktober 2005 22:38 schreef Vlarp het volgende:
De WC is de trap af, dan de eerste gang rechts, de 2e deur links, dan de trap links omhoog, daarna de gang uitlopen, naar rechts gaan, de 3e deur naar links, de trap naar beneden, dan naar rechts, en dan de eerste deur
Tot zo
quote:Op maandag 3 oktober 2005 22:48 schreef petre86 het volgende:
[..]
Creno is degene met plezier op de wc hoor![]()
ow, ok dat moet ik dan ff uitzoekenquote:Op maandag 3 oktober 2005 22:51 schreef CrazyDutchPunk het volgende:
Ik geef gewoon de link van dat aparte log
Gewoon link van die log kopierenquote:
quote:Op maandag 3 oktober 2005 22:58 schreef Andyvie het volgende:
Herken ik ook Lange Frans, CDP?
Ik ookquote:
Geen zin.quote:Op maandag 3 oktober 2005 23:06 schreef DennisMoore het volgende:
Gá dan!
*bekijkt ook foto's..quote:Op maandag 3 oktober 2005 23:54 schreef wizarddragon het volgende:
*bekijkt foto's*
Mietje!quote:
Ik ga naar de middagvoorstelling van BatB en daarvoor en/of daarna handtekening en foto's jagen. Of zijn musical-acteurs je te min?quote:
LEUK juist..al hoef k dan ensemble gepeupel nie hoor;)quote:Op dinsdag 4 oktober 2005 00:20 schreef wonderer het volgende:
[..]
Ik ga naar de middagvoorstelling van BatB en daarvoor en/of daarna handtekening en foto's jagen. Of zijn musical-acteurs je te min?
nah, ik ook niet. Stanquote:Op dinsdag 4 oktober 2005 00:21 schreef CrazyDutchPunk het volgende:
[..]
LEUK juist..al hoef k dan ensemble gepeupel nie hoor;)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |