Welnee, hij liet de gasten juist zolang uitpraten dat er soms stiltes vielen omdat ze uitgeluld waren.quote:Op maandag 17 oktober 2005 12:01 schreef Kang-He het volgende:
Egbers onderbreekt alles op de verkeerde momenten om te proberen weer de touwtjes in handen te krijgen.
in de kont van Leoquote:
Dan hoop ik dat leo snel moet gaan schijten , want dit is toch echt niks met die gast van nu ...quote:
Westerhof wil zich niet nog eens verspreken, dus die hield zich wijselijk op de vlakte.quote:Op maandag 17 oktober 2005 08:41 schreef MaxPower het volgende:
En toch vind ik dat Tom het lekker doet! Lekker losjes, en laat Youri en Hugo zelf de onderwerpen bepalen (als ie het niet meer weet). Verder iets minder amicaal als Jack, en dat bevalt me wel.
Neemt niet weg dat Westerhof werkelijk niets toe te voegen had en daardoor de uitzending matig was.
Jack maakt er zo'n oude jongens krentebrood sfeer vanquote:Op dinsdag 18 oktober 2005 00:33 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
[..]
Dan hoop ik dat leo snel moet gaan schijten , want dit is toch echt niks met die gast van nu ...
Doet mij zelfs al denken aan Frank Raes in zijn "Studio 1"![]()
![]()
Inderdaad, zo'n sfeer alsof ze aan een praatpaal op een borrel ter gelegeheid van... staan.quote:Op dinsdag 18 oktober 2005 01:41 schreef rubbereend het volgende:
[..]
Jack maakt er zo'n oude jongens krentebrood sfeer van
tering, zijn de psv weken aangebroken ofzo? nou ja, alles beter dan diquote:Op maandag 17 oktober 2005 21:47 schreef pascalheister het volgende:
Redelijke aflevering, Westerhof draaide er hier en daar wat omheen, hij was nu wel duidelijk over Alex terwijl hij de vorige keer er niks van wist....
volgende week Cocu, lijkt me een leuke aflevering
meestal komt de gast waarvan ze een week van te voren zeggen dat hij komt, nietquote:Op zondag 16 oktober 2005 23:47 schreef Steve.Porter het volgende:
en ik dacht dat we het nu wel genoeg over psv hebben gehad.. komt cocu volgende week![]()
Die man doet op hoog niveau zaken en dan is enige vorm van intelligentie/diplomatie wel vereist, het niveau van de vragen was ook eigenlijk ondermaats, maar hij wilde daarentegen ook weer geen hautaine indruk achterlaten, dus er kwam wel wat uit.quote:Op dinsdag 18 oktober 2005 11:06 schreef Loohcs het volgende:
Hij kan als voorzitter toch niet iedereen af gaan kraken in de media. Dat matige idee van die uitgesproken stellingen werkt toch nooit. Een voorzitter gaat toch niet enkel met ja/nee antwoorden op zulke ongenuanceerde stellingen. Dat kunnen ze daar zelf toch ook wel bedenken?
quote:Op vrijdag 21 oktober 2005 17:13 schreef Gollemrulez het volgende:
Tom en Barbara moeten maar geen kindertjes gaan maken dacht ik zo...
alles beter dan met jackquote:Op vrijdag 21 oktober 2005 17:13 schreef Gollemrulez het volgende:
Tom en Barbara moeten maar geen kindertjes gaan maken dacht ik zo...
Ja!! Hoe kan dat ineens, lappen ze de regels aan hun laars of hoe zit dat?quote:Op maandag 24 oktober 2005 00:08 schreef Ambrosius het volgende:
Opvallend trouwens dat ze ineens beelden hadden van PSV-Ajax..
ze hadden ze 'gekregen' van Talpa denk ik.. wel raar dat ze het eerst met foto's gingen laten zien... uit de foto's werd je niets wijsquote:Op maandag 24 oktober 2005 11:32 schreef Tommie_Hillfigo het volgende:
[..]
Ja!! Hoe kan dat ineens, lappen ze de regels aan hun laars of hoe zit dat?
Ik denk dat ze een videobandje mee hadden laten lopen.quote:Op maandag 24 oktober 2005 11:42 schreef Tommie_Hillfigo het volgende:
Wat me opviel was dat de kwaliteit van de beelden vrij slecht was...met de 'complimenten' van Talpa!?
Hier in het AD van vandaag je antwoord, moet niet gekker worden trouwensquote:Op maandag 24 oktober 2005 00:08 schreef Ambrosius het volgende:
Opvallend trouwens dat ze ineens beelden hadden van PSV-Ajax..
volgens mij was dat negatief afgelopen.quote:Op dinsdag 25 oktober 2005 15:25 schreef rubbereend het volgende:
en Talpa en de NOS waren al een heel eind met de gespreken voor de ruil actuele beelden/archief beelden
Je vergeet Jorienquote:Op zondag 30 oktober 2005 14:13 schreef De_Hypotheker het volgende:
In ieder geval de minst saaie voorzitter...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |