ongeveer 3-4 % volgens de statistieken , kortom heel erg lage kans van 1:33quote:Op donderdag 13 oktober 2005 09:59 schreef TazDevl het volgende:
Mijn vriendin heeft inmiddels een account en is helaas gisteravond ongesteld geworden. Tja hoe groot is de kans op zwangerschap in de 1e maand na stoppen met de pil.
Kortom over een week gaan we gewoon weer klussen![]()
Ik ben ondertussen 24 jaar en heb nog nooit mijn maandstonden gehad zonder hormonen te nemen. En één van mijn goede voornemens van dit jaar was te weten komen hoe het nu precies gesteld was met die hormonenboel in mijn lichaam.quote:Op donderdag 13 oktober 2005 07:56 schreef PM-girl het volgende:
@Leonieke, misschien een vraag die al vaker gesteld is aan je, maar waarom krijg jij al onderzoeken terwijl je nog niet zwanger probeert te worden?
thnxquote:Op donderdag 13 oktober 2005 21:21 schreef leonieke het volgende:
[..]
Ik ben ondertussen 24 jaar en heb nog nooit mijn maandstonden gehad zonder hormonen te nemen. En één van mijn goede voornemens van dit jaar was te weten komen hoe het nu precies gesteld was met die hormonenboel in mijn lichaam.
Bij deze...![]()
Lastig he, als je je "nieuwe" cyclus nog niet kent. Voor dat ik aan de anticonceptie ging was ik super regelmatig, altijd een cyclus van 29 dagen. Helaas is dat nu niet direct weer zo. En al die dingen die je voelt, ik kan het allemaal nog niet zo goed plaatsen, terwijl ik vroeger precies wist wat er ging gebeuren.quote:Op donderdag 13 oktober 2005 07:56 schreef PM-girl het volgende:
@cattie, klopt pas volgende week. Maar dit is mijn tweede cyclus na stoppen met de pil. De eerste cyclus 'klopte' alles. Toen voelde ik mijn eisprong op de gegokte tijd, nu niet.Dat wil niets zeggen, maar het valt me op. Een dag na de gegokte eisprong een lichte bloeding, dat viel me ook op.
En nu al 3 dagen een ongeteldheidsbuikpijn, terwijl er nog niets te zien is (normaal bij pijn binnen een dag ongesteld).
Het zegt allemaal niets en daar ga ik ook niet van uit, maar ik vind het wel vreemd....![]()
idd cattie, spannend is het zeker. Nu nog een paar daagjes aftellen, de buikpijn is inmiddels wel weg hier.quote:Op vrijdag 14 oktober 2005 12:32 schreef cattie het volgende:
[..]
Lastig he, als je je "nieuwe" cyclus nog niet kent. Voor dat ik aan de anticonceptie ging was ik super regelmatig, altijd een cyclus van 29 dagen. Helaas is dat nu niet direct weer zo. En al die dingen die je voelt, ik kan het allemaal nog niet zo goed plaatsen, terwijl ik vroeger precies wist wat er ging gebeuren.
Ach ja, zo erg is dat allemaal ook niet, ik ga er van uit dat mijn lichaam even op gang moet komen en het over een paar maanden wel weer regelmatig en duidelijk is. Al hoop ik natuurlijk dat ik al voor die tijd zwanger ben!!![]()
Wel leuk dat we gelijk op gaan. Tegelijkertijd zenuwachtig enzo!![]()
Succes met wachten!!![]()
ik sta niet op het lijstje, maar ik doe wel mee hoorquote:Op zondag 16 oktober 2005 14:21 schreef Suzziieee het volgende:
Nou Luna..tis inderdaad een kort lijstje geworden..we zijn nog maar met 8.Het word weer tijd voor wat nieuwe leden.
Dus dames..meld u zich maar aan!!!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |