Die broek en die tuniek zijn ook erg leuk idd!quote:Op donderdag 2 maart 2006 22:53 schreef Brighteyes het volgende:
Deze is leuk!
http://www.stoffenplaza.n(...)a06-07_3066+3070.pdf
Hou je me op de hoogte wanneer dat is enzo?quote:Op donderdag 2 maart 2006 22:27 schreef Anitra het volgende:
[..]
Ik ging altijd 1x in de week naar naailes bij de stoffenwinkel op het dorp. Nu is dat even niet meer mogelijk en daar baal ik verschrikkelijk van. Met het nieuwe seizoen ga ik denk ik weer
quote:Op donderdag 2 maart 2006 23:00 schreef Troel het volgende:
[..]
Hou je me op de hoogte wanneer dat is enzo?
ik heb een zacht potlood (liefst 4b of nog zachter) of wat nog makkelijker is : een grafietstift.quote:Op vrijdag 3 maart 2006 14:31 schreef Troel het volgende:
Hoe doen jullie dat met die patroonbladen? Al die lijnen staan door elkaar, hoe kun je die makkelijk overnemen?
De volgende keer haal ik enkel tijdschriften waar maar 1 patroon inzitquote:Op vrijdag 3 maart 2006 14:55 schreef lady-wrb het volgende:
mij is ooit verteld dat je loodrecht een lineaal moet leggen, waar het nummer langs de rand staat.
dan vind je het patroondeel vanzelf.
kijk je uit dat je het goede lijntje volgt? want soms is het zo onduidelijk dat je ineens twee patroondelen door elkaar tekent. (ik kijk altijd even bij de beschrijving als ik twijfel, daar staan de patroondelen in het heel klein, dan zie ik vanzelf of het model overeen komt.
Omdat ik niet weet waar in die grote stad jij precies woontquote:Op dinsdag 7 maart 2006 16:16 schreef Anitra het volgende:
In Lopikcity?
En waarom kom je dan geen bakkie doen?
quote:Op dinsdag 7 maart 2006 16:18 schreef Troel het volgende:
[..]
Omdat ik niet weet waar in die grote stad jij precies woont
Ja, ze was heel gaafquote:Op dinsdag 7 maart 2006 16:20 schreef Anitra het volgende:
[..]dat is wel een belangrijk punt ja
Maar leuk winkeltje is dat he? En Sjanie is mijn "lerares" echt een geweldig mens.
Is altijd lachen met haar want ze helpt je en soms denk je van hoe komt ze daar op daar klopt toch niks van en dan ga je in discussie en het gevolg is dat zij dus altijd gelijk heeftquote:
Beetje late reactie.quote:Op dinsdag 7 maart 2006 16:26 schreef Anitra het volgende:
Wat ga je maken BE?
Ik heb mijn broek inmiddels de beennaden gedaan en vanavond ga ik met de kruisnaad aan de slag, daarna nog rits en voor en achterpassen er op en zoom er in en dan is hij klaar.
heb je niet van tevoren gekeken hoeveel je nodig hebt danquote:Op zondag 12 maart 2006 09:05 schreef Troel het volgende:
Ik heb nu de patroondelen allemaal op dat papier staan en uitgeknipt. Ook heb ik een stuk in mijn patronen geknipt, errug handig, gelukkig is het maar een knipje
Nu kijken of de stof inderdaad groot genoeg is
volgens mij is dat een goedje wat een zoom vast zet zonder het te hoeven naaien ofzo? Je smeert het erop, je strijkt het en het zit goed.quote:Op zondag 12 maart 2006 12:11 schreef lady-wrb het volgende:
kom effe langs, ik heb nog wel wat liggen
wat is eigenlijk zoomfix
]quote:Op zondag 12 maart 2006 22:55 schreef _evenstar_ het volgende:
een blinde zoomsteek is dat wat je bij gordijnlussen ook maakt als je zonder rits doet en je geen naden wilt zien ?
ach joh ik was ook vaagquote:Op maandag 13 maart 2006 11:34 schreef lady-wrb het volgende:
[..]
]
heb jij een rits in je gordijnen?
als je normaal zoomt ziet je aan de voorkant een stiksel.
bij blindzomen hoor je helemaal niets te zien. je neemt van de voorkant iedere keer maar 1 draadje mee. (ik geloof niet dat ik het helemaal duidelijk uitleg)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |