Iets in mij probeert me tegen te houden.. maar ik kan het niet helpen...quote:Op maandag 26 september 2005 13:30 schreef MikeyMo het volgende:
dit weekend heb ik het uitgemaakt met mijn vriendin. Ze was razend en verdrietig tegelijk maar ik had er gewoon geen zin meer in. Alleen nu is ze sindsdien vreselijk irritant bezig. Ze probeert me nonstop te bellen. Dat mijn foon uitstaat is geen hint ofzoDus belt ze maar naar mijn werk. Ik heb duidelijk gemaakt dat ik er geen zin meer in heb maar ze blijft bellen. Me baas wordt er gek van. Mijn mailbox loopt over door een mailbom. Daarnet werd er door de plaatselijke snackbar allerlei vreten afgeleverd op mijn naam terwijl ik niets besteld heb. Daar zit zij achter. Ook worden m'n ouders telefonisch lastiggevallen
Wat kan ik hier het beste tegen doen, ik word er gek van. Dit is toch niet normaal
quote:Op maandag 26 september 2005 13:54 schreef Lucille het volgende:
[..]
Dit is meer iets van wat al ongeveer is voorgevallen, dus echt een tip is het niet.
quote:Op maandag 26 september 2005 13:56 schreef Lucille het volgende:
[..]
Oh ja, in een flat hoeft je je geen zorgen te maken
[afbeelding]
Dat laatste is dan ook vaak hetgene wat anderen aantrekt..quote:Op maandag 26 september 2005 13:56 schreef thefunny het volgende:
Hmm ik zou er op zn minst maar even mee gaan "praten". Bij mij op mn werk zit ook zo'n psychovrouwtje, helemaal gestoord en heeft met iedereen problemen, terwijl ze er toch best wel lekker uit ziet.
Den Helderquote:Op maandag 26 september 2005 13:55 schreef Zwansen het volgende:
MM? Woon je ook in Nieuw Amsterdam toevallig?
Je legt het er te dik bovenop MMquote:
hij woont ergens in Den Helder ofzoquote:Op maandag 26 september 2005 13:55 schreef Zwansen het volgende:
MM? Woon je ook in Nieuw Amsterdam toevallig?
ja, dat gaat nogal makkelijk met die search hierquote:Op maandag 26 september 2005 13:58 schreef Syrena het volgende:
[..]
![]()
Ik dreig altijd alleen maarmet bakstenen door ruiten en lekgeprikte banden
OMG zeg.
@ MM: ik zou toch de topics van je aanstaande vriendinnen wat beter doorspitten![]()
Doordat ze hem al stalkte voordat ze wat hadden.quote:Op maandag 26 september 2005 14:00 schreef Zwansen het volgende:
Hoe kom je aan iemand die uit N-A komt dan?
Internetquote:Op maandag 26 september 2005 14:00 schreef Zwansen het volgende:
[..]
Hoe kom je aan iemand die uit N-A komt dan?
Zeker keertje uitgeweest in Twins.
Ja hallo, jij bent N. zeker ook in Twins tegengekomen?quote:Op maandag 26 september 2005 14:00 schreef Zwansen het volgende:
[..]
Hoe kom je aan iemand die uit N-A komt dan?
Zeker keertje uitgeweest in Twins.
die naam is al een paar keer gepostquote:Op maandag 26 september 2005 14:03 schreef Lu_uK het volgende:
Zeg wie is het dan, post dr nickname is
of je leest het topic ff ofzo, newbie.. het gaat over Qwea.quote:Op maandag 26 september 2005 14:03 schreef Lu_uK het volgende:
Zeg wie is het dan, post dr nickname is
Moet ie dan te raden gaan bij een medium? Ik dacht dat geen van Qwea's exen nog leefde?quote:Op maandag 26 september 2005 14:05 schreef paarse_paashaas het volgende:
MikeyMo, vraag ander Kixass456 eens om hulp/advies!
voor zover ik weet neukt de ex van Qwea tegenwoordig de ex van MikeyMo!quote:Op maandag 26 september 2005 14:06 schreef speknek het volgende:
[..]
Moet ie dan te raden gaan bij een medium? Ik dacht dat geen van Qwea's exen nog leefde?
partnerruilquote:Op maandag 26 september 2005 14:07 schreef paarse_paashaas het volgende:
[..]
voor zover ik weet neukt de ex van Qwea tegenwoordig de ex van MikeyMo!
ik geloof dat 1 ex van haar (Kixass456 ofzo op het forum) 5kuub zand, 20 pizza's, e.d thuis afgeleverd heeft gekregen, en een heleboel telefoonterreur!quote:Op maandag 26 september 2005 14:09 schreef petitlapin het volgende:
maar waar is dat topic, wat heeft ze met haar exen gedaan ? ik lees niets spectaculaires
Dan ga jij je tieten zeker weer posten?quote:Op maandag 26 september 2005 14:09 schreef ijsmeis het volgende:
Oeh, dus hier komen straks de rellen weer?!
van het weekend alles meegenomenquote:Op maandag 26 september 2005 14:12 schreef shmoopy het volgende:
Ik hoop niet dat je nog spullen bij haar hebt staan, MM.
[afbeelding]
Die ja, die ene waar zelfs de varkens nog niet overheen willen omdat ze bang zijn dat die lelijkheid besmettelijk isquote:Op maandag 26 september 2005 14:11 schreef BennyNL het volgende:
die dikke boerin met vierkante tieten?
Als jij nou eens gewoon je onderbroek uit laat en op een plastic zeiltje gaat zitten.quote:
Best goed.quote:Op maandag 26 september 2005 14:16 schreef LostFormat het volgende:
Maareh, vertel eens, hoe verliep de breakup?
quote:Internationally Renowned Spiritual-Intuitive, Char offers personal psychic readings.
Char shares with you her secrets for developing your own intuitive abilities. Her ability to truly connect with people and strongly intuit messages is remarkable. With her personal warmth and quick wit Char has been stunning people around the world with her amazing intuitive talents for many years.
waarom poetic justice, niemand heeft me ooit ergens voor gewaarschuwd oidquote:Op maandag 26 september 2005 14:18 schreef Xitami het volgende:
Ik zit me net te bedenken, als dit waar is, dan is dit gewoon pure poetic justice. Mocht 't nou niet waar zijn (en dus een of andere poging-tot-humor zijn), zelfs dan is 't nog leuk omdat dat maar weer eens bewijst wat voor nivo (of gruwelijk gebrek aan nivo) dat kudtkind heeft
je zat ook niet op Fok! ofzo ten tijde van die hele Qwea/Kixass periode?quote:Op maandag 26 september 2005 14:19 schreef MikeyMo het volgende:
[..]
waarom poetic justice, niemand heeft me ooit ergens voor gewaarschuwd oid
We hebben je meerdere keren gewaarschuwd, maar je wilde 't niet horenquote:Op maandag 26 september 2005 14:19 schreef MikeyMo het volgende:
[..]
waarom poetic justice, niemand heeft me ooit ergens voor gewaarschuwd oid
We zijn niet allemaal users zoals jij die alles lezen...quote:Op maandag 26 september 2005 14:21 schreef paarse_paashaas het volgende:
[..]
je zat ook niet op Fok! ofzo ten tijde van die hele Qwea/Kixass periode?
ik begrijp dat niet, zo'n bedrag. Waarom niet beleefd antwoorden. Ik denk dat zoiets veel vlugger zou afgelopen zijn ipv iemand te laten bellen en mailen en zo iemand volledig de put inhelpen. Je moet een mens wel de kans geven iets uit te praten.quote:Op maandag 26 september 2005 14:14 schreef flutterbye het volgende:
Ik heb bij een ex die maar niet ophield met bellen en trieste mailtjes sturen gewoon een nieuw telefoonnummer genomen, ben verhuisd en block op het mailadres gezet. (Dat verhuizen gebeurde toevallig toch, niet speciaal om de rede!) Maarja, als ze bijv. bestellingen naar je toe gaat sturen wordt het wat lastiger. Naar de politie gaan helpt volgens mij niet, pas nog een verhaal gehoord van een meisje wat door haar ex verkracht is na een lange periode van stalken, en al die tijd kon de politie eigenlijk niks doen omdat hij haar niet direct bedreigde ofzo.
Maar ik ben nu wel heel nieuwsgierig, ga even die andere topics opzoeken!!! lol
Ik lees niet alles en dat heb ik op Fok iig nooit meegekregen. Enkel wat dingen later opgevangenquote:Op maandag 26 september 2005 14:21 schreef paarse_paashaas het volgende:
[..]
je zat ook niet op Fok! ofzo ten tijde van die hele Qwea/Kixass periode?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |