nope idd... dat is na 1 weekje teniet gedaan..quote:Op donderdag 29 september 2005 09:30 schreef DeTolk het volgende:
[..]
de punten die we ingelopen waren voirg jaar (op de algemene ranglijst) stellen na vanavond niks meer voor
't blijft een Tukkerquote:Op donderdag 29 september 2005 10:14 schreef ErikT het volgende:
Wat Vennegoor nu allemaal aan t doen was, die handsbal sloeg echt nergens op. Had ook direct rood moeten zijn. Dus de scheids maakte dat nog even goed, toen ie daar aanleiding toe gaf.
Wat een amateurisme, hoe bedoel je, je ploeg naaien?
Ik zei nog tegen mijn vader... dat Jan eruit moest en Robert erin...quote:Op donderdag 29 september 2005 10:14 schreef ErikT het volgende:
Wat Vennegoor nu allemaal aan t doen was, die handsbal sloeg echt nergens op. Had ook direct rood moeten zijn. Dus de scheids maakte dat nog even goed, toen ie daar aanleiding toe gaf.
Wat een amateurisme, hoe bedoel je, je ploeg naaien?
Robert was ook nog eens geblesseerd, dus dat had ook niet veel geholpen.quote:Op donderdag 29 september 2005 10:17 schreef appelsientje het volgende:
[..]
Ik zei nog tegen mijn vader... dat Jan eruit moest en Robert erin...
Maar helaas.. zover kwam het niet eens.
Ben er wel hoor Docquote:Op donderdag 29 september 2005 09:35 schreef Doc het volgende:
Kom ik eens in het PSV topic om PyTh de groeten te doen is-ie er niet, terwijl-ie gister wel alle tijd vond om in Ajax topics te posten. Jammer zeg. Nou jongens, zeg maar dat ik 'm de groeten doe
nee net zo ver dat Kone er niet in komtquote:Op donderdag 29 september 2005 10:17 schreef appelsientje het volgende:
[..]
Ik zei nog tegen mijn vader... dat Jan eruit moest en Robert erin...
Maar helaas.. zover kwam het niet eens.
Tuurlijk niet.quote:Op donderdag 29 september 2005 10:23 schreef Spideyman het volgende:
[..]
Het is een domme fout van Vennegoor, moet hij daarvoor de consequenties opvangen in de zin van het verliezen van zijn basisplek?
Beasley. En het ging meer om de uitbraak zelf, hij had eerder moeten schieten toen hij los van z'n verdedigers was en recht voor de keeper. Nu had hij de bal niet op tijd onder controle en schoot (niet onverdienstelijk) maar vanuit een moeilijke hoek.quote:Op donderdag 29 september 2005 11:01 schreef Cheiron het volgende:
Ik snap echt niet dat iedereen de kans van Farfan (of beasly, ik hou ze niet uit elkaar. Wie is die dunne kleine?) een grote kans noemt. De hoek was ZO klein dat de keeper eigenlijk alleen maar hoefde te staan!
Terecht verloren idd. Overigens stonden er twee spelers van Fener achter VoH die de bal zo konden intikken als de voorzet niet werd tegengehouden. Je ziet het wel vaker, dat spelers dan in een vlaag van verstandsverbijstering met de handen naar de bal grijpen. Ik vond het dan ook niet vaag, maar gewoon dom.quote:Anyway, terecht verloren. In de eerste helft ongeveer wel 50-50, maar na die domme acties van voh (echt duiken naar de bal.. vaag) was het echt over.
PSV, dat VoH waarschijnlijk moet missen tegen Milan mag van blij zijn als ze een punt overhouden aan de beide ontmoetingen.quote:Op donderdag 29 september 2005 11:06 schreef rubbereend het volgende:
punten pakken tegen milaan is natuurlijk best mogelijk aangezien Fener bijna punten had en Schalke gelijk speelde, er zijn dus nog best goede kansen.
Volgens mij kon Beasley niet op een eerder moment schieten omdat hij uit balans was.quote:Op donderdag 29 september 2005 11:08 schreef Spideyman het volgende:
[..]
Beasley. En het ging meer om de uitbraak zelf, hij had eerder moeten schieten toen hij los van z'n verdedigers was en recht voor de keeper. Nu had hij de bal niet op tijd onder controle en schoot (niet onverdienstelijk) maar vanuit een moeilijke hoek.
[..]
Robert kan er misschien weer bij zijn tegen Milaan, hebben we weer een spitsquote:Op donderdag 29 september 2005 11:14 schreef Shreyas het volgende:
[..]
PSV, dat VoH waarschijnlijk moet missen tegen Milan mag van blij zijn als ze een punt overhouden aan de beide ontmoetingen.
Idd... maar goed de wonden likke, nu moeten we ons gaan richten op de volgende wedstrijden die er aan komen.quote:Op donderdag 29 september 2005 11:08 schreef Spideyman het volgende:
Terecht verloren idd. Overigens stonden er twee spelers van Fener achter VoH die de bal zo konden intikken als de voorzet niet werd tegengehouden. Je ziet het wel vaker, dat spelers dan in een vlaag van verstandsverbijstering met de handen naar de bal grijpen. Ik vond het dan ook niet vaag, maar gewoon dom.
Die wilden ze toch verhuren aan Roda? En dan nu ineens als 1e spits?quote:Op donderdag 29 september 2005 11:26 schreef rubbereend het volgende:
[..]
Robert kan er misschien weer bij zijn tegen Milaan, hebben we weer een spits
Volgens mij is daar nooit spraken van geweest. Pure speculaties, dacht ikquote:Op donderdag 29 september 2005 11:44 schreef DeTolk het volgende:
[..]
Die wilden ze toch verhuren aan Roda? En dan nu ineens als 1e spits?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |