Je kunt ook een serieuzere user zijn én soms aan zo'n spelletje meedoen.quote:Op zondag 25 september 2005 06:39 schreef Isabeau het volgende:
De frivoliteit van de uitdeinende hoeveelheid spelletjes overschaduwt volgens sommige serieuzere TTK-users en diens moderators een beetje de overige topics in het forum.
Kunnen jullie niet gewoon met z'n allen dat soort infantiele spelletjes op MSN afwerken? Dat scheelt weer server capaciteit.quote:Op zondag 25 september 2005 10:54 schreef Annemiek78 het volgende:
Ik vind het erg jammer als de spelletjes zouden verdwijnen...
Hé, in dit forum word je wel verondersteld te kunnen lezen hoor.quote:Op zondag 25 september 2005 10:55 schreef dabadbass het volgende:
waarom moet de OP nu zon grote lap text zijn???
Waarom heb jij je überhaupt aangemeld op een forum, als je onderontwikkelde hersentjes geen grote lappen tekst aankunnen??? Dude, jij komt vast nooit in een bibliotheek.quote:Op zondag 25 september 2005 10:55 schreef dabadbass het volgende:
waarom moet de OP nu zon grote lap text zijn???
Infantiel? Infantiel? Dat jij ze niet snapt maakt ze nog niet infantiel hoor.quote:Op zondag 25 september 2005 10:57 schreef FlyingFox het volgende:
[..]
Kunnen jullie niet gewoon met z'n allen dat soort infantiele spelletjes op MSN afwerken? Dat scheelt weer server capaciteit.
Ik en 'het niet snappen'? Ik denk dat jullie niet hebben begrepen wat de intensie van een fo-rum (bijeenkomst waarop deskundigen na een inleiding met het publiek discussiëren, vandale.nl) inhoudt. Makker, ga jij ook eens buiten spelen.quote:Op zondag 25 september 2005 10:59 schreef k_man het volgende:
[..]
Infantiel? Infantiel? Dat jij ze niet snapt maakt ze nog niet infantiel hoor.
Nou, gewoon door laten gaan. Lekker boeiend, anders gaat toch iedereen ergens anders lopen spammen.quote:
Omdat het ondergesneeuwt wordt door de spellenquote:Op zondag 25 september 2005 11:01 schreef dolle_hond het volgende:
waar blijft calvobbes om de mening van FF te ondersteunen
pleur ze maar dicht en dan kan dit subforum helemaal sluiten.
want afgezien van die spelletjes heeft TTK zo weinig posts dat t bestaansrecht nihil is.
Misschien hebben jullie josti's de reguliere intellectuele users weggejaagd met jullie oneindige gebagger.quote:Op zondag 25 september 2005 11:01 schreef dolle_hond het volgende:
pleur ze maar dicht en dan kan dit subforum helemaal sluiten.
want afgezien van die spelletjes heeft TTK zo weinig posts dat t bestaansrecht nihil is.
nee, niet door ondersneeuw-effectquote:Op zondag 25 september 2005 11:03 schreef Nuongirl het volgende:
[..]
Omdat het ondergesneeuwt wordt door de spellenNofi
TTK is zoveel meer dan alleen boeken en woordspelletjes
Jij neemt jezelf wel heel serieus hè?quote:Op zondag 25 september 2005 11:02 schreef FlyingFox het volgende:
[..]
Ik en 'het niet snappen'? Ik denk dat jullie niet hebben begrepen wat de intensie van een fo-rum (bijeenkomst waarop deskundigen na een inleiding met het publiek discussiëren, vandale.nl) inhoudt. Makker, ga jij ook eens buiten spelen.
Reguliere intellectuele users zoals jij...?quote:Op zondag 25 september 2005 11:03 schreef FlyingFox het volgende:
[..]
Misschien hebben jullie josti's de reguliere intellectuele users weggejaagd met jullie oneindige gebagger.
lijkt me stug dat ze zich daardoor laten wegjagen.quote:Op zondag 25 september 2005 11:03 schreef FlyingFox het volgende:
[..]
Misschien hebben jullie josti's de reguliere intellectuele users weggejaagd met jullie oneindige gebagger.
Ah fijn, je geeft toe dat jullie zo ongeveer alle subfora al hebben ondergebaggerd met die kinderachtige kolder.quote:Op zondag 25 september 2005 11:05 schreef dolle_hond het volgende:
[..]
lijkt me stug dat ze zich daardoor laten wegjagen.
gebeurt in andere subfora ook niet
Het Gare Spelletjes Forum (alias het Postopkrikforum). Dan kan je het tenminste ook uit je AT lijst gooien, en zie je de topics ook niet meer in bijvoorbeeld TTK. Dat lijkt me heerlijk.quote:
Ach, postaantallen zeggen niet alles. De kwaliteit van een subforum telt ook.quote:Op zondag 25 september 2005 11:03 schreef dolle_hond het volgende:
[..]
nee, niet door ondersneeuw-effect
gewoon omdat t voor de rest te weinig mensen boeit vrees ik.
www.jumbo.nl, succes. En nou opbokken.quote:Op zondag 25 september 2005 11:07 schreef k_man het volgende:
[..]
Ach, postaantallen zeggen niet alles. De kwaliteit van een subforum telt ook.
Wat we nu hebben lijkt op zich wel een aardige mix. Er zijn wat meer of minder toegankelijke spelletjes voor de massa, wat topics over Harry Potter en een enkel topic voor de ware bibliofiel. Los van de beeldende kunst topics, die inderdaad niet van de grond komen.
in MUZ heb je ook twee of drie "bagger"-reeksen, maar daar loopt t niet leeg.quote:Op zondag 25 september 2005 11:05 schreef FlyingFox het volgende:
[..]
Ah fijn, je geeft toe dat jullie zo ongeveer alle subfora al hebben ondergebaggerd met kinderachtige kolder.
Ander subfora hebben wellicht nog niet zo massaal te maken met deze ongein.
Ga een bibliotheek overvallen of zo.quote:Op zondag 25 september 2005 11:08 schreef FlyingFox het volgende:
[..]
www.jumbo.nl, succes. En nou opbokken.
En daar vergissen sommigen users zich denk ik wel eens in. TTK heeft misschien niet zoveel posts als bijvoorbeeld ONZ of GC maar er is zeker wel animo voor.quote:Op zondag 25 september 2005 11:07 schreef k_man het volgende:
[..]
Ach, postaantallen zeggen niet alles. De kwaliteit van een subforum telt ook.
En om nou te zeggen dat ONZ een kwaliteitssubforum isquote:Op zondag 25 september 2005 11:09 schreef Nuongirl het volgende:
[..]
En daar vergissen sommigen users zich denk ik wel eens in. TTK heeft misschien niet zoveel posts als bijvoorbeeld ONZ of GC maar er is zeker wel animo voor.
Misschien komt dat door 't feit dat dat topic in 3 minuten uit allee mogelijke AT's en indexen verdwijnt, omdat jullie het complete forum weten te verzieken met achterlijke associatie-zooi. Het kwartje valt nog niet, hè.quote:Op zondag 25 september 2005 11:08 schreef dolle_hond het volgende:
maar een topic als Yukio Mishima. hier levert ook alleen een reactie van mij op in ruim 1 dag.
terwijl mishima heus een bijzondere schrijver is die meer aandacht verdient
dat is echt dom van jequote:Op zondag 25 september 2005 11:11 schreef FlyingFox het volgende:
[..]
Misschien komt dat door 't feit dat dat topic in 3 minuten uit allee mogelijke AT's en indexen verdwijnt, omdat jullie het complete forum weten te verzieken met achterlijke associatie-zooi. Het kwartje valt nog niet, hè.
je kan t proberen, maar ik vrees dat dat niet werkt.quote:Op zondag 25 september 2005 11:15 schreef Natalie het volgende:
't Gaat er hier even speciaal om de speletjes in TTK, mensen. Laten we dat niet uit het oog verliezen.
Persoonlijk zie ik wel wat in dat 'wissel' idee, zoals genoemd in de OP. Zo kun je de spelletjes behouden voor het forum, en toch ook het aantal in de hand houden.
achquote:Op zondag 25 september 2005 11:17 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Ik vind het wat overdreven om van de verschillende spelletjes te roepen dat ze achterlijk, infantiel, debiel etcetera zijn.
quote:Op zondag 25 september 2005 11:17 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Ik vind het wat overdreven om van de verschillende spelletjes te roepen dat ze achterlijk, infantiel, debiel etcetera zijn.
Dan gaat het waarschijnlijk zo gebeuren dat die delen nog sneller vol gaan en dat er aan het einde van de dag nog tig delen zijn volgepost.quote:Op zondag 25 september 2005 11:15 schreef Natalie het volgende:
Persoonlijk zie ik wel wat in dat 'wissel' idee, zoals genoemd in de OP. Zo kun je de spelletjes behouden voor het forum, en toch ook het aantal in de hand houden.
FlyingFox en dom? Hoe kan dat nou? Dat is - in zijn eigen beleving - het grootste genie van Fok!quote:
ik zag m stralen achter zijn toetsenbord, toen hij dat intikte.quote:Op zondag 25 september 2005 11:18 schreef k_man het volgende:
[..]
FlyingFox en dom? Hoe kan dat nou? Dat is - in zijn eigen beleving - het grootste genie van Fok!![]()
En dat is erg omdat...?quote:Op zondag 25 september 2005 11:18 schreef calvobbes het volgende:
[..]
Dan gaat het waarschijnlijk zo gebeuren dat die delen nog sneller vol gaan en dat er aan het einde van de dag nog tig delen zijn volgepost.
En hoe gaan we dat doen?quote:Ik denk dat het handiger is om de mensen die alleen maar om het postopkrikken mee doen aan te pakken.
Ik heb wel wat anders te doen dan zoveel mogelijk te posten DHquote:Op zondag 25 september 2005 11:19 schreef dolle_hond het volgende:
waar bleef je zolang calvobbes
vind je dan dat TTK verder zo waardevol is dat t apart moet blijven als die spelletjes verdwijnen?quote:Op zondag 25 september 2005 11:21 schreef calvobbes het volgende:
[..]
Ik heb wel wat anders te doen dan zoveel mogelijk te posten DH
Je kunt denk ik trouwens beter eens uitleggen waarom die topics zo'n waardevolle toevoeging voor het TTK forum zijn. In ieder geval op mij zou dat meer indruk maken dan "als je die topics sluit heeft TTK geen bestaansrecht meer".
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |