dan zou ik het ook wel redden die uien kunne me gestolen wordenquote:Op zaterdag 24 september 2005 00:39 schreef BONG4002 het volgende:
[..]
Yep, ze kunnen onbeperkt brood eten, pindakaas daarintegen niet en de uien ook niet dacht ik
quote:Op zaterdag 24 september 2005 00:39 schreef BONG4002 het volgende:
[..]
Yep, ze kunnen onbeperkt brood eten, pindakaas daarintegen niet en de uien ook niet dacht ik
Ralph heeft ook wellus een beetje lichamelijke aandacht nodig en Dido zit nu heel dicht tegen m aan. Ik Ralph echt volgens mij nog met helemaal niemand zien kroelen of iets int huis.quote:Op zaterdag 24 september 2005 00:40 schreef flugeltje het volgende:
Ralph vind het geloof ik wel leuk dat hij eindelijk een keer écht betrokken wordt bij de groep doordat Dido bij hem is gaan zitten...
Die laat zich niet buiten sluiten hoor, dat doet ze zelf.quote:Op zaterdag 24 september 2005 00:39 schreef Falco het volgende:
Chantal wordt nu ook behoorlijk buitengesloten, net goed!
Tjepquote:Op zaterdag 24 september 2005 00:43 schreef KRIBBET het volgende:
[..]
![]()
ongelovelijk zeg, wat een softe zooi, die Hummie is een slappe trut (sorry)
Kan me herinneren dat bij de BB arm en rijk (voor wat ik er van gezien heb en dat was erg weinig) ze wel langer moesten interen op het eigen vet![]()
Big Burnoutquote:Op zaterdag 24 september 2005 00:44 schreef Gert het volgende:
[..]
Die laat zich niet buiten sluiten hoor, dat doet ze zelf.
Ze is bek-af. Maar dan niét naar d'r nest gaan hè, want dan kan ze niet horen wat er allemaal gezegd wordt.
Vanmiddag in de tuin was het ook weer bar en boos. Dan gaat ze zogenaamd even rustig alleen liggen, maar ondertussen zie je d'r met uitgerekt nek en gespitste oren alles in de gaten houden.
zou ie weer gaan douchen??quote:
ik gun het hem van harte.............quote:Op zaterdag 24 september 2005 00:40 schreef flugeltje het volgende:
Ralph vind het geloof ik wel leuk dat hij eindelijk een keer écht betrokken wordt bij de groep doordat Dido bij hem is gaan zitten...
liever natalie dan lieske ..quote:Op zaterdag 24 september 2005 00:45 schreef scanman01 het volgende:
Vanmiddag wel leuk dat Menno ervan overtuigd was dat Nathalie snel exit is. Volgens hem is ze toe nietszeggend ofzo... Nathalie wordt het volgende slachtoffer.
Gelukkig worden mensen die stoppen met roken ook heel erg zenuwachtig en rusteloos...quote:Op zaterdag 24 september 2005 00:47 schreef scanman01 het volgende:
Roel heeft zin aan een shaggie.... Maar hij moet uitkijken dat hij niet onvoorzichtig wordt door zijn verslaving.
Ze is gisteren (vrijdag) na 19.30 niet meer gemeld in het streamverslagen topic. Volgens mij was ze pas weer in beeld rond 23.00 uur, toen ook de streams weer eens op Tanja stonden.quote:Op zaterdag 24 september 2005 00:44 schreef Gert het volgende:
Ze is bek-af. Maar dan niét naar d'r nest gaan hè, want dan kan ze niet horen wat er allemaal gezegd wordt.
Je zal toch als werk *de stream van de wc van het BB huis in de gater houder* hebben.quote:Op zaterdag 24 september 2005 00:24 schreef Gert het volgende:
Ze die camera's in de plee maar vast aan.
dat lijkt me niet.quote:Op zaterdag 24 september 2005 00:45 schreef scanman01 het volgende:
Vanmiddag wel leuk dat Menno ervan overtuigd was dat Nathalie snel exit is. Volgens hem is ze toe nietszeggend ofzo... Nathalie wordt het volgende slachtoffer.
leuk in beeld gebracht..........ik vind zowieso de hele regie erg goed...zeker ook omdat het gratis is......quote:Op zaterdag 24 september 2005 00:50 schreef Falco het volgende:
Een spin, ieeeks!
*kuch* enwatdoenwijhier? *kuch*quote:Op zaterdag 24 september 2005 00:44 schreef Gert het volgende:
[..]
Ze is bek-af. Maar dan niét naar d'r nest gaan hè, want dan kan ze niet horen wat er allemaal gezegd wordt.
Waar zat ie?quote:Op zaterdag 24 september 2005 00:50 schreef Falco het volgende:
Een spin, ieeeks!
Ik denk dat het voornamelijk te maken heeft met de aanwezigheid van Tanja, zij mag wel eten en mocht roken en waarschijnlijk willen ze niet teveel onderscheid maken(quote:Op zaterdag 24 september 2005 00:45 schreef BONG4002 het volgende:
[..]
TjepBB is dit jaar milder dan ooit en dat brengt de spanning in het huis niet ten goede, het zal steeds saaier worden denk ik (en al helemaal als de helft van de groep weg is)
nee de hele tijd al niet, ze wacht nu gewoon tot ze haar iets vragen; dat zal na 2 dagen ook wel weer afgelopen zijnquote:Op zaterdag 24 september 2005 00:51 schreef scanman01 het volgende:
Lieske komt er weer niet tussen.
Misschien een diepe introspectie? En misschien is ze er achter gekomen dat ze een onaangenaam vals pleurisloeder is? En voelt ze zich daarom niet zo fijn?quote:Op zaterdag 24 september 2005 00:50 schreef Pinball het volgende:
En wat heeft ze dan gedaan waar ze zo bekaf van is?
Nu viel het me ook opquote:Op zaterdag 24 september 2005 00:51 schreef scanman01 het volgende:
Lieske komt er weer niet tussen.
quote:Op zaterdag 24 september 2005 00:52 schreef flugeltje het volgende:
[..]
*kuch* enwatdoenwijhier? *kuch*
Ik zie haar mond anders wel onafgebroken open en dicht gaan op de streamsquote:Op zaterdag 24 september 2005 00:51 schreef scanman01 het volgende:
Lieske komt er weer niet tussen.
Ik bewaar er wel 1tje voor jequote:Op zaterdag 24 september 2005 00:55 schreef Gert het volgende:
[..]![]()
Ga naar me nest ook. Succes met de uien.
Truste Gertquote:Op zaterdag 24 september 2005 00:55 schreef Gert het volgende:
[..]![]()
Ga naar me nest ook. Succes met de uien.
Lieske ging vanaf nu toch dr scheur open trekken als ze dr aant negeren waren enzo?quote:Op zaterdag 24 september 2005 00:54 schreef KRIBBET het volgende:
[..]
Nu viel het me ook op![]()
Ze leren er ook niets van en trekken zich er niets van aan
![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |