quote:Op donderdag 22 september 2005 12:00 schreef MrX1982 het volgende:
Ik zal eens vragen aan mijn vader of hij een handtekening kan fixen, mijn vader werkt bij VWS
on·par·le·men·tair (bn.)quote:Op donderdag 22 september 2005 11:59 schreef RichardQuest het volgende:
Wat een onzin dat hij daar z'n excuses voor moet aanbieden.....als dat geen uiting van betrokkenheid is weet ik het niet.
Bos vond dat ook niet nodig, part of the game , maar Hoogervorst was wrs. bang dat dit hem zal achtervolgen als hij er achter bleef staan, maar dat zal wel spoedig overschaduwd worden in 2006 door het nieuwe zorgverzekeringsstelsel...quote:Op donderdag 22 september 2005 11:59 schreef RichardQuest het volgende:
Wat een onzin dat hij daar z'n excuses voor moet aanbieden.....als dat geen uiting van betrokkenheid is weet ik het niet.
Het is natuurlijk niet serieus bedoeld. Op de foto met Hoogervorst terwijl hij het kostgebaar maakt lijkt me veel stoerderquote:Op donderdag 22 september 2005 12:02 schreef RichardQuest het volgende:. Handtekening van een minister?
Ik zag onbeschaafdere dingen daar, vooral verbaal.quote:Op donderdag 22 september 2005 12:02 schreef sigme het volgende:
[..]
on·par·le·men·tair (bn.)
1 van de manier waarop men zich uitdrukt, onbeschaafd
Het is onparlementair. Normen en waarden enzo.
Ja maar dat is dan juist weer enorm parlementairquote:Op donderdag 22 september 2005 12:18 schreef RichardQuest het volgende:
En in veel woorden...
http://www.planet.nl/plan(...)tid=622639/sc=5f1a0fquote:
Zuidoost-Brabant kan Europese topregio worden
Gepubliceerd op donderdag 22 september 2005
DEN HAAG (ANP) - Zuidoost-Brabant kan in Europa uitgroeien tot de belangrijkste technologieregio. Voorwaarde is wel dat er de komende jaren door de verschillende overheden en het bedrijfsleven 1,75 miljard euro wordt geïnvesteerd.
Om voldoende 'speelruimte' te hebben moet er een regelvrije zone voor de kennisindustrie komen. Ook grensoverschrijdende samenwerking met de agglomeraties Aken en Leuven is een voorwaarde.
Dat staat in een rapport van het Samenwerkingsverband Regio Eindhoven. Het is donderdag in Den Haag aangeboden aan staatssecretaris Van Gennip van Economische Zaken. De regio staat nu samen met München op de derde plaats, na Stockholm en Helsinki.
Brainport
De regering heeft Zuidoost-Brabant al eerder aangewezen als zogenoemde Brainport. De regio draagt meer bij aan de nationale economie dan de afzonderlijke grootstedelijke gebieden in de Randstad. Het bedrijfsleven investeert er fors in onderzoek en ontwikkeling, ruim 3 procent van het bruto nationaal product. Het rapport pleit er voor om dat percentage de komende jaren te verdubbelen.
Het rapport pleit ook voor het schrappen van een aantal regels in de regio Eindhoven. Starters kunnen daardoor gemakkelijker aan de slag en bovendien is het eenvoudiger om wetenschappers uit de hele wereld naar Zuidoost-Brabant te halen.
Volgens het rapport doet Nederland er goed aan de komende jaren vooral in die regio te investeren omdat het rendement daar het hoogst is. ,,Zuidoost-Brabant is het trekpaard van de Nederlandse economie. De omzet groeit er dubbel zo hard als in de rest van het land'', aldus het rapport.
Op prinsjesdag werd al bekend dat het Rijk 40 miljoen euro wil investeren in het Holstcentrum, een onderzoeksinstituut op het gebied van onder meer elektronica en microsystemen. Een andere opsteker is de rijksbijdrage van 10 miljoen in de verhuizing van TNO Automotive van Delft naar Zuidoost-Brabant.
Maar niet fatsoenlijk.quote:Op donderdag 22 september 2005 12:22 schreef sigme het volgende:
[..]
Ja maar dat is dan juist weer enorm parlementair![]()
de zorg is geen apenrotsquote:Op donderdag 22 september 2005 11:59 schreef RichardQuest het volgende:
Wat een onzin dat hij daar z'n excuses voor moet aanbieden.....als dat geen uiting van betrokkenheid is weet ik het niet.
In de VS noemen ze dit toch een filibuster?quote:Op donderdag 22 september 2005 12:22 schreef sigme het volgende:
[..]
Ja maar dat is dan juist weer enorm parlementair![]()
Ik heb laatst wat boekjes van zo'n honderd jaar oud gelezen, over wezen en vorm van het parlementarisme. Daarin wordt nog wel een stil gestaan bij al dat geklets. In eerste instantie waren er parlementen zonder beperking aan de spreektijd, toen werd er nog wel eens geprobeerd wetten te verhinderen door dagen (dagen!) door te emmeren. Ieder parlementslid mocht zolang oreren als 'ie wou. Daar is men dan ook wat van teruggekomen..
sir smoke-alot is een rapper die zijn succes eind jaren 90 beleefde bij wijze van promotionele optredens in het kader van de wietmarkt. Dat jij 'm niet kentquote:Op donderdag 22 september 2005 13:27 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
Vandaar dat Sir Smoke a lot alleen maar in de bijstand zit.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |