 
		 
			 
			
			
			Ja feest, doet ieder bedrijf toch. Ik keek gister in de reclamefoldert van de e-plaza en zag ik de volgende artikelen:quote:Op woensdag 21 september 2005 22:29 schreef Steeven het volgende:
[..]
Jij vindt het kul ja, ik heb anders meegemaakt toen ze met expansies en weet ik het wat begonnen tijdens de N64.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Wat een onzin , Nintendo heeft bijna altijd verlies gedraaid op de consoles omdat zij een vergoeding kregen per cartridge en dus gewoon terugverdiende per verkocht spel (ook van third party). Dus dit zal niet voor het eerst zijn dat ze met een lage tot geen winstmarge inzetten. Zelf verwacht ik $249 dollar, in begin is hij altijd wat duurder zodat je snel een prijsverlaging kan doorvoeren.quote:Op woensdag 21 september 2005 20:45 schreef Ruzbeh het volgende:
[..]
Of Nintendo gaat verlies draaien voor het eerst. Lijkt me stug, aangezien dat nooit eerder gebeurt is, maar Iwata is veel meer bereid om geld uit te geven dan Yamauchi dat was.
 
			 
			
			
			Volgens mij raak je in de war met Sony of Microsoft.quote:Op donderdag 22 september 2005 10:24 schreef svenakin het volgende:
[..]
Wat een onzin , Nintendo heeft bijna altijd verlies gedraaid op de consoles omdat zij een vergoeding kregen per cartridge en dus gewoon terugverdiende per verkocht spel (ook van third party). Dus dit zal niet voor het eerst zijn dat ze met een lage tot geen winstmarge inzetten. Zelf verwacht ik $249 dollar, in begin is hij altijd wat duurder zodat je snel een prijsverlaging kan doorvoeren.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Die bron die jij geeft ook dus, die zei dat ze voor de prijsverlaging winst maakte op de console zelf en na de prijsverlaging kiet speelde. Nou kan je er zelf wel bijbedenken dat sindsdien de kosten van de gamecube eerder gedaalt zijn dan gestegen, dus dat ze inmiddels weer een lichte winst maken.quote:Op donderdag 22 september 2005 13:27 schreef svenakin het volgende:
De enige bron die steeds roept dat ze geen verlies draaien is nintendo zelf, maar das logisch want ik zou ook niet zeggen dat ik verlies lijdt op een systeem.
 
			 
			
			
			Dit is een bron die ik snel opzocht en dus in 2002 aangaf dat toen al het breakevenpoint bereikt was. De verkoopprijs is sindsdien alleen gedaald en de productiekosten wellicht ook, maar niet zoveel. Ik heb daarom dez bron gekozen, maar er zijn er genoeg die bevestigen dat nintendo een licht verlies draait. Dat deze bron dat niet doe t heb je absoluut gelijk in.quote:Op donderdag 22 september 2005 14:06 schreef YourMaster het volgende:
[..]
Die bron die jij geeft ook dus, die zei dat ze voor de prijsverlaging winst maakte op de console zelf en na de prijsverlaging kiet speelde. Nou kan je er zelf wel bijbedenken dat sindsdien de kosten van de gamecube eerder gedaalt zijn dan gestegen, dus dat ze inmiddels weer een lichte winst maken.
Nou beweer ik helemaal niet dat Nintendo écht winst maakt op zijn console, maar uit jouw bron blijkt iig niet het tegendeel.
 
			 
			
			
			De Rev is nu al geliefd.quote:Microsoft, who has struggled to secure a foothold in the Japanese market with the Xbox, is keen to do things differently in Japan with the Xbox 360. According to the survey however, only 5.8 percent said they were interested in the new Xbox console, compared to 29.1 percent who showed interest in buying the new Nintendo Revolution.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Anders ik wel.quote:Op donderdag 22 september 2005 14:49 schreef Notorious_Roy het volgende:
30% in Japan, daar teken ik voor![]()
 
			 
			
			
			quote:De Vice President van Microsoft is erg te spreken over de manier waarop Nintendo onlangs de Tokyo Game Show naar zich toe trok door middel van de nieuwe controller. Hij verwacht volgend jaar meer van Nintendo dan van Sony.
Microsoft's Vice President Peter Moore heeft in een interview met Gameindustry.biz aangegeven dat hij onder de indruk was van de manier waarop Nintendo volgend jaar de manier van gamen op deze manier weet om te gooien. De interactiviteit van de nieuwe controller is een sprong waarbij men in een later stadium zal moeten zien of het echt gaat werken. Moore had in een eerder interview al aangegeven dat hij de PS3 van Sony niet zo speciaal vond. Cijfers in een machine zijn leuk om te zien, maar het totaalbeeld zal op den duur door bedrijven waar moeten worden gemaakt.
Moore gaf ook aan dat hij het goed vindt hoe Nintendo de gameindustrie weer weet te verlengen. Microsoft probeert dit ook met de Xbox360 door er een machine van te maken die meer in zich heeft dan alleen gaming. De manier waarop Nintendo games weet te ontwikkelen die simplistisch wegspelen, maar altijd een lange levensduur hebben, is de sleutel tot succes. Microsoft zoekt namelijk ook een manier om dit ooit aan het publiek te kunnen geven
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Volgens Nintendo hebben ze de controller beveiligd dmv patenten.quote:Op donderdag 22 september 2005 14:59 schreef speknek het volgende:
Dat betekent dus binnen een half jaar van het uitkomen van de revolution, dat er exacte kopieen voor de xbox360 en ps3 te vinden zijn. Alleen hebben die meer grafische kracht.
 
			 
			
			
			Bill is verrastquote:Op donderdag 22 september 2005 15:01 schreef Erwtensoep het volgende:
Oh ik dacht dat Nintendo maar een niche zou zijn?
 
			 
			
			
			bijna exacte kopieen dan.quote:Op donderdag 22 september 2005 14:59 schreef King_of_cubes het volgende:
Volgens Nintendo hebben ze de controller beveiligd dmv patenten.
 
			 
			
			
			Dat valt echt hardstikke mee. Peter Moore zei alleen "kudos" voor een goede "attempt" (poging). tot innoveren. Dus hardstikke onder de indruk is complete larriekoek. Als je zelfs eens de artikel leest... Gewoon een beetje PR bullshit.quote:
Als ze hetzelfde willen moeten ze ook gewoon in de vorm van een afstandsbediening zijn. Want dat is het briljante aan de nieuwe controller van Nintendo. Ik denk persoonlijk dat ze dat niet willen en alleen de gyroscopische dingen pakken en de vorm van de controller makkelijk behouden (dat zou een grote fout zijn maar beter dan niks).quote:Op donderdag 22 september 2005 15:04 schreef speknek het volgende:
[..]
bijna exacte kopieen dan.
Net zoals met de analoge stick. Niet meer door middel van licht (N64), maar door middel van een weerstandsmeter (PS2). Maar het doet precies hetzelfde.
 
			 
			
			
			Zo zit ik ook altijd als ik thuis komquote:Op donderdag 22 september 2005 15:03 schreef RaymanNL het volgende:
er is zeker geen nieuws meer van die revolution![]()
 
			 
			
			
			5 euroquote:Op donderdag 22 september 2005 09:42 schreef D.A.A.F. het volgende:
'Eurogamer helps put the debate to rest. All of those old games that Nintendo said will be available on Nintendo’s next-generation Revolution console are gonna cost gamers.
Nintendo isn’t announcing the details of how these older games would be priced, but a variety of schemes is likely. Some games might be bundled as freebies to entice sales of the console, some might be offered along with the purchase of a current-generation game, and so on.'
oftewel: gratis-gratis-echt gratis zal het niet worden. Toch hoop ik nog op zo'n punten systeem + een eventueel betaalsysteem. Een euro of 5 voor een SNES spelletje wil ik best betalen..
 
			 
			
			
			Da's dan ook niet slimquote:Op donderdag 22 september 2005 20:27 schreef Steeven het volgende:
5 euro. Als Nintendo de zoveelste Mario ReReReRe-release nog durft te verkopen voor een euro of 20-30, denk ik niet dat we lekker goedkoop af zullen zijn. Hell, ik heb onlangs nog 20 euro voor de NES Classic Castlevania betaald voor de GBA.
 
			 
			
			
			Wel slim, geniaal spelletje met nostalgische gevoelensquote:Op donderdag 22 september 2005 20:34 schreef speknek het volgende:
[..]
Da's dan ook niet slim.
Op zich scheelt het wel dat ze geen dure cartridges/boekjes/doosjes meer hoeven te fabriceren. Dus ik verwacht wel dat het nu een stuk goedkoper kan zijn. Aan de andere kant zullen ze de kosten voor het online netwerk ook wel op deze manier terug willen verdienen.
 
			 
			
			
			Dat lijkt me niet, die spellen zijn 20 euro omdat de rest van de GBA games rond 45 euro zijn, dus daarom moet het gewoon hoog blijven. Het kan dus lekker duur worden terwijl het in de oog van de consument vrij goedkoop lijkt.quote:Op donderdag 22 september 2005 20:27 schreef Steeven het volgende:
[..]
5 euro. Als Nintendo de zoveelste Mario ReReReRe-release nog durft te verkopen voor een euro of 20-30, denk ik niet dat we lekker goedkoop af zullen zijn. Hell, ik heb onlangs nog 20 euro voor de NES Classic Castlevania betaald voor de GBA.
 
			 
			
			
			dan zal het wel 30 euro worden aangezien de prijs voor revo games wel bij de 60 euro zal liggenquote:Op donderdag 22 september 2005 20:51 schreef Ruzbeh het volgende:
[..]
Dat lijkt me niet, die spellen zijn 20 euro omdat de rest van de GBA games rond 45 euro zijn, dus daarom moet het gewoon hoog blijven. Het kan dus lekker duur worden terwijl het in de oog van de consument vrij goedkoop lijkt.
 
			 
			
			
			Hoop doet leven zeg ik maarquote:Op donderdag 22 september 2005 20:51 schreef Ruzbeh het volgende:
[..]
Dat lijkt me niet, die spellen zijn 20 euro omdat de rest van de GBA games rond 45 euro zijn, dus daarom moet het gewoon hoog blijven. Het kan dus lekker duur worden terwijl het in de oog van de consument vrij goedkoop lijkt.
 
			 
			
			
			quote:Op donderdag 22 september 2005 21:00 schreef Steeven het volgende:
[..]
Hoop doet leven zeg ik maar. Zet die roze bril af kerel.
 
			 
			
			
			Oh nee? Games als Lufia, Secret of Mana en Crono Trigger gaan op Ebay voor 40-80 euro over de virtuele toonbank, daar hoeft dan nog niet eens een doosje of boekje bij te zitten. Waarom zou Square hier geen slaatje uit slaan en Crono Trigger voor 20-25 euro verkopen? Nintendo is wat dat betreft ook nooit goedkoop geweest met games. Tel daarbij op dat we in de Benelux altijd genaaid worden met hogere prijzen, en naar mijn mening kun je dan ook zeker prijzen vanaf 10 euro verwachten.quote:Op donderdag 22 september 2005 21:47 schreef Ruzbeh het volgende:
[..]'t Is toch een goed argument?
Als consumenten zien dat je een SNES spel voor 30 euro kan kopen haken ze af, want ze zijn zo oud, ze weten wel dat je 'm tweedehands kan halen voor een euro ofzo. Die NES classics en SNES ports kunnen zo duur zijn omdat het: a) portable is, b) omdat ze in een nieuw jasje zitten en zich voor kunnen doen als GBA titels (dus kunnen ze zo hoog zijn als 20 euro), c) ze zijn aangepast en hebben wat extra content en d) ze zitten in een doosje, hebben een handleiding, verzending van Nintendo naar winkel, allemaal kosten dus. Bij de Revolution download gebeuren geldt dit allemaal niet.
Maar goed. Als ze zo megaduur worden op de Revolution, gaan ze toch wel omlaag als Nintendo ziet dat ze amper verkopen (niemand en dan ook niemand gaat een SNES spel kopen voor 30 euro als je voor een klein beetje meer een hele Rev spel kan halen).
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			HEY DAAR HEBBEN WE HET HIER NIET OVERquote:Op vrijdag 23 september 2005 00:03 schreef Ruzbeh het volgende:
Waarom ga je nou wachten tot het gekraakt wordt ofzo? Anders download je toch gewoon nu de roms en speel je ze op de PC (moet je even je PC aansluiten op je TV).
 
			 
			
			
			Foeiquote:Op vrijdag 23 september 2005 00:03 schreef Ruzbeh het volgende:
Waarom ga je nou wachten tot het gekraakt wordt ofzo? Anders download je toch gewoon nu de roms en speel je ze op de PC (moet je even je PC aansluiten op je TV).
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Nou, de ding heeft een mooi glans, maar dat zie je daar dus weer niet. Hier weer wel.quote:Op vrijdag 23 september 2005 13:25 schreef YourMaster het volgende:
Nou, ik vind de rev controller er nou niet mooi of indrukwekkend uitzien. Ook niet in Miyamoto's handen.
 
			 
			
			
			Wat een mooi dingquote:Op vrijdag 23 september 2005 13:13 schreef Ruzbeh het volgende:
http://new.ga-forum.com/showthread.php?p=1977888
Korte interview van G4 met Iwata die de controller vasthoudt. Echt mooi.
Hoppelijk een oorlog shooterquote:Randy Pitchford, de president van Gearbox, zegt de Nintendo Revolution een 'interessant' apparaat te vinden om voor te ontwikkelen. Men kijkt er naar uit om te ontwikkelen voor de machine. Men heeft bij Gearbox ideeën in gedachten die goed inspringen op de mogelijkheden die de Revolution bied.
The Nintendo Revolution controller was shown at the Tokyo Game Show... it's quite obvious that Nintendo is destined to be as innovative as possible again. What do you, as a professional game-designer, think about the controller and the Revolution itself? And... would Gearbox be interested in developing games for the Nintendo Revolution?
Randy Pitchford: I think the Revolution is an interesting device and I look forward to the challenge of making games for it. There are a few ideas I've nurtured over the years that I think would be very appropriate for the interface options the Revolution provides.
Gearbox is de ontwikkelaar die we kennen achter de Brothers in Arms-serie. Momenteel legt Gearbox de laatste hand aan Brothers in Arms: Earned in Blood. - Lauran Beers
 
			 
			
			
			Mooi dingetjequote:Op vrijdag 23 september 2005 13:13 schreef Ruzbeh het volgende:
http://new.ga-forum.com/showthread.php?p=1977888
Korte interview van G4 met Iwata die de controller vasthoudt. Echt mooi.
 
			 
			
			
			Hopelijk geen brothers in armsquote:Op vrijdag 23 september 2005 13:36 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
Wat een mooi ding![]()
[..]
Hoppelijk een oorlog shooter![]()
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Wie weet doet Nintendo dat. Er is geen expansion port op de Revolution zoals op de Gamecube, maar je hebt wel USB 2.0.quote:Op vrijdag 23 september 2005 14:02 schreef harlingen het volgende:
Komt er ook net als bij de gamecube een extra kit of iets dergelijks zodat je ook de gameboy, gameboy advance e.d. games kan spelen? Ik speel ze nu via de gamecube en als nintendo dat nu ook even inbouwd heb je een nog betere console.
Waarom zou je er niet gameboy games op kunnen spelen en wel gamecube games? Dat is toch vreemd? De gamecube kan het namelijk wel?!
 
			 
			
			
			Met de revolution kun je NES, SNES & N64 spellen downloaden. Gamecube games zijn ook te spelen. Dat lijkt me meer dan genoegquote:Op vrijdag 23 september 2005 14:02 schreef harlingen het volgende:
Ik wil nog een mario voor de gamecube en niet pas als de revolution er is![]()
Komt er ook net als bij de gamecube een extra kit of iets dergelijks zodat je ook de gameboy, gameboy advance e.d. games kan spelen? Ik speel ze nu via de gamecube en als nintendo dat nu ook even inbouwd heb je een nog betere console.
Waarom zou je er niet gameboy games op kunnen spelen en wel gamecube games? Dat is toch vreemd? De gamecube kan het namelijk wel?!
 
			 
			
			
			1. Ben niet zo'n fan van glimmend plasticquote:Op vrijdag 23 september 2005 13:36 schreef Ruzbeh het volgende:
[..]
Nou, de ding heeft een mooi glans, maar dat zie je daar dus weer niet. Hier weer wel.
[afbeelding]
Bij de linkerste en rechterste zie je dat goed.![]()
 
			 
			
			
			1.quote:Op vrijdag 23 september 2005 14:06 schreef YourMaster het volgende:
[..]
1. Ben niet zo'n fan van glimmend plastic
2. Denk dat je in zo'n filmpje beter kan zien hoe ie er uit ziet, dan bij zo'n reclame-foto.
 
			 
			
			
			Er kan altijd meer bijquote:Op vrijdag 23 september 2005 14:06 schreef BMH het volgende:
Met de revolution kun je NES, SNES & N64 spellen downloaden. Gamecube games zijn ook te spelen. Dat lijkt me meer dan genoeg![]()
 
			 
			
			
			Bij mij thuis is het ook vaak een beetje donker enzo, vooral als ik wil gamen!quote:Op vrijdag 23 september 2005 14:10 schreef Ruzbeh het volgende:
[..]
1.
2. De verlichting enzo in de filmpje valt tegen, het is een beetje donker enzo.
 
			 
			
			
			Dat zegt nog niet dat ie niet glimt en gewoon mooi is, daar ging de discussie toch over?quote:Op vrijdag 23 september 2005 14:33 schreef YourMaster het volgende:
Bij mij thuis is het ook vaak een beetje donker enzo, vooral als ik wil gamen!
 
			 
			
			
			Nouja, ik denk dat ie, als ie in huis komt, niet mooi in de huiskamer staat, maar totaal niet opvalt naast mijn andere afstandsbedieningen. Ik vind hem er echt niet mooi uit zien ofzo, gewoon onopvallend.quote:Op vrijdag 23 september 2005 14:40 schreef __aram het volgende:
[..]
Dat zegt nog niet dat ie niet glimt en gewoon mooi is, daar ging de discussie toch over?
Je zult het alleen tijdens het gamen niet zien, wat je bij elke controller hebt. Maar het staat wel mooi en modern in je huiskamer als het gewoon licht is en je niet aan het gamen bent.

| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |